Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lenlucia2
4. jún 2015

@janka_by zistila som, ze priatel do mna prstom vojde hlbšie, ale úplne ešte sa nedostane dnu, zabolí ma .. trošku sa dotkol penisom vagíny ale dovnútra nešiel a nevystriekal sa a mala by som mať teraz ovuláciu, dúfam, že neotehotniem :( a bojím sa ešte za to minulé, nevystriekal sa, ale aj tak mám obavy

janulienka1993
4. jún 2015

sexovali sme 3týždne pred mojou menštruaciou, nakolko priateľ je v zahraničí.
meštruacia mi prišla ale ale taká aku ju nemávam.
preto ma hned napadla tato možnosť.

janka_by
4. jún 2015

@lenlucia2 vies co,minule sme to tu riesili s tebou, takze si nastuduj ako sa plodia deti,lebo toto je otazka od veci, tod vse

lenlucia2
4. jún 2015

@janka_by proste bojím sa, preto tie obavy

janulienka1993
4. jún 2015

no prepáč? somnou určite nie kedže sem píšem prvý krát !
a ak si pozorne čitala dieťa sme si nerobili.
tie čo ste tu odpustite si takéto poznámky ...obuvaš sa domna priitom sem píšem prvý krát a niečo sa normalne pýtam.

janka_by
4. jún 2015

@janulienka1993 podla toho co pises mi vychadza,ze ste boli spolu tesne po menzese, neviem, ty musis vediet ci to bolo tesne pred ovulaciou alebo nie,

janka_by
4. jún 2015

@janulienka1993 to myslis mna? Ved to nepatrilo tebe ale @lenlucia2 ved v tom prispevku je oznacena

janulienka1993
4. jún 2015

janka_by ospravedlnujem sa. 🙂
myslela som že to na mna reaguješ prepáč.

janulienka1993
4. jún 2015

prepááč ešte raz 🙂
ved to nevšimla som si to ..pišem tu prvý krat neviem ani ako tu koho označiť 🙂

janka_by
4. jún 2015

@janulienka1993 to patrilo tej mladej 19 rocnej kocke, alebo neviem kto skutocne je

janulienka1993
4. jún 2015

@janka_by ospravedlnujem sa 🙂
myslela som že to na mna reaguješ prepáč.

janka_by
4. jún 2015

@janulienka1993 na oznacenie pred meno daj @ a oznaci sa ti ta osoba

janulienka1993
4. jún 2015

@janka_by dakujem už to vieem 🙂

janka_by
4. jún 2015

@janulienka1993 no ak mas uz po menzese urob si test a budes vediet ci si ci nie si,ale myslim,ze skor nie ako ano

janulienka1993
4. jún 2015

@janka_by aj ja si myslim že skor nie ako áno ale nevylučovala som tuto možnosť kedže verím na nahody že ujsť može aj bez chlapovho vedomia 🙂
ale prvý krát mam takéto krámy ako pred ich koncom a to ich mám druhý den, nerozumiem.

janka_by
4. jún 2015

@janulienka1993 ved ujst moze, ale preto hovorim,ze je dolezite ci si mala ovulaciu,lebo keby bol zrovna doteba,ked ovulaciu nemas,napr.tesne po menzese alebo po tom co ovulacia prebehla,tak neotehotnies

sibalka21
4. jún 2015

@lenlucia2 ja mam pocit ze si mimo :D človek ti sto krát povie ze cez blanu otehotnieť nemôžeš (aj keď pochybujem ze ju mas) :D a ty sa sto krát opytas ci si tehotná. A z toho co si napísala otehotnieť nemôžeš och bože, nevieš ako sa robia deti? Ako by si chcela otehotnieť bez toho aby sa to teba vystriekal?

janka_by
5. jún 2015

@sibalka21 ja ked som vcera zistila kto sa to pyta,tak som uz ani nemala chut nieco vysvetlovat 😀 lebo je ro zbytocne, bud si doticny robi fakt srandu,alebo je to poriadne trafene,ak su tieto otazky myslene vazne 😅

lili225
5. jún 2015

@lenlucia2 ešte stááále???

zuzanka3381
5. jún 2015

@lenlucia2 Počúvaj ty teliatko bojazlivé, prečo si nekúpiš tehotenský test? Či ty nevieš, ani čo to je? To je taká palička, ktorú ocikáš a okamžite zmiznú všetky tie sprosté otázky, ktorými tu zahlcuješ a obťažuješ ostatné ženy, ktoré riešia oveľa dôležitejšie problémy, než máš ty.

andrea_23
8. jún 2015

Ahojte.
Chcela by som sa opýtať lebo nie som si istá.Myslím si, že som tehotná alebo si to len namýšľam.Chcem sa opýtať koľko dní po oplodnení si môžem urobiť test?Rozmýšľam,že si ho urobím zajtra ráno.K oplodneniu (NECHRáNENéMU STYKU)došlo pred dvoma týždňami t.j. 11 dní.Momentálne mám 22DC a ešte 8 dní do dalšieho kedže mám 30 dňový cyklus.Príznaky by som mala niečo ako únava,ťažoba nôh,bolesti podbruška a krížov.Neviem či si to len nymýšľam ale myslíte že testovať zajtra by bolo ešte skoro?Ďakujem 😕 😕

vso10
8. jún 2015

@andrea_23 vždy je lepšie počkať kým mešká ms 🙂 pred ms môže byť test negatívny napriek tomu, že už budeš tehotná, ale zatiaľ budeš mať málo hcg. to je individuálne... radšej by som počkala aspoň k dňu predpokladanej ms. veľa šťastia 😉

monique82
8. jún 2015

určite zavčasu, najlepšie testovať v deň očakávanej menštruácie, mám doma difital. tehu test Clearbue a aj tam je uvedené, že -1 deň pred menštruáciou 98 %, -2 dni 97%, -3 dni 86% a -4dni 55%, viac sa neodporúča, takže len vyhodíš peniaze za test

samaneviem2
9. jún 2015

ahojte baby, dnes som 35DC a posledne 3 dni mam citlive az bolestive a trochu zvacsene prsia- pred mrchou nemavam vobec nic, nie som na toto zvyknuta, cely den si ich v podprsenke citim 😀 vcera som mala dokonca rano trochu krvi, ale nic viac. Ms mavam absolutne nepravidelnu- od 30 do 70 dni,takze netusim, kedy mam dostat dalsiu a ci uz mozem testovat 😀

lavinis
9. jún 2015

@samaneviem2 tak závisí, koľko dní ubehlo od možného oplodnenia ;)

samaneviem2
9. jún 2015

@lavinis tazko povedat 😀 snazime sa 24/7 posledne mesiace 😝 😎

lavinis
9. jún 2015

@samaneviem2 hmm...
tak to potom ťažko pri nepravidelnej MS 🙂) ak si vybadala nejaké príznaky, tak môžeš otestovať, aj keď s tými príznakmi je to také no....ak by všetky, čo tu majú každý mesiac majú príznaky, boli tehu, tak predbehneme v zaľudnenosti aj Čínu 🙂) ale mňa tiež veľmi boleli prsia na začiatku tehu, úplne inak ako pred MS, ale to mi meškali už také 3 týždne keď to začalo.

sarlota764
9. jún 2015

@lilly19 ano moze to byt aj stym treba ratat lebo ked mas prvy sex tak sa hned moze otehotniet a cakaj na 10 dni a sprav si test po 10 dni by ti mal ukazat tehotenstvo 🙂

luta13
10. jún 2015

@lexale23 ahoj...az teraz citam Tvoj prispevok z 22.5...ja som pri synovi mala take spinenie necelych 12 hodin...bolo to v obdobi ocakavanej MS, takze som myslela, ze zacina MS...no nakoniec z toho nic nebolo...volala som Dr., ze co s tym? a on mi povedal, ze mam pockat tyzden a ked sa MS nedostavi, tak mam prist...a MS nikde...tak som isla a 6tt...daj vediet ako si dopadla, ked tu budes...som zvedava...dik...ahoj... 🙂

luta13
10. jún 2015

@ajamal ahoj, tak ako si dopadla?...si tehu, ci? ak tu budes, daj vediet...dik...ahoj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre