Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katra52
9. mar 2013

@mon777 on je povolny aj bez alko 😀 a mne to práve vtedy nechutí😀 fuj neznášam alkohol😀

mon777
9. mar 2013

@katra52 tak nic 😀 ale snazila somsa 😀

eminka7
10. mar 2013

ahojte, s manzelom sa o babo doslova nesnazime,ale ani sa tomu nebranime. rada by som vedela,kedy po sexe (pri ktorom ste zrejme otehotneli) ste mali nejake priznaky? my sme mali v piatok, v sobotu rano som bola v robote cela bleda, bolo mi na vracanie, ale otom to ustupilo. dnes-nedela, sme sa taktiez milovali 😉 , ale pred chvilkou som si vsimla slabucky cerveny ,,vytok" na nohavickach. pocit okazmiteho zvracanie je tu stale, tak neviem ci to moze byt tak skoro...co myslite? mrchu som mala cca tyzden dozadu, vcera sme si vsak vypili, vracala som polkiu noci- ja nikdy z alkoholu nevraciam...tak zle mi je mozno aj z neho alebo co :D a dufam,ze ak by som naozaj bola tehotna, ze to babo neublizilo, tych par poharikov 😒

eminka7
10. mar 2013

este som zabudla dodat, ze mam aj mierne bolesti miestami pichnutie v podbrusku 😖

mon777
10. mar 2013

@eminka7 mne osobne byva dost spatne, ak mame sex tesne po MS. Vtedy tam mam este vsetko moc moc citlive, tak JA osobne moc sex oar dni oo mrchce ani nechcem. A ten cerveny fliacik mozes mat aj z toho, ze ti vo vnutri daco podrazdil. Nam sa to uz neraz stalo.

katika26
10. mar 2013

Ahojte viem ze ste neni doktorky ale chcela by som vediet vaš nazor...cez dni mojej meštruacie som mala silne pichanie v maternici a bolest v krížoch,citlive prsia..men. mi vzdy meskal tak tyzden tak som si stoho nic nerobila ale ked mi uz za dva tyzdne tak som si spravila test a nic negativny, prsia ma bolia stale sem tam popichava v podbrusku mam taky bielkovy vytok uz to budu 3 tyzdne co mi meskaju nestalo sa vam to? mohlo sa mi uhniezdovat vajicko v case kedy som mala mat menstruaciu? za kazdu radu dakujem emoticon

darazv
10. mar 2013

@katika26 a to si nebola dotaraz u dr?na tvojom mieste idem k dr a myslim si ze tehula niesi to by uz davno tt ukazal // 😒

katika26
10. mar 2013

@darazv pojdem dakujem 🙂

katra52
11. mar 2013

@mon777 no čo este sa drzis s testovanim? 😀

simonka16
13. mar 2013

@mon777 ahoj máš 20 a snažite o mimi ? alebo už čakáte ? 🙂

mon777
13. mar 2013

@katra52 nie.

@simonka16 snažíme, ale už sme aj prestali. teda ja som prestala. a poprosim si to nerozoberať. dakujem.

ratatooy
13. mar 2013

@katika26 určite sou ženy které otehotní jen v době menstruace

trojlistek
13. mar 2013

@sarkad2856 ahoj, tak jsem dnes byla u dr. a ..... nic, ještě si mě pozvala na 20, že mi udělá gravitest z krve a test hormonální rovnováhy, takže snažení na novo, kéž by to už konečně vyšlo

trojlistek
13. mar 2013

@marmel3005 tak to nevyšlo ☹ ahoj, tak jsem dnes byla u dr. a ..... nic, ještě si mě pozvala na 20, že mi udělá gravitest z krve a test hormonální rovnováhy, takže snažení na novo, kéž by to už konečně vyšlo, děkuju za povzbuzení a ty se opatruj, doufám, že příště to bude už lepší, hezký den

darazv
13. mar 2013

@trojlistek ahojky a ten test na hormonalnu nerovnovahu sa kedy robi?to je to iste ako HP?nevies ako casto sa to ma robit?lebo mne naposledy robili HP pred rokom 😒

trojlistek
13. mar 2013

@darazv vůbec netuším, mě ho ted dělají úplně poprvé, takže ti neporadím, promin

darazv
13. mar 2013

@trojlistek a ktorí DC ti urobi ten test?

trojlistek
13. mar 2013

@darazv co to je DC prosím?

darazv
13. mar 2013

@trojlistek den cyklu 😉

simonka16
14. mar 2013

@mon777 Prepáč nechcela som sa ťa dotknúť ja len že máš tiež 20 ako ja 🙂

simonka16
14. mar 2013

Poradte : už 2 dni mi mešká menštr. 2x som si robila test .... aj rano oba negativny ? hmmm ? dakujem 🙂

mon777
14. mar 2013

@simonka16 nie nie nie...nedotkla si sa ma. prepáč, že som tak prchko zareagovala, ale som s nervami v koncoch a proste..prepáč ☹

simonka16
14. mar 2013

Nevadííí moja :( tak sa drž a mysli pozitívne viem je to ťažké ale je to to jediné čo možeš spraviť aspoň pre svoje zdravie 🙂 džím palce aby si bola opäť šťastná 🙂

angelsb
14. mar 2013

Ahoj chtěla bych se zeptat ovu jsem měla 4.2 pohlav. styk ale snažíme se už od září pořád nic ,ale teď mě bolí jen jedno prso i na dotek teď mám před menstruací tyden myslíte že to muže být příznak tětu nebo je to že mám dostat ms i když nikdy před ms mě prsa ani prso nebolelo .Jinak se píše když se zahnízdí vajičko že je hlen krvavý nebo taková slaba menstruace je to pravidlo ? 😒

trojlistek
14. mar 2013

@darazv aha, děkuju. přesně v den kdy to mám dostat, nevím jak se to přesně počítá

darazv
14. mar 2013

@angelsb ahoj nie kazda zena ma nidacni krvacení takze to pravidlo nieje 😉 co sa tyka prs tak by ta mali boliet obe ale nikdy nevies,,,držim palce!!! 😉

angelsb
15. mar 2013

@darazv dekuji no uvidim počkám zda dorazí

petulinka345
16. mar 2013

ahojte viem ze je to hlupe ale potrebujem poradit s priatelom sme sa hrali nevnikol do mna ale spravil sa mi na zadok a chrbat potom ma vraj dobre utrel ale co ak som si potom sama zaniesla jeho semeno do posvy na wc...myslite ze by som z toho mohla byt tehotna? na druhy den som dostala menzes.. a v tychto dnoch by som mala opat dostat no nie som si ista,,,,

emmuska8
16. mar 2013

@petulinka345 tak taketo hlupe otazky sa dakedy pisali do bravicka 😀 dalsia pubertacka co sa doma nudi a vypisuje takeho somariny, ze?

ratatooy
16. mar 2013

@angelsb pravidlo to neni aby byl krvavy hled nebo slaba ms a ty prsa me nekdy třeba bolí před ms ale když jsme byla těhu tak me nebolely nikdy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre