Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bajus1712
20. mar 2012

@monika2606 Ďakujem 🙂 áno tak bola by som rada keby to tak bolo, no nie som si tým istá :( tak únava to áno, som stále unavená hlavne asi posledný týždeň, a jem tak ako vždy tak neviem či chuť alebo nechuť :( ale aj tak ďakujem , však idem zajtra k dr tak uvidím čo mi povie 🙂

michaella7
20. mar 2012

@bajus1712 ja som bola ospalá a unavená a tiež ma boleli prsia-tieto príznaky došli dosť skoro takže som si ešte neuvedomovala,že to môže byť tehu..a asi o týždeň na to mi prišlo zle ráno v autobude cestou do práce 🙂 tiež som mrchu mala pravidelnú ako hodinky presnú takže hned po vynechaní mi bolo jasné,ktorá bije 😀 tak držím palce a hlavne nech je všetko v najlepšom poriadku,aby ste to dotiahli do úspešného a radostného konca 😉

pepis88
20. mar 2012

Zdravím Vás tu. Chtěla jsem se zeptat zkušených… Beru HA, zatím se o mimi nepokoušíme.. Jenže minulý týden jsme měli s partnerem pohlavní styk večer (v 21hod beru tabletku) no a já ji nevzala ten večer, ale až druhý den ráno (cca po 13ti hodinách). Asi po dvou dnesch mě začala bolet prsa, což se mi nestává ani před menstruací, vůbec… Trošku mě to vylekalo.. K tomu mě týdne před tím začal jako kdyby začínat močák, ale nakonec v pohodě. Pak ten styk, bolest prsou a pak mě začalo začalo píchat v boku, pobolívat v podbřišku (přičítala jsem močáku) pocity jako když se vám v břichu pořád něco děje.. Myslela jsem, že to může pořád souviset s tím močákem, ale dneska (v podstatě týden 8. den od pohl. styku mě jako kdyby bolí v bocích jako při menses no ale co, náhle jsem včera začala špinit… Nejsem nijak ve stresu, takže tím to asi nebude a do konce platíčka mám ještě 7 tabletek.. Tu tabletku co jsem nevzala tak byla v prvním týdnu platíčka. Myslíte, že by to mohla být taková náhoda a já bych mohla být těhotná?? Miminko by nám nevadilo, kdyby se stalo, byli bychom rádi, ale zatím jsme to neplánovali… Děkuji za odpověď... emoticon

kukucg
20. mar 2012

@pepis88 osobne si myslim ze je dost nepravdepodobne ze by si bola tehotna, a bolest prs dva dni po styku by s tym v ziadnom pripade nesuvisela, vajicko totiz putuje niekolko dni, potom sa uhniezduje, takze az okolo 8-10 dna po styku produkuje hcg. Ak si chces byt na istom pockaj este 3-4 dni a sprav si test.

salomee
20. mar 2012

Hm, ono asi tím, že zapomeneš jeden prášek a vezmeš ho pozděj, tím se nic nestane, clona těch hormonů nebo čeho je v organismu stálá a začla by opadávat až později po vysazení...ne pár hodin.
Zas je plno holek, co ani nemusely vynechat a byly těhotné... Když by vám mimčo nevadilo, tím líp, však zkus test, kdyby náhodou.
@pepis88

petkave
20. mar 2012

@pepis88 keby z každej mojej zabudnutej tabletky malo byť dieťa, tak to by som už bola aspoň 10-násobná mamina. A jedna neskôr užitá tabletka by nemala nič znamenať.

bajus1712
20. mar 2012

@michaella7 Ďakujem veľmi pekne 🙂 no prsia ma nebola ani len pre menštruáciou tak neviem 🙂 ale uvidíme, chsytám sa na test tak som zvedavá čo to bude .)

monika2606
20. mar 2012

@bajus1712 no tak držím palčeky, ja som bývala strašne unavená, odpálilo ma už okolo ôsmej večer hihi a ak som vydržala do pol10 bol to zázrak, a mne nechutilo vôbec jesť, leva som niečo do seba dostala, ale to všetko mi začala až keď som bola tak v 6tt alebo v 7tt, neviem presne....no uvidíš teda čo ti povie, potom píš, som zvedavá 🙂 budem na teba myslieť

bajus1712
20. mar 2012

@monika2606 ďakujem 🙂 no asi z toho nič nebude :( robila som si test a ten bol negatívny :( :( :( som trochu sklamaná, ale aj tak som to nedostala :( tak neviem teraz čo a ako bude :( uvidím čo mi povie zajtra 🙂 ale určite ti dám vedieť 🙂

monika2606
20. mar 2012

@bajus1712 nechcem ti robiť zbytočne nádeje, ale možno je to ešte skoro na test, však veru, múdrejšia budeš zajtra u doktorky, ale aj tak ti silno držím pačeky

bajus1712
20. mar 2012

tak nás by to potešilo keby sa nám to podarilo, ale nejdem sa predčasne radovať 🙂 ďakujem ti pekne 🙂 si zlatá 🙂 určite sa ozvem ako som dopadla 🙂

bajus1712
20. mar 2012

@monika2606 tak nás by to potešilo keby sa nám to podarilo, ale nejdem sa predčasne radovať ďakujem ti pekne si zlatá určite sa ozvem ako som dopadla 😵

bajus1712
21. mar 2012

@monika2606 no tak z toho asi nič nebude :( dala mi inekciu a že mám čakať čo sa stane :(

monika2606
21. mar 2012

@bajus1712 to mi je fakt veľmi ľúto...a to už neni žiadna šanca? neviem ako to chodí s tou injekciou, teraz máš čakať kým sa dostavý mrcha? to tak dúfam ale že sa vám to čoskoro podarí a budete šťastný a tešiť sa

bajus1712
21. mar 2012

@monika2606 no teraz mám čakať :( tak ona povedala eža ak som tak sa mi to len utvrdí, ale ak nie tak... :( tak ďakujem 🙂 ale tak nwm aj som trochu rada že nie som, mám z toho strach po tom čo som už 2x potratila :(

monika2606
21. mar 2012

@bajus1712 No to ti verím že máš strach, ale ak chcete bábätko tak ten strach raz budeš musieť prekonať, aj keď viem že mne sa to ľahko hovorí, dúfam že už nikdy nebudete musieť byť sklamaný

bajus1712
21. mar 2012

@monika2606 ďakujem 🙂 tak ja dúfam že sa nám to raz podarí 🙂 ale tak už sa nieviem dočkať kedy to bude 🙂

kamka27
22. mar 2012

ahojte.chcem sa opytat bola som vcera na krv aj na sone sliznica 10mm a lekar mi povedal,ze je tam hcg ,ale nestaci na tehotenstvo a mam prist v piatok a ze mi zoberu krv este.
moze ist hcg este hore.nieco take povedal,ze sa mohlo neskor zahniezdit aj o 4dni a poreto mi ide hcg pomaly ,lebo testy tale mam rovnako silne a //

prdecek
22. mar 2012

@kamka27 ahoj, mám podobný problém, dneska jsem už 40dc, v pondělí mi dr. vzala krev a hcg bylo 22,4 a že je to hraniční a že to tak před ms může být. Včera jsem byla na injekci agolutinu na vyvolání ms. Když to bude těhu tak tomu neublíží a když ne tak příjde ms. jenže si dělám každý den test a čárka pomalu sílí. tak vůbec nevím. Mám hlavně strach, protože se mi před dvěma lety stalo, že bylo hcg 20 za týden 600 a v 10tt zjistili, že tam není vůbec plod.

kamka27
22. mar 2012

ja som len dnes 27DC a mam taký pocit picha ma zo spodu..ked sedim....
neviem o kolko neskor sa moze vajicko zahniezdit od pohlavného styku vcera bolo 14dni od sexu..nebolo to skoro ist na krv

prdecek
22. mar 2012

@kamka27 tak to to hcg ještě může narůst, to jsi těsně před ms, když nedojde tak zkus znovu test.

kamka27
22. mar 2012

@prdecek chcem dnes ,lebo uz 4dni mam slabe testy // ale neslabne ani nesilnie..

prdecek
22. mar 2012

@kamka27 tak uvidíš a kolik jsi měla to hcg?

kamka27
22. mar 2012

@prdecek nechceli mi povedat,len tolko povedali,ze menej ,ako jedna a ze asi to j este skoro na HCG..

prdecek
22. mar 2012

@kamka27 aha, no já měla 37dc tedy 9 dní po vynechání ms hcg 22,4 a je to hranice. Tak si zkus zajít znovu na krev, ale pokud ti vychází pozitvní test tak musíš mít to hcg už větší

kamka27
22. mar 2012

@prdecek dnes som test este nerobila len si pojdem kupit.
zajtra idem este na krv

prdecek
22. mar 2012

jj, tak si kup a dej vědět

kamka27
22. mar 2012

@prdecek dobre potom napisem

lilli202
22. mar 2012

ahojte kocky,posledné menstruacia 18.2.2012 a dneska uz je22.3.2012ani teraz nemám menstruaciu.robila som si test pred chvilkou ale ukázala len jednu ciarku.co my poradite?za kazdu odpoved dakujem..a este v podbrusku ma tak trocha picha niekedy.

emelia
22. mar 2012

Ahojte, tak ja mam presne ten isty problem. Posledny menzes 19.2. a dodnes nic. Priznaky, ze uz idem dostat aj mam, pobolieva ma brusko, prsia ma boleli, no stale nic. Mala som s partnerom nechraneny sex, no nikdy sa nespravil do mna a je si vedomy, ze nezlyhal. Ja som este vo februari prestala definitivne kojit syna, tak to spajam s tym, ze mi meska. Lebo test mi dnes aj predvcerom ukazal jednu ciarku. No pravdu povediac dalsie dieta som neplanovala, tak som zvedava ako to cele dopadne. Mate niektora skusenosti s tym, ze po definitivnom dokojeni vam takto meskali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre