Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lubka1983
26. nov 2013

@andrejka1234.ahojte citam vas uz dlhsie.ja som si nasla vcera dve//. ;) mala som dostat min.,tyzden najskor vytok,potom iba na papiery trocha krv,apotom hnedy vytok dost silny tak to trvalo do vcera este ked som si robila test som myslela ze nic a zrazu kukak neverim vlastnim ociam.....andrejka kedy mas dostat?a este mi to vychadza ze sa nam to podarilo tyzden pred pred ms co vlastne niektore tvrdia ze nieje mozne,ale je....

joanaa
26. nov 2013

@fidela86 Jak už jsem psala andrejce... Já v prvním těhu špinila v době MS.. Myslela jsem si že mám jen slabunkou MS. A nakonec to bylo těhu. Tak mužeš pořád doufat 🙂

andrejka1234
26. nov 2013

tak jsem to holky dostala :( Sice malo,ale jo :(

andrejka1234
26. nov 2013

@lubka1983 To já taky dnes krev...dva dny zpět jen lehké špinění asi půl hodiny a teď krev, docela dost, takže jsem ztratila všechnu naději :(

maja923
26. nov 2013

Ahojte, citam vase prispevky a tiez mam podobny ,, problem,,. Ms mam mat az vo stvrtok ale od soboty spinim. Lenze ja mam pocit, ppdla priznakov, ze som tento cyklus ovu vobec nemala. Zaujima ma vas nazor na to. Vzdy som vedela kedy mam ovu a nikdy som nespinila. Navyse je toto druhy mesiac co sa snazime ale testy mam stale negativne..co myslite, ak nie som tehu tak co to je?

andrejka1234
26. nov 2013

Ale už vůbec nechápu to své čůrání co 15 minut už přes týden :(

lujzicka212
27. nov 2013

Ahojte, chcela by som sa vás opýtat, ked som si robila vcera test, vyslo mi, ze jedna palicka bola silna a po nejakom case sa tam objavim aj naznak druhej. bola sice slabsia, ale este aj 2 kamaratky mi otvrdili, ze je tam, a zze ju vidia aj oni. mozem byt tehotna?

joanaa
27. nov 2013

@andrejka1234 Tak to mě mrzí.. Snad to vyjde příště.

joanaa
27. nov 2013

@lujzicka212 Pokud tam je náznak druhé čárky tak jsi těhotná. Za dva dny si udělej druhý test. Druhá čárka by měla být tmavší. Každé dva dny se hCG v těle zvyšuje. A to už si budeš 100% jistá 😀

lujzicka212
27. nov 2013

lebo ja som mala aj problem s ms, bo som mala dostat 6.11 a dostala som potom 13.11 a mala som tak, ze jeden a pol dna potom jeden a pol dna nic a potom len spinenie. preto sa radsej opytam vas ze co a ako

lent1lk4
27. nov 2013

@lujzicka212 Meska ti to dlhsie? Po akom case si nasla druhu ciarku? Predpokladam ze v navode mas, ze od isteho intervalu uz nemas odcitat vysledok testu, ze? Ja som mala takto 'pozitivnych' par testov.. meskalo mi to den-dva, robila som test, po 5 min. nic, po chvilke mi to nedalo a pozrela som zas a nejaky naznak druhej ciarky bol.. potom prisli krami, normalna dlzka/sila, takze tehotenstvo sa nekonalo. Ale v niektorej teme baby pisali ze taketo ich 'opozdene' ciarky uz maju par rockov 🙂 takze zbytocne budes spekulovat.. pockaj par dni a niekedy rano sprav dalsi test..

evikmi
27. nov 2013

@maja923 třeba jsi pouze neměla ovulaci, tak třeba proto kratší cyklus, nebo teda to špinění.... nebo si zítra udělej testík a budeš vědět 😉

lujzicka212
27. nov 2013

@lent1lk4 mne ked meskama ms, tak maximalne jeden den a nie 6dni . aj mala som predtym hrozne bolesti prvy a druhy den. a teraz proste ziadne bolesti pri krvacani a test som si robila vcera, cize asika nejake 2tyzdne po zanati jet akoze ms.

andrejka1234
27. nov 2013

@joanaa Tak jsem normálně jen zase špinila, sice krev, ale asi jen hodinu 😀 ráno jen slabé špinění a od té doby zase nic... :/ tak já to nechápu...

andrejka1234
27. nov 2013

@joanaa A dnes jsem již 40DC :/

joanaa
27. nov 2013

@andrejka1234 Mas to nejaky rozhozeny...:/ Co test? Neskousela jsi? Ja ted to spineni taky mela takovy divny. 1.den dopol-2.den celej den a 3.den zase jen dopol. To moje spineni bylo urco zahnizdeni. Protoze pak sem byla na gynde a doktorka me rekla ze jsem naprosto v poradku. Skus test a popripade si zajdi na gyndu at uz mas jasno. Pokud nepujde nic videt tak ti veme krev. Ja bych to byt na tvym miste uz nevydrzela...

maja923
27. nov 2013

@evikmi Ďakujem za radu...ráno ma čakalo ,,prekvapenie"..pre moje očakávania a želania nie práve milé...celkom silná ms..och...asi to nebude len také jednoduché otehotnieť, ako som si vždycky myslela.. 😢

andrejka1234
27. nov 2013

@joanaa Hele a myslíš, že večerní test je možný a vypovídá dobře? Zase jsem začala špinit... :/

lubka1983
27. nov 2013

@andrejka1234 ahoj.a kedy si srobila naposledy test?

andrejka1234
27. nov 2013

@lubka1983 Před pěti dny - po pěti dnech zpoždění. Teď jsem 40DC a stále nic. Jen po větší námaze břicha začnu vždy na hodinu špinit nebo lehce krvácet. Jinak nic celý den.

lubka1983
27. nov 2013

@andrejka1234 a bol neg.?lebo toto co sa ti deje je divne.skus este jeden.ja som mala vo stvrtok negativny len na papieri krv potom vytok silny,divny, ani naznak tehu.a v pondelok doobeda // .skus mozno ze sa ti posunul cyklus a otehotnela si neskor a testla si skoro.ale.,prechladnuta.

andrejka1234
27. nov 2013

@lubka1983 Jojo, to bych měla podobně jako ty..Ano byl negativní. Byla to sice nějaká divná značka co neznám - kupoval manžel, ale říkala jsem si, že má asi pravdu. Včera jsme byli s manželem na punčích a celou dobu klid, pak jsem došla domů, šla na velkou (pardon, nevím jak jinak to napsat 😀 ) a byla tam krev, tak jsem si myslela, že se mi to konečně spustila a do hodiny nic... :/ ráno jsem zase špinila, pak celý den nic, a ted po WC zase...No nechápu to..

andrejka1234
27. nov 2013

@lubka1983 Prochladnutá?

lubka1983
27. nov 2013

@andrejka1234 ano alebo ci si neprechladla alebo nechytila nejaky zapal,mozne je vsetko

andrejka1234
27. nov 2013

@lubka1983 No skrz to čůrání buď těhotenství nebo to prochladnutí. Ale je fakt, že tak strašně dlouhý cyklus jsem vživotě neměla a to jsem si prošla vším možným :/

joanaa
27. nov 2013

@andrejka1234 Večerní test je možný ale pokud jsi někde na začátku tak tam stejně nebude nic vidět a ty budeš ještě víc ve stresu. Já bych si ho udělala ráno.

andrejka1234
28. nov 2013

@lubka1983
@joanaa Tak holky,volala jsem na gyndu, protože MS opravdu ještě nepřišla, včera zase jen půlhodinové špinění, tak mi řekla, že zánět nebo prochladnutí to být nemůže, že by to nebylo spojené s menstruací a měla bych při čůrání bolesti, tak jdu zítra na ráno za ní a test si mám dělat také až zítra ráno. No uvidíme, je to divné.Kéž by to vyšlo.

simdan
28. nov 2013

Tak já dnes 4den spoždění,prsa bolíííí,pořád chodím na malou 😖 a dnes test negativní,ale nebyl úplně z ranní moči ale až po třetím čůrání....

joanaa
28. nov 2013

@andrejka1234 Tak zítra písni co ti doktorka řekla. Jsem fakt zvědavá. Držím pěstičky aby to vyšlo 🙂

andrejka1234
28. nov 2013

@joanaa děkuji moc :-* A co ty, jak se cítíš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre