Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sibalka21
5. máj 2015

@bobussv ahoj gratulujem k ciarocke a pokial chces zacat brat kyselinu listovu nemusis cakat na lekara, kludne zajdi do lekarne a popytaj si ju tam

strojarka25
7. máj 2015

Ahojte dnes robene testy ........ som naozaj tehotna???

baja28
7. máj 2015

@strojarka25 podla testu ano 🙂 teraz uz len k dr ............ gratulujem 🙂

strojarka25
7. máj 2015

@baja28 nevies mi poradiť momentalne zijem v inom meste ako mam svoju gyn. mozem ist aj tu k niekomu len na krv alebo musim k nej????

lavinis
7. máj 2015

@strojarka25 no podľa mňa ťa zoberie asi len súkromník, ktorému za to zaplatíš, ale možno baby budú vedieť viac

luta13
7. máj 2015

@bobussv gratulujem!!!...ja som mala asi 28DPO rovnaku ciarku a bola som v 4-5tt...- pozri v mojom fotoblogu...no ale Ty mas velmi krasnu - jasnu...krasne tehulkovanie Ti prajem 😉

luta13
7. máj 2015

@strojarka25 gratulujem Ti...krasne //...uzivaj tehulkovanie... 😵

s8
7. máj 2015

@strojarka25 kraaasne ciarocky, aj ja take chcem 😀 drzim palce nech vsetko dopre dopadne.

strojarka25
7. máj 2015

Ďakujem vám krásne len som ešte stále v šoku vôbec som to nečakala a ani sme sa nesnažili.

baja28
7. máj 2015

@s8 aj ja by som chcela 😵 😵 😵

luta13
7. máj 2015

@strojarka25 o to krajsi pocit...uzivaj si to plnymi duskami...vela zien Ti moze zavidiet taketo necakane tehotenstvo...Pekny den Ti prajem... 😵

luta13
7. máj 2015

@strojarka25 ked sa vratis od gynekologa, daj vediet, ako si dopadla...ratam ze uz si taky 4-5tt...😉

ninika29
7. máj 2015

Dievčatá, dá sa po dvoch týždňoch po oplodneni zistiť tehotenstvo cez sono?

zdencaaaa
7. máj 2015

@ninika29 nie neda, je to velmi skoro

sebaastian
7. máj 2015

@ninika29 😃najneskor 4 týždeň

sebaastian
7. máj 2015

@strojarka25 gratulujem 😄 myslim ze ak pojdes k inemu doktorovi tak ta zoberie je to vec dohody možno bude chcieť príplatok neviem presne ako to je môj lekár je síce súkromný ale bez problemov by vzal inu pacientku aspoň na krv a možno by ani poplatok nepytal záleži od doktora treba sa spýtať za to nic nedas drzim palce

ninika29
7. máj 2015

@sebaastian pýtam sa preto lebo dnes som bola na vyšetrení lebo som sa cítila tak ako keby som mala dostať menštruáciu a pritom ju mám dostať až neskôr

strojarka25
7. máj 2015

Volala som jednemu lekarovi a sestricka ma odpalkovala ze je to moc skorko ked mi len 3 dni mrcha meska aj ked su dve ciarky ze sa mam ozvat o 2 tyzdne az 😒

sibalka21
7. máj 2015

@ninika29 ahoj to ze sa citis ako pri ms este neznamena ze si tehu, pokial mas dva tyzdne po styku mozes si urobit test... Myslim ze sono ti nespravi skor ako v 6 az 7tt

sebaastian
7. máj 2015

@ninika29 ešte pockaj ako hovorim mozes si urobiť test ale na sono je ešte skoro mne robil v 4tt až tiež som cakala.

sebaastian
7. máj 2015

@strojarka25 tak volaj o dva týždne testy ti vysli pekne tak teraz už len čakať. 😄

s8
7. máj 2015

Baby, zalozila som sice novu temu, ale este nikto nereagoval. Tak ak sa nenahnevate polozim otazku aj tu, pretoze som uz nervozna a potrebujem radu 😖 Vcera rano som dostala vyvolavacku a odvtedy mam dost neprijemne bolesti. Krize si citim a je to taka neprijemna bolest - ina ako poznam a citim to aj ked chodim hlavne na tej strane kde mi pichli injekciu. A najviac vajecniky ma bolia a niekedy citim v nich az pichanie. Hlavne ten na pravej srane a je to dost neprijemne pichanie a zervoznuje ma to. Je toto normalne po vyvolavacke? 😢 Co by mi mohlo pomoct? Ja som dostala zatial v minulosti len jednu a nepamatam si ziaden neprijemny sprievodny jav. 😕 Inak som uz 41DC

cumelila
8. máj 2015

@s8 a test si si nerobila?

s8
8. máj 2015

@cumelila robila v to rano ked som sla k lekarke. Bol negativny. Tak pochybujem, ze by som tam mohla este najist // az takto neskoro po 40DC, aj ked som v to dufala☹ samozrejme ak by som nedostala MS do 14dni od injekcie este by som sa znova testla. Ale momentalne neviem co s tou bolestou. Asi len cakat ☹

bobussv
8. máj 2015

@sibalka21 akurat si listyjem letaly a nasla som tam toto co povoete mate s tym niektora susenost osobnu?? co moze stat cca ta kyselina listova 🙂 beriem ju az do porodu??

sibalka21
8. máj 2015

@bobussv no s tymto vobec nemam skusenost ale je to jedno aku kyselinu listovu si kupis z lekarne, najlespie ak su tak aj nejake vitaminy pridane inak je to jedno 🙂 neviem kolko moze stat taka kyselina vsade asi inak :D ... ale myslim ze tuto by si si mohla v pohode kupit, a hej berie sa az do konca tehotenstva ale potom ti uz da lekarka nemusis si kupovat 🙂

misinkam12
9. máj 2015

Ahojte robila som si test,dva mi vysli Z uplne slabymi ciarkami, a na dvoch nic..☹
Tieto su s tymi slabymi ciarkamo

misinkam12
9. máj 2015

myslite ze je tam nadej? ☹

lavazzake
9. máj 2015

@misinkam12 mne presne tento test ukazal takto slabucko a teraz som v 17tt...

misinkam12
9. máj 2015

Len potom som si na druhý den robila a tam uz nic ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre