Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

majka_3
17. nov 2013

@tinka310 ked nieje zafarbena to nic neznamena... iba je vidiet ten pruzok kde by sa to zafarbilo ak by si bola tehu. 😉 😉

tinka310
17. nov 2013

@majka_3 ďakujem pekne za odpoveď 🙂

katka277111
17. nov 2013

@pivonka2 přesně! schody a sedačka! 😀 a to naše dítě je ještě hrozně mazlící, takže chce prostě občas jen tak ponosit. snažím se to omezit, ale... 😉

holky, ještě mám otázku: já mám teď úplně jiný těhotenský příznaky než u prvního dítka. máte to taky tak nebo jsou ty příznaky stejný. špatně je mi celý den, sice nezvracím, vždycky to "odkrkám", ale předtím mi bylo jen ráno a jinak. prsa mám jen citlivý, minule mě strašně bolely...
a trochu mě děsí, že podle ms resp. předpokládaného početí jsem tak v 7. týdnu, ale včera mi clear blue ukázal 2-3, takže 4. - 5. týden... mám se bát? v pátek jdu na první kontrolu a doufám, že potvrzení, že je jsem těhotná a ok.

rea25
18. nov 2013

Ahoj holky, uz par dni me boli v podbrisku jak pred MS a obcas citim pichani, mam skraceny cyklus 25 dni, ted jsem 17dc a boli me take zada, mam silny bily husty vytok. Zaludek jako na vode a porad se mi krka a citim se nafoukla jako balon.Test zatim negativni ale asi je jeste brzy na testovani. Myslite, ze bych mohla.byt tehotna?

pivonka2
18. nov 2013

@katka277111 Test bych neřešila. Prostě třeba nastala ovulace jen později. Buď v klidu😉 Hlavně, že je pořád pozitivní ne?😉)))))

A co se týče příznaků, tak já sna kromě počátečního pobolívání v podbřišku nemám vůůůbec nic. U prvního mě bolela prsa snad hned od početí 😀, manžel neměl dovoleno se jich ani dotýkat. To se prostě nedalo. Ale teď fakt nic.

katka277111
18. nov 2013

@pivonka2 jojo, tak s těma prsama to máme stejný teď i předtím! 😀 😀 😀
začalo mi od víkendu být pěkně blbě 😝 🤐 od rána až do večera, ale s tím mým prckem si jen tak potichoučku trpím, na víc nemám nárok... 😉 😀

pivonka2
18. nov 2013

@katka277111 Mám podobný pocity. Dítko mi jaksi nedovoluje zkoumat svůj zdravotní stav 😉 Fungovat prostě musím. Achjo, někdy bych chtěla být chlap 😉)))

laciell
18. nov 2013

@milin ďakujem pekne za radu, chystám sa k lekárovi, nech ma dá do poriadku. Neberiem 9 mesiacov a len posledné 3 sa to stále predlžuje... 🙂 si zlatá, ďakujem za všetko rady

lmka2
19. nov 2013

Prosím vás, napsaly byste mi váš názor?

24. října jsem byla na vyndání tělíska. 25. a 26.10. jsem měla MS. Už 4 dny mě pobolívá podbříšek, jsem nafouklá a prý mám i větší prsa. Přesně takto jsem se cítila u prvního těhotenství, ale říkám si, jestli není brzy na příznaky případného těhotenství, když MS mám mít až v pondělí? Co myslíte? Pamatuji si, že takto jsem se cítila dva dny před očekávanou MS u prvního těhotenství. Teď už bych se tak cítila týden a půl dopředu.

Test jsem si nedělala, bojím se zklmání.

fidela86
19. nov 2013

@lmka2 Ahooj, ja to mam podobne a MS mam mat o dva dni...ale zas tomu nepripisujem velky vyznam, lebo podobne stavy mam aj vtedy, ked ma prist velmi silna MS (hoc to nie je tazko, podla mna to velmi nie je nadejne, ale nadej zomiera posledna, no nie?) Ale zas ty ak si bola uz tehotna to aspon vies porovnat, co ja zatial len s MS, ktora zakazdym zatial prisla, tak nevesaj hlavu ;)

zuzicek88
20. nov 2013

@fidela86 Ahoj mna to brusko bolelo raz rano tak inak hore a potom to preslo a potom ma bolelo niekolko dni,ale tak spodok brucha,citala som,ze to ked sa v maternici unhniezduje vajicko,vraj sa roztahuje,zze to preto,ja mam teraz dostat ms v nedelu,ale vzdy dostavam skor tak 3-4 niekedy aj 5 dni skor a teraz zatial nic ziadne priznaky,no tak uvidime..

kikinka59
20. nov 2013

ahojte môže mi niekto poradiť ? Mám dva týždne pred menstruaciou a slabulinko som sem tam krvacala ..s mužom sa snažíme o dieťatko ..včera som si robila test a bol negatívny môžem byť tehotná?ale príznaky nemám žiadne len ked možno kúsok nafuknute brusko ale nic viac

mirazaa
20. nov 2013

@kikinka59 a prečo sa testuješ dva tyždne pred ms???....nepišeš kedy si ju mala naposledy a kolko dnovy maš cyklus...k uhniezdeniu dochadza 7-10 DPO, vtedy možeš špinit prip.krvacat...ale mne to skor pride podla datumu na ovulačne krvacanie v strede cyklu...🙂

kikinka59
20. nov 2013

Mirazaa -Mala som ju pred dvoma týždňami ..cyklus mám každých 28 dni ...a mám ju dostať presne za 14 dni ..styk som mala pred týždňom možno aj niečo ..myslíš ze môžem byť tehotná?

majka_3
20. nov 2013

@kikinka59 tiez som toho nazoru ze skor ovulacne krvacanie ako tehotenstvo.vyskusaj ovu test 😉

mirazaa
20. nov 2013

@kikinka59 mne to pride na ovulaciu..ak dobre rátam, dnes by si mala mat 14 dc..a koniec ovulky...-)))) ked si mala styk pred tyzdnom ako píšeš, to bolo tesne po ms, a prv musi prist ovulka..ale čert nikdy nevie...🙂

bejka3378
20. nov 2013

ahojte baby, veľa som tu hľadala a čítala, no môj problém som nenašla 🙂 tak by som chcela počuť váš názor, mešká mi menzes, už mám 34 deň cyklu, inak pravidelný každy mesiac ako hodinky na 30 cyklu, no pocit menzesu nemám, len akoby som už zase mala ovuláciu, s testom by som mala ešte asi počkať, no nemam sa s kym poradit kedze som v zahranici.. diki za vase nazory.. 😅

siska53
20. nov 2013

@bejka3378 moj nazor - ja by som si testla.. Ja som onoho casu v pondelok nedostala a v piatok nadranom som uz drzala pozitivny testik v ruke . Tiez som mala vtedy pravidelny a snazili sme sa.

bejka3378
20. nov 2013

@siska53 waw, páni, tak tiež by sme sa potešili, síce sme ešte neplánovali, ale vždy lepšie teraz ako nikdy.. tak ešte počkám do piatku a ak nepríde idem po test, tak dúfam, ze budem mat také štastie ako vy 🙂

siska53
20. nov 2013

@bejka3378 drzim paste, ze sa budete tesit z pozitivneho testika! Nam mala vysla na druhy planovany pokus a maly necakane, tiez sme ho neplanovali, len pri nom som mala rozbordelovany cyklus, takze tam len tipujem, ze to bolo asi dva-tri dni pred menzesom (bol, ale taky prijemny, nie ako inokedy a to uz bolo tehu 🙂) ).

bejka3378
20. nov 2013

@ siska53 ďakujem 🙂 super, tak potom v piatok napíšem, alebo už možno aj skôr, ak nevydžím 🙂 teraz si ma potešila 😉 a príznaky nemáš žiadne?

bejka3378
20. nov 2013

@siska53 ďakujem 🙂 super, tak potom v piatok napíšem, alebo už možno aj skôr, ak nevydžím 🙂 teraz si ma potešila 😉 a príznaky nemáš žiadne?

kikinka59
20. nov 2013

@mirazaa veď praveze nikdy mi nešla len tak slabo krv pred menzesom..to isté sa mi stalo ze som krvacala pri prvom dostatku yzden pred menzesom.tak neviem

siska53
20. nov 2013

@bejka3378 ja yeraz nie som,tehu,ale pri malom som nevedela,ze su to priznaky( prestala mi chutit kava a raz ma naplo,az ked stale,nic neprislo,tak ma dva dni natahovalo,potom,som si kupila test),pri malej mi uz tri dni pred ocakavanou ms zacalo byt zle.

bejka3378
20. nov 2013

@siska53 jaaj 🙂 som si myslela,že si 🙂 ups... no mne tiež nič nie je, okrem meškajúcej ms a takého nutkania alebo akoby som to nazvala akoby som mala zas ovulku.. 😒 tak som z toho v pomykove.. 🙂 ale hadam, ze to nebude nič vázne a len pozitivne.. 🙂

siska53
20. nov 2013

@bejka3378 no,ja by som,sa sice nebranila,len,este je skoro,dalaie dieta po 2 rokoch,to ee! Ked,tak neskor,ale mm uz nechce a ja si zas vravim,ze tretia sekcia..co ja viem..moj gyndos v tom sice problem nevidi..
tak sa zatial tesim z inych tehuliek a babatiek a najviac z tych svojich,ono to tak rychlo plynie,ze hoci si chvilky vychutnavam,najma pri malom,tak to letiiii,ale aj teraz je uzasne obdobie,ked su trolinku vacsi. Mala je v podstte este babatko 19mesacne.
drzim palce!

bejka3378
20. nov 2013

@siska53 jejeej, tak to máš kopu radosti doma.. 🙂 veru letíí to všetko, moožno sa vám neskôr podarí, lebo to malinké držať v rukach musí byt prekrásny pocit a ten pocit byt matkou..waw 🙂

siska53
20. nov 2013

@bejka3378 je,ten najnadhernejsi!

kikinka59
20. nov 2013

@mirazaa no lenže nikdy sa mi nestalo žeby som slabucko krvacapa 2 týždne pred ms..to isté sa mi stalo pri prvom teh.ze som spinila dva týždne pred ms .no tak neviem teraz dúfam ze to bude to 🙂

mirazaa
21. nov 2013

....tak ved uvidiš, bud trpezliva a ked nepride ms tak testuj...🙂skor to je zbytočné a hlavne stresujúce ked je tam stále jedna čiaročka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre