Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aduskatt
5. nov 2011

@benne xixi.to bolo dobree s tou baterkou🙂

aduskatt
5. nov 2011

dobru noc, krasavice🙂)ide sa vyvadzat, xixi.........

sarkulka
5. nov 2011

@benne 😀 😀 😀 😀 stará mater spomínali 😀

sarkulka
5. nov 2011

@aduskatt 😀 veľa zdaru pri 😉 tvojej bohumilej práci

katy1979
5. nov 2011

jeej a ja som sa doteraz nudila 😀
dievca nie smer gynekologia ale smer psychiatria ci aspon psycholog. pripominas mi mojho byvaleho. tiez rovnako svihnuty sice totalne paranoidny z inych veci ale podstata je ta ista.
ci pre istotu chod za 9mesiacov ci uz len za 7 do porodnice ze mozno budes rodit lebo pred 9mesiacmi si mala sex a este k tomu chranený 😀

zuzik1983
6. nov 2011

@vejula no urobim, to tak, ze otestujem, az ked bude meskat a budem dufat,ze sa tam nieco objavi 😉

siss_sz
11. nov 2011

baby... myslite, ze su to dve ciarky? akoze ja ich tam vidim, ale su nejako daleko od seba... ci to zavisi od test? alebo to je len nejaka chyba testu? dakujem

rubinka
11. nov 2011

@siss_sz - tak ja tam druhú čiarku nevidím, iba nejakú sivú šmuhu na konci tak ked myslíš túto, takto nemôže byť, musia byť pri sebe na každom teste tak ako máš na obrázku.

mufinka26
11. nov 2011

@siss_sz to spíš vypadá na chybu testu, čárka by neměla být daleko, držím palečky at se ti druhá čárka objeví 😉

siss_sz
11. nov 2011

@rubinka ved to som si myslela aj ja...ale ked si pozriete "navod" - naschval som ho odfotila... tak aj ta modra cast je tam na obrazku kratka a v skutocnosti obrovska...

mufinka26
11. nov 2011

@siss_sz tak ukus udělat ještě jeden 😉 a kolikátý DC jsi?

siss_sz
11. nov 2011

@mufinka26 to co je? 😀

siss_sz
11. nov 2011

@mufinka26 jaj..ja kojim, takze este som nemala menzes..takze skusam kazdy mesiac "preventivne" 😀

mufinka26
11. nov 2011

@siss_sz aha, tak to jo 😉

rubinka
11. nov 2011

@siss_sz - no ale aj tak čiarky musia byť pri sebe, na každom teste. Ja som mala tiež takýto druh testu a čiarky boli pekne pri sebe ako v návode.

petruci6
11. nov 2011

ja tam ciarku nevidim

siss_sz
11. nov 2011

@petruci6
@rubinka
@mufinka26
ok, vdaka baby🙂 lebo idem dnes k lekarke, tak keby mi chcela nejake "divne vysetrenie", aby som vedela povedat🙂

peteese
11. nov 2011

babenyk vcera som mala ppozitivny ovulacny test a aj tehotensky som mala 2 ciarky ale druha bola len slaba skoro nic ale bola tam a dnes mam len 1 ciarku ja upne nechapem,prosim o radu,pomoc 😢

riana12
11. nov 2011

@peteese nerobila si si dnes test inej znacky alebo z ineho mocu ako ranneho?

peteese
11. nov 2011

ale ano bola to ina znacka

riana12
11. nov 2011

@peteese tak to moze byt tou inou znackou... kup si ten, co si robila vcera a otestuj nim zajtra rano 😉

peteese
11. nov 2011

@riana12 ano aj z ineho mocu aj z ineho testu 😢 vcera som si robila okolo 20:00 a dnes okolo obeda

riana12
11. nov 2011

@peteese kup ten vcerajsi test a rob ho zasadne z prveho ranneho! 😉

peteese
11. nov 2011

ok ja uz tak moc tuzime mat dieta ze uz nam s toho sibe 😢
@riana12

riana12
11. nov 2011

@peteese skus to s tym testom, ako som ti pisala a keby nieco, potom sa takisto zariad aj do buducna - porovnavat len testy rovnakej znacky a citlivosti - hladaj cislo so skratkou mUI, ak raz otestujes s citlivostou 10mUI, tak aj dalsi test, ak chces porovnat s tym predoslym, musim mat s citlivostou 10mUI.. atd 😉

peteese
11. nov 2011

@riana12 ahhha moze byt no 🙂 skusim ale sance tomu nedavam ☹

riana12
11. nov 2011

@peteese kazdopadne nerob zavery, kym ten test nespravis

tanika5
18. nov 2011

ahoj, neviete mi poradiť? Pred mesiacom sa nám stalo, že na manžela to prišlo rýchlejšie akoby malo 😉 no vraví, že to stihol 😀 mrchu som medzi tým mala, meškala síce 4 dni a bola kratšia ako obvykle, posledný týždeň som mala v podbrušku také jemné vibrácie a teraz ma tam dosť pobolieva, akoby mi to tam niečo sťahovalo. Test som si zatiaľ nerobila. Môžem byť tehotná? Pri prvom synovi som mala absolutne bezproblémové tehotenstvo, jediné čo mi davalo najavo, že som bola tehotná bolo, že som nemala mrchu, inač som nemala žiadne bolesti, nezvracala som ani raz, vôbec nič, tak to neviem porovnať ☹

lensha95
19. nov 2011

Ahoj, dělám sociologický výzkum do školy na téma interrupce, jeho součástí je dotazník. Každý má na interrupce odlišný názor a já se snažím zjistit názory lidí na tuhle problematiku. Čím více lidí dotazník vyplní, tím bude objektivnější proto bych Vás chtěla poprosit jestli byste jej mohli vyplnit. Adresa je http://18211.vyplnto.cz/. Děkují Vám, jestli si uděláte chvilku čas na jeho vyplnění

evikaba
1. dec 2011

@tanika5 ahoj Tanika ja mam ten isty problem svoje dni som mala 5.11 a 18.11 sme maly taky super se...ik a zrazu sa ,ze vraj neovladol 🙂 a nehoda sa stala 🙂pozerala som na ovu kalkulacku a vyslo mi ,ze mam ovu tak super..... chcem strasnee babatko asi 2 tyzdne pocitum taku vibraciu v podbrusku aj vo vajecnikochaj mam zapchu a taku divnu chut v usta len dufam,ze mrcha nepride....a je mi aj tak na vracanie a citim v nohach taku slabost....mam dost mrchu 3.12....uz som si spravila pre istotu 2 testiky a stale nic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre