Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
12. sep 2015

@simonaparis kde si čítala že nie som tehotná??

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis zrazu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simonaparis
12. sep 2015

@aber nevies citat ? ved pisem ze si tehotna citaj riadne daj okulare

lili225
12. sep 2015

@aber nechaj tak...ona nepochopila tu vetu, ze to bol rok co si sa dozvedela, ze nebudes matkou...to robia tie 3 tituly

steinarka
12. sep 2015

@aber presne tak ako pise @lili225 .. ona ta proste nepochopila..

simonaparis
12. sep 2015

@aber toto si napisala ze sa rok nestanes mamou ale ved si tehotna :D tak sa tes a bud normalna
aber @simonaparis aby si vedela minulý rok 11.9.2014 som potratila dievčatko, mala sa volať Sarah, mala skeletalnu dysplaziu, dwarfizmus, rastep pery,si zlá žena, teraz to bude rok čo som sa dozvedela, že sa nestanem mamou, ja ti nemusim písať čo si, to vieš aj sama, si obyčajná zakomplexovana chudera
Dnes o 21:11 • Odpovedz • Páči sa mi to • Pošli IP •

aber
12. sep 2015

@simonaparis ty si sa neprihlásila ale len zaregistrovala a Bratislavu považuješ za zapadakov? A mimochodom som nikde nepísala, že kde robím, len to, že som sestrička s vysokou školou druhého stupňa moja

simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aber
12. sep 2015

@simonaparis myslela som tak, že už rok to bude čo som sa dozvedela tú zlú správu.. Aby si aj ty pochopila moja

aber
12. sep 2015

@simonaparis 😂😂😂😂😂😂😂😂

aber
12. sep 2015

@simonaparis ako lekárka by si mala vedieť že zato, že malá bola chorá som nemohla ak vôbec tie diagnózy poznáš, čo pochybujem

steinarka
12. sep 2015

@aber uz aj fotku dala pani doktorka dole.. a to sa dusovala, ze je jej.. zena s tromi titulmi a nevie, ze google vie vsetko 😀

simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
steinarka
12. sep 2015

@simonaparis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si zaklincovala na zaver............ som nevedela, ze mam tu cest poznat cloveka s "az" tromi titulmi 😀 pani doktorku, gynekologicku pracujucu v brne, pochadzajucu z bratislavy 😀 wow.. aku smotanku poznam 😀

aber
12. sep 2015

@simonaparis už bolo načase, lebo tu sa preberajú problémy žien čo chcú otehotnieť a nie tvoje problémy... A rýchlo si zrus a nick tak rýchlo ako si si ho založila a ja mám muža a v ňom aj priateľa a si ani diagnózy nevedela odpísať 😁😁😁😁😁

aber
12. sep 2015

@steinarka už si aj fotku zrušila, to bola rýchlosť a mohli by sme aj k Zuzke vrátiť, čo nám sem vpadla tá doktorka

aber
12. sep 2015

@zuzana256 Zuzka tak gratulujem keď si tehotná, to bol potom zázrak keď si otehotnela, super, teším sa stebou, simonaparis písala, že si jej poslala fotku, super 👌, ďalšia šťastná osôbka, vitaj medzi nami 👍👍👍👍👍🍀

steinarka
12. sep 2015

@zuzana256 rovnako sa aj ja pripajam ku gratulacii.. ze z teba tiekla krv a aj tak si tehotna, no wow .. tak teda uspesne tehotenstvo prajem.. a pochval sa aj nam peknymi testikmi.. ti vela zien fandi 😉

aber
12. sep 2015

@lili225 pravda ☺

zuzana256
12. sep 2015

@baaambulkaa ahoj no menstruacia to nebola predsa sa to podarilo som tehu mam stoho velku radostt po dlhich rokoch

steinarka
12. sep 2015

@zuzana256 si bola u lekara uz? 🙂 sa tesim s tebou

aber
12. sep 2015

@zuzana256 jejda to je super a gratulujem ako si zistila? Tak vitaj medzi nami 👍

zuzana256
12. sep 2015

@steinarka hej bola

zuzana256
12. sep 2015

@aber test pozitivny krasne dve ciarky

aber
12. sep 2015

@zuzana256 super a čo ti povedal v ktorom si mesiaci? A už srdiečko bije? Dúfam, že áno 😘

sibalka21
12. sep 2015

@zuzana256 tak gratulujem ak je to tehu. Pochval sa aj nam s foto 🙂

steinarka
12. sep 2015

@zuzana256 no tak to je super, ked ta vzal lekar v sobotu na vysetrenie.. tak teda vela stastia 🙂

piacere
12. sep 2015

@steinarka ... a verim, ze ji mate... 😀 😀 😀 vitam si tuto kovbojku a tak som sa schuti zasmiala pri tvojom prispevku... 😀 😀 😀

steinarka
12. sep 2015

@piacere 😀 😀

zuzana256
12. sep 2015

@aber 2. mesiaci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre