Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara92
10. dec 2014

@lienka93 Podľa mňa sa nemáš čoho báť 🙂...maternica sa rozťahuje, robí sa miesto pre bábenko..a vraj je to v celom prvom trimestri normálne..ja som síce ešte tehulka nebola, ale mám ich okolo seba veľa, takže sa toho napočúvam 🙂...ak sú to ale bolesti neznesiteľné, tak pre istotu zavolaj doktorke, alebo sa vyber na pohotovosť..aby si nič nezanedbala 🙂 A gratulujeeem 🙂)))

martusik495
10. dec 2014

Ahoj lienka93 niesom doktor ale môžem sa podeliť o moju skúsenosť,s manželom sme sa dlhšie snažili o druhé babo,teraz som uz našťastie v 15.týždni 🙂 ale začiatok bol ako u teba cítila som kŕče v podbrusku,myslím že to bola psychika,bála som sa že dostanem ms.napokon som už behala na wc každú chvíľku v presvedčení že zas nic a že som ich dostala.Neboj sa dve//su a to je hlavné a čo má byť ďalej to neovplyvnime.Ale bolo mi povedané ze niektoré ženy majú kľudne menstruaciu aj prvé dva mesiace.Držím palce nech to vyjde

lienka93
10. dec 2014

@sara92 trochu si ma ukludnila 🙂 po týždňovej radosti asi prišlo namna obdobie strachu. Pretože keď som bola prvý krát tehotná bolo to presne pred rokom na vianoce a potom som dostala kiahne. Do silvestra som ležala na infekčnom a potom hned na gynkologii. :(

lienka93
10. dec 2014

@martusik495 uz myslím aj ja nato ze to je aj psychikou. Pretože o tom ze som bola prvý krát tehotná sme nehovorili veľmi nahlas. A teraz by som to chcela vykricat každému ale je tam strach ze zase sa niečo stane. :(

monicka2510
10. dec 2014

@lienocka18 no ja som ovladla zvedavost...🙂 noo a co test si urobila??🙂

lienocka18
10. dec 2014

Kupila som si ale pockam do rana 😊 alebo este par dni .. Uvidim kolko vydrzim 🙂 ale ty si mohla skusit 🙂

shinedown
10. dec 2014

Mali sme s priateľkou nechránený sex s vyvrcholením dnu...3 dni po tom dostala krámy a teraz jej meškajú a je jej ráno zle môže byť tehotná ? Alebo sa to len nejak tam u nej dole "pokazilo" často bývala v strese a nervozna a pod. nemôže to byť tým ?

billam
10. dec 2014

@shinedown a co by si chcel? Áno? Nie?

shinedown
10. dec 2014

@billam Tak či môže byť tehotná alebo je to len nejaký výkyv proste názor

billam
10. dec 2014

@shinedown samozrejme, že moze, ked si to dal do nej /ak neberie HAK/

katarinamarkova
10. dec 2014

@shinedown ja vacsia pravdepodobnost ze tehotna nie je.
ALE, to stale neznamena ze tehotna nemoze byt. moze byt tehotna.
spravte test uvidite.
zena moze otehotniet kedykolvek, aj tri dni pred menstruaciou aj den po nej, dokonca aj pocas nej. to ze krvacala nemusi este 100% znamenat ze mala menzes.....su zeny co kravacaju raz mesacne do nejakeho 4teho mesiaca. podla intenzity krvacania moze ist o praobycajne uhniezdovanie vajicka 🙂
moze krvacat aj normalne a zaroven byt tehotna.....moze....nemusi byt.....

odpoved ti da len gynekolog, resp. po par tyzdnoch test.

shinedown
10. dec 2014

@billam Aha ďakujem

billam
10. dec 2014

@shinedown každá zena má inak plodne dni...dokonca mozu byt aj počas menstruacie...skor by som rozmyslala nad nejakou ochranou

shinedown
10. dec 2014

Ona mi vraj tvrdila že má nepolodné dni ale tak nejako sa mi to nezdá

sara92
10. dec 2014

@lienka93 Hlavne treba myslieť pozitívne a nebyť v strese 🙂..nech sa to maličké cíti dobre, nech je spokojnučké 🙂..vylož nohy, oddychuj, usmievaj sa..a určite to dopadne dobre 🙂
Ja som teraz tiež neskutočne zvedavá na svoj výsledok..v piatok idem testnúť, bude 32 DC..dnes som mala dostať MS a neprišla..cítim trošku tlak v podbrušku, ale máličko..my sa ešte nejak nesnažilkujeme, ale boli by sme šťastní, ak by to vyšlo..ani by mi nenapadlo, že by mohlo niečo byť, len som si dala dokopy pár súvislostí (únava, už dlhšie pichanie v podbrušku hlavne na ľavej strane, bolestivé prsia, asi pred 2 týždňami krv na toal. papieri - čomu som samozrejme neprikladala žiadny dôraz)..a zrazu neprišla MS..aj keď som už mala aj 35 dňový cyklus, ale to bolo na začiatku roka raz a stále mám tak okolo 28-29...nuž, uvidíme 🙂 Myslíš, že by to mohlo byť?..neviem už, ale najradšej by som to zistila hneď teraz 🙂..Och, ale som sa rozpísala :D..každopádne tebe držím palčeky, nech ste zdraví a krásne rastiete 🙂

lienka93
11. dec 2014

@sara92 Ďakujem, ked pridem domov z prace tak oddychujem a niekedy cez obednajsiu prestavku si pospim na stole lebo citim unavu 🙂 maš pravdu treba len klud. vcera ked ste mi tu napisali tak hned o pol 9 som aj zaspala. 🙂
A ked mas take pocity na tvojom mieste by som si urobila test. pri prvom tehotenstve mi ukazoval test // az ked mi ms meskala 2 dní. ale pri tomto som bola už taka nervozna ze som si ho robila este 2 dni pred ms. a uz vtedy mi ukazalo // ale slabé. a potom v den ms boli trochu silnejsie. a asi som vazne streswomen ale robila som si aj dnes rano 🙂 a bola este silnejsia čiarka 🙂 takze za vyskusanie nic nedas 🙂

popotrate
11. dec 2014

@monicka9 ahoj.taaaak akurat som dosla od dr a uz mam knizku 🙂 som 8+6 cize babo je este o den vacsie ako by malo 😀

monicka9
11. dec 2014

@popotrate jeziiis tak to je vynikajuca spravička😊 myslela som na teba vedela somze vsetko bude ok🍀🍀🍀 jooj ako to rychlo leti ten cas ved to si uz 9tt😳 parada tretí mesiac začal uz😊 drzkaj sa, davaj pozor na seba😊 ja zatial nic nove ked dačo potom sa ozvem😊 pekny den ti prajem tehulka😃🍀🍀🍀

popotrate
11. dec 2014

@monicka9 no veru leti este obstat posledny mesiac a uz sa budem moct naplno tesit 🙂 a dufam,ze coskoro sa budem tesit ja z tvojej spravy. Drzim ti palceky ...aj tebe pekny den 🙂 ja idem pracovat 🙂

martusik495
11. dec 2014

@lienka93 no vidíš,to som rada ak som ta trochu upokojila,inak pisala si že spiš aj v robote co si taká unavená 🙂 myslím že je to dobre znamenie ked som čakala malicku zaspala by som aj na kamenoch 🙂 v robote sa už smiali že som ako snehulienka 🙂 tak hlavu hore a držte sa.

lienka93
12. dec 2014

@martusik495 Tak bola som z toho uz taka nervozna, ze som nakoniec isla k dr. a on mi urobil ultrazvuk takze som v 5tt a ze je to pekne a vyzera v poriadku a aj hcG mam uz vysoke 🙂 predpisal mi vitaminy a duphaston. ale tie bolesti v podbrusku este pocitujem tak mi povedal ze musim oddychovat a hlavne klud. 🙂

martusik495
12. dec 2014

Tak gratulujem,teraz sa len šetriť a len tak dalej 🙂

veronikax
12. dec 2014

@lienka93 gratulujem ;)

krpecc
13. dec 2014

Ahojte, myslíte , že možem byť tehotná ? Posledný sex som mala 8.11. a menštruácia mi prišla normálne 11.11. a bola 5 dňová .. po tejto menštruácii som celý mesiac nemala sex .. očakávanu menštruáciu som mala dostať 9.11. a stále nič .. už mi 4 dni mešká .. robila som si testy a je tam vidieť len jedna čiarka .. ak by som bola tehotná , tak by sa tá druhá už ukazala asi zreteľne nie ?

krpecc
13. dec 2014

ved predsta od posledného sexu je to už 35 dní a od posledného menzesu 32 dní :(

sibalka21
13. dec 2014

@krpecc nemusis sa bat tehotna na 100% niesi. Pokial bol sex chraneny a ako vravis dostala si kramy urcite nie si tehotna. Zbytocne stresy, kludne ti moze meskat aj z toho alebo tam moze byt ina pricina, radsej zajdi za gynekologom nech ti povie v com je problem.

krpecc
13. dec 2014

@sibalka21 proste sex bol s kondomom a priateľ sa ani neurobil doň ale úplne mimo ..

sibalka21
13. dec 2014

@krpecc tak preco sa stresujes ci si tehotna? Ved to ani nemozes byt tehotna. Neviem preco si si to vobec myslela ked sa spravil uuplne mimo

krpecc
13. dec 2014

@sibalka21 ale počas sexu sa nám pretrhol kondóm ale ďalej sme bez nepokračovali A urobil sa mimo .. tak neviem proste meškajú A nemám to rada

sibalka21
13. dec 2014

@krpecc no pokial ste nepokracovali tak tam nieje ziadna sanca. No tak treba ist ku gynekologovi moze to byt vaznejsi problem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre