Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikax
2. feb 2015

@idrial zajtra budes vediet...ci mas hcg v krvi? ;)

5231979
2. feb 2015

Ahojte...uz druhy den je mi blbo mam striedavu bolest v podbrusku a aj ked sa tam chytim boli ma to som ospala citim sa ako keby ma presiel parny valec mam navaly tepla mozu to byt priznaky tehotenstva?

tente
2. feb 2015

Baby prosim vas spodny je rapidclear... myslite ze moze urobit takeho ducha? (Ak ho vobec vidite...) ......

sibalka21
2. feb 2015

@5231979 Mozu aj nemusia, nepovedala si nic podstatne, napr. kedy si mala naposledy MS alebo kolko ti meska, aky mas dlhy cyklus, kedy si mala sex... Takze necakaj nejaku konkretnu odpoved

sibalka21
2. feb 2015

@tente No neviem ci ty tam nieco vidis ale podla mna je uplne negativny. Nevidim tam ziadny naznak druhej ciarky

tente
2. feb 2015

@sibalka21 mozno len zle vidis ty...

sibalka21
2. feb 2015

@tente tak je viac pravdepodobne ze ty tam len vidis ciarku, ved je uplne biely.... a ja viem ako vyzera pozitivny test

tente
2. feb 2015

@sibalka21 ja som nic nepisala o pozitivnom teste..... pytala som sa na znacku testu.. ja ciarku vidim .... uplne normalne.... aj na fotke... staci sa lepsie pozriet... asi by som sem nedavala negativny test... no je mozne ze niekomu to neukaze tak dobre....

applede
2. feb 2015

v takejto aktualnej teme.....zenyyyyy......tento mesiac som zabudla jeden den zobrat ant.....a teraz??? uz su to dva dni co som dobrala ant a cakam....cakam....cakaaaaaaaaaaam......nervy mam uz......mohlo sa stat ze by sa zadarilo ??? ..otazka viem hodna kvizu..stat sa moze cokolvek....asi chcem pocut...ze NIE NEMOHLO...tak mi to niekto povedzte ☹ ☹ 🙂

applede
2. feb 2015

@tente tam je teda len jedna ciarka..na kazdom jednom teste.... 😒 😒

sibalka21
2. feb 2015

@tente si sa pytala ci moze robit ten test takeho ducha, lenze tam ziadny duch neni ani na jednom teste, prosim ta kde vidis toho ducha, ale naozaj lebo ja ho proste nemozem najst

5231979
2. feb 2015

Tak este raz menzes som mala naposledy 13.1.2015,a styk pred styrmi dnami,no a tieto dva dni my je hrozne ako som opysovala pri prvom prispevku..

sosovica
2. feb 2015

@tente nahovaraš si to.Testujem sa aj ja a bohužial som taka že si tu čiarku nahovaram a naozaj tam je pozrem sa po chvili a tam nieje.Čiže to máš len v hlave že hovidiš ale nieje tam.Nesustreď sa nato a ono to príde samo

sibalka21
2. feb 2015

@5231979 fuuha no tak na priznaky je este veelmi skoro, ak by si bola tehu tak by ti prisli priznaky o 7-10 dni obvykle. Mozno budes tehotna ale priznaky tehotenstva to asi nebudu... Pockaj dva tyzdne a sprav si test pokial nepride MS

tente
2. feb 2015

@sosovica ved toto ja uz mam asi vidiny.... ale priznajme si... nemysliet na to sa neda a ked testnes... chceme tu ciarku vidiet ... takze.... :D

sosovica
2. feb 2015

@tente jasne že sa neda ale myslím že ani zdravé nieje silou mocou ju tam vidieť a presviedčať aj ženy na mk že tu je....že ano? Ked to tak nieje.Minula som 3baliky testov za tyžden no však pochopila som že to nema cenu takže nechaj to na osud ako ja.Ked tam budu čiarky obidve už to nebude len sen ale skutočnosť

veronikax
2. feb 2015

@tente ja tam ducha nevidim ;) je dost mozne ...ze vidis len kanalik ...lebo duch ma farbu 🙂 aj ked na fotke ani kanalik nevidim :P No drzim palce..aby sa co najskor objavil 🙂

simib
3. feb 2015

Ahojte.Skúste mi poradiť.Mám 2deti a 3už neplánujeme a teda s mojim jedným podviazaným a druhým nepriechodným vajíčkovodom to asi ani nieje možné a beriem HAK už dlhé roky.V nedelu som skončila na pohotovosti s nevolnosťou a bolesťou v žalúdku(asi vyroza)ale skončila som aj na gynde a tak kukal lekár jak puk,že niečo mám v maternici ako gestačný vak a že chce doplniť HCG,ktoré bolo jasné 0,kedže som mu povedala,že beriem HAK a že min.2mes.sme s manželom ani nespali.Teraz otázka?Môže to byť fakt tehu,alebo sa bojím či to nieje nejaký nádor.:(

veronikax
3. feb 2015

@simib tehu to asi nebude ;) kedze ani spermiosky neboli ;) a nemysli hned na nador ;) mozno nejaka cysta 🙂 alebo ani to ;)

simib
3. feb 2015

@veronikax dakujem.Tehu ani fakt neplánujem,len mi vŕta v hlave,že či lekár nevie rozoznať cystu od vaku,alebo čo si mám myslieť teraz?

veronikax
3. feb 2015

@simib ani ti nepovedal...co si o tom mysli?? Si teraz v nemocke?

simib
3. feb 2015

@veronikax Nepovedal.Nie niesom.Mňa po 4hod.pustili domov.Už som sa objednala aj k svojej Dr.,len mi to vrta v hlave čo to je :(

veronikax
3. feb 2015

@simib tak tehu to urcite nie je .. nie koli vajecnikom .... ale koli tomu .. ze si uz 2 mes. nemala sexa s chlapom 🙂) takze toto to moze vylucit 🙂 len ti Dr. povedal ze tam vidi gestacny vak ?? lebo tehu to isto nebude :P tak tam asi skor nieco ine videl 🙂 kedy ides k svojej Dr.? 🙂

simib
3. feb 2015

@veronikax ved ja som mu toto všetko hned hovorila,lebo sa pýtal,že prečo vylučujem tehu a on aj tak trval na teste HCG a ten potvrdil že niesom a potom ma už poslali len domov.K mojej idem vo štvrtok.Nedá mi to spať.U nás v rodine je mama už onko pacient a sestra trpí samými cystami a preto sa bojím čo to tam je?Nikdy som totiž nemala ani cystu a ani žiadne podobné problémy 🙂

veronikax
3. feb 2015

@simib Dopadne to dobre 🙂 Uz len vydrzat do stvrtku ... skoda ze ta nemohla vziat hned ... :/

simib
3. feb 2015

@veronikax Dakujem.Potom napíšem čo to bolo nakoniec :(

veronikax
3. feb 2015

@simib dobre 🙂 a uuusmev 🙂 Bude to v poriadku 🙂 Je dost mozne ze sa aj pomylil ... ze tam nieco videl 🙂 Moze to byt naozaj hocico 🙂 ALe dopadne to dobre 🙂 Drzim palce 🙂

nikola81
4. feb 2015

Baby stalo sa uz niektorej, ze vecer bol test pozitivny-teda duch a rano bol slabsi, skoro neviditelna druha ciarka? Ma este zmysel testovat? Je to pravda ze niektore baby maju ranny test slabsi a ze je to ovplyvnene aj spankom alebo su to blbosti? Diky

ladore
4. feb 2015

@nikola81 ahoj áno je to možné ja som ich mala rovnaké jeden deň čiarka a na druhý nič alebo slabšia a to trvalo niekoľko dní až to skončilo ako biochemické tehu.. 😒 a posledne som mala 3* krásne silný poz. test a krv aj sono úplne neg. ....

ladore
4. feb 2015

@tente 😒 veru baby majú pravdu je úplne biely ani kanálik nevidno....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre