Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

rysavka55555
12. jan 2016

@petkovamiruska myslim si to iste 🙂 :(

permanentka
12. jan 2016

Baby velmi velmi vam dakujuem 🙂

luckanitra
12. jan 2016

@slnieckomyska prvy test som videla ducha :D a druhy nič..ale to bol iny test.. tak čakam

rysavka55555
12. jan 2016

Tak takto nejak

klaudusik7
12. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@luckanitra ducha vidim aj ja a casto, neviem ci to uz nie su aj fatamorgany :(

petkovamiruska
12. jan 2016

Kocky netusim co mi bude lekar zajtra robit za vysetrenia, ale musim tam ist nalacno?

cincila18
12. jan 2016

@petkovamiruska urcite nie 😉 na lacno sa chodi trebars na gastro, ked ides na hadicku, ale na gyndu urcite nie

petkovamiruska
12. jan 2016

@cincila18 a kvoli krvnym testom?

cincila18
12. jan 2016

@petkovamiruska myslim, ze tiez nie...neberie ti ani cukor, ani cholesterol, ani nic podobne ako obvodacka napriklad... a ked tak, tak krv by ti mala rano zobrat sestra do osmej, aspon u nas to tak funguje...

petkovamiruska
12. jan 2016

@cincila18 no tak potom predpokladam, ze mi pichne vyvolavacku a bude to...

petkovamiruska
12. jan 2016

@rysavka55555 ja som len na mobile a nic nevidim, ale strasne silno dufam, ze sa mi to len blbo zobrazuje

cincila18
12. jan 2016

@petkovamiruska no minimalne by ti mal spravit vnutorne sono, to ziadaj, ci nemas nejaku cystu alebo co... a neboj, ak si tehotna, vyvolavacka ti neublizi 😉

rysavka55555
12. jan 2016

@petkovamiruska je tam vidiet, len podla mna to nie je sfarbene do modra takze to bude kanalik

saninkaaa
12. jan 2016

@petkovamiruska
Praveze ms som este nedostala ale u mna je to vselijake v lete som vysadila antiku a mam to vselijake nemam to pravidelne...takze neviem...ale snazime sa 3 mesiac a bola by som rada keby sa podarilo😊dakujem za odpoved

saninkaaa
12. jan 2016

@cincila18 ved to ze skor mam pocit ze to uz mi hrabe:Dasi sa moc sledujem

cincila18
12. jan 2016

@saninkaaa z toho si nic nerob, to je normalne 🙂 meni sa to tu na vyvolavanie duchov 😀 aspon mame o com debatovat...skus si spravit test o par dni, a uvidis, co ti vyjde

saninkaaa
12. jan 2016

@cincila18 😀citam nevedela spm ze nas je tolko co videli duchov😄ja som si myslela ze si to len namyslam potom som to ukazala priatelovi a on ze tiez tam nieco vidi ale mozno je to preto ze sa snazime a boli by sme radi keby sa konecne zadarilo...😊

cincila18
12. jan 2016

@saninkaaa ono by to malo byt tak,ze ak aj po zaschnuti ukazuje ducha, tak je tam..ale zalezi, akej farby je ten duch...
baby,opravte ma, ak sa mylim... prip. kto ma viac informacii o tom, ze ako by to malo vyzerat?
hehe, ja silno premyslam, ze si aj ja spravim test, nech hladam ducha aj ja 😀

kristinka28
12. jan 2016

@petkovamiruska ahoj aka je bazalna

saninkaaa
12. jan 2016

@cincila18 no ja ho tam mam aj po zaschnuti ale je taky ze len z nejakeho uhla...no uvidime necham to tak😊sprav si aj ty😉

petkovamiruska
12. jan 2016

@kristinka28 kikus prestala som merat, lebo to nemam s cim porovnat...a zajtra idem k lekarovi takze uz budem vediet istotne co mi je...ale 7 dni mi nikdy nemeskala...

kristinka28
12. jan 2016

@petkovamiruska aha ok sak uvidis co ti povie zajtra ma oznac cakam dobre spravy

petkovamiruska
12. jan 2016

@kristinka28 tebe napisem urcite ;)

dejna31333
12. jan 2016

Ahojte...mam 5 dni do menstruacie a snazime sa o bábätko...uz štyry dni mam bolesti a tlak v podbruškú.test sa este bojim spravit...myslite ze mozem byt tehotna?

threetail
12. jan 2016

Asi ma šľahne, včera som už mala kŕče také, že určite menzes ide... Aj v noci... A nič. Zajtra skúsim zasa test a budem hľadať duchov 😀
Najlepšie je, že síce chodím často cikať, lenže faktom je, že aj veľa pijem a teraz sa aj menej potím, tak to je prirodzené... A len tak mimochodom, čo je časté? Každú hodinu? Každé dve? Každú polhodinu? 😄

petkovamiruska
12. jan 2016

@threetail ja ta chapem uplne do bodky :(
Ked mi zajtra povie ze vyvolavacka a cakat umrem....

threetail
12. jan 2016

@petkovamiruska už som v stave, že mi to je jedno len nech už teda viem, že čo. Priateľovi som nič nehovorila zatiaľ, aby nebol sklamaný aj on...

Nechápem to, aj v minulosti sa mi omeškala ale nikdy nie tak, že som pomaly každý deň (a aj v tejto chvíli) cítila, že "už je to tu.".
Ale už vidím, že budem u lekára aj ja haluziť...

petkovamiruska
12. jan 2016

@threetail no ja som si tiez asi na 4. den myslela ze mi to je jedno :D
Ale nie je...kazdym dnom co neprichadza neviem ci mam mat nadej alebo sa bat ked tie testy nic :(

scales
12. jan 2016

Baby, tak mne mešká už 10-ty deň, bazálnu si len 3x merala a bola takáto:

5-ty deň po vynechaní = 37,5 (ale už aj po osprchovaní okolo 8.30 hod.)
9- ty deň po vynechaní = 36,90 (o 8.00 hod.)
10- ty deň po vynechaní = 36,86 (o 8.00 hod.)
test mi na 8-my deň po vynechaní ukázal len 1 čiarku...

sara34valentina
12. jan 2016

@scales tehu nie si.....skor cysta alebo.ine, radsej chojj na gyn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre