Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sonika84
17. feb 2013

@eviku28 🙂

kristinka28
17. feb 2013

pekny den mam jednu otazku uz neviem co mam robyt ,,mam menzes skoro pravidelny ,,ale od novembra som velmi pribrala ,,jeden tyzden mi bolo velmi zle robyla som si testy a je nepozitivny,,ale sa mi tiez zveksali prsia aj mam viditelne zily co ma to prekvapuje myslim ze mi aj malo ztmavly bradavky aj po stranah mam viac hnede ,,myslite ze som tehotna ,,,no cudne mi je ze menzes mam trochu cudny ale je ,,,co myslite keby som bola tehotna v 3 mesiaci by mi urcite test uz ukazaal ci som ,,alebo nie prosim poradte,,,

miraska333
17. feb 2013

Pravdepodobne si tehotna, ale skus este raz test, nestava sa casto, ze ked je spravne urobeny, ukaze negativny, pri tehotnosti, ale stat sa to moze.Kamaratka bola tehotna a pozitivny test jej vysiel az na 4.krat.A na tvojom mieste by som co najskor navstivila gynekologa.Ten ti tehotenstvo bud potvrdi alebo vyvrati.

miraska333
17. feb 2013

@pajapa Alebo to je hormonalna nerovnovaha, tiez som vynechala tabletky, sice len dva dni, ale mala som tie iste priznaky.Tehotnost sa nepotvrdila.

kristinka28
17. feb 2013

@miraska333 prosim o radu neviem co mam robyt som nervozna nikto mi nechce napisat dakujem 🙂

miraska333
17. feb 2013

@kristinka28 Ze si nervozna to chapem, ale myslim, ze kazda by ti tu napisala, aby si isla ku svojmu gynekologovi.Robila si si tie testy rano?

berenika39
17. feb 2013

@kristinka28 no určitě by někdo napsal, kdyby to mělo smysl. od listopadu "být nervozní" je 4 měsíce času zajít na gyndu. možné je všechno. ale na internetu to opravdu nezjistíš.

kristinka28
17. feb 2013

@berenika39 viem ze tuto nezistim primne je to trochu tazke som v zahranici a este nemam gynokologa tu musim nejaky cas cakat aby ma zobraly ,,joj nervozna som

kristinka28
17. feb 2013

@miraska333 ano robyla som si rano a nic neukazalo nerozumiem babo by sme chcely ale uz sama neviem ci si to vsetko namyslam z toho,,ale viem to ze mam veksie prsia aj brusko mam veksie no pribrala som ,,dakujem za radu fakt mi nic neostava len si cim skvor pohladat zdravnika

miraska333
17. feb 2013

@kristinka28 Tak urcite treba ku gynekologovi.A kedy si robila ten posledny test?Dnes rano?Horsie by bolo, kebysi tehotna byt nechcela, ale aj tak, chod urcite na gyndu, budes si ista ci si alebo nejsi tehotna a nie sa takto dlho stresovat.

kristinka28
17. feb 2013

@miraska333 urcite pojdem si pohladat doktora nemozem vydrzat menzes som mala vcera dostat a este nic ,test som si robyla minuly tyzden a je negativny ,,fakt ostava mi iba gynekologia,,,ak niesom tehotna cudne mi je ze som pribrala a zveksily sa mi prsia ,,dakujem ti

miraska333
17. feb 2013

@miraska333 Jaj, tak ty si v zahranici, ale aj tak, ked si tam poistena, tak by nemal byt problem sa objednat.Ked nie si, tak na vlastne naklady.Kde si konkretne?

miraska333
17. feb 2013

@kristinka28 Tak aj mne narostli prsia, ked som pribrala.Ale tebe zhnedli bradavky aj dvorce a k tomu dochadza pri tehotnosti.Skus este raz test, ale aj toho gynekologa.

kristinka28
17. feb 2013

dakujem som v slovinsku no som poistena ale oni tu maju este dodatne poistenie to ja nemam ,,joj vies co mam tie bradavky hnede aj tie dvorce ako si napisala su hnede myslim ze predtym som nemala alebo mi uz sibe ,musim cim skvor si najst doktora,,,neni nejaka stranka kde sa da vidiet ako bradavky z hnedli nech porovnam hlupa otazka nie

miraska333
17. feb 2013

@kristinka28 Tak to ti nevim, ale nech pozre a porovna tvoj muz alebo priatel, urcite to ma v oku.Ale za norm.okolnosti bradavky ani dvorce nehnednu, akurat pri tej tehotnosti.Mas ich aj citlive a trochu bolestive na dotyk?

kristinka28
17. feb 2013

@miraska333 ano mam

miraska333
17. feb 2013

@kristinka28 Tak uz len ten test a doktora, nech ti to potvrdi.Asi si tehotna.Tak sa drz a bud v pohode.

kristinka28
17. feb 2013

dakujem ti budem a dam vediet

siusn
17. feb 2013

Ahojte. Som tu nová a chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s tehotenskými testami pred menštuáciou. 🙂 So snúbencom sme si pri pohlavnom styku nedávali pozor lebo plánujeme rodinku. Poslednú menštuáciu som mala 22.1. a keďže on pracuje mimo NR, tak každý víkend sa pokúšame. 🙂) Robila som si testy. 2 mi vyšli negatívne a na 1 teste keď sa zahladím slabučký náznak pozitívneho a v utorok mi tiež vyšla druhá čiarka slabučká. Neviem, či sa nám to podarilo alebo ho môže skreslovať aj príchod menzesu... Menzes by som mala dostať buď dnes alebo zajtra, len snáď sa nedostaví 🙂))

miraska333
17. feb 2013

@kristinka28 Ok, drz sa.

miraska333
17. feb 2013

@siusn Urcite to nevplyva na vysledok tehot.testu, pretoze ak si tehotna, urcita hladina tehotenskeho hormonu uz je pritomna.Preto ten slaby naznak ciarky v policku pozitivity.

siusn
17. feb 2013

@miraska333

Ďakujem pekne za uspokojenie... 🙂

miraska333
17. feb 2013

Ale raz som citala clanok od sexuologa R.Uzla, ze zena za zivot prekona dost otehotneni, tych kratunkych, ze vlastne ani na to nepride, lebo potom dostane napr.silnejsi menzes a je to.Preto gynekologovia doporucuju tie testy robit az po vymeskani menzesu.

miraska333
17. feb 2013

@siusn Ten dalsi prispevok je len informativny, vzdy treba pocitat so vsetkym.Ale nelakaj sa, je to cisto informativne.Este bych si treba za par dni znovu skusila ten test este raz, ciarka by mala byt vyraznejsia.

lucianellamartin
17. feb 2013

Babuľky potrebujem radu.Ráno som mala dostať mrchu a mala som len slaboružový výtok na papieri ked som sa utrela a na vložke pár kvapiek hnedeho vytoku za celý deň čo sa mi nikdy v prvý deň mrchy nestalo. Veľmi dufam, že nepríde už vobec ja len či to je normálne a kedy si mam urobiť test? 🙂 ďakujem všetkým a za každú jednu odpoved cením si to 🙂

zivika
17. feb 2013

@lucianellamartin zapletiem sa ti aj sem 🙂 prve mesiace tehotenstva sa to stava, niektore kocky mavaju dokonca aj slabsiu mrchu aj do 3. mesiaca...ja som takto raz zaspinila a prva otazka gynekologicky bola, ci by som nemala mat ms, kebyze nie som tehu, lebo ze je to bezne...pokial to nie je krvavo cervene, nic sa nedeje 😉 a test urob zajtra rano 😀

lucianellamartin
17. feb 2013

@zivika našla som tvoju odpoveď a určite testík urobím 🙂 zatial je to hnedé a teraz som mala ako keby malú zrazeninku krvi a bola asi ako bielko a hnedé tak dúfam, že to je len a len dobrééééé 🙂

zivika
17. feb 2013

@lucianellamartin joj, dufam, ze to bude dobre 😉

lucianellamartin
17. feb 2013

@zivika aj ja dúfam a silno verím, že tomu tak bude 🙂

luciana789
17. feb 2013

@lucianellamartin ahoj ja to takto mám už štvrtý deň, vždy len ráno a za celý deň nič, aj bolesti v podbrušku akoby som mala dostať mrchu, ja ju mám dostať zajtra alebo v utorok, tak neviem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre