Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bullinka
28. jan 2013

@wudz mna prsia este vobec, a tie paranoje, radsej o tom manzelovi ani nehovorim, co vsetko sa mi honi hlavou, lebo by mi povedal, ze na to moc myslim. Mo ja mam do manstruacie este min, tyzden ak nie viac a netusim, ci ma zmysel robit si test. Asi pockam na vikend, snad po cca 2 tyzdnoch, odkedy mam tie moje paranoje 🙂 by sa tam mohlo nieco zjavit, ci?

bullinka
28. jan 2013

@snezenka123 takze toto by uz bolo tretie? jake zlate. moja sestra otehotnela po tretikrat, ked tej druhorodenej bolo 1/2 roka. mali v rodine docela sok, a teda riadny pripravili aj nam, ale o to viac sme sa potom tesili. Ty sa skor obavas, ze by to mohlo byt tehu?alebo ani nie?

snezenka123
28. jan 2013

bullinka, ano, bylo by to třetí, neobávám se, spíš se těším 😀 já bych měla klidně 5 dětí, kdyby na to byli finančí možnosti ☹ ale těším se a bojím se zklamání, kdyby to nevyšlo..jakmile jsem viděla na testu ducha, hned to ve mě hrklo a okamžitě jsme se začala těšit,i když by to bylo náročné a u manžela bych to asi musela hodně obhajovat, proto ten druhý den, když byl těhu test sněhobílý, jsme byla zklamaná a řekla si, že už nebudu testovat a počkám, až dorazí ms, pokud dorazí 😕

wudz
28. jan 2013

@bullinka Neviem, či ti to test už ukáže, väčšinou je to tak 2 týždne po oplodnení, čo sa približne zhoduje s termínom menštruácie.. Viem, že asi blbá rada, ale čím skús na to nemyslieť, ono to príde, keď má 😉

bullinka
28. jan 2013

@snezenka123 presne tohto sa bojim aj ja, sklamania, aj by som sa uz tesila na mimco, vsak nemam na co cakat. A neboj, manzel by to ustal. Mojmu svagrovi pri tom tretom bolo tesne pred 50tkou 🙂

snezenka123
28. jan 2013

@bullinka taky si myslím, že by to ustál, nic jiného by mu nezbývalo 😅
a budeš testovat tedy až o víkendu? tak držím palečky aby to vyšlo 😉

npetkas
28. jan 2013

@boobaa no pekne,tak aj ja drzim palce

boobaa
29. jan 2013

@npetkas ahoj ako sa držíš? ja som mala včer také tlaky že som išla pre istotu späť s intímkou a ráno pozerám a ništ 😝 Začal ma ale pichať úpon maternice (vľavo šikno pod pupkom) a to väčšinou v čase pred menštruáciou. Takže som pripravená skôr na tú horšie variantu 😒 . zajtra ráno si urobím test ak sa nič dovtedy nezomelie...Tebe držím moc palec. 😀

bullinka
29. jan 2013

@snezenka123 asi áno, akurat ma zacali prsia pobolievat, takze by sa z toho mohla kludne aj mrska vyklut. Ale uvidime. Ozvi sa potom, ako to dopadlo Tebe 🙂

romuaska
29. jan 2013

@snezenka123 ahojky a kdy máš dstat MS??

romuaska
29. jan 2013

holky a máte taky bolesti podbřišku??Mě děsně bolí už od mi soboty,píchá jednou tam jednou tam:-/těhu negat:-/
jako to není už možné přece pořád tyhle bolesti

snezenka123
29. jan 2013

@bullinka tak mě prsa stále nebolí, což je hooodně zvláštní, touhle dobou už bych měla mít prsa nateklé a hoodně bolavé, dle zkušeností. A ráno test a negativní ☹ úplné sněhobílo...

npetkas
29. jan 2013

@boobaa ja mam teraz uz asi pol hodinu take priserne tlaky v podbrusku, ze ma ide slak trafit, tiez pre istotu som dala intimku,ale zatial nic...no uvidime, ja kaslem na testy a pojdem rovno na UTZ vo stvrtok rano, vcera som sa objednala...manzel pojde so mnou, tiez je nedockavy...a co sa tyka testov, tak ja neviem, ked som cakala prvorodeneho, tak som mala podozrenie, ze som tehotna, spravila som test a bol pozitivny, no pre istotu som spravila dalsie tri este a tie boli negativne...tak som to nechala tak, a prisla mrcha, a prisla este aj dalsie 2 mesiace, no potom zacala meskat, tak som sla k DR. a ta mi povedala ze som v 16tt... to znamena ze ked som si robila tie styri testy, tak som uz bola tehotna, ale len ten prvy vysiel pozitivny... pri dalsom tehotenstve som tiez mala pocit ze sa nieco deje a tiez bol test negativny,ale pre istotu som sla k dr. a ta potvrdila 9tt, no v 11tt som potratila....a pri nasom druhorodenom, som to vedela hned

snezenka123
29. jan 2013

@romuaska ms mám dostat v sobotu-neděli, břicho mě také občas pobolívá a jindy před ms nebolí-jen den dva před a to poznám, ale minulý cyklus mě to bolelo hodně, přesně týden před ms, byla jsem na gyndě, prootže se mi to nedálo a byl to začínající zánět a dostala jsem na to prášky,ale"píchání" jsem měla u prvního těhu, čekala jsem ms, říkala si, že už to příjde když mě pobolívá a ono ejhle a byla tam už malá 🙂 a pobolívání jsem měla ještě pár dní možná i týdnů,jak se roztahovala děloha...a kdy to máš dostat ty?

romuaska
29. jan 2013

@snezenka123 no já právěnevím kdy☹..mám to zozházené,minjsme krvácela 28.12 a to 11dní se špiněním,v puli cyklu,pak jsem to měla správně dostat 7.1 a nic..takže já nevím vubec..,mě to břicho právě bolí v kuse kurnik ted jsme dovysávala a děsný,i v křížích:-/

romuaska
29. jan 2013

@snezenka123 a u zánětu je výtok??že?já právě mám jen naičko spíš hustý bílý☹

snezenka123
29. jan 2013

hustý bílý je u těhu...a nezkoušela jsi k dr.? já u toho zánětu neměla moc výtok, spíš mě bolelo to břicho (nebyl to klasický kvasinkový zánět s výtokem a pálením a svěděním)a dr.říkla, že někdy ten zánět může mít jen známky bolesti...asi bych na tvém místě šla k dr. že jsem to nedostala a mám ty bolesti, vyšetří tě, popřípadě vezme krev na těhotenství 😉

snezenka123
29. jan 2013

@npetkas tak to je teda , že ty ti tři testy ukázaly že jsou nega...a menstruaci jsi měla normální?
tak drřím palečky, ať ve čtvrtek dobře dopadne utz 😵

boobaa
29. jan 2013

@npetkas ja mám tie tlaky iba v noci pred spánkom, ked som bola tehotnás dvojičkami tak ma išlo rozdrapiť stále. tak som z toho taká paf.. ja idem dnes kúpiť dalšie testy. urobím si ich z ranného moču a uvídím alebo neuvidím 😕 Mierno závidím ženám čo ,,vedia,, že sú tehotné. toto by som chcela raz zažiť. držím palec paa

npetkas
29. jan 2013

@snezenka123 dakujem, ano mala som menstruaciu uplne normalnu, dokonca pravidelnu, preto som si myslela, ze ten prvy pozitivny test bola len nejaka chyba

npetkas
29. jan 2013

@boobaa no len prave teraz sama neviem....my sme totiz ani jedno babo neplanovali, teda nie ze neplanovali, chceli sme, len sme sa nejako extra nesnazili, takze som hned vnimala zmeny na svojom tele, no teraz je to ine, teraz sa aj snazime, takze neviem ci si niektore veci vsugerujem,alebo su ozaj tak...a navyse tri mesiace dozadu mi vyslo 7 testov pozitivnych, dokonca som aj mala priznaky tehotenstva, ani mrcha neprisla, a ked som sla vytesene k DR., tak ta iba skonstatovala, ze je to vacsia cysta, pichla mi vyvolavacku a prisla mrcha.... 3 mesiace po sebe som ju dostala presne na den, ako hodiny, a teraz meska uz 6. den, tak neviem, nechcem sa tesit,aby som nebola sklamana

snezenka123
29. jan 2013

@npetkas páni, tak to jsem ještě neslyšlea, teda o tom, že ženy mohou mít MS a jsou těhotné, to ano, moje sestřenice to zjistila snad až v 5 měsíci! ale ty pozitivní a následně negativní těhu testy 😕
Já měla viditělného ducha minulý týden, ale v polovině cyklu 😒 no a druhý den a dnes úplně bílo, ms čekám v sobotu,tak uvidíme. testovat budu maximálně v pondělí, i když mě se u obou těhu ukázali dvě čárky až tak 7-10 dní po vynechané ms, sice jsme test dělala v den očekávané ms,ale jakmile se to nezobrazilo,letěl hned do koše, nikdi mě nenapadlo se kouknout třeba dýl,jestli je tam aspon duch, o těch jsme v tu dobu ještě nic nevěděla 🙂

npetkas
29. jan 2013

@snezenka123 no v podstate som si ja robila teraz test v 1 den meskania a rano vysla slaba druha ciarka ale poobede druhy test bol uplne negativny, takze neviem, ja idem vo stvrtok ku DR. na ultrazvuk, tak uvidime, uz nejdem kupovat testy, lebo som uz tolko penazi vzdy za ne oplieskala a nakoniec aj tak k tej DR. vzdy ist musim, takze radsej teraz ako neskor, no uvidime...bud sa prijemne potesim, alebo sklamem

boobaa
29. jan 2013

@npetkas no to teda si si užila tiež svoje ☹ budem na teba myslieť vo štvrťrok.

npetkas
29. jan 2013

@boobaa no to ano....dakujem, a ty kedy to ides testovat? kup si ten clear-blue digital, ten je podla mna asi najspolahlivejsi...je drahsi ale lepsi

snezenka123
29. jan 2013

@npetkas neztrácej naději, pokud ranní test z moči byl slabě pozitivní a z odpolední byl nega tak to může být, v ranném stadiu těhu je koncetrace hormonů nízká a změřitelná hlavně v ranní moči, a pokud odpoledne byl nega, tak to prostě ten test nezobrazil, věřím, že pokud by jsi test dělala opět z ranní moči, byl by určitě silnější..ale chápu tvůj přístup, když máš navíc zkušenosti z pozitivní/negativní výsledky a těhotenství...tak budu držet ve čtvrtek palce a dej vědět, jak jsi dopadla 😵
hodně štěstí!!!

npetkas
29. jan 2013

@snezenka123 dakujem, no uvidime...dam samozrejme vediet, no nech to vyjde tak ako ma...ci uz to alebo to, hlavne nech je vsetko v poriadku...

snezenka123
29. jan 2013

@npetkas určitě to bude v pořádku, moc ti to přeju, at je mimi v bříšku a je všechno OK 😵

npetkas
29. jan 2013

@snezenka123 dakujem krasne, moc by som sa potesila, a manzel tiez, a aj starsi drobec nas, chce dalsieho braceka alebo sestricku

snezenka123
29. jan 2013

@npetkas výjde to, věřím tomu 😵 držím palečky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre