Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka uz po druhom menzese a jednom teste mas tu istotu.........prestan, lebo ti z toho sibne nacisto.....

benne
5. nov 2011

@bocinka nedráždi, už sa konečne rozhodla, nechaj ju ísť spať 😉 😀

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka tie prchy, co vyhodis za testy investuj na ten krvny test........

sarkulka
5. nov 2011

@lulucinka Zober ten test, červenú fixku, čiarku dokresli a tvár sa, že si tehotná, pri tvojej inteligencii si všetky príznak vsugeruješ, hlavné, že sú dve čiarky! 😅

lulucinka
5. nov 2011

Mne ide aj o to,ze normalne dalej uzivam HA,takze chcem mat 100% istotu,ze nie som tehotna a mozem HA dalej uzivat.Ja krvnym testom neverim,chcem mat UZV,na ktorom gynekologicka viac ako 7tyzdnov od styku urcite vidi ci je zena tehotna alebo nie.

sarkulka
5. nov 2011

pomóóóóc

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka ked neveris krvnym testom, ktore su nabeton spolahlive, tak aky mas dovod si robit tehotenske testy a este si ich aj obzerat........?si protirecis, nie, ked tvrdis, ze iba uzv ta presvedci?

sarkulka
5. nov 2011

@lulucinka Presvieť si veľkou baterkou brucho , musíš stáť za denného svetla pri okne a baterkou mieriť presne do stredu brucha, keď neveríš krvným testom, toto je fakt spoľahlivé, ak ti bude niekto zvnútra mávať je to v prdeli 😀

benne
5. nov 2011

@sarkulka najlepšie halogénovou

sarkulka
5. nov 2011

@benne presne tú som myslela, ale to podľa toho akú máš hrubú brušnú stenu, chudým babám stačí malinká baterka, silnejšie používajú halogénku, vidím drahá, že sa vyznáš 😅

lulucinka
5. nov 2011

@bocinka : raz som sa na tomto fore nieco pytala a jedna zena mi napisala,ze mala normalne mestruaciu,rovnaku intenzitu,ze si urobila tehotenske testy,vsetky negativne ale aj tak isla ku gynekologovi a ze si myslela,ze bude v nejako 4-5tyzdni a ze jej lekar povedal,ze je v 10-11tyzdni.No ze aj v takom tyzdni mala negativne testy a normalne menstruaciu.
Je to realne?
Nerobim si srandu,bojim sa,ze krvne testy sa pomiesaju alebo tak nieco,preto im neverim.Pri tehotenskych testoch viem,ze je to moj moc.

aduskatt
5. nov 2011

no baby, po tej hlaske o ultrazvuku som nadobudla pocit, ze dievca sa fakt zabava. mele dokola to iste a potom si protireci..takze.vysvetlene to mala a natahovat sa tu s niekym, kto si nechce nechat poradit, alebo si tu zo mna utahuje sa mi nechce...dobre sa bavte🙂)) peknu noc vam..a ja sa idem venovat poloviciakovi, aby som tehotna bola.🙂)

lulucinka
5. nov 2011

Chapem,ze je to trapne,smiesne a nepochopitelne.Nemusite mi odpisovat na moje otazky,nechcem Vas otravovat,ani Vas rozculovat.Len sa normalne pytam.Nic ine.

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka kto vie, nakolko mala pravdu ta, co to tvrdila.......

usacek79
5. nov 2011
aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka ok, ale nepytaj sa dokola to iste, ked ti uz minimalne tri baby odpovedali...........a odpovedali sme ti uplne rovnako......

sarkulka
5. nov 2011

Z týchto rečí by otehotnel aj náš farár 😅

aduskatt
5. nov 2011

@sarkulka tak dufam, ze mas pravdu, po siestich rokoch snazenia by sa uz patrilo, xixi.a co som ja horsia ako vas farar?🙂))

lulucinka
5. nov 2011

@aduskatt : ok,takze uz by mi ukazal najcitlivejsi test,ak by som bola tehotna 2 ciarky,takze nie som tehotna a moze byt pokojna,normalne fungovat,nerobit si dalsie testy.

sarkulka
5. nov 2011

@aduskatt Z celej duše ti to prajem 🙂

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka presne ako pises....a zodpovedne tio to, ako studovany chemik mozem potvrdit, viem, ako funguju tie testy aj zenske telo.takze klud, tepla vana, dobru noc......a tehotna fakt nie si....

aduskatt
5. nov 2011

@sarkulka dakujem🙂))

sarkulka
5. nov 2011

@lulucinka HUráááááááááááá, hurááááá, pochopila si, aleluja, ako pozerám si zapojená už do dosť diskusií, stačilo dievča, už nás nebavíš 😠

usacek79
5. nov 2011

@aduskatt
@sarkulka
haha baby, vy ste obe z Trnavy, tak som mala pocit, ze tu prezradzate cosi zo zivota vasho zaletneho farara, ktory sa uz sest rokov snazi 😀
ale teda aduskatt tebe drzim palce viac, ako tomu fararovi 😉 😀

aduskatt
5. nov 2011

@usacek79 sa nepozname, ani som si nevsimla, ze je z TT.a co sa tyka fararov..nie som tymto smerom zatazena, nepoznam ani jedneho odtialto🙂))
a dakujem za drzanie palcov..aj ja si to zelam asi viac ako ten farar, xixi

sarkulka
5. nov 2011

@usacek79 😀 😀 😀 ja nie som priamo z Trnavy, bývam v okrese Trnava, náš farár je čistý ako ľalia, teda mal by byť, či 😀

usacek79
5. nov 2011

@sarkulka nuz pri fararoch si clovek nemoze byt nikdy isty... 😉

sarkulka
5. nov 2011

@usacek79 to nie, ale tehotný nie je istotne 😀

benne
5. nov 2011

@sarkulka jak vieš.. si mu požičala baterku?

usacek79
5. nov 2011

@sarkulka 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre