Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katren
26. júl 2012

@pavlala ale ten test mozes mat tiez negativny.....HGC stupa len do nejakej doby a potom test vychadza negativny.....tiez by som viac necakala.....5-ty mesiac je dost 😅

pavlala
26. júl 2012

aha, takze ked som mala ten majovy negativny tak aj tento moze byt negativny? a nemusi to znamenat istotu ze nie som tehotna?

pavlala
26. júl 2012

@katren a dokedy sa tehotenstvo da detekovat podla testu?

katren
26. júl 2012

@pavlala tak to neviem, ale kocky sa tu o tom uz bavili...skus vyhladat diskusiu 😉

piacere
26. júl 2012

@katren ja som si robila z recesie test v 9. mesiaci a bol silne pozitívny 🙂

pavlala
26. júl 2012

a etste ako sa vlastne pocita tehotenstvo, lebo poslednu menstruaciu som mala tyzden pred posledny stykom, ako pozeram do kalendara. Takze mam 21 tyzdnov od posledneho styku a 22 tyzdnov od menstruacie pred tym, potom som menstruaciu mala stale normalne podla oddychoveho tyzdna pri uzivani antikoncepcie. Ked si pri detoch spominam, tak okolo 20 tyzdna som uz mala brucho velke, vtedy byvalo velke sono tusim v 20 tyzdni, ...ja neviem, spolahla som sa na antikoncpciu, aj to ze mammenstruaciu a ze som mala negativny test,,,

pavlala
26. júl 2012

pisem tu jak idiot, ze posledna menstruacia.....menstruaciu mam stale, pravidelne, naposledy som dostala 13teho jula

piacere
26. júl 2012

@pavlala menstruaciu mam stale, pravidelne, naposledy som dostala 13teho jula .... ježiš, tak čo riešiš? 😅 😅

pavlala
26. júl 2012

to rastuce brucho....lebo som citala, ze stavaju sa pripady ze dievcata mali aj antikoncepciu, aj menstruaciu a napriek tomu boli tehotne, normalne by ma to ani nenapadlo, ale vsimla som si , ze mi narastlo brusko, tak ma napadla aj tato moznost...

piacere
27. júl 2012

@pavlala ako dopadol test? 😉

jajajka1
27. júl 2012

ahojte, konečne som sa rozhodla, že niečo popísmenkujem....
Snažíme sa o bábatko niečo vyše roka a zatiaľ nič, chcela by som Vás poprosiť o radu, brali sme clostyl a aj injekcie Pregmyl a snažili sme sa cez ovulku a teraz mi meškajú týždeň a mám len na papieriku hnedkavý výtok inač nič, čítim sa unavená, mám bolesti v podbrušku
a robila som si dva testy(rapidclear) a negatívne, tak neviem, či sa tešiť alebo nie......
Môj doktor má dovolenku a potom odchádzame mi tak neviem, čo mám robiť......Prosím poradte mi!!!!!!!!!

ebi52
27. júl 2012

Ahojte dievčatá,

už dlhší čas sledujem túto tému, keďže ja by som bábo už veľmi chcela. Moja polovička však váha. Mala som aj také stavy, že každý mesiac pred menštruáciou som si myslela, že som tehotná. Milujeme sa bez ochrany, len prerušovaná súlož, preto si myslím, že sa nám to môže pritrafiť 🙂 Minulý mesiac mi meškala 16 dní a nakoniec prišla. Predtým som mala skoro pravidelne, +/- 3 dni. A teraz mešká zas už 5 deň, test bol negatívny, ale cítim tlak v podbrušku nie bolesť, chodím cikať (nie každú polhodinu, ale na moje pomery aj tak často), som viac nervózna, prestala som fajčiť sama od seba 🙂 týždeň predtým, ako mala prísť som asi 4 dni mala bolesti. Pachy mi však nevadia, ani mi nie je zle, som len unavená, ale opäť som začala behávať. A ešte aby som nezabudla, počas mojich plodných dní sme boli na dovolenke, kde sme si to užili každý deň, ale môj drahý si vždy dával pozor 🙂 Ak budete mať chuť, rada privítam Váš názor...

lucia2505
29. júl 2012

@ebi52 Ahoj, vieš čo najlepšie je počkať ešte a prípadne skúšať testy každý druhý deň z ranného moču. Ale väčšinou je to tak, že aj baby čo mávajú pravidelný menzes, keď sa začnú snažiť, alebo viac sústrediť na seba a pozorovať sa, tak aj ten menzes ako na potvoru začne meškať...ja som to tiež tak mala, že vždy presne a keď sme sa snažili, tak ako naschval meškalo 2,3,4 dni, človek je potom v napätí a začne sa tešiť a nič...

ebi52
30. júl 2012

@lucia2505 Ahoj 🙂 ... no presne...len mi sme sa nesnazili, male by som privitala, ale ak nie tak pockam... len presne ako hovoris, ked nechodi, tak mame tendenciu si domyslat... no uvidime 🙂 a dakujem...

nikushka323
30. júl 2012

@ebi52 ahoj Ebi, som na to dost podobne ako ty, tiez fungujeme na prerusenej sulozi a aj ked si drahy dava pozor, celkom by som bola rada keby sa poštastilo 😀 ja som si asi pred 1,5 tyzdnom nasla 2 kvapky krvi na nohavickach, o tri dni maju prist kramy. mam taky biely husty vytok teraz, co som pred kramami nikdy nemavala....stale mam vnutorny pocit ze som tehotna, ale mam strach aby som si to len nenamyslala, takze cakam ci pridu o tie tri dni kramy alebo nie. mam taku zvlastnu chut v ustach, umyvam si zuby aj 5 denne, hrozne...a pobolievaju ma krize akosi. no sama som zvedava 🙂

depi
30. júl 2012

Ahojte...mavam tak divno menstruaciu ze kazdych 37dni za posledny rok..no terza uz mi meska...je to asi 46 den od poslednej menstruacie...robila som si tyzden dozadu test-negativny, dnes dalsi a tiez bol negativny...zle mi extra nie je, priznaky na menstruaciu nemam akurat troska kyselinu...Doktorka na dovolenke tak som sa zasobila este testami ze skusim o par dni...neviem sama kde je sever 🙂 ma niekto podobnu skusenost ?

pavlala
30. júl 2012

@piacere tak test bol negativny aj gynekolog nasledne tehotenstvo vylucil....hladam inu pricinu, zapal v dutine brusnej , alebo nieco ine....ale je to hrozne, nohavice sice zapnem, ale nad tym je brucho velke a nafuknute, snad to nebude nic vazne

depi
30. júl 2012

@nikushka323 ja mam tiez zvlastne pocity a hrazne hroznu kyselinu..cim dalej tym viac myslim ci som alebo nie som tym mi je viac zle od tej kyselinky....tak neviem...testy negativne no predpokladam ze by to mohlo byt treti tyzden tehotenstva co nemusi test ukazat

nikushka323
30. júl 2012

@depi ja som si prave merala teplotu (telesnu) a mam 37,2. tie krize ma bolia uplne ze riadne, prsia mam citlive, ale to vzdy pred kramami, tak ja neviem...a tiez mi je tak vseliak, aj ospata, aj travenie rozhasene trosku. psychika je svina takze sa bojim, aby to nebolo vsetko len take moje zbozne zelanie....normalne rozmyslam ze kupim test dnes, ale mam dostat az 2.8. menstruaciu, tak neviem ci sa to oplati....vidim ze uz testujes veselo, ale zatial asi negativne, co?

depi
30. júl 2012

jj negativne ale namyslam si asi ze som v podvedomi 🙂
a aka ma byt teplota ? s touto info som sa este nestretla zatial to nemam tak nastudovane
11.8. ma caka svadba takze este by som si ju rada uzila ..planovali sme az po dvasbe teda drahy chcel ja az tak zatial nie som na to pripravena alebo rovno povedat ze to chcem 🙂
no tak ti drzim palce a ja dufam ze ma netrafi slak 🙂 skusim este pockat tyzden..
drahy mi akurat pisal sms ze si na mne nic nevsimol nejake zmeny ale ze som nejaka krajsia 🙂 no neni zlaty?

ebi52
30. júl 2012

@nikushka323 🙂 tak vitaj v klube 🙂 ... ja stále nič, dnes som si zas urobila test a ani chýru ani slychu po druhej čiarke, je to už teda 37 DC... mne zvykla predtým meškať pár dni, ale minulý mesiac to bolo omnoho viac, ale menštruáciu som potom mala normálnu. A teraz čo sa príznakov týka, neviem, či si ich nenamýšľam :D trochu sú mi tesné nohavice a opúchajú mi nohy, týždeň pred očakávanou M som mala klasické príznaky (prsia, tlak a nervy 🙂 ) teraz to nejak prešlo, tlak v podbrušku cítim sem tam, prsia mám napnuté ale nebolia a tie nohy a 3 kilá navyše 🙂) ale možno to len znamená , že mám viac športovať 🙂 a vnútorný pocit ja už mám pol roka :D ale tak hádam, sa to niekedy podarí, nechápem ako sa niekomu môže "pritrafiť" a mne nie... 🙂

nikushka323
30. júl 2012

@depi no tak ak vas caka svadba, tak to si este uzivajte 🙂 my budeme mat teraz 20.8. prve vyrocie od svadby 🙂 my by sme aj chceli, ale ak by to rok pockalo, tak asi by sa nic hrozne nestalo. je to len moj vnutorny pocit,, tak uvidim ci pride menstruacia a hned v tom bude jasnejsie 🙂 drzim palce aby to prislo ked to bude mat prist ;)
a krajsia si mozno aj preto lebo mas ovulaciu, ci nemas? a beztak, to vzdy potesi od chlapa ked take nieco povie 🙂

nikushka323
30. júl 2012

@ebi52 no ved aj ja si hovorim ci si to nenamyslam, ale tak bola by to zhoda nahod strasnaaa....tak ak by to teraz nevyslo, nic hrozne sa nestane ale ak nahodou ano, tak by som sa potesila 🙂
mna najnovsie uz boli aj hlava, krize trosku povolili a som akasi nafuknuta..prsia klasika ako pred mrchou, tak neviem 🙂

ebi52
30. júl 2012

tak drzim palce a urcite daj vediet ako si dopadla 🙂

ebi52
30. júl 2012

@nikushka323 tak drzim prsty 🙂 a urcite daj vediet ako si dopadla... 🙂

nikushka323
31. júl 2012

inak vcera vecer z nicoho nic som mala taky upchaty nos, ale len vecer, rano nic, dycham uplne v pohode. no som zvedava teda, za dva dni ma prist mrcha ale aj tak mam pokusenie kupit test. nebudu to zbytočne vyhodene prašule?

depi
31. júl 2012

ja som dnes rano absolvovala druhy test a zase nic...meskaju mi stale a pocity ziaden ani na to ani na to .-) tak ja uz nevim hadam uz len stres zo svadby 🙂

piacere
31. júl 2012

@nikushka323 ak máte v meste lekáreň Dr. Max, tak tam majú desiatkový test za 2€ a v krabičke sú dva testy 😉

nikushka323
31. júl 2012

@piacere no veru asi ho kupim a uvidim...aj ked momentalne som taka nastvata (pracovne zalezitosti), ze ma vsetky priznaky presli.... 😠

nikushka323
31. júl 2012

@depi u teba to moze byt aj stres, ale ty sa hlavne tes zo svadby, nestresuj... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre