Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

darazv
12. máj 2013

@simca1258 hlavne si davaj pozor 😉

dejna13
12. máj 2013

Tak ja som na tom rovnako, 35dc a test sa zda neg. :( Bolo by pekne zistit tehu na den matiek ;)..

kocka88
12. máj 2013

ahojte kočky,prosím napíšte mi čo si myslíte o tomto,mám dostať mrchu 20.5.,ale možno aj skor,mávam nepravidelnú,nakoľko sa snažíme o bábetko už 16.mesiacov,znova som nevydržala a urobila som test,najskor sa mi zdal negatívny,ale potom som sa šla pozrieť a zdalo sa mi,že druhá čiarka tam bola ale takmer neviditeľná,povedala som si že som znovu paranoidná a test som vyhodila,ale na druhý deň a potom ďalší som ho zopakovala a čiaročka mi začína byť vidieť,vybehne mi dokonca do 2-3 minút,dnes ráno už je aj dosť výrazná, ale nie je ešte taká silná ako kontrolná,len mi je divné,že ešte ani mrcha mi nemešká a už by bol test pozitívny.....veľmi veľmi chceme bábetko,ale neviem či to nieje len dáky klam,fakt neviem,čo si o tom myslíte,može mi hcg stúpať už pred meškaním mršky...ďakujem 🙂)

monicka79
12. máj 2013

@kocka88 mohla si mať plodné dni skôr ako v polovičke cyklu, tak vtedy by ti to už mohlo ukázať aj pred menzesom 🙂 , držím palce aby čiaročka silnela 🙂

akvy
12. máj 2013

tak to vyfoť a hoď to sem, myslím tu poslední....

megies777
12. máj 2013

@kocka88 jasné že môže byť, najmä keď hovoríš, že máš nepravidelný cyklus 🙂 držím palčeky

kocka88
12. máj 2013

@akvy hodím,ale teraz sa mi nedá,večer kuknite.... 🙂

akvy
12. máj 2013

omlouvám se, že vám sem lezu, nahlídla jsem, před nedávnem jsem řešila to samé, vzpomněla jsem si, držím všem palečky, opravdu.... 🙂

akvy
12. máj 2013

kocka88, jasně🙂))

sisy222
12. máj 2013

babyyyy...vsetky ktore chcete dve ciarky na teste,zelam vam ich z celeho srdca...aj ja po nich tuzim...MS ma dojst dnes-zajtra,tak cakam,aj ked neverim,ze nedojde...

monicka79
12. máj 2013

@sisy222 ja som každý mesiac na tom rovnako, dúfam že nepríde a vždy mrcha jedna dojde 😢 , ale dúfam že ti nepríde a aj všetkým ostatným, ktoré ju nechcú 😀

sisy222
12. máj 2013

@monicka79 už dlhšie sa snažíte o bábätko?ja mám silny pocit,že ta moja mrcha pride a nedovoli si meškať..

siska765
12. máj 2013

@pipinulkaa aha no a kolko to uz je co ti meska MS?a bol tam vobec ten prvy raz?

monicka79
12. máj 2013

@sisy222 veru, už tretí rok to je čo sa snažíme, sme obidvaja zdravý, až na to že aj ked mám pravidelný cyklus, ovuláciu mám málokedy, podla sona. Začínam od zajtra s inofolicom tak uvidíme či to pomôže, mrcha mi práve skončila a zajtra budem mať inofolic doma tak začnem piť 🙂 a dúfam že sa tu skoro zadarí nám všetkým aby sme boli tehu 🙂

sisy222
12. máj 2013

@monicka79 och boze...treti rok...:(tak budem na vas mysliet,nech sa vam postasti,zadari,urcite si to zasluzite..ja nemeriam ani BT,lebo v noci vstavam a malokedy spim 6hodin...cize my fakt len skusame,snazime sa.este sme nikde neboli,ziadne vysetrenia sme neabsolvovali.o tyzden idem k lekarke,tak som zvedava,ci mi nieco poradi,alebo co mi povie.a vy sa od zajtra mozete zacat snazit 🙂 urcite si toho vyskusala uz dost,ze?az mi zimomriavky presli po chrbte,ked som si predstavila,ten dlhy cas..ja som zatial bez mrchy,ale....este nic nie je iste.

zuzadu
12. máj 2013

ahoj děvčata a předem díky za velkou podporu, v sobotu jsem měla šok a to doslova, z testu, pořád taková čárka nečárka, ve čtvrtek u doktora vše ok mám vyčkávat a za týden opět na sono a v sobotu to vám najednou byla taková obrovská čárka že mě málem vypadly oči z důlků, dnes neděle a to víte zvědavá ženská opět test a opět dvě krásné čárky, teoreticky podle ovu jsem 17 dpo, podbřišek pořád tlačí, břicho nafouklé, prsa mega a strie žíly zmodraly, a šíleně mě bolí záda, a mám ty moje šílený migrény, který jsem měla pouze před 9 lety kdy jsem čekala syna. (dle doktora jsem 4 tt), věřím, že vše dobře dopadne a ve čtvrtek mi doktor poví, že je vše tam kde má být. jinak neztrácejte hlavu, papkejte vitamíny a někdy i ty jiný bobule, ale když to pomůže tak hurá do toho

sisy222
12. máj 2013

@zuzadu to je uplne uzasne 🙂 blahozelam 🙂

monicka79
12. máj 2013

@sisy222 vyskúšala som minulý rok laparoskopiu, manžel spermiogram, všetko ok, všetko mam vraj priechodné, manžel dobrý spermiogram, je športovec, nepije, nefajčí, ja tiež nie a nejako to stále nejde, kôli tej ovulácii mojej nešťastnej a to sa nám pred šiestimi rokmi prvé podarilo hned, asi preto že som bola mladšia, predsa do tridsiatky to ide asi ľahšie

monicka79
12. máj 2013

@zuzadu gratulujem, nech všetko dobre dopadne pre oboch 🙂

ratatooy
12. máj 2013

@monicka79 a řekly ti že se muže stát paradoxně že když sou vejcovody pruchodné tak prave po ty laparce se tam mužou udelt srůsty?me to samo neřekly když sem mela mimodeložní tehu odstranily mi jeden a druhej řekly že je ok,a prd,je taky v háji po tomto

sisy222
12. máj 2013

@monicka79 ja este nemám 30🙂 a nejako sa nám nedarí,zatiaľ len 11mesiacov,no tiež to stačí.a a tou ovu sa nedá niečo robiť,aby bola pravidelná?veď myslím si,že to je problém nie?bez ovulky sa nedá otehotnieť.

monicka79
12. máj 2013

@ratatooy to mi nepovedali, len to že som po slepaku mala jemne zrasty ktore odstranili ale ničomu by nebranili, ale toto som fakt nevedela ☹

monicka79
12. máj 2013

@sisy222 to sa nedá teda, preto mi dal dr. clostilbegyt jednu denne som brala, ale nič mi to nerobilo, foliky boli moc male, tak som v marci brala dve denne, to mi pekne narastli, pichol pregnyl a pred ms som bola na kontrolne sono a bola tam cysta, tak som si musela dať pauzu teraz, ale chystam sa znova k dr. neviem či mi ho nasadí znova, uvidíme, začnem brať aj ten inofolic, tak som zvedavá

pipinulkaa
12. máj 2013

@siska765 stvry den mi meska MS - a ano bol a ak som lepsie pozrela na tento asi o dve hodky neskor tak aj na tomto uz pekne vidiet. hoci slabucko ale vidiet... rano som mozno bola este zaspata tak som si to nevsimla 🙂 ale neviem...

sisy222
12. máj 2013

@monicka79 moja sesterka mala zrasty po slepaku,ale take,čo jej povedali,že nikdy nebude môcť otehotnieť a už mala po 30 ked otehotnela,úplne neplánovane,nečakane.tak bola šťastná.a ked mala mala asi 4mesiace otehotnela znovu🙂 tak ma dve dievčatka.tak treba stale veriť.či s liekmi,či bez,uvidíš,že sa to podarí aj vám.mne stale kamoska povie-pride to vtedy,ked bude na to vhodný čas.nikdy som si nemyslela,že otehotnieť nebude take jednoduche.už nebudem robiť ani testy,počkám,čo z toho bude.

siska765
12. máj 2013

@pipinulkaa nooooooo tak vidis skus zas o dva tri dni ,niektorym babam ukazal slabu ciarku az po tyznovom meskani,nezufaj,cakaj 😉

ejkapod
12. máj 2013

Baby to fakt slepak môže zabraniť otehotnieť?? mam teraz strach počula som to prvý krat, ja som bola ako šiestačka na operací to je kopec rokov.teraz sa druhy mesiac pokušame o babo, zatial nič, ale mam jednu bradavku stale stlačenu dnu no v poslednom čase je stale vystrčena von 🙂 neviem či si to domyšlam ale moje prsia su fakt iné, ale ved uvidím a počkam do MS..

kocka88
12. máj 2013

kočky dávam fotočku,toto sú posledné testíky,mám týžden pred mrchou.....čo myslíte? 🙂 v skutočnosti je to lepšie vidie´ˇt,nemala som čím odfotiť,tak som to urobila cez pc

ejkapod
12. máj 2013

@kocka88 , no to vyzera nadejne je tak vidieť dve čiarky tak gratulujem zrejme sa staneš maminkou 🙂 daj vedieť ked to budeš mať od dokiho potvrdene teším sa s tebou 😉

monicka79
12. máj 2013

@ejkapod môže, po brušných operáciách sa zvyknú robiť zrasty, ale nemusia zase každej, takže sa neboj a aj ked nejaké máš a nie je ich vela, tak to nevadí a môžeš otehotnieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre