Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
28. okt 2015

@zenuska11 ahoj ja som začala mať príznaky ako odpor k cigaretam,muz fajčí asi 8-10 týždni, palit začala zaha až v druhom trimestri niekedy okolo 18 týždňa , každé telo inak reaguje ale skôr si to nahovaras, moc chceš, lebo je veľmi skoro na tieto príznaky ,ale držím ti palce, bola som veľmi unavena, hlavne 1 trimester, ospala, vracala som. Môžeš byť chorá, preto tie príznaky, urob si test a budeš vedieť 🙂

zenuska11
28. okt 2015

@lusynka4444 napisem Ti spravu 🙂

zenuska11
28. okt 2015

@aber ahoj 🙂 tak nahovarala by som si to keby sme sa snazili, lenze sa nesnazime, tak preto som to tu vlastne pisala 🙂 inak by som si nevsimala, ze sa so mnou nievo ine deje ako obvykle 🙂 test mi je este skoro robit, cakam do soboty, ci dojde ms ci nie 🙂 a dakujem 🙂

aber
28. okt 2015

@zenuska11 som si myslela, že sa pýtas,ci by si mohla byť, keď píšeš, že ti vadia veci 🙂

zenuska11
28. okt 2015

@aber ved pytam sa a? 🙂

aber
28. okt 2015

@zenuska11 pýtala si si rady, alebo skúsenosti, ja som ti svoje napísala.nemusis byť hneď útočná, týmto spôsobom veľa nezískas.

zenuska11
28. okt 2015

@aber toto je asi riziko pisania, lebo vobec nie som utocna 🙂 tak ma mrzi ak to tak vyznelo 🙂 ja som Ti tiez len pekne odpisala 🙂

sibalka21
28. okt 2015

@zenuska11 kedze mas uz priznaky tak musis mat hcg v krvi a vajicko uhniezdene takze kludne si sprav test. Mna tyzden a pol pred ms pichalo v podbrusku tak ze spravim test a tam slabunky duch. Tak drzim palce

zenuska11
28. okt 2015

@sibalka21 dakujem 🙂 to je pekne, len ja si myslim, ze testik by mi este asi neukazal, aj ta hladina hcg je u kazdej ina 🙂 ale v sobotu ak nedojde, testneeem 🙂

radinkaaa
28. okt 2015

Ahojte my s priatelom sa snazime uz vyse roka o babatko a za dva dni by mi mala prist menstruacia ale nemam ziadne priznaky ziadne zvacsene prsia a ani nie su citlive to mavam vzdy aspon dva tyzdne pred mrchou teraz nic len to ze jeden den som mala strasne bolesti v lavom boku asi tyzden do zadu a odvtedy nic. Mate aj vy nejaku podobnu skusenost.

sara34valentina
28. okt 2015

@radinkaaa mozes kludne rano urobit tehu test uz ukaze ci si alebo nie si 😉 domienky ti neporadia test je 99% 😀

nela6
29. okt 2015

@radinkaaa u mna pichanie v boku bol každý mesiac deň D , nepotrebovala som sledovat teplotu ani robit testy 😀

radinkaaa
29. okt 2015

@nela6 a vidis teraz uz ocakavas babo blahozelam

dijuri
29. okt 2015

Malá ste niektorá takto takmer nevidiaci čiarky?Spodný je zviera rána z druhého cikania, stredný dnes z prvého a vrchný dnes z druhého cikania

dijuri
29. okt 2015

Pardon spodný je zo včera rána.Telefón blbne. Vidíte.tam vlastne niečo? my sa.ale nesnazime

nielly
29. okt 2015

@dijuri no podla mna si tehotna 🙂 Kolko ti meska?

dijuri
29. okt 2015

26.10 som.mala dostať.
Ešte mám jeden na ráno. Ten ak nebude.silnejší tak asi nie som a ak.bude silnejší, ach.Ja neviem.To je sen

radinkaaa
29. okt 2015

@dijuri Ahoj ja vidim na hornych dvoch aj ked slabe ale je to tam skus zopakovat za dva dni a budes na istom, ale uz teraz ti gratulujem

dijuri
29. okt 2015

Ach baby.Keby ste len vedeli

nielly
29. okt 2015

@dijuri meska ti a ciarky su tam, slabe ale su. 🙂 Ja som tiez svoje tehotenstvo zistila pred par dnami tak nejak podobne 🙂

radinkaaa
29. okt 2015

@dijuri tretie babo je na ceste 🙂

petka2580
29. okt 2015

dobry den mozem byt tehotna berem antikoncepciu ale brala som antibiotika a v poslednej dobe ma boleli prsia a boli ma vv podbrusku aj ked som menzes mala aj krize ma bolia poradite mi

lusynka4444
29. okt 2015

@petka2580 mozes mat ovulku

steinarka
29. okt 2015

@petka2580 ved to su normalne stavy pocas cyklu zeny....

dijuri
30. okt 2015

Tak tu je dnešný. Spolieham sa na to ze je vadný ten test.

simonkazga
30. okt 2015

@dijuri toto nie je vadný test, ale jasné tehu. Čítala som tvoje predošlé príspevky, tak ti prajem veľa síl a pevnú vieru, že to bude krásne a bezproblémové tehotenstvo.

lusynka4444
30. okt 2015

@dijuri ale ciarka zosilnuje

dijuri
30. okt 2015

Ďakujem vám.moc moc

gabinka279
30. okt 2015

Ahojte. Asi si pomyslíte že som hlúpa (asi som ) mám otázku.. Keď sme S manželom mali sex A on sa urobil vedľa. Neutrali sme sa teda ja nie lebo som nestihla ale on Hej..no a ďalej sme pokračovali.. A ešte som aj zistila že mám ovuláciu. však sa tak nedá otehotnieť ? mam ročné dieťa A TERAZ fakt na to nieje tá pravá chvíľa. Ak máte skúsenosti S tým taK dajte vedieť. asi mi drbe .diky

ukulela
30. okt 2015

@gabinka279 panenko maria podsrpenska. bez ochrany sa vzdy da otehotniet. kvapocky lasky, a pod.
ak mas ovulaciu, o to lepsie. ze sa nespravil do,neznamena, ze mu nemohlo ujst.ale tedaok, ak nechces dieta, aj nadalej riskujte. alebo nabuduce nasadte kondom, prip.si daj predpisat antiku.
dufaj, ze sa nic neudialo (nemuselo sa nutne, ale nahoda je blbec) achlapa posli do DMky po kondomy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre