Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lili225
20. apr 2015

@zdencaaaa vieš čo aj ja mám niekedy taký pocit...ani unavená tak nie som, ani zle mi už skoro vôbec nebýva, iba prsia stále cítim ...a pôjde tam so mnou aj môj drahý tak dúfam, že zmierni moju nervozitu, bo on nebýva vôbec nervozny zase 😀

zdencaaaa
20. apr 2015

@lili225 ja idem az o dva tyzdne do poradne, straaaasne je to dlho, to cakanie.........zle nie je uz ani mne, teraz zacinam skor prekladat vsetky chute 🙂

lili225
20. apr 2015

@zdencaaaa no a to ti budem zase ja závidieť, že ideš a ja musím čakať 😀 a tak to pôjde dokola 🙂 ... som zvedavá už na miery a či ide všetko tak ako má...dúfam, že aj foto dostanem 😠

zdencaaaa
20. apr 2015

@lili225 ja dufam ze s foto a novymi rozmermi pochvalis 🙂

korytnacka81
20. apr 2015

**********************************************************************************************
AHOJTE BABY,

zostali mi nejake ovulacne testy, predam za 0,30 € / kus + posta

***********************************************************************************************

oliinka
21. apr 2015

Ahojte minulý mesiac som tu písala menzes meškal vyše týždňa testy pozitivne a potom prišlo spinenie a dvojdnove krvacanie na sone nebolo nič vidieť ze tehotná nejsom ale ono sa to opakuje tento mesiac zasa menzes mešká týždeň a včera spinenie ci vytok hnedý včera test pozitivny tak ja už neviem ci čakať na kramy bruško pobolieva...

lili225
21. apr 2015

@oliinka ešte by som navštívila lekára...

muskamala
21. apr 2015

Ahojte dievčatá, mne už mešká 4 dni, cyklus bol doteraz presný na deň ako hodinky. Včera som robila test - Mamatest 10-kový, ale bol snehobiely. Necítim sa, že by som mala byť tehotná, nemám žiadne príznaky, ale necítim ani náznaky pred mrchou. Trocha ma síce pobolievajú prsia, ale tie ma zvyknú pobolievať aj uprostred cyklu a trocha sa cítim byť taká spuchnutá, pritom brucho nemám ani nafúknuté, ani zväčšené. Je možné, že mi úplne vynechal cyklus? Ešte skúsim testnúť zajtra ráno....

oliinka
21. apr 2015

@lili225 a co si otom myslíš

lili225
21. apr 2015

@oliinka myslím si to, že je tam možné tehotenstvo a keď si bola prvý krát u lekára tak bolo asi ešte veľmi skoro aby niečo videl...niektorým ženám sa to stáva, že majú niečo ako ms prvé mesiace tehu,,,mám jednu známu ktorej sa to stalo pri treťom tehu, že do 4 mesiaca netušila, že je tehotná, lebo jej chodila každý mesiac menštruácia...je to možné a možno je tam aj iný problém...to už ti povie len lekár

lavinis
21. apr 2015

@oliinka ak mnáš pozitívny test a miesto krámov len špinenie tak môžeš byť tehu 🙂

1234lubka
21. apr 2015

@sebaastian ved pred tromi tyzdnami ako mohol nieco vidiet? On na sone ledva vidi ked si v 5tt

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lexale23
21. apr 2015

Ahojte dnes som 10 DPO. Robila som si test ale bola len 1 čiarka. Myslíte že mám ešte počkať a o pár dní urobiť test opäť ? ☹ strašne po babätku túžim.

sebaastian
21. apr 2015

Ahojte tak som bola dnes u doktora a som v 4 tyzdni tým ze už mam dosť rokov a snazili sme sa 4 roky dal mi nejake lieky na nejake teliesko keby prestalo pracovať moc tomu nerozumiem ale dobre. Teraz budem neviem do ktoreho tyzdna čakať ci sa všetko vyvinie tak ako ma.Bojim sa ešte tešiť.

lavinis
21. apr 2015

@sebaastian žlté teliesko, ktoré zatiaľ sa stará o výživu plodu 🙂 držím palce, všetko bude dobré. Neviem, čo to je "dosť rokov", ja čakám prvé a mám 36 a veľa kamaratiek v mojom veku, čo tiež tak začínali a aj starších a dnes som u doktora stretla pani, čo mala už nad 40 rokov a bola tehu 🙂

sebaastian
22. apr 2015

Jeej lavinis to si ma ako potesila mam 34 rokov a manžel 50 toľko rokov snazenia.a teraz sa podarilo dal mi liek duphaston poctivo to budem brat ako mi kazal. Dufam ze 7.5 keď pojem k nemu bude všetko OK

1234lubka
22. apr 2015

@lexale23 10dpo je priskoro...cim viac tuzis tym to je pre teba bohuzial horsie...s testom pockaj este aspon do 13-14dc

1234lubka
22. apr 2015

@muskamala uplne by ti vynechat nemal ale mohla si mat neskor ovulaciu a tak sa ti mohol cyklus posunut. Nikdy dopredu nemozes vediet aky bude dalsi cyklus...pokial je rozmedzie +-7dni tak to je v pohode. Urob si potom dalsi test alebo pockaj este do piatka,,,,tehotna sa nemusis citit ja som mala tehu proznaky az niekedy po 7-8tt..

barbiena
22. apr 2015

@korytnacka81 Ahoj.Mas este tie ovu testy? Su spolahlive? Ja uz som skusala viac znaciek a nic :( Mala by som zaujem

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minunka
23. apr 2015

Dievcata pred 12 dnami sme mali nechraneny sex,dnes som dostale menstruaciu,mohlo by sa stat ze by som bola tehotna ?? Dakujem za odpovede

lili225
23. apr 2015

@minunka keď si dostala menštruáciu tak asi nie 🙂

sibalka21
23. apr 2015

@minunka nie

sibalka21
23. apr 2015

@s8 no ked mavas az 33 dnovy cyklus tak zbytocne sa pytas, ved ti este ani nemeska mrcha tak pockaj az budes aspon 33 a potom sprav test, kludne sa ti moze spustit este

vikuska555
23. apr 2015

Ahojte baby. S priateľom by sme veľmi radi chceli mať bábätko. Už sa snažíme mesiac. Dnes sa mi má dostaviť MS. Dúfam, že sa nedostaví.som neustále nafúknutá a mám nejaký ten tlak v podbrušku, som stále unavená a na wc chodím tak často, že sa pomaly stretávam sama so sebou. Čo myslíte? Môžem byť v tom?

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikuska555
23. apr 2015

@s8 juuuj už sa nenormálne teším,veľmi chceme maličké tak snáď sa podarí držim pršteky aj tebe

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre