Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu :D :D :D :D sak kazda sprava nejaka hlaska :D no aak bolia ma furt vecer a teraz zacali :( ej prd :D aj jak mi minuly rok meskala ms skoro tyzden vseeetky priznaky som mala a tak prisla taka ze az
... Aj zuby ma boleli :( heeej cervene darceky nech si strci :D :D :D :D

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 teba pri ms bolia zuby? presne keby tak bociana posle ej 🙂 mne prisla taka ticha nic som necitila ani bolesti nic a trvala kratko a bola slabsia ako mavam ... lebo ja mavam 4 dni a mala som teraz 3 take poriadne a potom len tak euplne slabulinke ...tak uvidime co bude teraz .. uz zasa na mna pada ta unava :(

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu nie boleli ma zuby ked mi meskala ms cez ms nie 🙂 ja mam ms 6-7dni ale tie 2-3 len taku slabulinku... 🙂

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu ja som zase nejaka akcna vecer :D uz si idem lahnut pod deku :D

susanm
20. jan 2016

Ahojte žienky, potrebovala by som sa poradiť 😊 Možno sa vám bude moja otázka zdať hlúpa, ale ja kvôli tomu vyšilujem už asi týždeň 😁. S priateľom sme mali sexík - nechránený, praktizujeme to takto dva roky, bez následkov, lebo nikdy to nedá do mňa 😁 . No a minule sa nám stala taká vec...asi ho vytiahol príliš neskoro, neejakuloval síce do mňa, ale priamo na vchod do pošvy...a keď ma potom utieral, tak som mala pocit, že obrúskom to vtrel aj do vnútra. Je možnosť, že by som bola tehotná? Už týždeň mi býva ráno dosť blbo...a napína ma keď si zapálim - som fajčiarka. Stalo sa vám, že ste boli tehotné aj napriek tomu, že to partner neurobil priamo dnu?

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu dojde ms...na 100% to citim

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 vsimam ze chytas druhy dych az vecer :D .. si tusim nejaky nocny vtak :D... ja mam 4 prvy den slabe a posledny slabe ale tie dva masaker :/ ...nerada vtedy aj niekam chodim :/ .. tak ked ta teraz bolia tak mozno nepride vobec 🙂

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 akurat sme to naraz poslali :D ...este to nezakrikuj nevies do rana je daleko 😉 ...ja tento mesiac nemam ani chut testovat neviem preco ci to nieco signalizuje alebo co neviem :/

dannii
20. jan 2016

@dejna31333 A test??? Brucho máš ako ja😃😃😃

laska07
20. jan 2016

Dievcata dnes som si prvy krat vyskusala nahmatat ten slavny krcok.Na moj pocit bol dost tvrdy a nachadzal sa na nom biely hlien.Zajtra idem testovat.

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu ja tiez mavam take 2-3dni ze radsej ani nikom ani sa mi neda tak mi je zle... No lahla som a unava uplna aj brucho ma pobolovalo trosku... Jaaaaj tak uvidim

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu mozno je to dobre, ze nemas ani chut testovat 🙂 a mohlo by to vyyyjst ;)

rysavka55555
20. jan 2016

@laska07 daj foto 🙂 kedy si mala dostat alebo mas dostat ms?

zuzana256
21. jan 2016

ahojte poslem vam fotku kamaratky mne ho poslala a mam ho poslat vam a zhodnotit ci tam nieco je alebo nie este sa nechce tesit lebo nevi nacom je dakujem

rysavka55555
21. jan 2016

@tigrislu taaaak den ocakaaavanej ms je tuu...

1sashenka
21. jan 2016

Ahojte baby,chcela by som vás poprosiť o vás názor. Menstruacia mi meska dnes uz 7 dni, hneď na druhý den meškania som mala slabú druhu čiarku na teste (10kovy) no na štvrtý den meškania som mala 25kovy test negatívny. V ten istý den ( 4.den meškania) mi bral dr. Krv a mala som hodnotu hcg 2. Viem ze to asi znamená ze tehotná nie som.ale mam viacero priznakov( výtok,boľavé bradavky, unava, bolesti v podbrušku) myslite ze tam este je šanca ze som v tom? Dakujem za všetky názory 😊

tigrislu
21. jan 2016

@rysavka55555 uvidime co to v mojom pripade znamena 😊 a dostala si? Ja dufam ze nie 😊

rysavka55555
21. jan 2016

@tigrislu v noci nie, ani zatial nedosla, ani ma nic neboli ako posledne dni az mi je divne, citim sa jak po ms :D

tigrislu
21. jan 2016

@zuzana256 tak ja tam nieco vidim

laska07
21. jan 2016

@rysavka55555 dostala si ms?Ja som dnes testovala 10-tkovym testom a negativny no ms nikde...

tigrislu
21. jan 2016

@rysavka55555 no ja mam pocit ze to vyslo 😊 vyckaj este dva dni a testni 😊

rysavka55555
21. jan 2016

@laska07 mala si dostat ms dnes? Ja mam dnes dostat, zatial nedosla, co vavsinou v noci alebo nad ranom vzdy dojde

rysavka55555
21. jan 2016

@tigrislu no sak teraz uz uplne ze v napati cakam ci a kedy dojde 🙂 uvidime no, sbad ti poobede nenapisem ze dosla

lucosa
21. jan 2016

Tak začali sme skúšať teraz v januári, menštruáciu teraz mám dostať 23.1 , no a dnes testík , nakolko som nedočkala, už tam je niečo vidieť, je možné že by to vyšlo , na prvý krát . . . ach nechcem sa tešiť zbytočne . . . 🙂

rysavka55555
21. jan 2016

@tigrislu a hej testovat este nebudem, aj tak moze den kludne meskat, cize asi tak by to bolo zbytocne

rysavka55555
21. jan 2016

@lucosa testik vyzera veeelmi pekne 2dni pred ms, myslim si, ze potichucky sa mozte tesit 🙂 a ja potichucky gratulujem 🙂

lucosa
21. jan 2016

@rysavka55555 dakujem

tigrislu
21. jan 2016

@rysavka55555 som zvedava ked nedosla doteraz tk nech uz nechodi vobec 😊... Hej preto pockaj dva tri dni este a uvidis 😊

rysavka55555
21. jan 2016

@tigrislu tak uvidime 🙂 tebe ako je?

tigrislu
21. jan 2016

@rysavka55555 ja ani neviem vcera sa mi zdalo pri tom pichani a akoby mi niečo v podbrušku naťahuje ale ked som si lahla na druhý bok tak to preslo, tak som to pripisovala len nejakej zlej polohe 😊 a to pichanie ustupilo a nahradila to taka tupa obcastna bolest ale inak som sa vyspala ako babatko 😂 a je mi zatial super 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre