Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lauricka
29. máj 2011

@branoalenka ahoj, myslim, ze tri dni po je malo pravdepodobne, ze by tvoje priznaky boli priznaky tehu....

lauricka
29. máj 2011

@vardzikova velka, ak si zdrava zena a fakt si ovulovala

lauricka
29. máj 2011

@marusiacik1 no ked si nepouzivala uz par mesiacov antikoncepciu, jasne, ze mozes byt, aj nemusis...v prvy den ocakavanej menstruacie, ak nepride, si mozes urobit test, potom este o tyzden ak by nevysiel

lauricka
29. máj 2011

@lulucinka 19 den po menstruacii pri negativnom teste urcite nie si tehotna

aduskatt
29. máj 2011

@branoalenka 3 dni po to nabeton nie je z tehotenstva, priznaky tehu sa objavia az ked telo zacne produkovat hCG a to sa stane po uhniezdeni, ktore je tak cca 10 dni po oplodneni

zuzana84
29. máj 2011

@lauricka 😅

pepinka79
29. máj 2011

@branoalenka no úplne ťa chápem....ten stres a to dlhé čakanie 😒 bát sa vziat si čo i len niečo na tú bolest,lebo čo ak náhodou....ale neviem ako je to s tehu testom,či sa dá zistit tehotenstvo aj skorej ako než má príst mrcha....mne totiž čiarku ukázalo až po dvoch dnoch ked neprišla...aj to po limite 😕 ale dakomu už aj skorej na dáky 9 či 10 deň od oplodnenia,tak neviem,nič iné ti asi neostáva ako testnút 😉 ja som testovala teraz 3 dni a najhoršie že každý test ukazoval priesvitného ducha čiže čiarku,ale ako tu baby skúsené vravia pokial neni ružová tak to nič neznamená,ale aj tak som bola stále napatá.....ale kedže už to prišlo a teda riadna bolestivá mrška tak už viem na isto že chlapci súrodenca mat zatial nebudú 🙂 ja veru by som si teraz na 3tie netrúfla,ale keby to bolo len druhé tak prečo nie,ako vravíš bolo by super mat menší vekový rozdiel 😉 tak testni potom počkaj zasa pár dní znova testni alebo počkaj na mrchu a budeš si istá 🙂 tak som zvedavá ako to u teba dopadne,dúfam,že super 😅 a dobrú chuť keď máš tie chute 😀 a lieky veru radšej neber ale to vieš 🙂

marusiacik1
30. máj 2011

@lauricka
@lauricka DAKUJEM 🙂 urobim to tak 🙂

lauricka
30. máj 2011

@marusiacik1 a chcela by si alebo nechcela byt tehotna? Drzim palce, nech to dopadne, ako si zelas.

mishel33
30. máj 2011

Ahojky, tak ako tu pisu ostatne, mohla si otehotniet ale vobec si nemusela. Ja som s priatelom vyse dvoch rokov,mame nechraneny pohlavny styk, tzv. antikoncepciu mi zakazali lekari, kondomy ja velmi nemusima za cely ten cas niesom tehotna, takze sa nemusis az tak strachovat. Ale pre istotu si rob pravidelne testy a uvidis, drzim palce 😉

mishel33
30. máj 2011

Ahojky, tak ako tu pisu ostatne, mohla si otehotniet ale vobec si nemusela. Ja som s priatelom vyse dvoch rokov,mame nechraneny pohlavny styk, tzv. antikoncepciu mi zakazali lekari, kondomy ja velmi nemusima za cely ten cas niesom tehotna, takze sa nemusis az tak strachovat. Ale pre istotu si rob pravidelne testy a uvidis, drzim palce 😉
@lilly19

vardzikova
30. máj 2011

@lauricka Tak teraz už len čakať a uvidime. Ak by som nahodou bola tehu 😎 tak kedy by sa prejavili prvé náznaky tehotenstva? možno si to len namýšľam ale už tri dni je mi akosi divne, som akasi naliata vodou, bolia ma križe a hlava. Len neviem či si to nevsugerovavam. No uvidime počkam či nepridu krami a uvidim či si urobim test alebo ako. Aj ked som čitala že tehotensky test ti neukaže vždy presne. Len neviem či sa mam teraz nieak zvlaštne stravovať alebo mam jesť všetko zaradom. Ak by nahodou.... 😀

strihalka
30. máj 2011

@vardzikova ahoj, v prvnim mesici je v podstate jednou cojis, bo plod se nezivi z tvych zivin🙂))je dokazane, ze v prvnim mesici neni potreba dbat na potraviny

lauricka
30. máj 2011

@vardzikova presne, stravovat sa nijako zvlastne nemusis, jedz zdravo, to prospeje kazdemu a priznaky niekto ma, niekto nema, niekto ich ma skor, niekto neskor, to je individualne. Testy su dost spolahlive a doktor Ti to potom potvrdi.

vardzikova
31. máj 2011

Ak by som si test urobila už teraz t.j. 8 dní po sexe 😀 asi by mi test neukázal nič čo? Lebo som hrozne nervozna. 😒

vardzikova
31. máj 2011

@lauricka Ak by som si test urobila už teraz t.j. 8 dní po sexe asi by mi test neukázal nič čo? Lebo som hrozne nervozna.

majka_3
31. máj 2011

@vardzikova Ahoj. 8 dni po sexe ti test urcite este nic neukaze....od sexu priblizne 7 dni kym sa vajicko uhniezdi...a potom kym zacne produkovat hormon HCG. takze je to urcite skoro aj na priznaky.....ja som napriklad prve priznaky mala koncom druheho mesiaca.... (nevolno a tak....) inak tie prve priznaky teda ak to boli priznaky bola bolest ako keby som mala ms dostat..a prsia ma boleli..proto som si myslela ze mrchu dostanem...len som bola prekvapenaaaa.. 🙂 este vydrz aspon do dna kedy mas mrchu dostat...drzim palce 🙂 😉
ja som robila 5 dni pred ms test a bol negat a jeden den meskala a test som zopakovala a bola slaaabulinka druhaaa....tak este pockaj 😉

vierka0
31. máj 2011

@vardzikova mne prvykrat test ukazal takmer neviditelneho ducha az 13dpo a to som mala najcitlivejsi test - 10tku..zavisi to od toho, kedy sa vajko zahniezdi..no z vlastnych skusenosti a z toho co som tu uz precitala vsetko by som urcite netestovala skor ako 12dpo

lauricka
31. máj 2011

@vardzikova mohol by, teoreticky, na obale pisu, kolko dni po sa uz da testovat, aky je konkretny test citlivy, najlepsie je testovat ranny moc.

lauricka
31. máj 2011

ano, aj od toho zavisi, ze kedy pride k uhniezdeniu, spermie vydrzia v Tebe aj dva az styri dni sa niekde uvadza, takze si vedia na ovulku pockat a potom to je cele neskor...

vardzikova
31. máj 2011

@lauricka v podstate najlepsie bude pockat ci dostanem kr. a ak budu meskat tak si urobim test , aj ked niekde som čitala že kramy možeš dostať a možeš byť aj tehotna tak neviem

vardzikova
31. máj 2011

Joj baby je to hrozne stresujúce.Čakanie ma zabíja 😠

piacere
31. máj 2011

@vardzikova aj na 8dpo môže test s citlivosťou 10 ukázať slabučkú čiarku... ale iba v prípade, že sa vajíčko skoro uhniezdi a už produkuje hcg... ak si veľmi nervózna, zožeň mamatest 10 a testni... Ja som mala na 10dpo už na dvadsiatkovom teste silné čiary (kuk album)... takže určite sa skoro uhniezdilo a v mojom prípade si myslím, že by som už aj na 8dpo mala pozitívny test 😉 Ak máš chuť a peniaze 😀 tak testni

solinkarka
31. máj 2011

@vardzikova mne ukazal uz na 9dpo...ak sa vajko uhiezdi tak max. na 6 den tak na 9dpo ti uz ukaze

lauricka
31. máj 2011

@vardzikova ano, mozes mat menzes a byt tehotna, to je pravda

vardzikova
31. máj 2011

@piacere a tebe sa podarilo otehotnieť hned na prvý krát alebo .. ste dlho čakali ?

piacere
31. máj 2011

@vardzikova 15 mesiacov snaženia, z toho 2x biochemické 😒

vardzikova
31. máj 2011

@piacere U nas by to mohlo vyjsť na prvý krát aj ked sme to tak skoro neplánovali pretože asi viete ako to je praca, budovanie čiže človek nema ani nad takymi vecami čas uvažovať, ale možno sa to malo stať ... ale nepredbiehajme udalostiam musim počkať 😀

sisisi
31. máj 2011

@vardzikova my sa s priatelom tiez nesnazime... o tom, aby to dal do mna nechcel ani pocut, az minuly mesiac nemohol pocut moje prosikanie. podotknem, ze o babatko mi neslo, chcela som si to viac uzit a nakoniec to vyslo na 10-11 DC a 12 DC poobede som mala ovulku - ovulacne bolesti a nic z toho. tento mesiac to vyslo cca 8 hodin po ovulacnych bolestiach, ale myslim, ze nic.... ale zasa tebe to moze vyjst aj z toho prveho razu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre