Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
19. aug 2015

@sara34valentina nechcem sa miesat do cudzieho sporu, ale ak si do toho zamiesala nenarodene dieta, tak si to fakt prehnala.. 😖

aber
19. aug 2015

@majka_ka89 vieš toto všetko začalo keď som úplne inej napísala, že je zbytočné si robiť ešte pred tehotenstvom test, že vtedy ešte neregistruje telo tehotenstvo, ona sa obula do mna, že mám si ukludnit hormony, že jej to vyšlo
..je to stále o tom istom, ale s ňou som skončila...

sara34valentina
19. aug 2015

@steinarka ona je chora a uz sa to riesi

steinarka
19. aug 2015

@sara34valentina prepac, ale z coho dedukujes, ze je chora? co take napisala, pripadne ako ti vynadala, ze mas dovod mysliet si, ze je chora a pisat to aj o jej dietati? ked sa spatne vraciam k spravam, tak ona odpovedala uplne inej zene, ze je zbytocne robit si testy este pred ms, lebo jej skusenost bola taka, ze jej ciarky ukazalo az po meskani ms.. a ty si jej vtedy odpovedala s mnozstvom vykricnikov, ze tebe uz ukazalo na 9dpo.. ona ti nasledne slusne napisala, ze kazde telo je ine, no je silna kava tvrdit nieco ine, nez odbornici.. a ty si jej napisala dost surovo s mnozstvom vykricnikov, ze slecna si ma kludnit hormony.. tak ako neviem, ale prva si napisala ty jej a nie ona tebe.. cely tento konflikt ani nemusel vzniknut, pokial by si sa nebola zamiesala do cudzej debaty napriklad.. ako nehnevaj sa, nech uz to vzniklo akokolvek, pisat o jej dietati, ze bude chore............................................ zvlast po tom, co prezila...................................... nekomentujem..

sara34valentina
19. aug 2015

@steinarka presne tak nekomentuj!

zuzanka3381
19. aug 2015

@majka_ka89 Si zlata, ale len by som chcela vedieť, či aj malinká si uvedomuje, čo je pre mňa vhodné 🙂
Ale nie, ja srandujem, určite má všetko svoj čas, ale už by som to chcela mať za sebou.

zuzanka3381
19. aug 2015

O nenarodených bábätkách bacha na slová. Myslím, že všetky sme tu také, ktoré sme mali problém otehotnieť, alebo máme problém otehotnieť. Ja som tiež potratila pred rokom , rovno dvojičky a ak by momentálne niekto nevkusné niečo povedal na moje nenarodené dieťa, ktoré nosím pod srdcom, tak idem bez zľutovania.
Nechcela som sa tiež miešať do debaty báb sara34valentina a aber, preto som sa snažila nadľahčiť trochu túto dusnú atmosféru, ale ja tiež vnímam tak isto tú debatu medzi týmito dvoma dámami ako steinarka.
Tiež som nevnímala, žeby niečo zlé napísala aber.

karolina196
19. aug 2015

Boze baby,nehadajte sa tu.Naozaj sa to zle cita.Kazda z vas ma v niecom pravdu a v niecom nie.Kvoli posratym testom sa vam neoplati rozculovat sa.Ja som mala tiez mini ducha este pred mrchou a krasne silnel,ale po 3tyzdnoch meskania mrcha dosla.Bolo to biochemicke tehu,takze v podstate testy vam nezarucuju,ze ste tehotne,to vam potvrdi len lekar.Testy vam len priblizne napovedia preco NEDOSLA mrcha.Aj lekari sa tak k tomu stavaju a pre nich tehotenske testy nic neznamenaju,viem o tom svoje.

zuzanka3381
19. aug 2015

@karolina196 🙂 Vieš, len potom tiež tehotenské testy by nemali vyrábať 🙂 Mne zatiaľ stále dobre ukázali testy, ale nikdy som netestovali pred MS ani tesne po meškaní 🙂

majka_ka89
19. aug 2015

@karolina196 mne tiez vychadzaju neg testy,citim sa ako tehu ale ten 25kovy je stale neg a meska mi zatial 3 dni, tak cakamco bude

zuzanka3381
19. aug 2015

@majka_ka89 3 dni je podľa mňa málo. Vyčkaj ešte. Držím palčeky.

majka_ka89
19. aug 2015

@zuzanka3381 dakujem, vyckavam, nejak nestresujem. Ale snad sa podarilo 🙂 a ak nie tak dalsi mesiac budeme skusat znova

karolina196
19. aug 2015

@zuzanka3381 mne tiez ukazali spravne,ja som s nimi spokojna,ale myslela som to tak,ze podstatne je co povie doktor.Ja som tehotna bola,ale ziaden plod sa mi v gest.vaku nenachadzal.Ked som zacala spinit,tak som sla na pohotovost a prve co sa ma lekar spytal,ze ako viem,ze som tehotna.A potom mi povedal,ze testy este nic neznamenaju.Pozrel ma,videl vak,uveril,ale predpokladal,ze to bude biochem.Ja som na testy nezanevrela,ale pre mna uz bude podstatne az ked uvidim prve bitie srdiecka. 😉

zuzanka3381
19. aug 2015

@majka_ka89 Určite sa zadarí, neboj sa. Len ak ti môžem podľa mojich skúseností odporučiť, nezameriavaj sa moc na to, nie je to dobré. Viem čo prežívaš, mám to za sebou a my sme sa snažili 3 roky :(. A aj tak sme nakoniec zistili, že mám chorú štítku. Takže hlavu hore, mysli pozitívne a keď to už bude dlho trvať, netreba čakať dlho, treba to začať riešiť, my sme dlho čakali

karolina196
19. aug 2015

@majka_ka89 drzim ti palce,aby si ozaj bola.25-kove su dost slabe,tak ti to este mozno nezachytili.Ozaj ti iba ostava to cakanie.Viem,ze je to na porazenie,ale s tym nic nenarobime.Ja tiez stale len cakam a cakam a cakam.Ale neboj,bude to ok. 😉

majka_ka89
19. aug 2015

@zuzanka3381 ako po roku od MA sme si pivedali ze to skusime,ja som na to este nebola pripravena, bala som sa. A teraz to nejak prislo ze vwd skusime a uvidime a ako na potvoru hned prvy cyklus meska,strasny chrobak do hlavy 🙂

zuzanka3381
19. aug 2015

@majka_ka89 Neboj príde to, a možno je to už tu 🙂

majka_ka89
19. aug 2015

@karolina196 Dakujem, ja to este beriem tak športovo 🙂 ale je to fakt niekedy ze, nevies na com si, snad budem o par dni mudrejsia, alebo ked nepride a test bude neg tak navsteva doktora bude istá 🙂

karolina196
19. aug 2015

@majka_ka89 tak nam daj vediet potom,nech ti mozme pripadne pogratulovat. 😉

majka_ka89
19. aug 2015

@karolina196 jasne ze dam, pripadne ma tu budete este stretavat kazdy neuspesny mesiac :D

lucka1881
19. aug 2015

Ahojte chcem sa opytat ci sa daju spozorovat nejake priznaky 7 dni po oppodneni? Pocity ako naprikld bolest v krizoch, cudny stav v krku ale bez zvracanie. Viem ze najlepsie je pockat este tyzden a spravit test..len pre zvedavost ci ste niektora spozorovali nieco alebo prvy tyzden niesu ziadne priznaky.dakujem

steinarka
19. aug 2015

@lucka1881 tazko.. vacsinou si zeny pletu predmenstruacny syndrom s tehotenskymi priznakmi.. totiz vajicko este nemusi byt ani uhniezdene, tvoje telo este neprodukuje hormon hcg, a teda ti nema z coho byt zle..

sara34valentina
19. aug 2015

@lucka1881 ahoj, ja som mala (a to som este nemala tusenie ze by sa zadarilo ♥) na 8dpo taky cudny pocit v krku ako pises, a pri umyvani zubov ma napinalo z vlastnych slin :P drzim palce 🙂

aber
19. aug 2015

@lucka1881 ja som ešte nič necitila, lebo som ešte ani nevedela, že som tehotná asi keď som bola v 7 týždni až vtedy sa to rozbehlo ako nauza,vracanie ani vodu som v sebe som neudržala , prsia ma boleli, necitila som sa dobre, ale to som už vedela týždeň že čakáme bábätko 👶 💝tri dni po meskani menzesu už bol test pozit a 5 dní pred bol ešte negat, urob si test až keď ti mešká aspoň 5 dní 😘

aber
19. aug 2015

@zuzanka3381 ďakujem pekne, že nie iba ja to vidím ja už tú bolesť nechcem znovu zažiť.... Všetko sa mi dnes vrátilo, čo som už pochovala v mojej mysli... 😢😢😢😢😢

zuzanka3381
19. aug 2015

@aber To sa nedá nikdy pochovať. Vo mne rástli moje zlatíčka len 13 tt a nikdy nezabudnem. Neviem si predstaviť, žeby som cítila pohyby a potom by sa to stalo. Bude to ťažké vždy. Aj keď sa na tú našu malú továreň na hovienka už veľmi teším a neviem dočkať, stále myslím aj na minulý august. Všetko sa mi deje stále tak rovnako nejak. 🙂 Júl august 🙂 Čo už, musíme veriť , myslieť pozitívne. A kto to nezažil, nevie a neprajem to ani tomu najhoršiemu neprajníkovi. A hlavne , keď sa to stalo po dlhoročnom snažení 🙂

flavia1
19. aug 2015

@lucka1881 je to individuálne, ja som mala ovuláciu vždy skorej a preto mi test ukázal slabého ducha už niekoľko dní pred MS. Príznaky ako bolesti prs, bolesti ako pred ms som mala týždeň pred MS, možno aj trochu dlhšie, na dni si to už nepamätám... takže niekedy môže test ukázať aj pred MS.... no pravdaže istota je počkať do meškania, len ja som z tých netrpezlivejších ľudí🙂

aber
19. aug 2015

@zuzanka3381 myslela som, že som sa na to nechcela myslieť a zbytočne sa dopredu stresovať.. Už chcem len pozitívne myslieť a nie na minulý rok... A ďakujem veľmi pekne

baaambulkaa
19. aug 2015

Keď to tu čítam naozaj mi je aj smiešne dievčatá 🙂 osočovať sa, nadávať si, hrať sa tu na najmúdrejšie na svete...nemyslím nikoho konkrétne, aby ste sa nepustili aj do mňa :D preboha každé telo je úplne iné, čo platí na jednu, nemusí na druhú...a nie tu tvrdiť že "ja som to mala TAK, tak to musíš mať tak aj ty"...baby čo sa snažíte o bábo, kašlite na rady ostatných, ja nevravím že nemôžu pomôcť ale zbytočne sa stresujete...užívajte si to so svojimi partnermi, nebuďte otrokyne teplomerov, čísel, testov...nám sa to podarilo na úplne prvýkrát, vôbec sme neriešili tieto veci, grafy teploty a ovulačné testy a ostatné s prepáčením blbosti, naše mamy to nemali a ako to dakedy ľahko šlo...ešte k tým testom...robiť si pár dní po styku testy a lupou tam hľadať čiarky? Načo....opakujem sa ale zbytočne sa stresujete ;) príde to keď to má prísť 🙂

zuzanka3381
19. aug 2015

@aber jajj, a teraz som ti nerozumela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre