Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

pepka123
26. apr 2016

@lubkoandrea nie si tehotná 🙂

eliska1986
26. apr 2016

@rakarka ano myslím že ano,že to bude tehotenstvo🙂

patkaamirko
26. apr 2016

@eliska1986 Ahoj. .meska už 3 dní. Toto bude 4. 😀 no v noci keď som bola na wcku som mala taký krvavý vytok pri utreti.a dnes ráno už zase nič ..Tak ja už neviem čo si mám myslieť

eliska1986
26. apr 2016

@patkaamirko No može byť že sa ti pomaličky rozbieha menzes.Alebo je to uhniezdenie.

patkaamirko
26. apr 2016

@eliska1986 skôr by som priala tu druhu možnosť ;)

eliska1986
26. apr 2016

@patkaamirko Jedno z toho to bude určite🙂Držím palce nech to dopadne akokoľvek

patkaamirko
26. apr 2016

@eliska1986 diki. 🙂 však ak nebudem teraz na budúce to určite vyjde 🙂

rrianna
26. apr 2016

@nikusa22118 robila som poobede dalsi, odfotim ked pridem domov 🙂 vyzera, ze je to tam 🙂 🙂 🙂 mam ale trochu obavu, bo tento tyzden sme silno makali vonku, kopali sme vodu na pozemok a asi ma ofuklo a spravil sa mi opar na pere ☹ snad to nijako nic neovplyvni ☹

nikusa22118
26. apr 2016

@rrianna gratulujeeeem... moja ja tiez ked som este nevedela ze som tehu tiez som makala s muzikom na zahrade a aj na zimnom betone som sedela lebo vsak nebolo kde..ale teraz len pekne papaj kyselinu listovu a budes mat silnejšiu imutu trochu aspon u mna to tak funguje..a ak budes nachladnuta nic take sa nestane pokial nebudes mat horúčku.. 😊 opar na pere neuškodí neboj.. Len si davaj na seba uz pozor.. 😘 tesim sa na testik..ja sa vzdy rada pozriem..

rrianna
26. apr 2016

@nikusa22118 jeeeej dakujem ti, ty ma tak pizitivne nakopnes vzdy svojou odpovedou :-* ok kyselinku budem papkat a verim, ze horucky nebudu...vsetko sa da do poriadku a verim, ze nakoniec z toho celeho snazenia vijde zdrave mimco 🙂 nikus a ty si teraz tiez tehu? 🙂 bozinku ako to uz pisem, ze tiez...som sa s tym velmi rychlo vzila 😀 pripajam foto vcerajsieho a dnesneho 🙂

rrianna
26. apr 2016
nikusa22118
26. apr 2016

@rrianna tak to uz je kraaasna ciarka..koľajnica..😁a objednaj sa k lekarovi uz ked ti meska mozno bude vidiet bublinku..kyselinu listovu ti predpíše urcite a to si mohla papat kludne uz aj ked ste sa snazili..☺kludne mozes pisat tiez tehu lebo určite si.. Ja som si robila test v den Meskajucej MS a vysla mi tiez taka kolajnica..ano ja som teraz v 6TT.. Minuly tyzden som bola u lekara videl bublinku podľa veľkosti usudil 4T aj4dni cize v nedelu som ukoncila 5.tyzden.😁tešíme sa velmi aj ked mne kazdym dnom byva viac zle najviac doobeda 😁

modraslza
26. apr 2016

@rrianna gratulujem...uzivaj si krasne tehotenstvo..velmi rychlo to prebehne a potom uz vsetko bude ine 😉

rubinka
26. apr 2016

@kikuska91289 - kolko si dpo?

rrianna
27. apr 2016

@nikusa22118 prave som prisla od dr .... ten opar moze byt problem, je sanca, ze nakolko cez telo presiel virus a ze sa moze stat, ze sa neuhniezdi vajicko ako ma a .... ☹

rrianna
27. apr 2016

@modraslza este nie je k comu ☹ uvidi sa najblizsie dni, nakolko som dostala opar a moze to byt problem ☹

matulikm
27. apr 2016

@rrianna nevešaj hlavu, všetko bude OK. Myslí pozitívne 🙂 Pozitívne myslenie = pozitívny výsledok 🙂 držím palčeky, aby si sem čoskoro pridala príspevok o tom, ako krásne rastiete 🙂

nikusa22118
27. apr 2016

@rrianna alee jooooj..prosim ta nemyslis na najhoršie vajíčko sa uhniezdilo a uz bude len rast a bude zdrave uvidis..😍opar este nikomu neublizil a tiez ti ten dr nemusel hned povedat najhorší pripad co sa moze a nemusi vobec stať..

nikusa22118
27. apr 2016

@rrianna teraz citam ze ten na perach nie je nebezpečny ako ten pásový..a pokial si ho mavala aj predtým ze sa ti prvýkrát neobjavil v tehu zevraj je minimalne riziko tak sa neboj..☺

kikuska91289
27. apr 2016

@rubinka o 5 dni mám dostať mrchu boli má bruško klasicky ako pred mrchou takze neviem či sa dostaví alebo tá bolesť značí tehu

rubinka
27. apr 2016

@kikuska91289 - treba počkať s testovanim mne ukazalo na 12dpo jasnu druhu čiarku

kikuska91289
27. apr 2016

@rubinka ďakujem pekne len má štve ten obrys druhej čiarky :(

patrinkaaa
27. apr 2016

@modraslza ahoj čiarka sa ukazala na prvom dnes a na druhom vobec nič ..tak neviem nechávam to zatial tak počkám či príde MS 🙂

adela232
27. apr 2016

@rrianna Nebojte sa. Ja som bola veľmi chorá keď som otehotnela tiež a mám krásneho 2,5 ročného chlapčeka a už aj dcérku pri ktorej mi v 7 týždni povedali tiež že je malinký pold a môže sa stať že potratím, že mi nič nezaručujú a tu je krásna a zdravá. Hore hlavu. Ani na to nemyslite ste tehotná určite a dobre to dopadne. Držím silno palce 🙂

rrianna
27. apr 2016

@nikusa22118
@matulikm
@adela232 ach zienky velmi pekne DAKUJEM, velmi si cenim Vasu podporu :-* verim, ze to bude vsetko dobre, tak ako pisete, citim sa inak celkom fayn 🙂 takze dufam, ze aj bodecke v brusku je dobre 🙂

matulikm
27. apr 2016

@rrianna
@adela232
Ach tí lekári, prestrašia žienky :-/ na čo to je dobré? spôsobiť taký šok, a povedať žene = matke že možno sa to neudrží, možno že potratí... Neviem si to ani len predstaviť, či by som sa vedela potom sústrediť na niečo iné. Ale treba pozitívne myslieť, počúvať svoje telo a hlavne byť spokojná, šťastná, kľudná 🙂 a keď mamka spokojná, tak aj fazuľka v brušku 🙂 prajem krááásne tehuľkovanie 🙂 už kiež by som sa aj ja mohla tak vytešovať z pocitu že budem Mamička 🙂

kikulka25
27. apr 2016

@rrianna mne sa taky opar vyrazil v tyzdni ako som zistila, ze som tehotna a vsetko v poriadku...gyne vravel, ze keby to bol pasovy opar, alebo genitalny, to je ina vec, ale ze obycajneho herpesu na ustach sa vraj nemam obavat..nechapem, naco je dobre stresovat tehulky...bud v pohode, podla mna sa nemas coho bat

rrianna
27. apr 2016

@kikulka25 ano aj ja som.vlastne dostala opar v den, ked som zistila, ze som tehu ... tak verim, ze to vsetko dobre dopadne 🙂 vdaka Vam sa citim hned silnejsia 🙂 inak srandovnych je par znameni...ze som tehu som zistila v den kedy je meno v kalendari, ktore by sme dali, ak by bol chlapec a este by.malo mat podla tehu kalkulacky termin vykuknutia v den manzelovych narodenin 🙂 tak verim, ze su to vsetko pozitivne znamenia 🙂
@matulikm ako z jednej strany som rada, ze som pripravena aj na nakhorsie...len taky obrat, strasne stastie, ze konecne a zrazu toto...aj manzel to uplne zle zobral ☹ uplny smutko...tak ho musim vdaka Vam dobit pozitivnou energiou 🙂 a neboj, budes urcite tehu cubydup, ani sa nenazdas, kolko sa snazite?

veverickav
27. apr 2016

@rrianna vsetko dobre dopadne,,,, viem o vela pripadoch, kedy zeny ani len netusili ze su tehotne, riadne sportovali, namahali sa, pracovali, boli chore, brali ATB a zdrave deticky donosili... myslim si, ze doktor povedal hned zlu spravu, aby potom nebolo prilis velke sklamanie (aj ked by bolo), ale to oni robia vzdy. Malo doktorov je prirodzene povzbudzujucich 🙂 treba sa tesit, obaja, ze sa vam to podarilo a este aj ten opar skor odide. vela zdaru 😉

kikulka25
27. apr 2016

@rrianna ti lekari zbytocne stresuju, mne zas na prvej navsteve gyne povedal, ze je to mimomaternicove a mam utekat na pohotovost na zakrok, to si vies akurat predstavit tu hrozu, isli sme ku gyne naradostneni, ze bude babo a od neho sme odchadzali totalne zruinovany...a samozrejme ziadne mimomaternicove sa nekonalo...ach boze 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre