Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucka2proto
8. máj 2013

Ahoj holky 🙂 myslite,že to může být tehu? Ms jsem naposledy mela 16.4....zacali me bolet prsa a podbrisek...a to me nikdy pred ms nebolelo....co myslite? 🙂

bianus
8. máj 2013

aj mňa raz boleli prsia po dlhej dobe a nebola som tehu. nemysli na to a čakaj či ti bude meškať...a potom test...držím palce

kristinka28
8. máj 2013

ahojte co mam robyt na dvoch testov mi ukazalo ze som tehotna na druhych nie ,,potom som si kupila digi test a hned poobede som si robyla a je negativny,,,no mam dostat v sobotu menzes ale pred menzesom ma vedeli bolievat prsia a teraz nic mam nejake splasknute 😀 co si myslite

bianus
8. máj 2013

kristinka28 počkaj na meškanie menzesu aspoň týždeň a potom choď k dokimu, ten ti vezme krv na HCG. nerob si testy, fakt počkaj na meškanie. ja som teraz tehu 28 tt a až dosť neskoro mi začali rásť prsia a ani ma neboleli. každé tehu je iné. viem o čom hovorím. držím palce.

lenkalenk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luduk
9. máj 2013

lenkalenk prosim ta kolko pyta aky ma cennik? Ja mam tiez ten problem 16.4. Som mala sex po dost dlhej dobe. 18som dostala menzes a asi 5dni po menzese ma zacalo bolet podbrusko a bolelo 11dni. Teraz uz ma neboli. Ale pobolievaju prsia. Co ma nebolievaju a ani ovulacia ma neboli. No neviem... cakam ci dostanem menzes a kupujem tehu test... 2dni som nebola ani na wcko. A to som mavala aj pri synovi v tehotenstve...

kristinka28
10. máj 2013

@bianus dakujem ti drz sa 🙂

qzabkaq
10. máj 2013

@petka811
ahoj ako si dopadla u doktora? 🙂 🙂 🙂 🙂 je vsetko tak ako ma byt? 😉 😉 😉 😉

petka811
10. máj 2013

@qzabkaq ahoj....no na sone ešte nebolo nič vidno, iba vysokú výstelku maternice 😒 že skoro som prišla - ale mňa tak objednala sestrička a to som sa jej vtedy pýtala, či netreba ešte počkať...ale cysta to nie je....a mám prísť budúci týždeň na krv a podľa krvi bude aj sono...
....na jednej strane som bola včera sklamaná, že nebolo ešte nič vidno, na druhej strane naštvaná, prečo ma teda objednala tak skoro....
...ale testy hovoria, že je to tehu, aj ten dnešný 🙂 a podľa ms by som mala byť na začiatku 5 týždňa 🙂

pipinulkaa
10. máj 2013

ahojte baby tak ja som stale na tom istom. - naposledy MS 13.04. urobila som si dnes rano naposledy TT a vidno mi tam druhu slabucku ciarku vidno ju len ked sa zapozeram silno. ☹ myslite ze je mozne ze by ju len tak slabucko bolo vidno? testy si robim uz asi cca tyzden no tu ciarku stale len tak vidno.. Alebo je to len duch a plany poplach??

qzabkaq
10. máj 2013

@petka811
tak to ti teda gratulujem! 🙂 🙂 🙂 🙂 a neboj, buduce sono to uz vidno bude 🙂 tesim sa s tebou 😵 😵 😵 😵

siska765
10. máj 2013

@pipinulkaa ahoj ak tam duch je tak tehotna si 😉 daj foto,ja som dva dni po ocakavanej MS mala takeho slebuckeho ducha a dnes to uz duch nebol -dnes je 5 dni co mi kvazi meska.Ale niektorym babam stupa velmi pomaly HCG takze kludne staci ked zas testnes napr.pondelok a budes vidiet ze stmavne 😉

siska765
10. máj 2013

@petka811 ahoj aj ja som pravdepodobne v 5tt a mne dok kazal prist cca az v 7tt ze este nic nebude vidno,takze ked bude MS meskat dva tyzdne

pipinulkaa
10. máj 2013

@siska765 noo ale ked ja tam raz ten pasik vidim potom nie, no ja uz neviem. ano to mam v plane v pondelok urobit dalsi test... tak uvidime noo 🙂 drz mi palce 🙂

siska765
10. máj 2013

@pipinulkaa jasne ze drzim,daj foto povieme ti ci tam je aj ten najslabsi uz nieco znaci 😉

petka811
10. máj 2013

@qzabkaq no som teda zvedavá na ďalšie sono, v utorok idem na krv, tam by to už malo byť na 100% potvrdené si myslím a mohla by mi aj sono spraviť...len aby to všetko dobre dopadlo
a ďakujem, ale kým nemám na 100% potvrdené od Dr. - mám takú maličkú dušičku zatiaľ, ale už sa raduje 🙂

petka811
10. máj 2013

@siska765 a z krvi máš potvrdené už? niekedy je vidno aj skôr, ja som tak dúfala, že tam niečo uvidím, no ale nabudúce

siska765
10. máj 2013

@petka811 z krvi este nie povedal mi doktor ze mam prist az ked bude MS meskat 2 tyzdne tak neviem a pri prvom mi ani nebral krv videl uz na sone

pipinulkaa
10. máj 2013

@siska765 skusala som no na fotaku to vobec nevidno. ked si spravim v pondelok tak vam ho sem hodim 🙂

zuzadu
10. máj 2013

ahoj děvčata, tak já měla menstruaci naposledy 10.4. ovulace, sex vše naplánované, předtím 4měsíce clostibegyl a pregyl, přítel špatný spg, začal brát hodně vitanímů od léčitele, už 14 dní mi je špatně po každém jídle, prsa mám obrovský a šíleně mi jsou vidět žíly a strie, mám takové lehtání v nich, tlak v podbřišku, unava a šílený migrény, ale šílený, minulou soboru jsem 1 den špinila /uhnizdování vajíčka/, prý možná, já tomu teda věřím, protože testy má od té doby jemně pozitivní, a mám pocit, že každý den sílí, menstruaci jsem měla dostat v úterý /mám ji pravidelnou 28 dní/, včera jsem byla u mudr a ten mi řekl, že mám narostlou sliznici, prsa a vše naznačuje k těhotenství, ale zatím nic nevidí,k dle jeho výpočtu jsem 4 týdny ale podle ovulace a pohl styku já vím, že tak max 2 týdny, takže závěr je že pokud budu mít jakkoliv silně či slabě pozitivní test a nedostanu menstruaci tak to vypadá nadějně a mám se chovat pro jistotu jako těhule, pracuju totiž na poště na balíkách, makačka, che mě vidět za týden, kde by měl být vidět malinký zárodek, takže mě an jednu stranu potěšil ale opět nevím na čem jsem, testovat budu, a příznaky mám a i to co viděl na sonu je pozitivní, takže držím všem nám pěstičky a pisneme si

darazv
10. máj 2013

@zuzadu potichu gratulujem a si podla dr 4 tyzden tehotenstva preto lebo tehotenstvo sa počita nie od ovulace ale poslednej mrchy 😉

patka23
11. máj 2013

ahoj dievcata, je toto normalne? po poslednej ovulke-som si robila testy ked meskala ms.....no na kazdom bol duch, potom ms prisla slaba, bez bolesti a kratka co inokedy je opakom toho co tu popisujem, nedalo mi tak som si po nej spravila dalsie testy...aj 10tkove aj 20tkove a stale dusici.....no a teraz som po ovulke treti den a tak mi je cudne.....bolesti v podbrusku ako zvycajne pred ms, bolesti hlavy a dokonca slabe spinenie....je to normalne? mozem byt aj tak tehu?
je mozne ze hCGmi az tak pomalinky narasta?

siska765
11. máj 2013

@patka23 v ao rozmedzi si si robila testy?kazdy den?a je o cosi tmavsi posledny od prveho?

patka23
11. máj 2013

@siska765 nie, nebolo to kazdy den a ten posledny je silnejsi ako uplne prvy, ale ten prvy je dokonca 10tkovy a posledny bol 20tkovy....tak ja neviem.....miestami mam pocit ze dostanem ms ale ved som iba 3DPO....cudna som cela..... 😒 asi mi ine neostava, iba cakat.....uz cakam mesiac tak tie dva tyzdne este snad zvladnem🙂 no a ak aj potom to bude divne tak idem k dokymu....a hotovo 😖

siska765
11. máj 2013

@patka23 aha no ak si 3DPO to ti ako mohol test ukazat?jedine ze by si otehotnela este mesiac pred tym ale ved ak testik tmavne je to dobre 😉

sarkad2856
11. máj 2013

@zuzadu Tak at vše dobře dopadně 😉

patka23
11. máj 2013

@siska765 no ved prave to som narazala ze mesiac pred tym a ze ma bola slaba!!§

patka23
11. máj 2013

@siska765 si to precitaj este raz, to je o obdobi dvoch mesiacov....

simca1258
12. máj 2013

@darazv našťastie nie som tehotná.. dostala som to

pipinulkaa
12. máj 2013

@siska765 ahoj takze dnes som opakovala test a bol tam len jeden jasny pasik ☹ ale MS este nikde... ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre