Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

renessmee
7. dec 2012

@katulka1141 ďakujem katulka....dúfam že aj ja budem mať dobré správy...hoci ja už sama niekedy neviem čo chcem..už si aj hovorím že nevadí keď nebudem tehu..že je ešte na to skoro...nemyslím tým vekom lebo mám 27..ale tak pocitovo...sklamala som sa tento týždeň v priateľovi dosť..a už som si neni istá či s ním chcem mať teraz baby.....ja neviem šibe mi...mala si aj ty také výkyvy nálad??...daj vedieť aj ty ako sa vám darí...🙂

renessmee
7. dec 2012

@dominika1988 ..aj ja som čítala že mamatest je naj...podľa mňa si ešte sprav test..najlepšie 2 každý inej značky..ale nie v jeden deň...aspoň tak to odporúčajú...lebo hcg ti môže výrazne stúpnuť za 48 hod...ak by ti aj tie vyšli negat...tak ja neviem...a máš aj iné príznaky ??..no každopádne ak ti nepríde menzes tak choď k dokt....lebo je dosť možné že potom patríš medzi tie kt.test neukazuje tehot.hoci sú v tom..je toho plný net...nech to dopadne ako si praješ...a napíš ako to dopadlo...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuziklc29
8. dec 2012

@katulka1141 ahoj,tak nech je malinke zdravucke . . . . .mne prave nopak prsia ako bradavky ustupuje ta bolest tak teraz neviem test som si robila este skoro a spodok brucha ma boli ako ked mam prvy den mrchu . . . .uz tyzden ☹ mozno su to opat zblbnute vajecniky

trish31
8. dec 2012

Ahoj dievcata,potrebujem od Vas skusenych radu.Brala som 1 mesiac HAK.Boli sme s priatelom na dovolenke,a tam som ju vysadila pretoze mi nerobila dobre.Vratila som sa minuly tyzden,dostala som ms ale boli len trojdnove.Tento tyzden sa citim velmi zvlastne.Stale by som spala,toci sa mi hlava,tlak ako pred ms,nechuti mi jest,ak,Tak sa mi stale ziada sladke.Robila som si dnes Mama test,ukazala sa mi slabulinka ciarka.Potom Rapiclear,ten bol biely.Co si o tom myslite?

katulka1141
8. dec 2012

@zuziklc29 mna prsia stipali bradavky asi 2-3 dni a potom to ustupilo trosku a tiez som si myslela,ze dostanem menstiku.urobi si test v pondelok rano a uvidis.cakam na pozitivnu spravu.dzr sa. 🙂

katulka1141
8. dec 2012

@trish31 urob si clear blue test je drahy ale spolahlivy. 😵

kofinka
8. dec 2012

@trish31 Ahoj jestli ti alespoň jeden test vyšel pozitivně, tak i slabá čárka se počítá. Gratuluji určitě jsi těhotná. Každý test má jinou citlivost, proto jeden může vyjít pozitivně a druhý ne. Také jsem neplánovaně otěhotněla při braní antikoncepce, bohužel se miminko neudrželo. Doktor říkal, že sliznice nebyla pořádně narostlá díky antikoncepci. Ale na koníkovi najdeš spoustu holek co otěhotnělo při braní HK. Stačí aby jsi měla např. střevní potíže a prášek se nevstřebá jak má a je zaděláno. Zkus zajít na gynekologii, tam test krve potvrdí na 100% jestli jsi nebo nejsi.

trish31
8. dec 2012

@katulka1141
@kofinka hlavne mi je spatne,ale Tak inak,nie ako bezne.Zajdem teda do lekarne a potestujem opat.Ta ciarka slabucka bola,ale je tam....dakujem Vam

piacere
8. dec 2012

@trish31 ukáž foto testu 😉

zuziklc29
8. dec 2012

@katulka1141 zlaticko mna boleli tyzden,a to od minuleho piatku ☹ test som si robila ale asi skoro teda urcite skoro

zuziklc29
8. dec 2012

clovek za tyzden priberie 4 kila ani nevie preco . . . . .a dnes spenatove halusky,syrova omacka a kysle mlieko k tomu a zapchu mam uz piaty den ☹

zuziklc29
8. dec 2012

@renessmee jasne v utorok alebo stredu sa ozvem urcite

katulka1141
8. dec 2012

@zuziklc29 4 kila to je dost 🙂 ja som doteraz pribrala kilo a pol a to som v 19 tyzdni.velmi mi to pripomina mna ked som nevedela ci som ci nie.kedy mas dostat ms??skus si urobit clear blue test.ten je asi najcitlivejsi.ale podla toho co pises si myslim,ze test bude pozitivny.drzim palceky,aby to tak bolo 😵

katulka1141
8. dec 2012

@trish31 aj ked tam bola slabucka ciarka si tehotna,len je este velmi nizka hladina hormonov.urob si test rano a uvidis.drzim palceky🙂

zuziklc29
8. dec 2012

@katulka1141 pokladik dakujem,ja mam dostat v pondelok mrchu a v utorok idem na sono. tak som zvedava co to bude ci bude sliznica zvacsena 😀

zuziklc29
8. dec 2012

@katulka1141 ako si sa citila ked si blola na zaciatku tehotnosti?

blueorchid
10. dec 2012

Prosím o radu. Dneska jsem 32 DC, cyklus jsem posledních 7 měsíců měla vždy 29 dní. Ale TT (mamatest) mi vyšel negativní. Nemocná se necítím, ve stresu nejsem. Myslíte, že mohla být ovulace později a proto se na TT ještě nic neobjevuje? Měla jste to některá taky tak? Snažíme se otěhotnět, moc bych si to přála.

bombicka19
10. dec 2012

@blueorchid ahoj Ja som dnes 32DC tiez ako ty, mrcha zatial neprisla a test som si robila dnes rano o 8.00 lenze ja sa vzdy hned pozrem a dam ho naspat do krabičky, nic na nom nebolo a o 11.00 som sa opat pozrela a bola tam slabučka čiarka...teraz neviem co si mam o tom mysliet...zatial nemam ziadne priznaky mrchy...ale tak to moze prist ako jasna hviezda z neba 😀 ak nie tak testovat budem opat v stredu, no som zvedava uz sa zacinam tesit :D len aby som nebola opat sklamana....

renessmee
11. dec 2012

no ahojte kočky...tak mne mešká od nedele,dnes som si robila znovu test po 2 dňoch...a mám tam slabú čiarku 🙂 ...tak dúfam že to fakt tak bude...bola by som happy...k dokt.sa chystám asi vo štvrtok alebo piatok...myslíte že by mi to už vedel potvrdiť doktor po 5 dňoch meškania??..napíšte mi ak máte niekto podobné skúsenosti....ďakujem

renessmee
11. dec 2012

@zuziklc29 čakám na správy od teba....dúfam že sa ozveš a bude to pozitívne...držím päste...

katinka4
11. dec 2012

ahojte tehulky a snažilky chcem sa vas opytať či každá z vás mala bolestivé prsia alebo bradavky v rannom śtadiu tehotenstva. Meška mi ms ale kedže mam nepravidelnu tak to nieje nic nezvycajne.posledna ms zacala 9.11. a na 16 den cyklu som špinila svetlo hnedym vytokom a cytila som tlak v podbrusku,to doznievalo aj na 17 den.dnes som 33 den cyklu a krami stale nic ani ma nebolia krize co inokedy pred ms ma boleli.vcera som si dala s manzelom vinko aby som pripadne krami popohnala ,dopadlo to tak ze zatial co manzel spal ja som celu noc oblapala wc kym nevysla posledna kvapka vinka 😝 .a este citim jemny tlak v podbrusku ale nieje to bolestive mam pocit ze je tvrdsie ako inokedy.da sa povedat ze mam neake priznaky tehotenstva ale mätie ma to ze ma vobec nebolia prsia ani bradavky.viem ze moje otazky by zodpovedal test ale kvoli praci ho nestiham ist kupit.poradte mi prosim ci ste sastretli s tym ze aj ked ste boli tehotne ale prsia vas neboleli.ak by som bola tehotna tak asi v 5 tt. 😅

bombicka19
11. dec 2012

@katinka4 ahoj ten hnedy vytok - tak to je ovulacia 🙂

eliska_z
11. dec 2012

@katinka4 Prsa tě mohou začít bolet později nebo vůbec, někdo nemá vůbec žádné příznaky docela dlouho. Rozhodně bych si být tebou zkusila ten test.

zuziklc29
13. dec 2012

@renessmee no tak bola som tam,ze mam bolesti a zistil mi cystu. takze vajicko nepuklo,zalialo sa krvou a vznikla cysta. teraz opat beriem lieky a dufam ze sa to raz podari . . . . . .a ty ako?

hamil
13. dec 2012

Ahoj ženy🙂zajímal by mě názor zkušenějších - jsem první měsíc bez HA (po cca 10 letech), asi v druhém týdnu cyklu mě denně pobolíval podbříšek. Menstruaci jsem měla dostat v pondělí, ale nic - jsem jen nafouklá (ale jakože hodně🙂, někdy mi je "divně", ale vůně mi nevadí, prsa mě nebolí, pleť horší nemám - žádný příznak ani na těhu, ani MS. Test po 2dnech vynechání byl negativní. Je šance, že těhu snáším tak "dobře" a mám test zopakovat později nebo se můžu těšit na řešení nepravidelných cyklů? No, jak to tak čtu, je mi odpověď jasná -z MK mi asi pěkně hráblo, ale odpovědi i tak vítány🙂 Díky

ismet
13. dec 2012

Ahoj, také se spíš přikláním k názoru, že nejsi těhotná, když jsi měla test negativní 2 dny po vynechání menses. I když teoreticky, pokud by k ovulaci došlo později než v polovině cyklu a embryo by bylo ještě hodně malé, nemusel by to test ukázat, přestože už bys těhotná byla. Doporučuji zopakovat test za další dva dny nebo si dojít do nějaké laboratoře, kde ti ho udělají za cca 250 Kč z krve.

vyzkumnice
13. dec 2012

@hamil davam 50 na 50: 1.mesic po 10ti letech HA muze byt uuuplne jiny, telo vlastne takovou situaci davno nepamatuje 🙂 Pobolivani mohlo byt z pripravy prvni ovu po letech..., na priznaky tehu/a i na test muze byt jeste prilis brzo. Mohlas mit klidne ovulaci zpozdenou (u mne napr. je 12.-18. den uplna norma) a tim by se zpozdila pripadna MS nebo uhnizdeni opl. vajicka. O nepravidelnych cyklech se mluvi az jsou vykyvy delsi jak 7 dni. A jestli nahodou nejsi ted tehu, a moc rychle moc chces (coz bych asi 3-4 mes. pockala), vysleduj si pekny hlenik a do toho posli fesaky, at se posnazi 🙂

renessmee
13. dec 2012

@zuziklc29 ahoojj....no tak to mi je ľúto....myslela som si že je to inak...prepáč..neviem či som to dobre pochopila takže si tehotná bola..len to vajíčko sa vo fáze delenia zalialo krvou??....no každopádne ti prajem aby ti to už najbližšie vyšlo,aby si sa teraz preliečila a potom šup to sem s pozitívnymi správami....viem že sa to ľahko hovorí...
Ja nemám zatiaľ nič nové..u dokt.som nebola nakoľko mi sestrička povedala že by bolo veľmi skoro..takže idem až o týždeň....ozvem sa....papa a hlavu hore!!

hanuska89
15. dec 2012

Ahojte, som 21DC. Posledne 2 tyzdne mi je spatne, BT stale nad 37`C, bolest vajecnikov, bolest krizov, dnes aj panvy..Bolest bradaviek, mensia zapcha, obcas nafuknute brucho..Uz aj nevedomky viacej jem...Vsetko by aj nasvedcovalo, ze som..Aj menstruacia naposledy bola prvy den normal, a druhy uz len spinenie...A vychadza mi zatial, ze podla vsetkeho by som mala byt 3tt, no neviem...Este si pockam tych par dni na mrchu a uvidime...Ale je to uplne hrozne..Neviem ci to ten koniec sveta robi so mnou 😀 Alebo zeby babo? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre