Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katkarv
4. nov 2011

@cmeliatko lulucinka to tu stale riesi ci je tehotna 🙂

pe.martina
4. nov 2011

@lulucinka Nejsem si jistá, ale myslím, že mi Dr. říkala, že pilulka má účinnost skoro 48 hodin, pokud jsi nevzala jen jeden tak těhotná nejsi. Síla sugesce je ale velká 🙂 přestaň se pozorovat a myslet na to a uvidíš, že to bude v pohodě 😉

simik22
4. nov 2011

Ahojte, baby chcem sa opytat, minuly mesiac som mala takeho tusaka, ze mozno som tehotna, robila som si testy, ale boli tam taky slabucky duchovia, menzes mi meskal, ale nakoniec som ho dostala, tak som uplne hodila za hlavu tu myslienku, ze som tehu. Avsak dnes som 3 DC, menzes mam velmi slabucky, inokedy v tomto case mavam dost silny, a teraz naozaj malinko. Od dnes beriem Clostil, lebo tento cyklus by sme chceli absolvovat IUI. Myslite, ze mozem byt tehotna? Neviem, ci mam brat ten Clostil, viem, ze v tehotenstve by sa nemal... Pocula som, ze dost zien malo menstruaciu, aj ked boli tehotne, aj moja mamina mi vravela, ze mala. Ja viem, ze tu nie ste lekarky, chcem len pocut vas nazor. diky

lulucinka
4. nov 2011

Neriesim to tu stale,ale neviem co je zle ked sa opytam,pretoze mam strach.Ked tu kazda zena pise nieco ine,niektore mate silnu menstruaciu cerstvou krvou aj 5x za sebou,negativne tehotenske testy aj 80dni a ste tehotne.Ja to nechapem.Ok,jasne,ze od styku 20dni nemusi nic ukazat,ale ak si zena robi tehotensky test 30dni od styku,aj tak ten vysledok nie je validny?Tak comu ma zena verit?Co mam kazdy mesiac chodit na krv,na UZV ku gynekologicke?Ved ma posle na psychiatriu.

nativanativa
4. nov 2011

@simik22 no ak si nie si ista , tak sa testni este raz .... , inak je to uplne normalne , ze raz za cas mavas takto slaby cyklus , to su hormony 😉 , niekedy to aj padne vhod , ja osobne by som najradsej ani ms nemavala 😀 😀 , ak si si aj tak neniista , poziadaj lekara o odber krvi na hcg , tam uz musi nieco ukazat , drzim labooocky 😉

nativanativa
4. nov 2011

@lulucinka ja som to takto vzdala tento cyklus s ovu testami , minula som ich vyse 10 a stale bez vysledku , len graf mi to ukazal , ze ovu nakoniec bola 😉 , preto sa uz netestujem 😝 😝 , ale iba meriam bazalku

nativanativa
4. nov 2011

@lulucinka URCITE ALE URCITE NIESI TEHOTNA , to by si musela neuzit minimalne 4 -5 tabliet 😉

vejula
4. nov 2011

@nativanativa jaaaaj ja som bez mrchy už vyše 2 rokov... a už by som aj chcela začať snažilkovať od noveho roku, tak ale neviem či sa podari. KEd maly stale cicka jak o dušu a vaječniky mam laktaciou ešte celkom utlmene 😅
inak mojej kamaratke tiež ovu testy neukazovali pozitivny vysledok, ale ked chodila na sono ku gyndovi, ten jej ovul odsledoval a potvrdil. Takže tie testy asi niesu nejake 100%tne

lulucinka
4. nov 2011

@nativanativa : preco si myslis,ze by som musela neuzit 4-5 tabletiek?Ja som tu 16tu uzila ale s 20hodinovym oneskorenim.A inak je realne,aby zena od styku 50dni si urobila najcitlivejsi test bol negativny,mala 3x menstruaciu normalnu,intenzitu stale rovnaku ako vzdy a aj tak bola tehotna?
Ja si chcem urobit zajtra rano test,to bude 33dni od styku a buducu stredu mam dostat druhu menstruaciu od styku a urobit si test aj 45dni od styku.Ak budem mat tri testy,25dni,33dni a 45dni od styku negativne a 2 menstruaciu,uz urcite nie som tehotna?Alebo mi radite ist na UZV ku gynekologicke?Dakujem

vejula
4. nov 2011

@lulucinka 😀 😀 😀 😀 tak toto su ine halušky, ty si ake huby pojedla 😀 😀 😀 😀 😀 určite niesi tehotna

nativanativa
4. nov 2011

@lulucinka nemaj haluze , to ze si ju uzila neskor este nic neovplyvni , ja som brala 7 rokov hak 😉 😉

lulucinka
4. nov 2011

@vejula : nepojedla som ziadne huby,ved tu zeny pisu,ze maju 3x menstruaciu,negativne testy 50dni od styku a su tehotne.Je to realne?
@nativanativa : myslis?ja mam dost obavy,teraz cakam na druhu menstruaciu buducu stredu a po nej este jeden test.

nativanativa
4. nov 2011

@lulucinka ucinok antikoncepcnej tabletky sa moze znizit az vtedy , ak mas intenzivne hnacky a vracanie , vtedy ja dobre sa chranit aj nejak inak ...., vyluc prosim moznost ze si tehotna po oneskorenom uziti 🙂

nativanativa
4. nov 2011

@lulucinka fakt nemaj obavy !!!! ako inak ti to mam vysvetlit ???!!!!

lulucinka
4. nov 2011

@nativanativa : ok,tak zajtra urobim druhy test a pockam na druhu menstruaciu.Nehnackovala som,ani som nezvracala.
Teda mozem doverovat dvom menstruaciam a testom 25dni a 33dni od styku?

michaelapillarova
4. nov 2011

@lulucinka urcite nie si tehotna. Neboj

nativanativa
4. nov 2011

@lulucinka moja mila , si tak trochu normalna alebo sa mi to iba zda ???? na 100000000000% si neni tehotna !!! ja som isla vzdy naplno , a nikdy sa nestalo ze by som mala pochybnosti a to mi ms chodievala presne na treti den v case pauzy
netestuj sa , je to zbytocne 🙂

nativanativa
4. nov 2011

@vejula no mne neukazali tento mesiac nic , iba duchov a to som sa testla asi vyse 10krat , az graf bazlky mi pekne ukazal , ze bola ovu 😉 , takze sa uz netestujem pre istotu 😀 😀

bettypo
4. nov 2011

ja radím už nikdy nekeksovať 😨 😨

nativanativa
4. nov 2011

@bettypo no aj to je jedna z moznosti 😀 😀 😀

dm1
4. nov 2011

@lulucinka neviem o pripade ze by niekto bol tehu napriek tak dlhej dobe do styku, 2 menzesom a este aj negativnym testom 😝 . Tuto otazku by som chapala jedine v pripade zeby si bola fakt snazilka ktora sa uz moooc dlho snazi a straasne moc si praje byt tehu. Ak to tak nie je tak by si radsej mala volit jedinu 100% ochranu a to je nesexovat 😝 . A este nechapem naco dava dospela inteligentna zena taketo otazky a nenakluse v pripade pochybnosti na gyndu kde by zistili okamzite ci je alebo nie je tehu 🤐

lulucinka
4. nov 2011

@dm1 : takze 45dni od styku mi uz ukaze na 100% pravdivy vysledok?Mala som volit 100% ochranu a nesexovat,tak to potom mozem byt sama,bez partnera,lebo byt vo vztahu a nemilovat sa s partnerom 5 rokov.A ohladom gynekologie,pri gynekologicke som bola ohladom tehotenstva v auguste.Gynekologicka ak nemam pozitivny test mi krvne testy neurobi a tak skoro na UZV nic neuvidi.Takze ku gynekologicke mozno pojdem po 3 menstruacii.Ale uz som to pisala,nemozem k nej chodit kazdy mesiac ci som tehotna.

nativanativa
4. nov 2011

@lulucinka moja kolko mas rokov ????? mam pocit ze asi snivam ...... , stop tymto trapnym otazkam a chod sa radsej z toho vyspat dobre ?? a aj ja ti radim ,zi radsej v celibate a ani sa radsej chlapa nechyt a ani sa nepozri , lebo naaaahodou ostanes v tom 😉 😉 😉

dm1
4. nov 2011

@lulucinka jezis ja neverim ze sa toto moze pytat dospela zena 😲 . Jasne ze tak dlho po styku uz musi byt test pozitivny! A to nesexovanie som napisala preto lebo zjavne sa az chorobne bojis tehu sak ja neverim ze ty sa vobec dokazes pri sexe aj uvolnit a nemysliet na to ze zostanes tehu 🤐 .

lulucinka
4. nov 2011

@nativanativa : mam 25 rokov.Nie su to trapne otazky,ale uplne normalne.Chcem mat istotu,ze nie som tehotna.Takze 3 menstruacie,negativne testy 25dni,33dni,45dni,51dni a 60dni od styku a je to 100%?Dakujem

nativanativa
4. nov 2011

@lulucinka to je moc aj na mna , nemam slov , daj sa sterilizovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobru , koncim tu , myslim ze niekto sa tu dost dobre zabava na ucet druhych !!!!!!!!!! urob si este 200 testov a 500 krat sa to tu opytaj !!!!!!!!!!!!!

dm1
4. nov 2011

@nativanativa suhlasim nema to zmysel. Ak niekto nedokaze pochopit ze 60dni po styku uz by babo v brusku tak akurat kopalo a na 10000000000% by musel byt test pozitivny tak si robi srandu ze az alebo by sa mal ist dat liecit 🤐

lulucinka
4. nov 2011

Ja nechcem nikoho nahnevat,nerobim si srandu a myslim vsetko uplne vazne.Mam panicky strach z tehotenstva,ja viem,ze je to mozno nenormalne.Ale myslim tie otazky vazne,nic si nevymyslam.

bettypo
4. nov 2011

@lulucinka no keď to berieš takto, tak ani to nie je 100 %. Práve som si v inej téme prečítala, že niektoré ženy majú menštruáciu takmer celé tehotenstvo
Tehotenské testy sú v dnešnej dobe také citlivé, že ukážu aj úplne nizučké hcg. Ja osobne si neviem vysvetliť ako môže mať niekto v tehotenstve nega test
Choď prosím Ťa kľudne spať určite nie si tehotná

lulucinka
4. nov 2011

@bettypo : takze 45dni od styku je to uz 100% istota co Vam ukaze test?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre