Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzanka3381
28. júl 2015

@aber Tak ale vidíš, že je to zbytočné, preto už na jej písmenká už nereagujem, Musí sama pochopiť a hlavne riešiť na správnych miestach. Myslím, že tu jej nikto nezistí, kde je problém.

aber
28. júl 2015

@zuzana256 Zuzka si tehotná.... To si chcela počuť, tak ti to píšem.... Vieš, ty nasilu dačo riešiš a ty chceš počuť len to, že áno si v tom, a hľadáš nejakú dobrú dušu ktorá ťa poteší... Taká sa tu ale nenachádza, čím skôr to pochopíš bude lepšie. Rada, test si rob až keď ti menzes mešká aspoň 5dni, skôr sú to vyhodené peniaze, nemiluj sa s mužom len za účelom oplodnenia, to málokedy vychádza, užívaj si všetko a aspoň deň na to nemysli, choď ku obvodnému , nech ti zoberie krv aj na štítnu žľazu, urob si preventívku, či je všetko v poriadku, aby vyšetril aj moč aj stolicu plus výtery. Keď bude všetko OK, urob si komplet detox organizmu, obličky, mechúr, hrubé črevo proste kompletnú očistu tela. Zmeň stravovanie, schudni, ak máš nadváhu, vyvaruj sa stresu a infekčných ľudí, papaj ovocie, zeleninu, iné už neviem ako ti poradiť... Len prosím ťa teraz nezačni vypisovať, či mám pravdu a či je to či ono je dobré, lebo to úplne zabijes. Ja som toto všetko urobila, aj som 11kil schudla, na tehotenstvo sa musíš pripraviť a nie hrrr ísť do toho, tento proces môže trvať asi 3mesiace a vydrž a potom aj teba potešia 2 čiarky 😉

aber
28. júl 2015

@zuzanka3381 dúfam, že si to prečíta a konečne pochopí, že ja tak píšem, lebo to myslím úprimne a chcem jej pomôcť aby nebola ľuďom na smiech.mne pripadá akokeby nemala 26 ale 12 -13, veď už deti vedia ako to funguje a kedy čo majú robiť a nie už dospelá osoba, možno to zoberie ako urážku ale ja to poznám, mám sestru čo mala teraz 30, ale myslenie má ako 13 ročná, bohužiaľ, vek nie je všetko.....

aber
28. júl 2015

@zuzana256 vieš Zuzka ty si sama písala, že čakáš odpoveď, že či ti niekto potvrdí, že tie príznaky je tehotenstvo, ale nie, nabudúce napíš, že akú čakáš odpoveď, vieš prečo ti tak úprimne píšem, ja som zažila to isté, silou mocou som chcela otehotnieť, bola som chorá čo som nevedela, meškal mi menzes aj 10 dní, prsia naliate, bolesti krížov a o chutí do jedla ani nehovorím 🙊 mužovi som povedala, že už musím byť a predsa som nebola, Potom som konečne otehotnela, bola som chorá, stále dáky problém, dcérku ako chorú som potratila... Otehotnela som kedy som nemala, potom som sa liečila dala chrbát v rámci normy do poriadku, schudla som, urobila detox, bola na preventívne, urobila odbery,, výtery a mala som povolené otehotnieť, nemyslela som na nič a hneď otehotnela, dúfam, že si konečne uvedomis, kde robíš chybu,lebo strašne berieš energiu, keď ti to tu stále niekto musí vysvetľovať, keď už toto nepochopis, tak už si beznadejna, komu niet rady, tomu niet pomoci

ruby776
29. júl 2015

Ahojte, pred 5 dnami som mala pichnutu dvojitu davku Agolutinu avsak v ten den vecer a dalsi den som mala pozitivny ovulacny test, tak sme sa s muzom snazili. Dnes sa vsak dostavila menstruacia. Zaujimalo by ma ci je sanca na uhniezdenie ak vajicko bolo oplodnene. Mate niekto skusenosti? Dakujem.

steinarka
29. júl 2015

@ruby776 5 dni po ovulacii si dostala menzes??

ruby776
29. júl 2015

@steinarka no neviem ci to bolo pat dni...bol len pozitivny test a pisu ze ovulacia nastane 24-48 po pozitivnom teste...takze asi 2-3 dni po ovulacii...mala som pichnutu dvojitu davku agolutinu na vyvolanie menzesu :( a teraz som z toho mimo...

steinarka
29. júl 2015

@ruby776 prepac, ale nedava mi to logiku, preco ti 2-3 dni po ovulke bola pichnuta injekcia na vyvolanie menzesu..................................... vies kedy sa picha ta injekcia????

petraslov
29. júl 2015

@steinarka píše, že jej pichali a až potom mala pozitívny ovu test

steinarka
29. júl 2015

@petraslov no neviem, ked pise ze "takze asi 2-3 dni po ovulacii...mala som pichnutu dvojitu davku agolutinu na vyvolanie menzesu "

petraslov
29. júl 2015

@steinarka ale tiež mi to príde divné, že jej v polovici cyklu pichali injekciu na vyvolanie

petraslov
29. júl 2015

@steinarka nie ona napísala, že pred 5 dňami jej pichli. A potom v ten deň večer a na druhý deň si robila ovu test a bol pozitívny

steinarka
29. júl 2015

@petraslov tak potom uz vobec nerozumiem co to ma byt, ked jej este pred ovulaciou pichaju injekciu na vyvolanie ms............ 🙄

petraslov
29. júl 2015

@steinarka tie 2-3 dni po ovulke jej prišla mrcha

petraslov
29. júl 2015

@steinarka je to celé ozaj čudné 😲
@ruby776 prečo ti ešte pred ovuláciou pichali Agolutin? Koľký deň cyklu si mala ovuláciu?

ruby776
29. júl 2015

@steinarka
@petraslov meskal mi menzes robili mi hcg negativne tak mi pichol dvojitu davku agolutinu a ten den vecer som mala pozitivny ovu test...ovulacia nastava 1-2 po pozitivnom teste...takze podla toho som mala ovu 2-3 dni pred menstruaciou...sama nechapem ako je to mozne...som z toho nestastna ...

pahu
29. júl 2015

@steinarka Ďakujem za nakopnutie, dnes som išla do inej lekárne, tiež inventúra, chcela som to vzdať, ale dala som ešte jednu, kúpila 2 testy a palice diaľnice ako lusk!!!!
Každopádne po 9-tich rokoch snaženia prirodzene, 3xIUI, 2xIVF a všetko bez úspechu... Ostala som v takom šoku, šťastná, zmätená, neviem ako to dať vedieť môjmu partnerovi 😀
ĎAKUJEM!

zdencaaaa
29. júl 2015

@pahu gratulujem, tesim sa s tebou 🙂

petraslov
29. júl 2015

@ruby776 aha, už chápem, tak potom tomu nerozumiem ani ja, je to nezvyčajné 😉

steinarka
29. júl 2015

@pahu 🙂 super, tesim sa s tebou.. ja stale hovorim, ze ked dvojici nie je sudene mat v istom case dieta, tak nepomoze ani umele oplodnenie.. vidis, nakoniec to prislo same, isto to malo nejaky zmysel 😵

petraslov
29. júl 2015

@pahu perfektné, zázraky sa dejú, vivat nový život, ktorý v Tebe rastie, nech sa drobčiatku darí 😵

aber
29. júl 2015

@pahu aj ja sa teším a dávajte si pozor na seba 😊

pahu
29. júl 2015

ĎAKUJEEEM! Veď uvidíme... O týždeň vo štvrtok som sa objednala na krv, sestrička je známa, tiež ma varovala, že opatrne a pomaly a že čokoľvek sa môže stať... Ale keďže ja som straaašne pozitívny človek, tak to bude v poriadku 🙂

pahu
29. júl 2015

A tu je dôkaz. CMUK! 😅

aber
29. júl 2015

@pahu to sa veľmi teším, ďalší človiečik príde na svet 🌍

katuska123456789
29. júl 2015

@pahu gratulujem dufam že za týžden budem mať aj ja taký testík 😎

diaem
29. júl 2015

Ahojte, je mi jasné že mi s určitosťou nik nepovie ano si tehotna, pokial nepojdem k dr. Len ma skôr zaujíma či mal niekto niečo podobné alebo sa mám ísť už ozaj liečiť že mi šibká. pred MS 13.7 som mala ovu. ms prisla o tyzden 20.7 trvala cca 2,5dna. taku zrazeninky som tam našla len raz, čo inokedy mávam stále. Povedala som si ok ideme dalej. no par dni po ms ma zacali boliet prsia, stale som unavena, krize ma bolia od rana do vecera. Chcela som pozriet krcok, je tak v strede a nezda sa mi uplne zatvoreny, zato strasne vela vela vela bieleho hlienu, nie priesvitny ale biely - (ten znamena co?) ˇˇZeby predsa len zazrak?to ma vsak hned vyviedol z omylu test. negat. na druhy den zas negat a zas.. teda nieco ozaj malo tam vidim ale skor mam pocit ze kanalik.. Nahovaram si to vsetko alebo by to mohla byt pravda?Mali ste niekto podobne nieco? Dakujem

zuzana256
29. júl 2015

ahojte chcem sa iba opytat ak mi niekto pomoze co potrebujem bola ste uz niektora na CT hrudniku a ak hej co presne robia dakujem viem ze too bude pocitacovou tomografiou a dalej neviem

steinarka
29. júl 2015

@zuzana256 zuzka, skus sa spytat inde, tam ti budu vediet viac poradit, kedze tu sa riesi mozne tehotenstvo 😉

zuzana256
29. júl 2015

ok myslela so ze mi budete vediet povedat ved nic sa nedeje ideem dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre