Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bedo3130
6. jún 2014

Zdravim. Mozem byt tehotna ak mi len jeden druh tesru ukazuje ducha a to aj niekedy na druhy den ked ho hodim fo kosa a to uz čiarku ? A ine nič alebo slabo.

ellaaa25
12. jún 2014

Ahojte mamičky chcela som sa s vami poradiť. S mojim milovaným sme mali nechránený pohlavný styk aj počas aj pred ovulkou. Dnes som 7 deń po nej a dostala som silný biely a najmä hustý výtok. Cítim sa ako pred MS vemi ma ťahajú kríže a bolí ma podruško, cítim sa unaveno a dosť spím aj 11-12 hod napr. ako včera a dnes. Chcela by som vedieť či je možné, že je to tehotenstvo . Ďakujem vam za všetky vaše odpovede.

zvolsiinylogin
12. jún 2014

@ellaaa25 nemam vestecku gulu.....aj ja pri tych teplach by som len spala, a dokonca aj ked ide burka 😀 😀 biely je neplodny...tehotensky ma byt priesvitny, aspon, co som sa docitala....skus o tri, styri test, budeme mudrejsi mozno...

myaw
13. jún 2014

Ahoj baby. V stredu som mala dostat MS, zatial este neprisla. Problem je, ze par dni pred vynechanim (pondelok-streda) som mala vsetky mozne priznaky, bolelo brucho, prsia, hlava, divna chut v ustach, tocila sa mi hlava, nechutenstvo, este aj chripka ako keby na mna sla.. no a od tej stredy zrazu nic, aj prsia a brucho ma prestali boliet (a to ma vzdy pred MS bolia). Test som si robila vcera a bol negativny. Myslite, ze je stale mozne, ze by som bola tehotna, stalo sa vam to nejakej takto? Alebo skor len fakt na mna liezla ta chripka a preto mi aj meska.. Dik za nazory, test planujem opakovat tak v nedelu, ak dovtedy nedojde 🙂

rovnanova
16. jún 2014

Ahojte, potrebovala by som moc moc p oradiť. Mám dva dni pred menštruáciou. Robila som si v priebehu troch dní ovulačné testy na každom teste vyšla druhá čiarka a som z toho teraz zmätená, neviem čo to znamená. Ci mam ovulaciu alebo čo? lebo v strede cyklu dva týzdne dozadu som mala pozitívny ovulačný test a tak sme sa pokusili o bábatko. Tehotenské testy som si robila a tie su negatívne :( viete mi niekto poradiť ohladom tych ovulačných testov? Ďakujem

lujzicka212
16. jún 2014

Ahojte, chcem sa opytat, este nikdy mi nemeskal menzes, meska mi teraz dva tyzdne. Naposledy som mala 7 Maja. Myslite si, ze mozem byt tehotna?

denisa87
16. jún 2014

@lujzicka212 kup si test a zistis to 🙂 my ti do bruska nevidime 😉

ivuska00
16. jún 2014

lujzicka212 mne sa deje presne to isté....poslednú m. mala 5.5. a teraz je to už 12 dní, čo mi mešká 😖 nikdy mi takto nemeškala, max 3 dni ...pred chvíľou som si robila test a nič.. skúsim ešte ráno a uvidím. Keď nič, idem k doktorovi...ach jo 😒

sandrika1986
16. jún 2014

Pred hodinou som si urobila test a zistila som, že budem po 3x mamou 🙂

lucsyia
17. jún 2014

Babule, prosím rady- skúsenosti : Aká je pravdepodobnosť otehotnenia po 2 dnoch od skoncenia menstruacie ?

2491992
18. jún 2014

Ahojte, je možné hneď po vysadení otehotnieť ? Dobrala som blister - menzes, dala si dalšiu tabl. (prvú) a nakoniec sa rozhodla vysadiť. Tak došlo 3 dni špinenie. Ďalšia MS 8.deň mešká. Možné hneď tehu, či skôr meškanie kvôli vysadeniu HAK? Vaše skúsenosti ???? Ďakujem

lenka_hornakova
19. jún 2014

Ahojte, mam jednu otazcku. Uz mi meska menzes 10 dni, test zatial negativny - robila som si este v nedelu 15.6, robim kuzy plavania pre deti a kazdy den chodim do vody myslite ze v pripade ze som tehotna mi to moze nejako uskodit? Nikdy mi menzes nemeskaval mavala som pravidelny cyklus a tento mesiac nic, nemam ziadne priznaky co mi je aj divne ani brucho ma neboli ani prsia nic.

bedo3130
19. jún 2014

Zdravim. Ovulacny test mi ukazal slabu ciarku. Som 15 den zacatia menz. Mohlo to byť koniec alebo začiatok ovulacie? A skusali sme to. Mohlo by to vyjsť? A budem mat trocha trapnu otazku aj ked toho materialu na babo nebolo vela. Da sa aj z mala nieco podarit? Tak velmi by som chcela babo.

vladuska1991
19. jún 2014

ahojte nebolia ma prsia meska mi 3 den ms a mam divne pocity vsebe ako keby uz som mala dostat a nic stale mam chut na piskoty a pred tym ani moc nie ziadne ine priznaky nemam mali ste to uz niekto mozem byt tehu ? snazime sa o babo test este nechcem kedze to je este skoro a mavam nepravidelnu ale za posledny pol rok prisla vzdy presne niekedy aj skor stale som smedna a prichadza na mna slabost bitie srdca silno a je mi zle stale skoro jem

zuzana256
20. jún 2014

ahojte mrzky som mala dostat uz dnes 20.6 a dostala som skor ale neviem ci su to mrzky mala som hnedy vytok bez krvy pichalo ma pod bruchom a este ma ajj picha a mam nafuknute brucho bolia ma boky chodim casto na zachod dakujem o radu co by to mohlo bit

rovnanova
21. jún 2014

Ahojte, potrebujem sa poradiť. nakolko mi tri dni mešká menštruácia robila som si tehotenský test negatívny. ale čo som sa začudovala tak na ovulačnom sa objavila druhá čiarka. mate niektorá s tym skusenosti?

monicka79
21. jún 2014

@rovnanova ono záleží aká je silná tá druhá čiarka, ak rovnako alebo silnejšie ako kontrolná, tak to môže znamenať tehu, ale ak je slabšia, taká môže byť počas celého cyklu a neznamená nič

reva6
21. jún 2014

Baby prosim vas myslite ze mozem ist k zenskemu v inom meste? Momentalne my nevychadza volno na to aby som sla domou a potrebujem ist k dooktorovi .. myslite ze ma vezme potrebujem len bezne tabletky .... co myslite?

evelina744
22. jún 2014

Ahojte, môže ni niekto poraditt? Posedne dva mesiace mam velmi slabu menstr. ruzovy vytok, aj ked sice na cas menstruacie. Dva tehot. testy mi ukazalo negativne. Možem byť tehotná?

patricia128
22. jún 2014

@evelina744 Najlepšie by si mala keby si si zašla za svojím gynekológom aby ti vzal krv na HCG.

petuskaa1
22. jún 2014

ahojte buduce maminy a maminy chcem sa opytat planujeme babo,v nedelu mi skoncil menzes vo stvrtok sme mali sex a dnes po cely den pocitujem tlaky v podbrusku ale hrozne poradte co to moze byt.dakujem

evelina744
22. jún 2014

Ahojte poradite mi? dnes som si zacala merat bazalnu teplotu, mam termin menstr. ale posledne dva mesiace iba slaby vytok(ruzovkasty). Teplotu mam 37,4. Snazime sa o babo, zatial len druhy mesiac, test mi vysiel negativny, sama neviem, aka by mala byt idealna teplota

monika11m
23. jún 2014

@petuskaa1 ja som mala bolesti aj pri ovulacii!

monika11m
23. jún 2014

aj ja potrebujem poradit . blolia ma prsia od piatku a vceka som mala dostat mrchu a stale nič! tak trochu dufám!

ivuska00
23. jún 2014

Baby, ja som v takom šoku, 😅 ... čítala som tu snáď všetky možné príznaky, príbehy a neverila som, že by to bolo možné 🙂 ...len deň predtým ako mi mala prísť ms, mi prišlo zle od žalúdka, po pár dňoch sa to opakovalo,ale nič strašné to nebolo...
a test mi ukázal // až po 17 dňoch meškania, skôr nič 🙂
Tak žeby???

silvinuska6
23. jún 2014

@ivuska00 isto !!! 😀 gratulujem

ivuska00
23. jún 2014

@silvinuska6 ďakujem ti krásne 😉 ...bože, ale stále tomu neverím ...nedalo mi to a musela som to ukázať 😀

silvinuska6
23. jún 2014

@ivuska00 chápem ťa tak sa teš prajem všetko dobré

monika11m
23. jún 2014

ak sa možem spytat kedy vam zhnedli bradavky?

miroslava2207
24. jún 2014

baby chcem sa opýtať,boleli vás prsia keď ste zistili,že ste tehu (som 27DC)?? mňa vôbec a akosi ma to mýli,lebo testy pozitívne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre