Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzana256
8. júl 2016

@scales sak to je dobre ze vies ale rano sa meria nie cez den

modraslza
8. júl 2016

@zuzana256 pridany 5teho jula o 8:45? ten celkom vizera ako pozitivny..i ja som mala taku slabu ciarku

zuzana256
8. júl 2016

@modraslza ale ona ma obidve silne ale vizeraju ako lakom natrete alebo cim

modraslza
8. júl 2016

@zuzana256 jaaaj aha henten uz som to nasla, no je to divne ozaj, ale ktovie 😝

zuzana256
9. júl 2016

@modraslza ved by boli pekne rovne ciarky a nie take nafarbene ze az tak silno cervene a flakate nech sa nehneva na mna ale to je iba moj nazor ako to ja vidim

andrejka1986a
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modraslza
9. júl 2016

@andrejka1986a gratulujem 🙂

nika_ka
9. júl 2016

@andrejka1986a Tak to už áááááno 🙂 🙂 🙂 😉 GRATULUJEM!!! 😀 🙂 🙂

andrejka1986a
9. júl 2016

@nika_ka dakujeeem 😉 @juditka_d kukni, predtym som Ta zle oznacila.

scales
9. júl 2016

@andrejka1986a Gratulujeeem, ak sa smiem spýtať, ako dlho ste sa snažili? 🙂 🙂 🙂

juditka_d
9. júl 2016

@andrejka1986a je to tam na 100% ja som mala tiez na zaciatiu taku slabulinkuuu v den wko som mala dostat kramy a potom kasdym dnom tmavla, hoci na 3 ti bola svetlejsia ako na druhy. Ale toho sa neboj, zavisi od koncentracie HCG. Dnes mam kraaasne zdrave dievcatko. Gratulujem a pekne tehulkovanie. Ak nemas zdravotne problemy, ku gynekologovi staci ist o 3 tyzdne. 😉

andrejka1986a
9. júl 2016

@scales ahoj my len kratucko. Na druhy pokus 😉

scales
9. júl 2016

@andrejka1986a takže druhý mesiac? My sa teraz snažíme prvý mesiac a skúšali sme 4x počas mojich plodných dní, tak som strašne zvedavá 🙂 To si šťastná žena 🙂

andrejka1986a
9. júl 2016

@scales ano druhy mesiac 😉 tak drzim palce nech to je cim skor.

scales
9. júl 2016

@andrejka1986a a prvý mesiac ste sa tiež viac krát snažili počas plodných dní?

andrejka1986a
9. júl 2016

@scales vies co ano tak normalne ale. Neprehanali sme to. 😉

zuzana256
9. júl 2016

@andrejka1986a gratulujem a krasne tehulkovanie

sibalka21
9. júl 2016

@gabikamicka bohuzial na tych testoch nic nevidno.....
@scales a jasne ze mas vysoku teplotu ked si si to merala vecer... Preto sa ma merat hned ked vstanes lebo za cely den ti vyskoci hore ....

sibalka21
9. júl 2016

Hmm baby radte 🙂 Pepino test, je spolahlivy? Neduchuje?

nikuska6478
9. júl 2016

Ahojte. Mám 38 rokov a nikdy som este nebola tehotna . Mala som nejake vztahy no nikdy to nedavali do mna. Chodim s terajsim priatelom 2 mesiace a dava to do mna. 12 dni mi meska menstruacia. Nemam skoro ziadne priznaky. No mam znizeny strasne tlak az tak ze sa mi v robote kruti hlava a je mi zle. Minule som sa nevedela sustredit ani na pracu. uz dva dni mam bolave prsia pri dotyku no len trochu. Mám velke prsia no neviem ci ich mam nafuknute. Viete pred dvoma rokmi som tiez mesiac nedostala menzes no nebola som tehotna s mojim uz ex . Museli mi davat 2 krat vyvolavacku aby som dostala no od vtedy som mala menzes pravidelny. Myslite zemozem byt tehotna? Dakujem

modraslza
9. júl 2016

@nikuska6478 skus spravit test, alebo chod k lekarovi, na dialku ti to asi tazko niektora vyvesti 😝 mozne je vsetko, ano i nie

nikuska6478
9. júl 2016

Skusila som dnes a vysiel pozitivne. Zajta urobim znovu. Teraz rozmyslam kedy to povedat svojej mame ci teraz alebo po prehliadke u gynekologicky

magia22
9. júl 2016

Ahoj....mali ste niektora na zaciatku tehotenstva zvyseny tlak?cely den v pohode ..a zrazu palcenie po tele pocit na odpadnutie a zvyseny tlak...a celkovo taky neprijemny pocit ?

nikuska6478
9. júl 2016

Rste jedna otazka. Test vysiel pozitovne. 2 ciarky nl na pravom rohu hore bola taka cierna gulicka. Neviete co to znamena? Dil moc

anies10
9. júl 2016

@nikuska6478 blahozelam, ja som mala presne takéto príznaky pri prvom dieťatku 😉
Čaka ťa skutočne kúzelné obdobie, uži si tehulkovanie a byť maminou

andrejta
9. júl 2016

@nikuska6478 odfot test, tazko povedat co je cierna gulicka

modraslza
10. júl 2016

@magia22 sup za lekarom, neskor mozes mat preklamsiu to je nebezpecne

akire13131
10. júl 2016

Ahojte som tu nova a chcela by som vas poprosit o radu. S manželom sa prvy krat snazime o babo. Dnes v noci som nemohla spat lebo som mala strasne palenie zahy a este stale to neprestalo, pobolieva ma v podbrusku. Menzes cakam az 22.07. a poodne dni som mala od 01. do 07.07. Mohla by som byt tehotna? Zda sa mi byt priskoro na priznaky, ale so zahou som problemy nikdy nemala, tak si to neviem vysvetlit ani som nic takeho nejedla. Len pri pohlade na jedlo mi je zle. Ďakujem vopred za dake info

looola
10. júl 2016

@akire13131 na príznaky je ešte skoro kedže len pred 3 dňami Ti skončili plodné dni

modraslza
11. júl 2016

@akire13131 asi si zjedla nieco co bolo tazke pre zaludok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre