Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

broucinekzka
1. mar 2013

@miselka007 presne tak,ale neboj se,vse bude v poradku 🙂

miselka007
1. mar 2013

@broucinekzka aj ja si myslim.. ze nam to jednoducho tento mesiac nevyslo 🙂 ved nemoze byt vsetko na prvu supu 😝

broucinekzka
1. mar 2013

@miselka007 presne tak :-P, jednou nam to vyjde. Beres i Femibion? Ten mi dr.doporucil.

miselka007
1. mar 2013

@broucinekzka ja neberiem vobec nic okrem kyseliny listovej ktoru som si sama kupila v lekarni.mozno aj mne nieco predpise dr neviem

broucinekzka
1. mar 2013

@miselka007 jj,ten Femibion je kys.listova 🙂

miselka007
1. mar 2013

@broucinekzka aha tak to som nevedela.. hihi 😀 tak potom to beriem 🙂

dorekapa
1. mar 2013

baby,ja som si robila dva dni po sebe test a ukazao mi ducha..aspon ja som tam videla slabunku ciarku a tak som ho zobrala do prace kolegyni ukazat a ona tu slabunku ciarku tiez videla...bojim sa tesit...ani by mi nenapadlo,ze by som mohla mat aspon ako taky vysledok..mrchu mam dostat o dva tyzdne a inak ma to napadlo z toho dovodu,ze ma pali zaha a kazdy den..posledny tyzden..a som straaaasne unavena

lucianellamartin
1. mar 2013

@martinkahc Martinka už teraz sa nato tešííííííím 🙂 to bude mega maminkovská žúrka :D 🙂

trojlistek
1. mar 2013

sarkad2856, ahoj, tak už jsem tu zase🙂 já po ovu měla lehce slabý poz.test (když jsem to řekla dr, tak mi řekla, že pozit testy vůbec nerespektujou, že to je jenom chemická reakce a neznamená to ještě těhotenství), to vydrželo týden, ale nesílil, pak jsem to 22.dostala večer, sice v termínu, ale slabě, měla jsem 2dny slabé krvác, pak jako když utne a po 3dnech jsem začala špinit, test nic neukazuje (při prvním těhu mi ukázal až když jsem byla až v 5tt, jen při druhém mi ukázal hned, ale to byla dvojčátka, před vánocema 2012 mi taky ukázal ve 4tt podle digi testu, ale to byla taky dvojčátka, ale dr. řekla, že ve fázi odlučování dvě na úkor jednoho a potom po úraze jsem potr emoticon, musela jsem na revizi a od té doby mám trabl mimi udržet) a špiním stále, pobolívá mi břicho, po probuzení bych zase spala, stále hladová, ale tyhle příznaky nemusí být, já už si říkám, že mám falešnou březost emoticontak nevím co to má znamenat, jestli se to povedlo nebo ne? mám strach doufat, ale nedovedu si to jinak vysvětlit (test nic - mívám velmi nízké hcg)máte s takovýmhle průběhem některá z vás zkušenost, že by to mohlo dopadnout, že se mimi uhnízdí?děkuju a vám všem

trojlistek
1. mar 2013

tak dnešní ráno se objevil duch, zatím tomu moc nevěřím, uvidíme jestli vydrží a bude zesilovat, předtím jsem si říkala, že mám už halucinace a že tam ten proužek vidí jen moje oči, ale ted je zřetelnější, tak uvidíme a je vidět stále a je do limitu 🙂mám otázečku - můžou ovulační testy ukázat, ovu, když bych byla v počátku těhotenství nebo krátce po otěhotnění? mám pozit slabě těhu, ale i silně ovu, tak nevím jestli ten těhu vůbec můžu brát vážně, děkuju za odpověd, pěkný večer

charlie1980
1. mar 2013

@trojlistek
Myslim, ze sa potichucky mozes tesit. Ja som tak mala, ze ovulacne testy mi skorej ukazali ako tehotenske testy. Ked tehotensky bol uz pozitivny, na ovulacnom bola testovacia ciarka silnejsia ako kontrolna. Ale mne uz vysli slabo pozitivne tehu testy asi tyzden pred menzesom pri 25.dnovych menstr.cykloch. Tak tiez neviem, ci to nahodou nebudu dvojicky, v utorok mame prve sono.

trojlistek
2. mar 2013

@charlie1980 dekuju za povzbuzeni🙂 at je tvoje fazolka v poradku a at ti to vyjde tal k ty si to prejes🙂 ja zkusim rano testnout a doufam, ze bude konecne uz silit 🙂 a v utery dej vedet jak to dopsflo.

sarkad2856
2. mar 2013

@trojlistek Ahoj,no taky se tedy přidávám k tiché gratulaci,uvisíš že bude jen sílít 😉

01angel13
3. mar 2013

aojte 12 den mi meska testy negat. :(( a iba slabe spinenie. nebadatelne.. priznaky na tehu by aj boli ale vco tie testy?:?? stalo sa to niektorej ??? .. v utorok idem k dr.. tak uviidime čo mi povieee 🙂)

marmel3005
3. mar 2013

@01angel13 ahoj ja som ani len netušila že som tehotná ked som čakala 1 syna, menzes som mala na čas ale len 2 dni tak som to nebrala tragicky, urobila som test a negatívny. To ma ukľudnilo ďalšia prišla znova načas a znova len 2dni. Test opäť negatívny, tak som sa objednala k lekárovi, aby som zistila či to je ok. Zistil mi cistu...vraj mám prísť o mesiac na kontrolu či sa vstrebe. No a po mesiaci mal pre mňa 2 dobré správy... cista sa vstrebala a bola som tehotná. Test mi vraj neukázal správny výsledok kôli ciste. Choď k lekárovi nech sa na teba pozrie 🙂 držím palce.

trojlistek
3. mar 2013

@sarkad2856 tak dnes jsem schválně zkusila testnout a neměla jsem to dělat - mizí 😢 ach jo, to je už po několikáte, nějak se mě nedaří a to se snažím na sebe dávat pozor kvůli mimi, v rámci možností i odpočívat 😢
to se asi nestane, že by to další týden začalo sílit že? to je pryč. a bovu jsem měla mít 7 a měla jsem ji 1. asi 7dní po menstr, to je divný ne moc brzo, schválně to zkusím toho 7, ale 2x do měsíce ovu je nesmysl ne?
jeden se nesmí na nic těšit, ach jo, děkuju za podporu, začínám mít strach, že už se mi to snad ani nepovede ....

01angel13
3. mar 2013

@marmel3005 hej to si ma celkom potešila lebo pred mesiacom aj mne povedala že tam mam malu neškodnu cystuu .. taka neškodna cysta može ovplyvniť negativny test??? ... alebo skor mi može tak dho meškať kvoli nejj ? :/ ale to by ma asi dr upozornila nie že mi može sposobiť meškanie ale ked vravela že je neškodna??

sarkad2856
3. mar 2013

@trojlistek Tak třeba byl špatný tes,třeba bude sílit.No 2 x být asi teda nemohla.No záleží kdy byla přesně ovulka.No spermie dokáží přežít i několik dní,takže třeba to ještě není stracené.No to jsem si taky říkala ale vyjít to přece musí 😉

marmel3005
3. mar 2013

@01angel13 no pokial je tzv.vodova tá je neškodná ma sa sama rozplynúť...ono je to idividuálne, niekomu môže ovplyvniť test tak ako mne ale kámoške napr. ukázalo tehu a nebola mala cistu... to všetko vie rozlúsknuť lekár 🙂 potom daj vedieť ako si dopadla

01angel13
3. mar 2013

@marmel3005 jasne dakujeeemmm :D:D:D aspom trošku si ma ukludnila 🙂))

trojlistek
3. mar 2013

@marmel3005 tvoje zkušenost mě trochu povzbudila, protože jsem měla úplně stejný průběh - v lednu na čas jen dva dny, tři dny nic a potom jsem asi týden špinila a ted v únoru to samé na čas dva dny, tři dny nic a opět týden špinění, zkusila jsem testnout a vyšel mi pozitivní 1.3.(i pocity - žaludek na vodě, píchání v podbřišku ....), ale i pozit ovu test a ten jsem měla mít až 7.3. 3.3. mi test ukázal jen nepatrnou čárečku, tak jsem z toho zklamaná, že se asi mimi neudrželo, zkusím to zítra, ale mám strach, že už mi nic neukáže a moje dr. má dlouhý termíny. chci zeptat, když ti dr zjistil, že jsi těhu - v jakém jsi byla týdnu?byla jsi už předtím co ti test vyšel negat a měla jsi 2x za sebou mens anebo až ten poslední měsíc, co se vstřebala cysta, děkuju za pochopení

marmel3005
3. mar 2013

@trojlistek ahoj, no ja ked som prišla k lekárovi tak som podozrenie na tehu vôbec nemala...testy negatívne a M aká taká bola, tak som mu povedala čo a ako urobil mi sono a videl tam len 7cm cistu. Tehotenstvo mi zistil až na kontrole po mesiaci, ked mi urobil sono a cista sa rozplynula a namiesto nej tam bol drobček. Ked sa dobre pamätám tak som bola 14tt a M som mala prvé 3 mesiace. Prajem Ti, aby sa Vám to podarilo 🙂 potom sa ozvi ako ste dopadli.

romuaska
4. mar 2013

tak hoky jak se vám daří???? 🙂

trojlistek
4. mar 2013

@marmel3005 děkuju za povzbuzení, tvoje zkušenost mi ještě dává šanci, že by to nemuselo být ještě pase. Dr. mě objednala až na příští středu, kdyby to dopadlo, tak by jsme měly podobný termín, tak uvidíme, pěkný den a opatruj se

marmel3005
4. mar 2013

@trojlistek čo sa týka pozitívneho ovu to by ti malo ukazovať aj keď si tehu ja ked si urobím ovu test tak mi ukáže pozitívny a testovacia palička je silnejšia ako kontrolná 🙂 prečo ťa objednala až na stredu?

trojlistek
4. mar 2013

@marmel3005 protože má plno a po zkušenostech k jiné dr nechci, k téhle jezdím přes celou Prahu. Ted jsem si schválně byla koupit jiné testy a zítra ho ještě zkusím (jinou značku) děkuju ti, díky tobě mám lepší náladu, zítra dám vědět jestli se projeví nějaka změna

trojlistek
4. mar 2013

@marmel3005 no právě mě ovu test ukazuje zase, že jo, silná jako kontrolní, měla bych ji mít kolem 7.3., ale když se mě ukázal pozitivní těhu tak i siná čára na uvu a to bylo 1.3. a to by bylo divný, tak si říkám, že se přece jenom možná nějaký drobeček schovává (mívám nízké hcg)

marmel3005
4. mar 2013

@trojlistek keď ti to takto ukazuje, tak si myslím že sa podarilo 🙂 držím palce

miselka007
4. mar 2013

@broucinekzka ahojky tak bola som dnes u lekarky a nic tam nevidela.Takze som v poriadku a vobec netusi co mi sposobilo to ze sa mi narusil cyklus.Ani cystu nemam a ani nic podobne. A predpisala mi vitamin E a Ascorutin. Poznas nieco z toho? Alebo niekto nejake skusenosti? pa pa 🙂

trojlistek
5. mar 2013

@marmel3005 dobré ránko, tak ovu staále tlustá čárka, a těhu - jiná značka slabá čárka, ale o fous silnější než na těch předchozích testech, když jsem psala, že se ztrácí, tak nevím řekla bych, že tam asi přece jenom něco je, nemůžu se dočkat příští středy, , doufám, že bude sílit, děkuju ti za povzbuzení 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre