Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

martuska90
20. jan 2016

@dannii
@tigrislu
Koceny ja mam takutok otazocku...hadam mi uz dnes niekto poradi 😔

dannii
20. jan 2016

@martuska90 akú?

martuska90
20. jan 2016

@dannii @tigrislu
1.1. Mi zacala MS..kedze chceme bejbi..tak sme sa hned po skonceni zacali snazit..bo ja mam ovulku hned po mrche...teraz ale uz asi tyzden mam biely vytok,pobolieva ma maternica a obcas ma tam picha 😒 ciyala som tu temu kde baby skusali pred mrchou robit ovu test ze su tehu...no a tak ze zo srandy skusim..a vuala bol pozitivny...tak teraz nevieeem ci si mam namyslat ze nam to byslo alebo to moze ukazovat aj tyzden daco po obulke//
Ovu test somsi este nikdy nerobievala 😅 takze neviem kedy ako ukazuje...taaak ak by ste niektora mali podobnu skusenostdajte vedieeeet...a inak aj krize ma pobolievaju

tigrislu
20. jan 2016

@martuska90 podla mna ked si mala ms 1.1. a kolko ti trva ms? lebo ako tak pozeram do kalendara tak to uz mas hodne po ovu ci? a kedy mas mat dalsiu ms? ja si myslim ze by to mohol byt spravny vysledok a mozes byt tehu 🙂 este pockaj do ms a uvidis 🙂 ja tiez cakam ci pride ms alebo nie, lebo tiez ma pobolieva podbrusko ale test neskusam lebo je este prilis skoro u mna kedze som estelen 5dpo 🙂

martuska90
20. jan 2016

@tigrislu 5 dni mavam Ms...a dalsiu 29.1-1.2 (+/- 30dnovi cyklus)
Ovulka mi zacala 9.1
Tiez este neskusam tehu test..Ale tu som kupila od jednej maminy Inofolic a ta mi poslala 3ovu testy zadarmo..a tak ze to skusim 😁 nom uvidiiim ale totok cakanie 😖😖 nenormalne nekonecne

tigrislu
20. jan 2016

@martuska90 aha pardon zle som precitala ospravedlnujem sa ..ja som precitala ze si robila tehu test ... s tymi ovu testami nemam skusenost som ich nerobila ale co som citala, že ten test je pozitivny len vtedy ked su obe ciarky rovnako vyrazne a aj po ovulácii sa moze ciarka objavit ale slabsia.... fakt ti neviem poradit ale to uz mas len 8 dni do ms tak to uz vyckas 🙂 ja mam (ne)dostat 30.1. ...a este som citala, ze aj tehu testy niektorym vysli uz 9 dni po ovu tak fakt neviem

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu sak toto :D ze uz ani nevieme :D mne minuly cyklus dosla ms o den skor aleee teraz nedosla o den skor :D a uz je vecer a nic ma neboli :D len tiez tak nizko ma tak picha,stekli

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 som zvedava co urobi tvoje telo zajtra :D ..to sa stalo aj mne dva cykly dozadu :D minuly dosla na cas ale nie rano ako chodi ale poobede :/ ..kiezby ani mna nic nebolelo :D ....ja neviem co je uz to pichanie ..ale jedine viem, ze ty sa to dozvies zajtra a ja o 9 dni :D drzim palce nech ms nedojde 😉 daj potom vediet

karolina196
20. jan 2016

@martuska90 A nemas nahodou az teraz ovulaciu,ked mas pozitivny ovu test? 😊

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu daaam daam 🙂 uz zaraz 🙂 mne zvykne dojst v noci ...tak uvidime 🙂 ale tak ja som zvycajne pred ms taka ubolena a teraz nic take ako pred ms, iba rano brusko,jrize, cez den nic len to pichanie raz tu raz tu ... Ja uz neviem :D co bude bude ale to moje telo mi to robi asi narokom aby som bola viac napata :D asi si povedalo aaaa nedam jej bolestivy tyzden pred ms nech si kus ponamysla 🙂 zaujimave je ze ani zapchu nemam, co pred ms mavam bezne, to je priznak, ze uz viem, ze ms dojde na 100% :D a teraz? Nic a mam stale biely vytok, az tahavy... Ja som z toho jelen uz fakt :D

mirkomoj
20. jan 2016

Chcem sa. Vas opytat ci mozem byt tehotna nakolko sa uz vyse roka snazime o bábätko meska mi to 5 dni a takto mi vysiel test ďakujem za odpovede

martuska90
20. jan 2016

@karolina196 nieee 😁😁😅 ovulku viem kedy mam

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu ja bud dostanem uplne pohodovu ms co by bol zaazrak ale super :D alebo taku ze sa zblaznim :D aleeeeboooo nedojdeee :D to by bolo naaj

rysavka55555
20. jan 2016

@mirkomoj myslim si, ze mozem gratulovat ! 🙂

tigrislu
20. jan 2016

@mirkomoj myslim, ze je pozitivny gratulujem 🙂

mirkomoj
20. jan 2016

@rysavka55555 ku doktorke idem 9 februára na ten datum ma obiednala myslite si ze bude uz daco vydiet?

adrianka22
20. jan 2016

@mirkomoj aj mne prvý vyšiel takto a druhý test som si kupila iný a boli tam pekne dve čiarky

dejna31333
20. jan 2016

Zeny uz stvrty den mi meska a ja idem zomriet strasne ma boli podbrusko a citim sa ako v stvrtom mesiaci ☹

karolina196
20. jan 2016

@martuska90 Ja viem,ze si pisala,ze bola ovu 9.1. a ze mas dalsi menzes dostat 29.1.-1.2.To mi akosi nesedi s lutealnou fazou,ktora vacsinou byva 14dni.Preto sa pytam,ze ci nemozes mat az teraz ovu.

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 ja ti nevim karle :D aj ja som z toho uz jelen :D ..ako u teba si myslim, ze ta ms by prist aj nemusela 😝 ale uvidime co bude zajtra 🙂 resp. v noci :D to pichanie mas takeho charakteru ako ked ta niekto pichne so spendlikom? lebo ja som z tej bolesti za cely den tusim unavena :D a vytok mam aj ja nejaky ale nepripisovala som tomu nic, kedze som citala ze po ovu sa objavit este moze ale dobre znamenie je ze ma nic nepali, nestipe atd tak hadam choroba to nebude :/ ..normalne som s tebou v napati :D co sa bude diat

martuska90
20. jan 2016

@dejna31333 ja tak istooo...ale ja mam teda este pred MS
A test si si robilaaa???

rysavka55555
20. jan 2016

@dejna31333 ja mam vacsie a zajtra ma dojst ms ...som ako baloon

martuska90
20. jan 2016

@karolina196. Doki sa tiez cudovala ale potom mi to odsledovala a je to tak...darmo sa nepovie ze kazdy sme inyyy 😉

dejna31333
20. jan 2016

@rysavka55555 Dufam ze ti nedojde 😉

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu heej take spendlikove pichanie 🙂 mme je divne akurat to ze ten vytok mam este aj dnes...a inak rozmyslam a rozmyslam co som ti chcela napisat a uz viem :D ze ma zuby bolia na pravej atrane mam take oliate dasna ... Nechapacka, cely cas som ti to chcela pisat a teraz ma to napadlo :D no pochop :D noooo mna porazi asi :D joooj bud bud ci pana ja este som celkom pokojna :D ci pana cakame veru jak male deti na jeziska :D ale tak to jeee taky jezisko 🙂))

rysavka55555
20. jan 2016

@dejna31333 uz zaraz budem vediet 🙂 tak snad,dakujem. Babule to je napinak toto ;) haha ty mas pozitivny test?

dejna31333
20. jan 2016

@rysavka55555 Ved to ze vcera som som nemala ten digi pozitivny az po rozobrati tam boli dve ciarky ale tal ja som mala v nedelu 28 d.ale tak ja zvyknem mat az na 30d.ale stale nic tak cakam do piatku a bud spravim test alebo pojdem k lekarovi ☹

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 :D :D :D celkom slusne som sa nasmiala na tejto sprave :D to su hlasky :D ...no esteze si si na tie zuby spomenula :D lebo vzdy ked nieco napises si spomeniem, ze aj mna to tento mesiac bolelo :D moja svokra ked bola tehotna boleli ju zuby, tak nato som si hned spomenula :D ..ale tak co spravime si 3x vianoce :D jedny uz boli druhe su zajtra a tretie budu 30.1. :D ..inak to mi budu teda darceky ked nahodou dojde ms :D i ked nerada by som ju vitala take darceky si jezisko moze nechat :D

karolina196
20. jan 2016

@martuska90 Aha,no ok,je to ozaj zvlastne,ale kazda sme veru ina.Tak potom neviem preco je pozitivny.Skus aj zajtra urobit jeden.

slnieckomyska
20. jan 2016

@mirkomoj je to tam.... Gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre