Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabuchah
27. jan 2016

Najlepsii ten klasický ružový test 🙂

nika19918
27. jan 2016

Ale ked to googlim tak to bezne tak ukazuje

gabuchah
27. jan 2016

@nika19918 a čo to znamená? Negatívny?

veronikakajka
27. jan 2016
nika19918
27. jan 2016

Negativny je podla google

looola
27. jan 2016

@nika19918 ja som mala v zahraničí tiež takýto test a musí ukázať + keď je to pozitívne . Mne to ukázalo pekné plusko. Mne sa páčil rentobtxp testu, ak nie si je tak -, ak si +

looola
27. jan 2016

@nika19918 oprava: tento typ testu

looola
27. jan 2016

@nika19918 iba v testovacom okne má byt +, v kontrolnom je vždy len 1 čiara. Škoda, že u nás som taký typ testu nevidela iba v zahraničí . Kde si to kúpila ?

rysavka55555
27. jan 2016

@gabuchah vpravo stale ukaze jednu zvislu ciarku ak si tehu tak len vlavo je + ak nie tak je tam - ...tak tento je negativny

nika19918
27. jan 2016

Tiez v zahranici som

looola
27. jan 2016

@nika19918 mohli by to predávať aj u nás, mne sa páčil 😀

nika19918
27. jan 2016

Clearblue plus sa vola

looola
27. jan 2016

@nika19918 ja som mala inú značku, už si nepamätám ale mám niekde vyfotený . Ukázal pekne +, žiadne slabé čiarocky

slnieckomyska
27. jan 2016

@liliputka23 Jej ja tam vidím dušika malého neboj bude silniet

slecnamirk
28. jan 2016

Ahojte baby, dosť sa bojím že som tehu keďže to bolo nechcene. S partnerom sme to robili tri mesiace do zadu a z dola hore mám takú troška tmavšiu čiaru ale asi pár cm od pupku, menzes som mala pred týždňom, meškal mi štyri dni a trval tak ako obvykle sedem dní, aký máte názor? Nebýva mi zle ani som nepribrala jedine schudla.

worker_falcon
28. jan 2016

@slecnamirk 😀 😀 😀

lavender84
28. jan 2016

@slecnamirk prepac,ale tri mesiace ti chodi menzes, nemas ziadne priznaky spravi sa ti par cm nejaka pigmentova ciara a ty si myslis ze si tehu?? ☺

baaambulkaa
28. jan 2016

@slecnamirk no tehotná určite nie si :D

slecnamirk
28. jan 2016

Ďakujem baby za odpovede, áno ja hneď panikarim keď je nejaká zmena po tom čo to robíme. :D Čítala som že môžem mať M aj keď som tehu preto som troska spanikarila.

cica1650
28. jan 2016

@slecnamirk ano to som citala aj ja ale len 2-3 dni mozes uplne slabunko krvacat-spinit takze to nieje riadna mrcha a nie este tyzden vkuse a normalne 😉 takze urcite niesi

martuska90
28. jan 2016

Taaak babule citam ze sa niektorym splnili vytuzene // JA este stale cakam ci sa nam zadarilo 😒 este dvaaa nekonecne dni ci pride mrcha a nasledne sklamanie alebo vytesovanie...Vobec neviem..bolia ma krize aj podbrusko aj prsa (co ma normalne nebolieva) ale neberem to za priznaky bo sa bojim ze si to vsugerovavam 😔😞 takze cakam noo...drzim palce dalsim cakatelkaaam 😉

tigrislu
28. jan 2016

@martuska90 drzim palce aj mne zostavaju este dva dni

martuska90
28. jan 2016

@tigrislu dakujeem 😊 a mas aj nejake priznaky?? 😀

tigrislu
28. jan 2016

@martuska90 tiez ma pobolievaju krize, prsia a zacinaju mi navierat take vyrazne zilky a prsia mam akoby opuchnute a to podbrusko ma pobolieva, predtym ma dost pichavalo v podbrusku teraz to ustupilo a su to skor krce ako pri ms (len uz to trva tri dni a inokedy to mavam len v den ked pride) tak uvidim co sa deje

martuska90
28. jan 2016

@tigrislu tak drzim palce...a tehu test si este neskusala??

martin22_2
28. jan 2016

zdravím cca mesiac do zadu som mal nechránený sex nespravil som sa do nej ale von , je možné že je tehotná ? menštruáciu nemala ešte ktorú už mala mať a ked si robila testy jeden vyšiel áno druhý nie .. aká je pravdepodobnosť ?

tigrislu
28. jan 2016

@martuska90 dakujem.. Skusala ale bol negativny a dost zvlastne reagoval.... Pockam ci v sobotu pridu alebo nie 😊 kiezby nie 😊

martuska90
29. jan 2016

@tigrislu tak ja som tiez dnes skusila a nic / ...ale nenormalne ma bolia krize a to pichnie v podbrjskj 😥😥 aaaau...gakto ma tusim este nepochalo...no uvidiim zajtra..neviem co si mam o tom myslieet

tigrislu
29. jan 2016

@martuska90 ja som dnes chytila zasa taky krc ze sa mi az hlava z toho zatocila 😕 tak tiez cakam drzim palce aby ti to vyslo 😊

andrea458
29. jan 2016

Ahojte som 40DC 4 testy// a dnes mi je tsk nanic boli ma hlava a brucho ako keby spm mala ms od utorka sa to ustalilo a dnes je to na figu uz som si myslela ze som dostala cwrim ze to nepride v utorok som objednana na gyndu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre