Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sarin
18. okt 2013

@bambulka814 ono lutealku stresom neprdlzist skor tu fazu po ovulaciu..

asha300
18. okt 2013

@veri2424 robila som si v pondelok a negatívny tak ešte počkám ale veľmi by som si priala maličkú Emku 🙂

lusi79
18. okt 2013

@zlatulka89 je to tam 😀 kupila som si digitalny test a ukazuje 2-3 týzden 🙂 🙂 🙂 vyslo to na 3 mesiac,,,taaaaak sa tešíííííííím 🙂 🙂 uz len nech nam to dobre dopadne 😉

julienka85
18. okt 2013

Ahojte . podelim sa s vami o svoje cakanie , ovulka 7 az 9 (skor asi 9) , predvcerom a vcera (7 a 8 dpo) bolesti v podbrusku... (moho to byt uhniezdenie) testy negativne... mezem byt? mozem aj nemusim, viem. BT- 37. vsetko pekne vychadza.... len ten negat. test mi tam zavadzia... 😖
ake mate skusenosti s tym bolenim v podbr.? nebolo to silne ale neprijemne... nutilo ma to sa opatrne hybat. dnes je to uz ok.
dakujem

julienka85
18. okt 2013

@lusi79
gratulujem

julienka85
18. okt 2013

@asha300
a vies kolko si DPO, aspon priblizne?

asha300
18. okt 2013

@julienka85 tqak to neviem lebo mi skúšame každý deň už skoro 3 mesiace 😝

julienka85
18. okt 2013

@asha300 nevies asi kedy si mala ovulaciu? ak sa snažite o mimi.. bolo by dobre si to odsledovat. nie som odbornik ale si myslim. to slabe krvacanie mohlo byt uhniezdenie... vela zien to tak ma.. ale to by si musela mat trochu posunutu ovulku.... a neskore uhniezdenie... ale preco nie. a testovat si uz od pondelka neskusala?? kolko ti meska?

asha300
18. okt 2013

@julienka85 mne chodí presne na 35 deň cyklu a to krvácanie 1 dňové bolo v tedy na 35 -ty deň a ovuláciu sa priznám nesledujem 2 krát som už potratila a bojím sa to tak veľmi sledovať je to na psychiku

julienka85
18. okt 2013

@asha300 to ti verim, dufam, ze to bude to co si prajes... podla mna by to mohlo byt... My sme skusili 1. krat... ak nebude nevadi... len toto cakanie je najhorsie..vravela som si , ze nebudem testovat, ze pockam... este mi ani nemeskaju a uz som testovala 2 X neda sa to vydrzat. dnes sa citim uplne normalne.. ani brucho ma uz neboli ... tak som mimo.... viem ze to tak asi ma byt... ale ja ani ziadne ine priznaky nemam.... len to ze vela spím...a jjem... ale to je tak pravidelne... takze to ako priznak neberiem.
s tymy potratmi je mi to luto... no keby to bol mikro potrat podla mna by si dostala mens. a este silnejsiu ako obycajne.
ten test si neskusala? ved to ti uz teda par dni meska.. to by uz mohlo byt daco vidiet

asha300
18. okt 2013

@julienka85 ja ked sa testujem potom sa 2 dni nedá so mnou ani len rozprávať som taká smutná a znechutená. ale zajtra to hádam spravím. 🙂 a inak aj dnes ma pobolieva podbruško

julienka85
18. okt 2013

tak budem drzat palce.. ja to siiiilnoooo skuuusiiiim vydrzat do pondelka. nakolko streda stvrtok , mozno piatok mam dostat... tak uvidime.. 😉 potom daj vedet .. aj ja napisem

veri2424
18. okt 2013

@asha300 Ahoj, třeba to zrovna vyjde! Ja vždy testuji brzy a jsem z toho taky smutná. Ale v bříšku mě teď taky občas zabolí. Tak snad nám to teď vyjde. 🙂

neila
18. okt 2013

musím sa k vám pridať...tiež si hovorím, že sa nemám sledovať, ale nejde to tak jednoducho. Iba sme sa začali snažiť. Ak by som mala tabletky, tak už menštruáciu mám, ale zatiaľ nie je. Chvíľku sa aj chcem testovať, potom si to rozmyslím, nech nie som zbytočne sklamaná. Asi 10 dní ma pravidelne pichajú vaječníky, čo sa mi doteraz nikdy nestalo. Posledné dva dni pociťujem tlak v prsníkoch, ale veľmi slabunký. Pravidelne poobede zalomím cestou z práce v aute. Veľmi by som si priala bábätko...aj keď sa snažíme len prvý mesiac.

zuzaanka
18. okt 2013

ahojky holky potrebuju poradit mela jsem menstruaci 7-11.10 a den po mesickach jsem mela sex a strikl to do me a ještě 3dny trval nas nechraneny styk uz jedno dite mam ale nevim jak to ted je pac 2mesice neberu antikoncepsi.muzu byt tehotna??dekuju

julienka85
18. okt 2013

@zuzaanka ja si myslim ze ano.... aj ked ovulaciu si este asi nemala, no vraj spermie mozu v tele zeny prezit 2 az 5 dni... zalezi od podmienok , takze 5plus3plus1 je 9 ak si mala ovulku do 9 dna od posledneho styku ... tak je tam sanca. ono sanca je vzdy 🙂

julienka85
18. okt 2013

@neila a ako dlho uz neberies?

mischuges
19. okt 2013

Ahoj holky...nevim jestli nejsem paranoidni...ale v tomto tydnu jsem mela ovulaci..nevim presne kdy...mozna v utery..mozna ve stredu...dnes je sobota a ja citim boleni v podbrisku...jakoby slabe menatruacni bolesti...myslite ze kdyby to bylo tehotneni ze by to bylo citit takhle brzy? Uz jedno dite mam a za sebou kyretaz..tak vim co bych asi citi mela..ale nevim a nepamatuju si ze by to prislo takhle brzy. Strasne si preju otehotnet a tak se spis bojim ze si ty priznaky privolavam...☹ diky za nazor..

zuzaanka
19. okt 2013

julienka85 @niela neberu uz 2mesice prasky

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka tak je zacni brat jestli nechces dalsi dite.. jestli dalsi dite chces.. tak pokracujte v nechranenym styku a aby se pritel do tebe udelal.. sance tam je vzdy na tehu... na to ze uz jedno dite mas.. se ptas vanze divne..

zuzaanka
19. okt 2013

prasky me sebral doktor nedelaji me zadny dobře

luciebx
19. okt 2013

@mischuges jako priznaky mit muzes.. ale spis si to telo a mozek privolava samo.. logicky bys priznaky mit nemela.. ale kdo vi.. tvoje telo tvoje predtucha.. takze pockej do ms a uvidis.. kdyz neprijde.. mas vyhrano.. a kdyz prijde.. hura na dalsi snazeni 😵

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka existuje nekolik zpusobu.. teliska.. I nehormonalni.. takze neco ti fungovat muze... a hlavne.. existuje kondom.. takze je tohle fakt na tobe a priteli.. zda dite chcete.. tak se tomu nebrante

zuzaanka
19. okt 2013

Doktor me povidal ze musim cekat do dvou let veku dítěte mela jsem komplikovany porod a ještě cisar.Pritel dite chce ale ja mam pocit ze to nezvladnu prijde me ze jsem na to sama ☹

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka tak pokud ti dr doporucil pockat kvuli tvemu prvnimu tehu a pritel to abslutne ignoruje tak bych ho leda kopla do kouli fakt.. donut ho ke kondomu a mas to.. ono sice neni nic 100%

zuzaanka
19. okt 2013

@luciebx taky se kvuly tomu hadame ze se to ted prave nehodi,tchyne me taky tlačí ale když ji reknu proč nemuzu ígnoruje to. jsem s toho nestastna kondomy jsem koupila ale on si pry zadnej igelit brat nebude.ja proste s nim spat nebudu a at se deje co se deje.

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka prosimte kolik je tvymu starymu.. a tchyne at zavre hubu... jeji telo to neni.. a kolik je tobe prosimte.. se mi zdas dost mlada na to jak pises

zuzaanka
19. okt 2013

Me je 25 a jemu taky.

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka tak na to ze je mu 25 ma mysleni 16ty;etyho 🙄

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka a kolik je ditku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre