Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

karin488
24. júl 2014

Tak este par dni pockam, len nechapem preco to neukazuje presne mi ukazuje jedna presna ciarka.. uvidim hadam to vyjde 🙂

lelynka
27. júl 2014

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné že som tehotná alebo čo sa to vlastne so mnou deje. Pred viac ako rokom som v siedmom mesiaci potratila. Počkali sme rok, už je to skoro viac ako pol roka čo sa s priateľom snažíme o ďalšie dieťatko. Mám ale nepravidelnú menštruáciu. Posledné mesiace som dostávala stále na 21. alebo už aj 20. deň. teraz je to ale iné, je už to 27.deň od skončenia poslednej menštruácie. Skúšala som 2 testy, oba boli negatívne ale priznávam robila som ich na 20.deň. Bolo to skoro ? Som hrozne unavená tieto dni, mám výtok, prsniky ma svrbia a bradavky kúsok ako keby pálili, nemám ich ale ešte väčšie iba sa mi zdajú byť kúsok napätejšie než zvyčajne. Mám bolesti v krížoch a pocit ako keby som mala každú chvíľu dostať menštruáciu. Občas mi je na omdletie. Pred týždňom v deň očakávanej menštruácie po sexe zo mňa vyšiel iba svetlo ružový výtok. Bojím sa robiť test že bude zasa negatívny. Čo by ste mi mohli odporúčiť ? Dokonca som sa vyhádzala na chrbte ako pri prvom tehotenstve.

mamulienka30
27. júl 2014

@lelynka - no nic okrem dalsieho testu ti nemozeme odporucit. Prestan sa bat, bud si alebo nie si, ina moznost ti na tm teste nevyjde. Pred tyzdnom bolo skoro, testuj az ked ti bude meskat menstruacia.

lulecko2311
28. júl 2014

@lelynka Netestuj skorej moja, viac Sa stresujes... Viem o com hovorim... Drzim palce a daj vediet ako Si dopadla... 😉

lelynka
28. júl 2014

@lulecko2311 nuž takto, skúsila som dneska mamatest, nerobila som ho ale s ranným až s druhým..nuž a bol tam duch druhej🙂 tak hádam som asi aj 🙂

lelynka
28. júl 2014

@mamulienka30 Ďakujem krásne robila som si dneska jeden a bol tam duch🙂

bandikovajana
28. júl 2014

Baby mám taku otázku možno hlupa ale nedá mi to. S muzom sme sa rozhodli ešte pre jedno babo minulý mesiac som estelen vysadila antikoncep. o tyden to mám dostat a už asi 4 den ma pobolieva na lavej strane podbrusko akokeby vajecnik, mohlo sa nám zadarit už tak skoro? Pri prvom som nic také nemala

darinka.b
29. júl 2014

Ahojte baby, snad poradite aj mne. poslednu MS som mala 26.6, dnes som 34DC a mrcha stale nikde mavam 28-29 dnove cykly, testovala som rano, test zatial negativny, ale brala som 3 mesiace indonal kvoli zhorsenej cytologii a 18.7 som ho dobrala - moze mat tento fakt vplyv na meskanie? mrcha mi chodi nacas nemeskava, takisto sme 26.7 doleteli z dovolenky, myslela som si ze mrcha meska kvoli tomu, boli ma v podbrusku akoby uz mala prist a mam strasne navaly tepla. posledne snazenie sa o babo bolo 21 a 22.7 takze teoreticky este test nemusi ukazat tehu ze? moze to byt tehu alebo nejaky problem? v kazdom pripade ak do nedele mrcha nepojde budem muset na gyndu co sa to deje ☹

jk77
29. júl 2014

@darinka.b my sme sa snazili o druhe a nedarilo sa.Brala som indonal po biopsii prsnika potom sa zadarilo.. Ci to pomohlo neviem,menzes mi vsak dlhsie nemeskal.Skus test neskor,tedaz by sa mohlo este len zahniezdovat.Az potom po cca5dnoch test ukaze..Drzim palceky..

bedo3130
29. júl 2014

Zdravim moze byt tehu? Ak prve su ovu ale tu som mala a sme to skusali. A ten druhý mi ukazal aj minule a potom som to dostala. Snazime sa dlho. Tak mohlo to vyjst?

darinka.b
29. júl 2014

@jk77 diky, mno ja dufam ze to bude tehu, preto tomu davam cas, lebo nemam ziadny dovod preco by mrcha mala meskat, tak cakaaaam 😉

lilijessica
30. júl 2014

D.den mozem otazku?nemam pravidelnu ms meskava mi aj tri mesiace ani dhupaston mi nepomohol snazimi sa rok o dalsie dieta vysiel mi pozitivny test ale uuuplne slabucky.dva dni nato ruzovy vytok bolesti ako pri ms mam stale .ale menzes nikde vytok uz nemam piaty den bolesti hej som na lieceni preto sa mi neda ist k dr .ked som tam v maji bola povedal ze mam zvacsenu maternicu je to zle?po porode spred4rokov mam maternicu vraj v potrhanu stale☹mozem byt tehotna?poradte teraz nemam ms od maja tutumutu sme mali9ho a ten slabunky test mam od19.7 dakujem

barboritta
30. júl 2014

@lilijessica podla mna mozes byt tehotna ale ak mas nejake problemy,potrhanu maternicu ci co to po styroch rokoch by som zmenila gynekologa

lilijessica
30. júl 2014

@barboritta dakujem mas pravdu musim zmenit som sklamana☹

vali777
31. júl 2014

Ahojte, mala by som na Vás otázku a ak by ste boli také milé, mohli by ste pomocou už svojich skúseností poradiť? Je možnosť, že môžem byť predsa len tehotná, ak sme s partnerom používali ochranu, plodné dni som nemala a menštruáciu som normálne dostala? Obvykle by som nemala žiadne potuchy, no asi po 25 dňoch od aktu ma začali bolieť prsia, cítim a vidím, že sú napnuté a ťažké...Ďakujem

barboritta
31. júl 2014

@vali777 určite nie.to by museli byť spermie aké šikovné a ak si ovuláciu nemala,otehotnieť sa nedá.a ako vieš že si ju nemala?testovala si to?

vali777
31. júl 2014

No tak teda myslím, že som ju nemala, nemala by som ju vtedy mať už len z toho dôvodu, že sme mali pohlavný styk deň po ukončení menštruácie, ale čítala som už aj o prípadoch, kedy ženy písali, že otehotneli aj počas neplodných dní alebo nejako tak to na rôznych fórach tiež písali. Tak teraz netuším sama, pretože ma tie prsia neskutočne bolia už druhý deň a ďalšiu menštruáciu, žeby ma mohli bolieť pred ňou alebo tak mám mať až takmer o 3 týždne.

vali777
31. júl 2014

Skôr ten stresor.

piacere
31. júl 2014

@vali777 a prečo si neurobíš test? Ak ti poviem, že môžeš byť tehotná, uveríš mi? Stačí ti to a začneš nakupovať výbavičku?
Šanca, že by si bola tehotná za týchto okolností je 0,00prd% , ale ak stresuješ, ukľudní ťa negatívny test aleboordinácia tvojho gynekológa. 😉 🙂

lelagula
31. júl 2014

ahojte viem ze mam pockat ci dorazi MS ale aspon to niekomu poviem resp. napisem 🙂 tak 13.7. som mala MS potom 21,22,23 som mala ciry vytok asi plodne dni (boli sme akurat v terchovej na dovce tak sme si vecere uzivali 😎 😎 ) este nejak neplanujeme dalsie baby resp. takto o rok chceme zacat... muzik sa spravil na brucho a hned potom sme zas sexikovali bez utretia je moznost otehotnenia asi.uz sme to viackrat tak robili ochranu nemame ziadnu ale akurat boli tie moje plodne dni... ja by som sa velmi tesila aj teraz 🙂 no a teraz od pondelka mam nafuknute brtucho stale zerem 😀 pobolieva ma v podbrusku a mam vacsie citlive prsia (to mavam tak dva dni pred mrchou) a casto chodim curat...MS mi mala dorazit 10.8 na test je este skoro ...len ci tu nie je niekto s podobnymi stavmi 😎 dik

koka231
1. aug 2014

Ahojte mam otazku problem neviem to opisat ...ale- v pondelok mi prisla mrcha najskor len taky slaby vytok ruzovkasty potom neskor po par hodinach trosku krvy a neskutocne bolesti krce nevedela som ani chodit od bolesti dala som si tabletku a bol klud bez bolesti lenze nekrvacam tak ako pocas normalnej menstruacie mam len take slabe krvacanie minimum max mozno na 5 vloziek dokopy ...dnes mi je cely den divne mam tocenie hlavy a vecer teda teraz mi je tak divne na vracanie tak neviem co si mam o tom mysliet doteraz to take nebolo mozem by tehu?a vysiel dnes zomna len uplny kusok toho co sa odplavuje pocas mrchy ale uplny kusok doteraz isli zomna doslova kusyskaaa ...poradte mi co mam robit a co to moze byt

6699333
1. aug 2014

Baby uplne slabucka ciarka tzv.duch mam sa tesit menstruacia mi meska treti den dakujem

lenkadenisa
1. aug 2014

@koka231 ja som to takto mávala pri bývalom, ale tehotná som nikdy nebola, bohužiaľ 😒 držím palce, aby sa ti zadarilo, hlavne veľa trpezlivosti !!

ebi52
1. aug 2014

@6699333 jeej 🙂 podla mna je to tam 🙂 drzim prsty, skus o dva dni rano, myslim, ze bude silnejsia ...

6699333
1. aug 2014

@lenkadenisa dakujem pekne uz mam jednu babu 🙂 no bodol by bracek alebo sestricka 😉

lelagula
1. aug 2014

@6699333 jeee tisko gratulujem drzim palceky 🙂

vali777
1. aug 2014

@piacere hneď ako budem mať možnosť si ho určite pôjdem kúpiť. Mňa totiž momentálne prekvapili moje prsia, ktoré ma bolia a sú z ničoho nič väčšie, ťažšie, plnšie a napnutejšie. A práve kvôli nim som začínala uvažovať už aj o možnosti, či náhodou nie som predsa len tehotná, aj keď možnosť žeby som bola je vzhľadom na to, že sme použili s partnerom ochranu hlúposť.

silvinuska6
1. aug 2014

@6699333 ja si tiez myslím ze je to tam 😀 😀 😀

evittam
1. aug 2014

@bandikovajana Ahojky, no tak všetko je možné, ja som vysadila antikoncepciu, prvý menzes som mala veľmi slabý a ten ďalší už skoro vôbec, no a máme dcérku. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre