Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

scales
11. jan 2016

@petkovamiruska tak ja mám í-ty den meskanie a vobec neviem na com som i ked testy neukazuju nic... rano si obcas zmeriam teplotu a byva vzda okolo 37, skus si zmerat zajtra pred tym ako rano vstanes z postele. Vraj ak sa teplota 21 dni drzi po vynechani ms hore, tak je vysoka pravdepodobnost, ze si tehotna

bella1235
11. jan 2016

@petkovamiruska no ja ako hovorím ja som si test robila až po necelých dvoch týždňoch meškania a ozaj to bol len duch takze ten test som brala negatívny... A potom o dva tri dni uz som mala pekne čiarky celkom a aj digitálny mi až potom vyšiel s indikátorom tehotenstva 2-3 takze odporúčam ten clearblue test je to hotový zázrak a nemusíš sa trápiť nad čiarkami čiže ak by si si urobila ten a bola by si ver ze by ti ukázal hned 1-2 týžden. 🙂

mimcurik
11. jan 2016

@petkovamiruska TIEZ MAM ZNAMYCH CO SA IM PO 20 rokoch manzelstva narodili 2 deti .... predtym skusali vsetko i umele oplodnenia a nic nepomohlo.... a po 20 rokoch ked uz sa zmierili s tym ze nebudu matdeti nikdy, tak zrazu bum a otehotnela zena uplne prirodzene 🙂 zazraky sa deju ;)

petkovamiruska
11. jan 2016

@bella1235 ja som si ho robila:(

bella1235
11. jan 2016

@scales ja som to s tým krčkom ani neskúšala lebo ako sa poznám nič by som nenahmatala. My sme sa nesnažili u nas je to neplánovane ale sme šťastní ze je to tak. Ja som len testy robila ale to až ked mi meškali 12 dni . Takze teploty som tiež nemerala lebo som si myslela ze tehotná som neni len mi mešká menzes. Ja som mala ale zvýšenú teplotu na vecer to som mala ešte pred tým ako som si urobila prvý test . Nevedela som co sa deje a teraz si to spájam ze to mohlo byt práve tehotenstvom ta zvýšená teplota. 🙂

bella1235
11. jan 2016

@petkovamiruska kedy si si ho robila ???

petkovamiruska
11. jan 2016

@bella1235 myslim,ze druhy den co mi meskali

bella1235
11. jan 2016

@petkovamiruska tak škoda ze ho uz nemáš alebo si ho zožeň ak ti to nedá a urob si ho ešte teraz s odstupom času 😉

petkovamiruska
11. jan 2016

@bella1235 neviem ci chcem zas vyhodit tolko penszi...tie lacne nic neukazuju a pozajtra rano mi uz aj tak povie doktor co sa deje....ale prave som zas stratila nadej ;(

bella1235
11. jan 2016

@petkovamiruska nebuď smutná 😉 hlavu hore a ak ideš k doktorovi tak ti zoberie krv a budeš vedieť na 100 % testy su len na 99%

petkovamiruska
11. jan 2016

je tu vobec niekto komu sa clear blue mylil?

slecnamirk
11. jan 2016

Kočky, aj vy máte alebo mali ste pri stlačení bolesti v podbrušku/mechúra? Čo to je?? :/

ikapatkova99
11. jan 2016

@slecnamirk noo ja to pocitujem skoro furt

ivana_t
11. jan 2016
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@slecnamirk tym sme si presli skoro vsetky myslim

slecnamirk
11. jan 2016

Strašne to bolí, otravuje to pri práci dosť a stále len na wecko odbehujem. Viem že niesom jediná, viete mi povedať čo to môže byť??

luckanitra
11. jan 2016

@petkovamiruska daj aj mne vediet ako si dopadla,mne meskaju 4 den a vzdy chodili ako svajciarske hodiny. Test mam tiez negativny..

rebekkita
11. jan 2016

Pekný večer babenky 🙂 Mám problém :( Už pomaly mesiac chodím na wecko.......každú chvíľu...ide ma s toho poraziť...nedávno som si podbruškom nahmatala z vonku hrčku....Keď držím moč dlhšie v sebe tak ma pichá podbruško...Prsia ma nebolia,no sú zmenene....majú hnedšie sfarbenie...Ms som mi skončila 21.decembra...4.dní pred ňou mi meškala...mala som dostať skôr...no urobila som si test s bol negatívny..pohlavný styk z mojou polovičkou sme mali nechranený....v deň keď som si urobila ráno test tak poobede mi mrcha došla...no trvala le n 3.dní...čo som sa čudovala...keďže moja trvá 7.dní....odvtedy som test nerobila...vždy som sklamaná s tej jednej čiarky :( poraďte mi prosím :( Pri močení ma ako keby niečo tlačilo na cikanie viac no nejde to,zopár kvapky a dosť...niekedy to trvá normálne...vymočím sa normálne...:( som zdelpkovaná stoho už...

mimcurik
11. jan 2016

@rebekkita mozu to byt priznaky tehotenstva,mna napr. tiez od zaciatku tlacilo na mocenie velmi casto . pri oboch tehotenstvach .... a tiez obcas som curALA NORMALNE ,obcas iba par kvapiek ...zhnedli mi bradavky tiez a na brusku sa obj. pigm. hneda ciara .... a podbrusku ma pichalo takmer cele tehotenstva no hlavne v 1.trimestri .... jediny rozdiel od teba som mala to ze menzes som uz vobec nedostala

jollinka22
11. jan 2016

Ahojte žienky 🙂 som tu nova čítam vás každý den a velmi rada by som sa chcela podeliť s vami o moj príbeh ... Takze my sa snažíme uz pár mesiacov ... Zatiaľ ale bezvýsledne :( takze ja mam cyklus 26-28 dňový ... Tento mesiac som mala asi týžden pred mrchou take tri dni slabé kŕče v podbrušku take na kramy ale potom uz bolo ok ... Mala som aj troska hnedého vytoku s v tom čase som mala velmi velmi boľavé prsia a výstupné bradavky ... Bola som presvedcena ze sa nam podarilo 🙂 ale prišla mi mrcha presne na 28 den teda 8.1. :( ale mala som ju 2 dni a velmi silnú .. Myslím ze telo asi neprijalo plod a asi vylúčilo vsetko ... Prsia sa mi ukludnili ale bradavky mam stale take vystúpené ale uz ma nic neboli ...test zatiaľ nerobím ... Skúsim počkať co bude ďalej 🙂 všetkým vam drzim velmi palce 😊

rebekkita
12. jan 2016

@mimcurik myslíte že tehotenstvo je aj bez príznakov ? Žiadne nemám..ako napríklad:Zvracanie atď...pár dní pred menzesom som zvracala 3x...nechuť do kávy...všelijaké chute len nie chute na sladké ako to mávam pred mz...Boky sa mi dáko rozšírili...občas som dosť ospalá...lenivá...niekedy mám dni kedy dostanem z ničoho nič nervy...som taká podráždená...no ja neviem :( test ani kupovať nechcem :( vždy ma sklame...Túto noc som mala strašnú...každých pár minút na som musela ísť...no bolo mi ako na pocikanie išla som na wecko a pár kvapky .a tlačilo ma že chcem cikať dosť veľa.ale nič...vravím ...pár kvapky a menšie pichanie....keď sa postavím tak podbruškom mám také tvrdé...no len ľavá strana....tá pravá je v pohode...v tej.nepocitujem žiadne pichanie ani nič...🙂

evittam
12. jan 2016

@rebekkita Samozrejme, že je tehu aj bez príznakov....Ja som nemala skoro žiadne-pri oboch, až na väčšiu únavu.... 😉

rebekkita
12. jan 2016

« som musela ísť na wecko...(preklep v tablete) :D

rebekkita
12. jan 2016

@evittam juuuj nooo z mojou polovičkou sme mali nechranený styk (29.11)..(01.12)...a mz som mala najprv len také ako špinenie...a o dáky týždeň mi došla taká z menšou bolesťou....no trvala len 3.dni...moju mávam 7.dní...prsia ma nebolia...no nebolia ma ani pred mz...tak neviem...len bradavky mám sfarbené dosť do hneda...

evittam
12. jan 2016

@rebekkita Sprav si test.

petkovamiruska
12. jan 2016

Dobre ranko kocky...tak mna nic dnes neprekvapilo...cize mrcha nikde aj ked som si uz vcera myslela ze dostanem a aj dnes rano ze pride a nic....test negativny a meskam 7 den...
Priznaky na MS mam ale cudne. Brucho ma pobolieva ale nie ako inokedy...len ns par sekund a dost a prsia mam zrazu citlive cele nie len bradavky ako vcera...
A uz druhy den som nemohla zaspat kvoli bolestiam hned vedla zaludka akoby na lavej strane....ma to pichalo az do chrbta...neviete aky organ sposobuje tieto tazkosti? Jedla som normalne....
Uz nech je zajtra a nech idem za lekarom...a musim ist nalacno? To mi este nepovedala recepcna.

rebekkita
12. jan 2016

:( juuuj vôbec nemám chuť si ho urobiť...vždy ma sklame...

rebekkita
12. jan 2016

@evittam juuuj vôbec nemám chuť si ho spravit...vždy ma sklame...

petkovamiruska
12. jan 2016

@rebekkita drzim silno palce...moj bol zas o nicom :(

bella1235
12. jan 2016

@petkovamiruska zajtra držím palce moc moc moc. Potom daj vedieť ako si dopadla 😉

rebekkita
12. jan 2016

@petkovamiruska ďakujem veľmi pekne...aj tebe držkám palce...noo moj dráhy mi ho už ani kupovať nechce :( je stoho vždy tiež sklamaný...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre