Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

snazilka1983
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 fuha ja to vidim tiez nato ze si tehulka 😉

lienkalienocka1982
18. mar 2013

@snazilka1983 boze keby si tak mala pravdu...

snazilka1983
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 maaaam 😀 uvidis

lianka7
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 to je krásny pozitívny tehu testík.Gratulujem 😵 😵 😵

stellaartois
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 Nie je tych testov akosi vela? To si robis test niekolko krat za den?

lienkalienocka1982
18. mar 2013

@stellaartois ano, lebo ja som najpv chcela vyskusat kedy mam ovulaciu. ale kedze moj cyklus je nepravidelny tak som nevedela kedy ju mam. tak som skusala ovu testy ale nejako mi ukazovali stale pozitivne a potom som si urobila tie tehotenske a stale rastie a silneje ta ciarka ...

mata258
18. mar 2013

Ahojte.som na fore nova a rada by som poznala vase nazory. Mam neprav.cyklus od vysadenia antikoncepcie. Tento mesiac som na zistenie ovul.dni vyuzivala ovul.testy. nejake mi ostali a len tak som aj minuly tyzden vyskusala a bol pozitivny.dost ma to prekvapilo a preto som vyskusala v sobotu aj teh.test.bola slaba druha ciarka aj na dalsi den a dnes sa mi zdala trochu silnejsia,ale nie az tak vyrazna ako kontrolna ciarka. Dnes mi trva cyklus 32dni.nechcem sa moc dopredu,ale radovat,aj ked by ma to velmi potesilo.len mam bolesti v podbrusku a sem tam to ide az do oblasti krizov a bolim sa ze mi to hlasi ms.a najlepsie na tom ze neviem ci uz mi vlastne meska ms alebo nie 😒

ratatooy
18. mar 2013

@mata258 tak to muže byt stejny připad jak u lienkalienocka že se ji ukazalo tehu i na ovul teste takže uvidiš mohlo by byt 😉

mata258
18. mar 2013

@ratatooy no bodaj by to by som bola rada...len som sa zlakla tych bolesti v podbrusku...zatial som nic take nepocitovala,kedze by to bolo moje prve tehotenstvo 🙂

ratatooy
18. mar 2013

@mata258 neboj kdybys videla jaky ja sem mela prvni tydny bolesti vdycky v noci takový křeče jakoby kontrakce při porodu a bylo to normlani prej to nekdo má jak se roztahuje deloha a jinak slabe bolesti byvaji taky normalni

mata258
18. mar 2013

@ratatooy dakujem za ukludnenie 😉 ..dufam ze to bude v poriadku.len neviem ci uz by som mala ist k doktorovi aj....na jednej strane by som hned bezala lebo som zvedava,ale asi by este nebolo ani nic vidiet predpokladam,ze.?

mata258
18. mar 2013

@ratatooy dakujem za ukludnenie 😉 ..dufam ze to bude v poriadku.len neviem ci uz by som mala ist k doktorovi aj....na jednej strane by som hned bezala lebo som zvedava,ale asi by este nebolo ani nic vidiet predpokladam,ze.?

ratatooy
18. mar 2013

@mata258 no to by ješte nebylo videt až tak nejlip 7tt to už je vidt i srdičko

mata258
18. mar 2013

Ale navstevou nic nepokazim nie.? Aspon by mi zobrali krv a potvrdili alebo vyvratili moje tusenie,nie? 🙂

angelsb
19. mar 2013

@ratatooy tak dnes jsem si dělala další a už jsem foto nemusela zesvětlovat je to asi už jasné že 🙂

angelsb
19. mar 2013
mon777
19. mar 2013

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/astridrauda
dnes je to druhý deň a MS nikde.

lena27
19. mar 2013

@mon777 zkus test, vypadá to slibně. držím palce ať to vyjde

mon777
19. mar 2013

@lena27 včera bol negatívny.

lena27
19. mar 2013

@mon777 koukám, že jsi měla ovu trochu dýl tak ještě vydrž

angelsb
19. mar 2013

@mon777 já test zkoušela den před ms byl tam duch dnes znovu ,dnes jsem je měla dostat a vidíš sama už se mi ukázal ten pruh slabší třeba jiný test

ratatooy
19. mar 2013

@angelsb no to je peknee

angelsb
19. mar 2013

A chtěla bych se zaplat ještě kdy doktor zjistí že jde o jeden plod mám strach aby to nebyly dvojčata uvidí pozná to hned ze začátku.?

lena27
19. mar 2013

@angelsb nevím to jistě, ale asi podle srdíček v tom 8tt, pokud budou 2 tak by je měl vidět

darazv
19. mar 2013

@angelsb jasne ze to vidi hned bud tam mas jeden vačok alebo dva,,

angelsb
19. mar 2013

Nemohu spát co.vím že jsem v těhu nerada bych o to přišla snažili jsme se od září a .až teď těším se až uvidim srdíčko a bude vše oka

jasminetea
20. mar 2013

Ahojte rada by som spytala, ci mozem byt tehu, ked mam naliate prsia a dost ma boleli a jeden dokonca ooovela viac ako druhy 😖 , teraz bolest uz nie je taka prudka, ale mam ich nafuknute stale uz niekolko dni, neviem ci nam to mohlo vyjst, ale mam daleko od menzesu aj do menzesu tak z coho to moze byt??? nechraneny styk sme mali hned po menzese co bolo 12.3. poradte mi 😕 dakujeeem

elisafabri
20. mar 2013

@jasminetea zkus si udělat těhotenský test 🙂

jasminetea
20. mar 2013

@elisafabri na to je este skoro 🙄 asi 😀 lebo ked tak citam, najlepsie je robit v den meskajucej mrchy a ja mam este 14 dni do... 😔

mata258
20. mar 2013

@ratatooy tak dnes mi to bolo potvrdene odberom krvi 😉 ..zevraj mam vysoke hcg tak mozem prist na sono...mohlo by to znamenat dvojicky?ci je to somarina 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre