Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

snazilka1983
15. sep 2014

@kachna127 ano dokazu

erika2x
16. sep 2014

ahojte baby tak poprosím váš názor, mala som menzes, ktorý skončil večer som si dala antikoncepciu, na druhý deň na obed bo styk. Mohla byť ovu hneď po menzese? Nenapadlo by ma nad tým rozmýšlať ale odvtedy ma hrozne bolia prsia? Môže to tak rýchle ísť hned ovu, hned bolesti? Mám 3 ďalšie neplánujeme, tak som v strachu.

duda82
16. sep 2014

baby je zavcasu robit si tes?t ked relativne mozem byt 10 dni tehu?robila som si 2 a ani jeden nebol pozit oba boli negat, ani slaby duch tam nebol priznaky na tehu mam a 4 dni mi meska MS

kachna127
16. sep 2014

Ahojte baby....chcem sa vas spytat...tym ktore zazili uhniezdovanie vajicka.......lebo na dnes mi to vychadzalo.....a rano som mala biely husty vytok....a teraz uz len tlak v podbrusku..a trochu ma picha..ale nekrvacam ani nic.....moze sa to aj tak uhniezdovat?

ellabella22
18. sep 2014

Ahojte, potrebujem vasu pomoc. Pri prvom tehotenstve som si vobec nevsimala skore priznaky, kedze som vobec netusila ye som tehotna. Teraz mam cudne pocity a neviem, ci je to ono. Som 23DC a mam uz asi 4den bolesti v podbrusku najma vecer a v noci, lahke bolesti krizov, uzkost a nespavost, a asi 10DC bolest v púravom vajecniku. Prosim o vase nazory. Dakujem1

kachna127
18. sep 2014

@ellabella22 ja mam toto iste presne ale ja som len 16DC takze neviem ani ja na com som....musim pockat pokial budem moct spravit test...alebo az do menzesu.....lebo ja som mala ovu skor ako v polovicke cyklu....ale mam presne taketo priznaky ako si ty opisala....ale ci to je tehu to netusim ani ja...

ellabella22
18. sep 2014

@kachna127 ja mam taky pocit, zem u mna ovulacia prebehla strasne skoro...ale neviem, ci je to vbec fyziologicky mozne, ze 8,-9, DC...fakt cudne, test by este nic neukazal....aj teraz pocas dna pocitujem take mierne popichovanie v podbrusku a krize ma bolia

baska26
18. sep 2014

Ahojte baby, potrebovala by som poradit. uz par dni ma trapy ciry klzky vytok, obcas slabo biely. mam bolesti v podbrusku, viac na pravej strane resp. v pravom vajecniku. ms by som mala dostat koncom buduceho tyzdna. ovu som uz mala. 2 dni mi bolo aj zle a ked sa nenajem tak tiez, ale to je asi bezne. dieta momentalne neplanujeme, kedze mam po MD nastupit do prace. ale bola som aj chora, z vycerpania, deti horsie spali posledne tyzdne. tak neviem cim to moze byt. poradite?

teressa4
18. sep 2014

Ja som tu nova a chcela by som sa na nieco opytat.
Menstruaciu som mala naposledy 31.7. a este dodnes som nedostala.Menstruaciu nemam pravidelnu a dost casto sa mi stava,ze mi meska.Teraz mam strasne bolesti v podbrusku,ale len chvilkove,aj v noci sa na to obcas zobudim,ale po chvilke to prejde a je zas dobre.A o prsiach ani nehovorim.Sice ma vzdy pred menstruaciou pobolievaju,ale nie az takto.Teh.test som si robila 13.9. a bol negat. Co si o tom myslite?

duda82
18. sep 2014

baby mam taky pocit vsetko nasvedcuje tomu ze mozem byt tehu,priznaky mam len testy ukazuju negat,6.9 sme mali styk 12 som mala dostat MS no nedosla do dnesneho dna,tak som na pochybach co si mam mysliet je skoro na potvrdenie pozitivity?

teressa4
18. sep 2014

Ja som tu nova a chcela by som sa na nieco opytat.
Menstruaciu som mala naposledy 31.7. a este dodnes som nedostala.Menstruaciu nemam pravidelnu a dost casto sa mi stava,ze mi meska.Teraz mam strasne bolesti v podbrusku,ale len chvilkove,aj v noci sa na to obcas zobudim,ale po chvilke to prejde a je zas dobre.A o prsiach ani nehovorim.Sice ma vzdy pred menstruaciou pobolievaju,ale nie az takto.Teh.test som si robila 13.9. a bol negat. Co si o tom myslite?

kachna127
18. sep 2014

@ellabella22 no je to asi mozne...pretoze ja som mala menzes 2.9 a uz 11.9 som mala ovu......takze sama som prekvapena ze ako skoro.....a 11 sme sa teda aj snazili....a momentalne mam tiez tie proznaky iste......ale musim aj tak pockat do zaciatku oktobra....takze sama som nervna ze ci ano alebo nie....ale je to mozne ako vidis....

kachna127
18. sep 2014

@duda82 ja si myslim ze tebe je robit test este skoro ak nemas este dost hcg hormonu....ale ak si chces byt ista tak chod na krv.testy a budes vediet.....

kachna127
18. sep 2014

@ellabella22 a aj neviem to rozoznat ci som prechladnuta alebo ci mam zapal....lebo aj vtedy mam take iste priznaky...to pichanie a tak....takze asi musime cakat....

duda82
18. sep 2014

@kachna127 dakujem za odpoved no chcem ist v pondelok ku gynek ak dovtedy nedostanem MS kedy by mi mal cca ukazat test aspom ducha?

ellabella22
18. sep 2014

@kachna127 ok, no teda si ma riadne zamotala. My sme sa nechranene milovali na treti den mijej menstruacie, sak ved pohoda, teraz sa neda otehotniet. A ups, takze sa asi da. No ved uvidime, zatial sme babatko neplanovali, ale ked to vyjde, budeme sa tesit🙂

kachna127
18. sep 2014

@duda82 no ja som 16DC a vcera som si robila test a ukazal mi ducha.....takze ja si budem ista az ked budu pekne vyrazne ciarky a az ked doktor potvrdi...dovtedy si budem len mysliet vselico 🙂

kachna127
18. sep 2014

@ellabella22 no ja som bola sama prekvapena..lebo prvykrat sa mi to takto presunulo....pred tym som mavala aj ha zhruba vstrede cyklu....ale neni som si ani ista ci sa nam podarilo...lebo prsia ma nebolia...a to skor prikladam vsetky tie naznaky nejakemu zapalu..no na teste som ducha mala....ale uvidim ze co..tak bodaj by si bola....drzim palce a daj vediet 🙂

teressa4
18. sep 2014

Ahojte
Menstruaciu som mala naposledy 31.7. a este dodnes som nedostala.Menstruaciu nemam pravidelnu a dost casto sa mi stava,ze mi meska.Teraz mam strasne bolesti v podbrusku,ale len chvilkove,aj v noci sa na to obcas zobudim,ale po chvilke to prejde a je zas dobre.A o prsiach ani nehovorim.Sice ma vzdy pred menstruaciou pobolievaju,ale nie az takto.Teh.test som si robila myslim 13.9. a bol negat. Co si o tom myslite?Mozem byt tehotna,alebo je to sposobene nejakym stresom?Neviem,ci si mam este urobit teh.test,alebo este par dni pockat?

duda82
18. sep 2014

@kachna127 sak prave preto myslim si aj ja vselico len mi to beha po rozume a len rozmyslam

kachna127
18. sep 2014

@duda82 ja neviem vo si mam naozaj mysliet...momentalne som tak na tom....ze mam husty biely vytok bez svrbenia a zapachu.......a tlak v podbrusku.....tak neviem ci to je normal lebo menzes cakam az o dva tyzdne....takze mna tie dva tyzdne porazi asi ☹

barboritta
18. sep 2014

@kachna127 a toho ducha si mala v limite,či po?preto sa pýtam lebo riešim niečo podobné

kachna127
18. sep 2014

@barboritta asi 10 min po...takze to je asi po limite.......ale skusim si zhruba 23ho spravit test a uvidim.....

simonkazga
18. sep 2014

@teressa4 pokiaľ máš test negatívny, tak tehotná nie si. Treba navštíviť lekára nech ti dá vyvolávačku + poriešiť nepravidelnú menštruáciu

lucia243
18. sep 2014

Asi pred dvoma týždňami sme sa snažili o bábo. Posledný krát som mala menštruáciu 10.-14.8. no teraz mi neprišla namiesto toho mám hustý biely výtok, bolesti v podbrušku už pár dni a bolesti hlavy. Robila som si test či som tehotná ale bol negatívny :-/. Čo myslíte môžem byť tehotná či nie? Alebo test som si robila ešte skoro? Pri prvom synovi som sa dozvedela až v 2 mesiaci, že som tehotná.

koberec3
18. sep 2014

Ahojte baby,chcela by som sa opýtať,že V júli som prestala brať antikoncepciu V auguste mi meškala MS 5 dní Ale dostala som,A teraz mi mešká 4 dni ale mám také bolesti ako pri MŠ A prsia mám väčšie ako obvykle môže to byť koli tej antikoncepci že som ju vysadila??? Že mi mešká MS??

shalimar6
19. sep 2014

Baby poradte mi snazime sa uz pol roka s muzom o babetko.teraz mi uz tyzden meskaju.robila som si pepino a vysiel mi duch robila som si druhy pepino aj rapiclean a vysli negativne.mozem byt tehotna alebo co sa deje?priznaky mam take ze nemozem v noci spat a obcas mi pride zle na vracanie tak slabo ked nieco zjem a obcas citim pichnutie v lavo v podbrusku a ked lezim abo sedim trosku citim ako by mi tam nieco vadilo tlacilo.poradte dakujem.

duda82
20. sep 2014

@kachna127 no ja som sklamana vyronila som slzy ako hrach dostala som MS mozno sa zase zadari 🙂 mozno ty si na dobrej ceste mne sa to nepodaril,drzim palce 😉

duda82
20. sep 2014

@shalimar6 ,mozes byt tehu aj nemusis,ja som mala take iste priznaky,meskala mi MS tyzden tak som sa uz tesila ze bude babo,testy mi ukazovali sice negat aj tak som dufala lebo to bol kratky cas na uhniezdenie a naraz vecer pred spanim po tyzdni som dostala MS poplakala som si a zivot ide dalej

kachna127
20. sep 2014

@duda82 dakujem..no ja zatial striedam cesty na zachod nonstop ale som prechladnuta riadne....ale podbrusie mi strasne spuchlo a stvrdlo....tak neviem..a jem ako za desiatich...co som predtym nikdy....a mrchu cakam az cca 2.10.....takze este mam casuuu...este to ani na test neni..ale to podbrusie ma vyviedlo zmiery...az som sa zlakla...take som nikdy nemala....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre