Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

laska07
2. mar 2016

@zuzu1122 gratulujem ja by som tiez chcela testnut dnes som 37 DC.Mozno zajtra ked zozeniem este po praci test.

zuzu1122
2. mar 2016

@laska07 dakujem 🙂 drzim palce... das zajtra vediet ako si dopadla?

slecnamirk
2. mar 2016

Ahojte baby. Po menzese som mala sex, nejako deň po. Na druhý mesiac som mala menštruáciu, meškal štyri dni a trvala sedem dní a bolo to dosť silné. Potom február, nič, mrcha nikde aj keď bruško bolí, hlava bolí a kríže tiež a výtok mám. Bude to tým že som minulý mesiac pár dní brala antibiotiká? Aleno stres? Budem rada ak sa mi ozvete baby.

veverickav
2. mar 2016

@slecnamirk mozno kombinacia vsetkeho 🙂 uvidi sa neskor 😉

misel0806
2. mar 2016

@zuzu1122 jeeeeerj no konecne yesim sa stebouuuu a graaaaatuuuulujem uz len nech ti to doktor potvrdi a caka ta krasnych devet mesiacov tehulkovania daj vediet ako si dopadla u doktora✊✊✊✊✊✊✊✊🍀🍀🍀🍀😀😀😀

slecnamirk
2. mar 2016

@veverickav ďakujem za odpoveď, no môžem byť tehu? :/

zuzu1122
2. mar 2016

@misel0806 kujeeeeem 😀 tesim sa ale sa aj krotim... na prve babatko sme cakali 2,5 roka a teraz to vyslo hned... ani nemam pocit ze by sme sa snazili, len sme si s manzelom povedali, ze skusime, ze vsak asi to mozno ani na prvy raz nevyjde 😀 teraz sa bojim aby bolo vsetko v poriadku ale tak to asi ma byt... ked raz zena otehotnie, uz bude ten strach o svoje babatko stale 😅 dam vediet, ale az za tri tyzdne, to som teda torsku sklamana, ze tak neskoro....

misel0806
2. mar 2016

@zuzu1122 neskoro ale predsa. Tes sa.. Hlavne ziadne stresy.. Dobre to dopadne nebojkaj..a ozvi sa este🍀🍀🍀🍀✊✊✊✊😀

adela232
2. mar 2016

@zuzu1122 Veď jasné aj mne začalo bývať zle až v 7 týždni. Každopádne blahoželá. Užívaj si tehuľkovanie krásne ti tie čiarky silnejú tak to má vyzerať. Keď si pozriem moje testy z pred 18 mesiacov teraz má dcérka už 9 mesiacov tak vyzerajú presne tak isto. Drž sa! 🙂

zuzu1122
2. mar 2016

@misel0806 ozvem sa... urcite 😉

zuzu1122
2. mar 2016

@adela232 dakujem, inak tiez som porovnavala testy z pred dvoch rokov ked som zistila ze som tehotna s nasou princeznou 😀

misel0806
2. mar 2016

@zuzu1122 ok papa😄😄

zuzu1122
2. mar 2016

@misel0806 papa a prajem krasny vecer 😉

laska07
2. mar 2016

@zuzu1122 jasne ze dam vediet.Zajtra mam aj volno v praci ale uz sa vidim ze nebudem vediet ani dospat rano.

laska07
3. mar 2016

Tak ako som aj pisala nemohla som dnes uz dospat a takyto vysledok ma milo prekvapil.Strasne sa tesim baby az sa bojim.Prikladam foto

laska07
3. mar 2016
alenkakj
3. mar 2016

@blairgossip - ďakujem za odpoveď, ale mohla by som sa opýtať či to uhniezdenie môžem ovplyvniť stravou? alebo cvičením? alebo dá sa urobiť niečo preto aby sa to uhniezdilo?

lujzab
3. mar 2016

Ahojte kočky. Som na koníkovi už pár rokov no pri tejto diskusii chcem byť ako neznáma. Zatiaľ emoticon Mám už jedno dieťa 7 ročné no pri prvom tehotenstve som mala menštruáciu do 16 týždňa. Mám 28D cyklus a trvá 7 dní. Ešte som sa chválila mamke, že tento mesiac ma vôbec neboli tak brucho ako stále a nemala som migrénu. ( stále mi je týždeň pre veľmi zle) No a teraz som mala naposledy 3.2. bolia ma prsia a príznaky som mala ako keby už každú sekundu dostanem menštruáciu. A mešká...a kočky je mi tak zle...je mi zle pravidelne večer a ráno...ako na vracanie ale nevraciam. Aj teraz mi je na vracanie a nehovorím, že som taká zvláštna nervózna a ani na sex nemyslím...čo je u mňa dosť zvláštne...a teraz som od muža preč mesiac lebo som na jednom jazykovom kurze vo švajčiarsku ktorý potrebujem kvôli práci...tým chcem povedať že ak som v tom tak už min 4 týždne...mala ste niektorá príznaky iba že vám bolo zle a bola ste nervózna? keď do zajtra nedostanem kúpim si test. Iba som sa s vami chcela podeliť 😅 A ak by som bola nevadilo by mi to. Tešila by som sa. Nechcem to nikomu ešte hovoriť preto sa chcem o to podeliť aspoň s vami 🙂

lujzab
3. mar 2016

@laska07 krásne čiarky 🙂

rebekkita
3. mar 2016

Pekný Večer babenky
Som zúfalá...bezradná....
Mešká mi
ms 13.deň...cyklus mávam 27.D...trvá 7.dni...No 19.februára mi mala prísť a nič...Test som si robila v utorok a bol negatívny...Som strašne podráždená,nervózna...každá hlúposť ma vie znervozniť...Bolesti mám ako keby mi mala mrcha prísť no sú to také nezvyčajné bolesti ako mávam pri ms keď mi má prísť...Pobolievaju ma prsia,no až vtedy keď si ich chytím alebo nahmatavam...Zdajú sa mi ako keby boli v inej farbe ako v tej mojej pôvodnej.... podbruškom na ľavej strane...močenie dosť časté...Brucho mi strašne narástlo...No keď som si chytala bruško tak som si nahmatala hrčku blízko pupku...Podbruškom mám také pichanie ako keby mi niekto stláčal vaječník...Som lenivá...dosť často unavená...a vravím strašne podráždená..Ešte mám test tak zajtra skúsim ešte raz...No podbruškom to mám také zvláštne ako tvrdé alebo naplnené no fakt neviem,som na nervy už stoho...Poraďte mi ženičky prosím vás...Má niektorá takýto problém ? Alebo skúsenosť ? 🙂

baja28
3. mar 2016

@rebekkita ja by som este raz skusila test ale je to uz dost co meska, takze by som sla asi k lekarovi

laska07
3. mar 2016

@rebekkita Skus este zajtra test.Moze byt ze si v tom len mas nizke hcg.

laska07
3. mar 2016

@lujzab dakujeeem 😊❤

rebekkita
3. mar 2016

@baja28 ďakujem za reakciu...no lekára ešte nemám,keďže som sa sťahovala...V pondelok sa chystám...no obvodnú už mám len gynekológa ešte nie...

rebekkita
3. mar 2016

@laska07 Ďakujeeeeem za Vašu odpoveď...netuším vážne ako to je :( no bola by som strašne šťastná keby som tehu...zajtra sa budem testovať a uvidím...no keď znovu negatív tak čo najskôr vyhľadať gynekológa a objednať sa...

zuzu1122
3. mar 2016

@laska07 kraaaasne 🙂 gratulujem 🙂 mozem sa opytat aky to je testik ze ti tak pekne ukazal? Vyzera ako pepino... 🙂

baja28
3. mar 2016

@rebekkita drzim palce)!!!!! 🙂

martusianka78
3. mar 2016

@laska07 nadherne ciarocky blahozelam...

laska07
3. mar 2016

@zuzu1122 Ano ja som vzdy len pepino kupovala ten mali v tesku tak preto...

laska07
3. mar 2016

@martusianka78 Dakujem.A ty si na tom ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre