Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zdenkaxyz
14. máj 2013

To sa dobre čita 🙂

broucinekzka
14. máj 2013

@zdenkaxyz to verim, taky bych uz to chtela zazit...

zdenkaxyz
14. máj 2013

@broucinekzka dlho sa snažíte?

broucinekzka
14. máj 2013

@zdenkaxyz od rijna 2012...

zdenkaxyz
14. máj 2013

@broucinekzka ja som minulý mesiac kúpila alchemilkovký čaj, nasadila som si 90 dňovú diétu, ovuláciu som mala ukážkovú 🙂) bolo treba niečo zmeniť asi 🙂

sisy222
14. máj 2013

@kikaba44 tebe sa zdá negatívny?ja prijmem kazdy názor.alebo ako to mám chápať.

broucinekzka
14. máj 2013

@zdenkaxyz no, ja beru kyselinu listovou s podporou k otehotneni, tak uvidime...dietu zrovna nemuzu, upravila jsem jidelnicek, ale musela jsem i pribrat, aby pak jednou mel mimisek ziviny, takze mam nahore 5kg, ale porad se nedari ☹

zdenkaxyz
14. máj 2013

ja som zase potrebovala schudnúť. 😉

broucinekzka
14. máj 2013

@zdenkaxyz aha, no, ja uz jsem z toho zoufala ☹

evippa
14. máj 2013

Ahojte chcela by som sa spytat,snazime
sa o druhe babo a mavam bolestivu ovu tak
sme sli nato a od vtedy ma 5den pobolieva
brusko ako na mrchu, krize,mam sucho v ustach,a viac aromaticky moc,je mozne ze sa vomne
nieco deje,(pocula som ze pri druhom babetku zena vsetko viac vnima ako pri prvom),a kedze mrchu mam dostat za 15dni?
dakujem za odpovede

iva04
14. máj 2013

@evippa no aj my riesime teraz druhe. Poslednu ms som mala 18.4. Tak dufam ze teraz nepride. Robila som test vcera ale negat... citim sa podla opisu ako ty. Len pockat...

evippa
14. máj 2013

@iva04 ja som mala poslednu 30.4 a dalsia by mala prist 29.5cos dufam ze ju nedostanem,ovu mavam skor ako v polovicka medziMS,pretoze fakt sa citim dako inak ako normalne dni,tak neviem ci si to iba vsugerovavam....umna na test je az moc skoro a tiez aj tie pocity co mam sa mi zdaju priskoro,tak preto neviem,vela stastia

iva04
14. máj 2013

@evippa dakujem podobne. Dcerku mam tesne po ms a to viem lebo potom sme na seba nemali cas pred svadbou a po svadbe hned meskanie a pozit.test.tak snad 🙂

kristinka28
14. máj 2013

@broucinekzka ahoj ja som tiez natom podobne dva testy mi ukazalo slabo ruzove2 ciarky ze som 3 testy ukazaliyy negativne ☹ menzes som dostala ale citim sa cudne ,,,mam tiez taku hnedu ciarku pod bruchom ,,,neviem co to je ,,,,

kocka88
14. máj 2013

ahojte babule,čiaročka mi silnie a silnie,idem sa zblázniť od radosti,k dokimu sa chystám 24.5. sa neviem dočkať,v pondelok si kúpim aj digitálny,juj som zvedavá,dúfam že všetko bude v najlepšom poriadku.... papa a pekný dník prajem 🙂

broucinekzka
14. máj 2013

@kristinka28 dekuji za odpoved, taky jsi tak zoufala a zmatena z toho??? Ja uz si nevim rady, snazim se na to nemyslet, ale jakmile prijde MS, tak si hned rikam, co je vlastne spatne, kdyz trva jen dva dny, kdyz jsem byla v lednu u dr.na kontrole, tak mi rekl, ze je u me vse v poradku a ze na ,,tom" mame pracovat dal a mam prijit az zacatkem zari s tim, ze by pritel sel na spermiogram, ci co...mam z toho krapet strach...tak moc bych si prala, aby nam to vyslo, jako samozrejme, aby to vyslo i vsem Vam ostatnim, co si to moc prejete..a jak dlouho se snazite o mimi Vy?

qzabkaq
14. máj 2013

@petka811
tak to ti teda gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 to bol ale krasny pohlad na tu gulocku,vsak? 🙂 drzkam ti palceky aby bolo vsetko OK 🙂 🙂 🙂 🙂

broucinekzka
14. máj 2013

@kocka88 tak to je parada 🙂

luci452
14. máj 2013

@zdenkaxyz je to tam! 🙂 gratulka (zatial tichucka) a drzim palce 😉

kristinka28
14. máj 2013

@broucinekzka ahoj no mi este neplanujeme nechame sa prekvapit 😀 ,,ale uvidime co bude dalej,,,doktor ti nech vezme krv,,,ja som objednana az v juli ☹ ,,tak musim cakat ,,,,mne je cudno to ze som velmi pribrala v bruchu aj na prsiach mam zvyraznene zilky modre,,,,no aj na brusku taku ciaru ,,joj to cakanje do jula ,,,aj som volala na slovensko ak by som bola nahodou tehotna uz neky cas vraj tehotensky test by musel ukazat aj v 5 mesiaci nie

misak33
14. máj 2013

Ahoj hoky, už je to nějakou dobu co jsem na foru nebyla. Snažení neustále probíhá, ale tentokrát bych potřebovala poradit. Koupila jsem si několik balení ovu testů a začala zjišťovat ovulaci. Ale včera jsem cca 14 den cyklu slabě špinila, ale ovu testy i dnes stále nic. tak nevím. Už jsem přemýšlela i o tom, že před týdnem, krátce po MS bylo tulení, jestli by to nemohlo být třebas uhnizďování... ale že by se to povedlo hned po MS? prostě už zase blázním.

broucinekzka
14. máj 2013

@kristinka28 tak carku na brisku mam taky a nejvic je videt po ranu a prvni si ji vsiml pritel, ne ja, prsa mam o cislo vetsi, boli me a modre zilky mam taky, presne jako Ty...to jo, to by test potvrdil.

akvy
14. máj 2013

kocka 88, super...testuj ob den, to ti hcg vždycky naroste🙂 a čárka je silnější...taky si můžeš jako samoplátce zajít na odběr krve, tam ti řeknou hodnotu a za tři dny znovu a měla by růst🙂)) já to tak udělala, taky jsem se nemohla dočkat doktora🙂)

hviezdicka111
14. máj 2013

co si mam o tom mysliet?

kristinka28
14. máj 2013

@broucinekzka ja si tiez to myslim heh 🙂 ,,vies niekedy mam taky pocit jak by mi nieco plavalo v bruchu na lavej strane 😀 ,,,mozno sa mi hybu creva alebo zeby to bol stres 🙂 ...

kristinka28
14. máj 2013

@hviezdicka111 ahoj no ja si myslim ze si tehu 😀 ,,,pockaj dva dni a urob si este raz,,,alebo hned zajtra rano blahozelam,,daj vediet ako si dopadla 🙂

hviezdicka111
14. máj 2013

no zajtra nemam s cim, tento som mala doma v zasobe, takze rano asi netestnem :D jedine neskor o daky dnik 🙂 a jasne ze dam vediet 🙂

evippa
14. máj 2013

@misak33 mne sa ovu testy osobne neosvedcili a podla mna su to vyhodene peniaze....ja som si merala teplotu,ta je asi najpresnejsia,a co som pocula tak daktore mali aj ovu pocas ms,ale to je vazne ojedinele,jasne ze moze byt pred aj po ms,neni pravidlom ze musi byt polka medzi ms

broucinekzka
14. máj 2013

@hviezdicka111 no, ja tam neco vidim 🙂, myslim, ze jsi tehu 🙂, gratuluji 😉

broucinekzka
14. máj 2013

@kristinka28 no, asi se nam tam obema hybou streva 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre