Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mililihaus
13. jún 2013

@zuza01 Proč pykáš? Děkuju 🙂

zuza01
13. jún 2013

První těhotenství ukázkové, žádný problém, porod paráda. Teď v březnu revize, od včerejška podezření na mimoděložní, výsledek za týden... Na palici...

ratatooy
13. jún 2013

@zuza01 jak vysledek za týden?jak na t přišly?neo proč podezření?neni nic na utz videt,

zuza01
13. jún 2013

@ratatooy Těhotenství to je, jenže na kraji v rohu dělohy, čeká se, jestli to poroste správně směrem do dělohy, když ne, průšvih.

ratatooy
13. jún 2013

@sofi88 ja si myslim že možny to je a pokud jo tak si ještě z tech štastnejších ale je tu na koniku diskuze pCO

ratatooy
13. jún 2013

@zuza01 je to nedávno nekdo taky psal že to má takto v rohu a už neim ale jak to dopadlo

mililihaus
13. jún 2013

@zuza01 Ježiš, tak to je mi moc líto...☹ Ale určitě to bude dobrý a za pár měsíců už budete mít mimíska. 🙂

biba
13. jún 2013

Kocky, ja asi budem vazne tehotna, pred chvilkou som si tu pozerala jeden album s rastucim bruskom a normalne som sa skoro pri tom rozplakala, a mam take pocity radosti a neskutocneho stastia . . . asi nie som normalna 😀

sofi88
13. jún 2013

@biba drzim silno palceky, aby to bolo tehotenstvo 🙂 aj ja by som uz chcela zazit taky pocit..snad sa niekedy dockam... drzim ti silno palceky 🙂

sofi88
13. jún 2013

@ratatooy viem, ze je tu taka tema, len som sa s vami chcela podelit o nejake veci, nic ine 🙂

tinnky
13. jún 2013

@alceola veeelmi sa tesim s tebo, uz som sa zlakla, ze nebude nieco v poriadku, aj my sme uz videli srdiecko, je to krasny pocit

tinnky
13. jún 2013

@biba jasne tehotenstvo 🙂

tinnky
13. jún 2013

@aplless aj slaba ciarka znamena pozitivny vysledok, uvidis, postupne bude tmavnut

siska53
13. jún 2013

@sofi88 fuu, mozno si tehu, ked ti zacali vadit urcite pachy.. Nechcem davat zbytocne nadeje, ale pytala si sa.. Ved uvidis a neskor si sprav testik. Drzim paste, nech to vyjde a mozete sa tesit.

alceola
14. jún 2013

@tinnky jejo, super, to som rada, vsetko je tak ako ma, cize na bud rok budeme hadzat do albumov fotky krpcov🙂) uzastny pocit, pocut toho krpca....

biba
14. jún 2013

Baby myslite, ze toto je pokazeny test, alebo to doteraz boli len falosne pozitivne vysledky na testoch? Dufam, ze bude vsetko ok. . .

romanka923
14. jún 2013

dobré ráno dievčatá. Vidíte na fotke ducha? či mam vidiny iba ja?🙂 je to test rapiclear 10...ževraj hen takého ducha urobí vždy...???

aplless
14. jún 2013

bola som dnes na sono nebolo nic vidno vraj nnie som tehu a digit. test vysiel 2-3 tt

janeita
14. jún 2013

@romanka923 rapiclear vedia robiť duchov, skús o dva dni ale inú značku 😉

janeita
14. jún 2013

@aplless a krv ti nebrali?

aplless
14. jún 2013

nie idem v pondelok este

aplless
14. jún 2013

@romanka923 pokial nie si tehu ducha by nemal urobit poviem moju skusenost kedze som neverila ze som tehu a zatial sa to nepotvrdilo a na testoch mam stale slabu ciarku tak som urobila jeden test z dcerinho mocu lebo mi to neslo do hlavy myslela som ze su rozmocene a ona tam nemala uplne nic ani ducha bol biely len kontrl. vybehla.

janeita
14. jún 2013

@aplless na začiatku tehu nie každý dr uvidí niečo na sone, v pondelok uvidis ake budu vyslekdy krvi ale digitesty sa nezvyknu mylit

aplless
14. jún 2013

@janeita ona mi vravela nieco a o biochemickom tehu. tak len cakat musim

lucina90
14. jún 2013

@mililihaus ahoj, ještě jsem to nedostala...tak do 14 dnů říkala, tak čekám

romanka923
14. jún 2013

@janeita no počula som :( nemusel by to byt moj prípad 🙂
@aplless Ďakujem potešilo 🙂 inak to isté som ja skúsila s kamoškou ktorá 100% není tehotná a tiež žiadny duch tak neviem ...

sofi88
14. jún 2013

@siska53 ja by som sa na to tiez nespoliehala, ale dakujem ti 🙂 pozeram, ze ty uz mas dve deticky, takze super 🙂

ali08
14. jún 2013

ahojte, dievcence na testoch ktorych bolo 5 sa mi vzdy ukazali 2 // 😀 som uz 14 den po ms sice dk mi pichla v pondelok vyvolavacku a nasl mi tam aj malu cystu ale ze pri to vobec nevadi, na sone este nevidela nic ale mam prist znova o 10 dni hadam to uz bude vidiet, tesim sa ale mam aj strach, myslite ze ked mi ukazuje uz 5 testov od stredy do dnes 2 // tak mam sancu?palicky silneju len sa bojim co bolo s pred 2 rokov, uz som to povedala aj manzelovy je rad. 😎

katyd
15. jún 2013

Pichla vyvolavacku?

jasmika
15. jún 2013

aj mne sa to zdá divné...prečo vyvolávačku..to nemôže počkať kým sa niečo ukáže na sone?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre