Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

barbarax9
11. júl 2016

Ahojte. Meska mi menstruacia 5. den. No a stresujem sa. Lebo okolo 20. maja sme mali s priatelom prerusovany pohlavny styk, ale vazne len kratky, potom si dal ochranu ... ani raz do mna bez ochrany nevyvrcholil. junova menstruacia mi meskala 4 dni a mala som ju slabsiu a kratsiu ako zvycajne. Odvtedy som si robila 4 testy a kazdy jeden bol negativny. Ale aj tak sa strasne bojim ze sa nieco stalo. Je mi aj nevolno od zaludka a tak ... ale ja vazne neviem ci to nie je len zo stresu. Myslite si ze test by to uz na 100% ukazal? Prosim poradtne mi :(

modraslza
11. júl 2016

@nikuska6478 gratulujem :D

dominini
12. júl 2016

@barbarax9 uz ked ti meska, mala by si si spravit test. Ak bude pozitivny mala by si ist na gyndu a ked bude negativny tak tiez... Lebo to ze ti meska moze mat iny vaznejsi dovod a nebudes tehu ....

dominini
12. júl 2016

@barbarax9 ak nebudes tehu.. tak

sense
12. júl 2016

@barbarax9 na prerusovanu suliz a ze sa do teba nesprqvil sa nespoliehaj....ale zasla by som k lekarovi aj ked ti vysli testy negativne...

barbarax9
12. júl 2016

@sense tak na taku metodu sa urcite spoliehat nebudem. To bolo skor len nahodou. Vysli vsetky negativne len toto ze sa bojim ist ku lekarovi :/ ami ziadneho nemam este.

sibalka21
12. júl 2016

@barbarax9 no test ti uz ukaze vysledok pokial ti meska, ale ked hovoris ze ti meskala aj predtym a nakoniec prisla, tak to moze byt kludne aj z pocasia, zo stresu a z mnozstva inych pricin..... Mali ste kondom a nespravil sa do teba tak je veeelmi mala pravdepodobnost ze si tehu... Kazdopadne by som zasla k lekarovi

gabikamicka
12. júl 2016

@sibalka21 ahoj mozem sa ta opýtať ? Včera som priletela domov lietadlom mala som mierne bolesti pod bruskom a mala som uz druhy krat ruzovy vytok na papieri po toalete ale zatiaľ nekrvacam ako pri ms snažili sme sa o babo pred včerom som mala dostať mstak neviem ci začína ms alebo nieco horšie ze som mohla otehotniet a nieco sa zle deje po tom lete ked som sa velmi bála... Ked nezačnem normalne krvácať co by som mala urobiť ?

gabikamicka
12. júl 2016

@sibalka21 ináč som po spontánnom potrate mesiac dokto povedal ze uz kľudne sa môžme snažiť hned o babo

gabikamicka
12. júl 2016

@sibalka21 bojim sa velmi lebo pri potrate som mala takýto istý vytok 🤕

sibalka21
12. júl 2016

@gabikamicka tak pravdepodobne sa ti rozbieha MS ale ked nepride.... Moze to by hocico... Moze to byt hormonalna nerovnovaha z letu, aj keby si tehu babu by sa nic nestalo pravdepodobne.... Ak ti nepride MS sprav si test, pokial by si aj mala biochem. tehu na teste by si mala este dve ciarky... Pokial bude negativny tak vyckaj par dni ak sa nerozbehne MS tak navstiv lekara... Vela stastia 🙂

barbarax9
12. júl 2016

@sibalka21 a este kolko by som teoreticky mohla pockat ci pride, kym pojdem ku lekarovi? Ja sa strasne bojim.

barbarax9
12. júl 2016

@sibalka21 aa este jedna otazocka. Nevadi ze tamta co meskala tie 4 dni bola taka uplne slaba a ina ako zvycajne?

sibalka21
12. júl 2016

@barbarax9 pokial by si bola tehotna uz pred touto MS mala by si jasne dve ciarky na teste cize pockaj este 2-3 dni, sprav test a ked bude negativny tak chod k lekarovi... Moze to byt kludne len hormon. nerovnovaha..... Mne sa to stalo uz niekolko krat 🙂

barbarax9
12. júl 2016

@sibalka21 dakujem ti pekne. Tak budem verit ze sa nic nestalo. Viem, ze je pravdepodobnost mala, ale nikdy som nemala take problemy. Aj mi jr zle od zaludka, nechuti mi jest a tak .. dufam ze to su naozaj len tie stresy

sense
12. júl 2016

To mozes mat aj kludne zo stresiv lebo uz by ti ukazalo dve ciarky ako mne a takmet mission imposdible

esperanzita
12. júl 2016

Babule potrebujem poradiť. Dnes som si robila test Pepino (nie z ranného moču) a vyšiel mi takto 😒 ako samé vidíte druhá čiarka by aj bola, ale je veľmi blízko k druhej čiarke 😨 takto predsa testy nerobia 😒 😒 teraz som troška mimo. Či radšej vyhodiť test a považovať ho ako "zly" 🤐
Ďakujem.

sense
12. júl 2016

@esperanzita skys spravit este jeden z ranneho mocu

esperanzita
12. júl 2016

@sense Najprv bola čiarka na mieste kde má byť a potom sa záhadne posunula sem 😀 😀 Strašne sa na tom smejem.

sense
12. júl 2016

@esperanzita inak on vyzera ako roxobrany ten tvoj test ci sa mi to zda

esperanzita
12. júl 2016

@sense Hej,hej, je,,,vybrala som ho z toho plastového obalu...

sense
12. júl 2016

@esperanzita 😀 😀 😀 😀

sibalka21
12. júl 2016

@esperanzita pre istotu sprav dalsi

gabikamicka
12. júl 2016

@sibalka21 Ahoj moja este stale mam ruzovy husty vytok a Prikladam test no az po zaschnuti a poobede urobeny visiel takto

gabikamicka
12. júl 2016

Je pozitivny?

sibalka21
12. júl 2016

@gabikamicka fuuuha, tak toto ti neviem povedat... neviem co to je za test ale pokial tam ma byt plusko tak je to dost tenucke ako kanalik... ale pokial je pozitivny urcite by som navstivila lekara koli tomu vytoku... drzim palce 🙂

gabikamicka
12. júl 2016

@sibalka21 plusko no by malo byt

luta13
12. júl 2016

@esperanzita sprav este jeden z ranneho...drzim palce 🙂 tento testik bol asi zly, kedze ciarka je moc blizko, neviem...🙂

luta13
12. júl 2016

@gabikamicka myslim, zeby malo byt plusko (+), ved v navode by si mala mat naznacene, ako ma vyzerat vysledok...no ak tam ma byt +, tak vidim tam ducha - tenku ciarku, nie je to uplne stratene...skus iny pruzkovy test napriklad Dr.max...a uvidis, ako vyjde ten - z ranneho mocu...Drzim palce 😉

gabikamicka
12. júl 2016

@luta13 ďakujem no viem ze plusko ma byt len ci je aj naozaj pozitivny trápi ma to ked vidím neisté testy a ktomu este taky mam ruzovy vytok posledný test som teraz pred hodinkou urobila tu istú značku boli dve v balení no asi zabudli dat dostatok farby 😅 mala som si ho nechať radšej na rano 😔nic tam nevidím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre