Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jollinka22
14. jan 2016

To ma mrzi :( mito1995
A teraz vam Silno Silno drzim place 😊

janie7
14. jan 2016

Zdravim vsetky mamicky a buduce mamicky: chcela by som Vas poprosit o informaciu ci ste sa stretli s nasledujucimi priznakmi a bolo z toho tehotenstvo: mam tyzden bolesti v podbrusku, biely husty vytok- nie hrudkovity a bolesti/pichanie v prsiach. Menstruacia mi meska treti den, tehotensky test mi vsak vysiel negativny, robila som si ho dnes rano. Som objednana ku gynekologovi, ale ten mal volny termin az buduci tyzden vo stvrtok. Vopred dakujem za vsetky odpovede.

mito1995
14. jan 2016

Ďakujem krásne snáď bude všetko ok

opatrovatelka82
14. jan 2016

Ahojte. Potrebujem radu. Posledna ms bola 20.12., na 17.den cyklu ma priserne bolelo podbrusko a mala som slaboruzovy vytok ktory trval jeden den,pripisala som to ovulacii..nasledujuci den sme mali nechraneny styk s muzom. Teraz uz stvrty den spinim,je to taky ruzovy az slabokrvavy vytok,bolesti v podbrusku ako pred ms,no ta ma prist az o tri dni..moj doktor ma dovolenku. Test dnes vysiel negativny,mozem napriek tomu byt tehotna? Mavam spinenie tak 2 dni pred ms a potom sa zvykne spustit,ale takto dlho este nie.

kikus1190
15. jan 2016

@janie7 ahoj v bolesti v podbrušku áno, ten výtok nejak nesledujem tak ti neviem povedať a prsia ma neskutočne boleli, a tiež keď som si urobila test asi po 4 dňoch čo mi meškala mala som negatívny aj ja, no ja som si robila každý deň potom lebo som nejako cítila, že čakáme bábenko a nakoniec sa mi ukázali duchovia asi po 6- 7 dňoch a potom bola čiarka každým dňom už len tmavšia. prajem ti veľa šťastia. 😉

janie7
15. jan 2016

@kikus1190 Ahoj Kikus, dakujem krasne za informaciu, potesila si ma, kedze moje telo nieako divne reagovalo aj na ovulacne testy, tak este par dni pockam a potom skusim znova. Babo by sme moc chceli. Zelam krasny dnik.

rysavka55555
15. jan 2016

Ahojte baby, tak ja mam dnes 6dni do ms...druhy ci treti den mam citlive bradavky, prsia ma nebolia ako pred ms... Par dni pocitujem bolesti laveho vajecnika ale zvycajne doobedu a vecer a taktiež podbruška alebo ako keby take pichnutie na lavej strane podbruska... Tak cakam do ms, ci dojde ak nie, o tyzden robim testik, tak drzte palce 🙂

rysavka55555
15. jan 2016

Ste na tom niektora ako ja do ms? 🙂

opatrovatelka82
15. jan 2016

Ja mam dostat ms v nedelu,ale od pondelka spinim..test negativny

tigrislu
15. jan 2016

@rysavka55555 ja som mala tiež pichanie v podbrušku a spojené s takým šteklením .. verim, že ti to vyjde 🙂

rysavka55555
15. jan 2016

@opatrovatelka82 tak este nic nie je stratene, mozno nizke hcg, testni tiez ked nedojde ms 🙂 drzim palce

rysavka55555
15. jan 2016

@tigrislu dakujem 🙂 dam vediet 🙂 kedy si pocitovala to pichanie a steklenie v podbrusku? 🙂

petkovamiruska
15. jan 2016

@rysavka55555 drzim ti silno palce....ja som sa citila velmi podobne,ale bohuzial to bolo u nas troska inak...ale som zdrava a vsetko je dokonale 🙂 dufam,ze ty budes ta stastnejsia 🙂 ja vam urcite oznamim radostnu novinku tento rok...citim to tak....proste rok 2016 bude ten pravy 🙂

tigrislu
15. jan 2016

@rysavka55555 a take ozaj vyrazne pichanie v podbrusku som mala minuly mesiac, pri kazdom pochyba a raz to bolo take silne, ze mi skoro pohar vyletel z ruky a doktor povedal, ze to bolo ovulaciou tak nevie......a tento cyklus neviem kedy to bolo, lebo som to velmi nesledovala ale zacalo to tym steklenim a bolo to take vtipne..kedze som velmi stekliva tak som sa nato zacala smiat :D a potom to pokracovalo o den dva takym pocitom ako ked nieco pukne a vzapati nato som citila taky mierny tlak ...a potom neskor mozno o 4 -5 dni neskor som v noci zacitila take pichanie, normalne som sa nato zobudila a odvtedy nic, cakam ci pride MS ci nie 🙂 ....urcite daj vediet ..drzim palce 🙂

janzi
15. jan 2016

Dievčatá ja som ráno znovu testovala a zase nič 😞 Som 27 DC v nedeľu by som to mala dostať. .. minulú sobotu a nedeľu ma pár krát pichlo do vaječníkov a maternice, čo som dúfala že je uhniezdovanie a dnes test negatívny. Myslíte že by sa // mohli ešte objaviť?

rysavka55555
15. jan 2016

@petkovamiruska citala som prispevky, co si pisala, verim ze tento rok nam to oznamis, ze sa vam podarilo a budes maminka 🙂 a dakujem, no myslim si, ze ms dojde ale aj tak sa citim tak divne, no uvidime 🙂
@tigrislu ms mas kedy dostat teda?

rysavka55555
15. jan 2016

@tigrislu
@petkovamiruska dnes ma bolelo len podbrusko, ani nie bolelo, skor taka"prijemna bolest" ale vajecnik uz nie 🙂 uz nech je piatok o tyzden :D a ms nikde a mozem testnut 🙂)

rysavka55555
15. jan 2016

@janzi este kludne sa mozu objavit, pockaj do nedele, ta je uz za rohom 🙂 Ak v nedelu nepride, testni v pondelok hned rano , drzim palce 🙂

tigrislu
15. jan 2016

@rysavka55555 az o dva tyzdne :( tak to si este pockam...ale tebe sa to uz krati to uz ten tyzden vydrzis 🙂 ... ja uz necitim praveze nic :/ preto ms tento mesiac asi aj tak trosku ocakavam :/ .... drzim palce nech to aspon tebe dobre dopadne 🙂

opatrovatelka82
15. jan 2016

@rysavka55555urcite budem testovat ak ms nepride,zatial nic,len dufam ze to zase nebude daka cysta len,takto dlho som este nespinila..ale dakujem

rysavka55555
15. jan 2016

@tigrislu ja som myslela ze si na tom tak ako ja, no ved nikdy nevies, hej krati, uz by mihlo byt :D tiez si myslim, ze dojde , ale ak nieee tak sa asi zblaznim 🙂))

rysavka55555
15. jan 2016

@opatrovatelka82 coo? 🙂

opatrovatelka82
15. jan 2016

@rysavka55555 uz som odpisala, som tu zaciatocnik tak prepac 🙂 ..aj ja drzim palce..

tigrislu
15. jan 2016

@rysavka55555 ja to mam o tyzden dlhsie, mavam dlhsi cyklus ale tak uvidime ci z toho nieco bude, s mojim verime ze ms nepride 🙂 ...to som skonstatovala aj ja ze ked tam budu // tak sa pritom asi rozplacem 🙂 ale citim ze tento rok bude velmi plodny 🙂

rysavka55555
15. jan 2016

@opatrovatelka82 silno drzim palce, snad to nebude nic zle, pis ked testnes 🙂 a dakujem 🙂

rysavka55555
15. jan 2016

@tigrislu tak snaaad ano 🙂 bolo by to krasne 🙂 drzme si palce na tie // kolajničky 🙂)

sara34valentina
15. jan 2016

@janie7 skus krcok,ak.je vysoko si tehu,ak je nízko a mäkky pride ms

ikapatkova99
15. jan 2016

ahoj mozem otazku pre zeny ktore maju deti aspon 2

tigrislu
15. jan 2016

@rysavka55555 uvidime mozno najdeme // kolajnice obidve 🙂 kiezby ..musime vto verit 🙂 budeme drzat palce nech vidime // 🙂 inak tebe sa nemenia nejak prsia?

rysavka55555
16. jan 2016

@tigrislu mam citlive bradavky akurat a modre zily trosku, dnes v sprche som ai vsimla... Inak som nafuknuta ako balon este aj ... Ja uz fakt nechapem... Oj bodaj by tak bolo, ze tak o tyzden minimalne tie // tam budu... 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre