Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

emus123
13. apr 2016

Ahojte potrebujem pomoc chcem zistiť ci som tehotná alebo nie.... 20.3 som vysadila antikoncepciu v ten týžden som mala MS.. Potom som mala plodne dni ale partner to do mna nedal nemali sme ziadnu ochranu a od 9.4 mám bolesti v podbrušku,hlavy,krížov,strašnú chuť všetko jesť a stále , mala som aj biely mliečny výtok a včera taký žltý,mám strašne nafúknuté bruško a trápi ma aj zápcha a od soboty nemám chuť na pohlavný styk zápal vylúčujem pretože predtým som mala zápal močových ciest a som v poriadku odvtedy si dávam pozor aby som neprechladla lenže MS čakám až nabuduci týžden no dovtedy sa zbláznim ďakujem za každú odpoved 🙂

zuzana256
13. apr 2016

@pepka123 test si budem robit az ked budem vediet kolko to trvat bude a aki nadalej vytok budem mat zatial len ruzovohnedy mam aj bolesti pod bruchom dala som tabletku lebo to sa nedalo vidrzat aj som si pospala a pomohlo teraz sa citim lepsie ale trosku este taka slaba curat som chodila iba vcera casto a dnes len tak menej ako chodim prsia mam o nieco vacsie ale nebolia krize len malinko skoro vobec pri bolestiach ma pichalo dole a aj v strede to som mala teraz prvy krat taketo bolesti co som este take nemala nechcem dopredu hovorit ked ani neviem nacom som ale mam takeho tusaka ze sa nieco deje ako uhniezdovanie krv som vobec nemala ani cervenu ani silnu iba ten ruzovo hnedy vytok a neviem kolko mi to bude trvat ak by tao malo bit spinenie ci to moze bit aj viac dni ako ked byva pri ms 5 dni alebo aj viac ked vzdy citam ze zeny mavaju tak len dva dni

zuzana256
13. apr 2016

@pepka123 to co som ti poslala dlhy text tak to som mala vcera nechcelo sa mi to vsetko ti zas pisat tak som ti to skopirovala

kikona123
13. apr 2016

@emus123 ja som na tom presne tak ako ty...s tymi ,,priznakmi,, ... Az na to ze tiez by som vsetko jedla, len na koniec mi vsetko smrdi a je mi z toho strasne zle..:/ tak som zvedava 🙂

baby24
13. apr 2016

@lanci23 nie to som nerobila test preco???

petka6
13. apr 2016

Ahojte, bolesti prsníkov cca týždeň a veľmi slabá "ružová krv" trvajúca cca pol dňa, dva dni pred termínom menzesu? mali ste niektorá tieto príznaky tehotenstva? dakujem za odpovede 🙂

simonezet
13. apr 2016

Baby minuly tyzden som mala plodne dni. Posledne dva dni ma pobolieva podbrusko- bud rezanie alebo pichanie na pravo a potom na lavo. Velmi jemne. MS mam dostat az o 9 dni. Myslite zeby to mohlo byt uhniezdovanie a priznaky tehotenstva??? Vdaka

emus123
13. apr 2016

@simonezet ahoj ja som matom podobne ale čítala som že uhniezdovanie trvá 5 dni

simonezet
13. apr 2016

@emus123 no hej ale ak som otehotnela min. Utorok tak to nemusi byt nerealne nie?? Neviem, ci si namyslam alebo je to ono 😟

emus123
13. apr 2016

@simonezet nápis mi správu

zuzana256
13. apr 2016

kolko dni moze bit a byva spinenie

miska_hryzka
13. apr 2016

@zuzana256 ja som mávala aj týždeň, ale mala som nedostatok progesteronu

zuzana256
13. apr 2016

@miska_hryzka ok dik za odpoved

pepka123
13. apr 2016

@petka6 ja to mávam ale vtedy sa blíži MS u mňa ☹

miska_hryzka
13. apr 2016

@zuzana256 takto sme sa trápili takmer rok lekár nasadil duphaston a hneď prvý cyklus tehu.

donaa21
14. apr 2016

Ahojte, neviem co mam robit maska mi 10 dni a ked si urobim test tak niektori vyde pozitivny ale len taka slaba ciarka a inokedy vyde negativny a neviem co mam robit.No k lekarke este zatial nechcem ist

simonezet
14. apr 2016

@donaa21 urbo dalsie test, s ktorymi maju zeny dobre skusenosti, ale ak ti uz vysiel nejaky pozitivne a menzes ti meska 10 dni, tak je velka pravdepodobnost, ze si ;)

emus123
14. apr 2016

Chcem sa vás spýtať kedy si možem urobiť tehotenský test nabuduci utorok mám dostať MS robila som ho v utorok a vyšiel negatívne myslím si ze to bolo skoro ďakujem za každú odpoved 🙂

annnyjska
14. apr 2016

Dievčatá stretli ste sa s tým , že vám digi test neukazal nič ?? Mala som ten čo ukazuje aj týždne a skora som dostala infarkt ked som videla prázdnu obrazovku .

foxinecka888
14. apr 2016

Ahojte chcem sa opýtať, 2 dni mi mešká ms a test negatívny. Myslíte že ešte stále je šanca že môžem byť tehu?

lavender84
14. apr 2016

@emus123 skus v den ocakavanej ms mne vtedy ukazal ducha a o 2-3 dni boli // ✊

lavender84
14. apr 2016

@foxinecka888 sanca urcite je ☺ staci,ze ovu prebehla neskor, tym padom moze este byt nizsie hcg a tehu test ho este nezachytil... Skus o 2-3dni citlivejsi 10-tkovy ✊

donaa21
14. apr 2016

Je tam nieco ci nie?

lavender84
14. apr 2016

@donaa21 podla mna ano ☺

zuzanka3381
14. apr 2016

@donaa21 Prečo si nekúpiš digitálny. Tam ti ukáže aj koľko cca si tehotná.

lumma
14. apr 2016

@donaa21
Vyzerá, že áno.

donaa21
14. apr 2016

@zuzanka3381 a to mozem ten test robit kedykolvek?

simonezet
14. apr 2016

@donaa21 aj podla mna si v tom 🙂

lumma
14. apr 2016

@donaa21 Ráno si ten test sprav..

zuzanka3381
14. apr 2016

@donaa21 jasne, že môžeš. Digitálny sa mne vždy osvedčil. Držím prsty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre