Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

pata3256
11. jan 2014

@h2 @sakura77 ja viem ja už tak stresujem pretože teraz netúžim po dieťati a ja už na sebe všetko vidím inak.. 😒 ale dik za odpoveď

eli_graf
11. jan 2014

@lusindaaa mooc gratuluji!!! To je skvele! Tak ti preji klidne tehu, a uziiiiveeej si to! 😉
A diky.

sakura77
11. jan 2014

@pata3256 no ale ved o by ti uz minimalne tri mrchy neprisli....istotu mas u lekara,ked sa ti nieco nezda...

pata3256
11. jan 2014

@sakura77 uz som objednaná 😉 ale až za 2 tyyyzdne podla mňa je to už aj psychika lebo nič iné ako nafúknuté bruško nemám ale tak ja som sa nikdy takto nesledovala ako teraz tak neviem....

sakura77
11. jan 2014

@pata3256 a podla coho si usudila ze si 18tt,nemas menzes tolko?tehu sa rata od zaciatku poslednej ms...

lusindaaa
11. jan 2014

@eli_graf moja radost trvala 1 den... dnes som o babatko prisla ☹

pata3256
11. jan 2014

@sakura77 viem že sa to ráta od začiatku poslednej menštruácie ale ja ju mám tak som to počítala od pohlav. styku .. ale neviem či sa to tak má alebo čo

sakura77
11. jan 2014

@lusindaaa och joj..tak to mi je luto... 😔

ivikuska28
11. jan 2014

@pata3256 koľko máš prosím ťa rokov ?

eli_graf
11. jan 2014

@lusindaaa to je mi moc lito!!! ☹

eli_graf
11. jan 2014

@lusindaaa co se stalo, zacala si krvacet?

andy2110
11. jan 2014

@lusindaaa Lusi, je mi to lito... ☹ to je skoda. :,-(

lusindaaa
11. jan 2014

@eli_graf len tak som si sedela a zacalo ma boliet v podbrusku, isla som na wc a krv...letela som na pohotovost a gynekolog potvrdil spontanny potrat bez nejakých zvyskov a aj maternica sa mi stiahla...len jediny den som sa tesila jeden jediny den a teraz len revem a revem a nemozem sa z toho spamatat...stale rozmyslam preco???? ved vcera mi to gynekolog potvrdil a dnes už nic nie je pravda...

zvolsiinylogin
11. jan 2014

@kvetulienka253 netrap sa, dietatko potrebuje hlavne klud, prve tri mesiaca dieta nie je spojene s obehom matky, iba ak by si brala lieky, ktore prechadzaju placentou a to su len antipsychotika...takze drzim palceky.. 🙂

eli_graf
11. jan 2014

@lusindaaa nedivim se, že jsi smutná, to jsou velmi citlivé záležitosti, a hodně bolí... 😢 ale neboj se, určitě se vám to zase podaří...! Vím, že je to chabá útěcha, ale musíš to nějak překonat. Nejsi v tom sama...♥ moc ti držím palečky, abys to rychle překonala, ať se můžete snažílkovat znovu...

lusindaaa
11. jan 2014

@eli_graf dakujem velmi pekne....moc to boli...

adka0987
11. jan 2014

@eli_graf ano ms som dostala 07.01.. bola som dost smutna ale preslo 😵 ale cudujem sa ze psia mam este stale cytlive....ale dakujem za odpoved 😅

adka0987
11. jan 2014

@lusindaaa to mi je luto ☹ drs sa skusite to o par tyzdnou le nepouzivaj ziadnu anti...ale nesmies otehotniet skor nez o dva tri mesiace jec zdravo a ber vytamini,,,vermi pomoze to 🙂

bajana
11. jan 2014

@lusindaaa to ma mrzi, ak budes mat psych. problemy, zozen si homeopatika IGNATIA AMARA...mne velmi pomohli...a kedze islo o spontanny potrat, nemusis ani so snazenim cakat....po dalsej MS hor sa na to, ber listovku a mozno sa zadari rychlejsie, ako si myslis....ja som toho prikladom 😉

kvetulienka253
11. jan 2014

@zvolsiinylogin si zlata. Ale co som citala, tak placenta sa vytvara niekde medzi 8.-12.tt, a teda by cez nu prechadzali lieky az keby uz bola. Vsade pisu, ake su lieky v 1. trimestri nebezpecne a aj z dokiho pohladu som vycitala, ze moja situacia naozaj nie je dobra. Snazil sa to zlahcit, ze ani pri svojich detoch nevedel, ci budu zdrave... a ze niekedy je cele tehu ok, a az po porode sa zisti, ze mimco je chore... Ale pokoja nemam, ani ja, ani mimco. Fakt mam skarede myslienky... nedokazala by som najst v sebe silu prijat chore babo ☹

kanka14
11. jan 2014

@govinda nie ten výtok som mala až potom za také dva týždne ale len pár dní...

kanka14
11. jan 2014

@govinda a test som si robila včera 10.01.2013 a teraz 15.01. by som mala dostať ďalšiu menštruáciu. A dnes som mala zasa výtok ale taký hnedastý. No nič uvidím či príde mrcha...

govinda
11. jan 2014

@kanka14 tak to veru treba pockat do terminu mrchy,a som z toho nejako blbo pochopila, ze to v case mrchy siala vytok, teda ze namiesto neho. Tak to zbytocne takto dopredu testujes, take vcasne testy su nespolahlive. Drzim palce.

lusindaaa
12. jan 2014

@bajana doktor povedal, že mam cakat 3-6 mes. ale ja sa bojim znovu otehotniet...

lusindaaa
12. jan 2014

@adka0987 dakujem ale aj teraz som brala kys.listovu, vitamin c a snazila som sa jest zdrave veci najma zeleninu a ovocie

bajana
12. jan 2014

@lusindaaa este si cerstvo po MA, teraz sa bojis, ale to prejde....ozaj si kup tie homeopatika, pomahaju...a nic si nevycitaj, nebola to tvoja chyba....takto konci kazde 5 tehotenstvo....a vraj to zazije (aj nevedomky) az 70% zien....

andrejka2424
12. jan 2014

@pata3256 hahahaha 😀 to je ale milé 😉

andrejka2424
12. jan 2014

@pata3256 a kôli tomu si sa ako vidím aj zaregistrovala teraz v januári...no podľa mňa tehotná si! No a čo že máš krámy a si podľa posledného sexu v 18 tt....to sa predsa stáva,ale ako môže vydržať tvoj frajer 18 tt. bez toho...to mi je väčšia záhada 😀

misskate1
12. jan 2014

@andrejka2424 frajera uz nemusi mat

andrejka2424
12. jan 2014

@misskate1 bolo myslené ironicky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre