Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

88martina88
26. okt 2014

@leren1 tak drzim palce aby to dobre dopadlo 🙂

monicka79
26. okt 2014

@lucindao ja som špinila pri otehotnení tiež. Dr mi dal duphaston a ascorutin proti krvácaniu, ale aj tak to trvalo mesiac kým to prešlo. Poznám veľa žien čo takto na začiatku špiní, ale k doktorovi by som radšej išla, nech dá niečo na zastavenie krvácania.

tinushka13
26. okt 2014

kočky ja som vám len chcela napísať, že nie vždy ranný moč je tá najväčšia šanca. mne osobne všetky ranne testy vyšli naprd.. buď slabučké alebo skoro nič. a keď som robila poobede tak hneď bolo vidieť. Neviem ako je to možné ale u mňa teda ranný ee 😀 😀

renata222333
26. okt 2014

ahojte potrebujem sa poradit 15.10 mi zacali M a koncili sa 18.10 mens.cykl mam 22 dni s priatelom sme mali nechraneny sex 2 krat 21.10 a 22.10 neviem ci som mala tzv plodne dni alebo nie ale od vcera ma strasne boli podbrusie mam mierne krce kazdu chvylu beham cikat a mam akoby horucku kedy mam skusit test? Moze byt ze som tehotna dakujem 🙂

julinka55
27. okt 2014

@88martina88 ahoj ako si na tom? ja ms nikde jeden test mi ukázal pekne dve čiarky a ked som si robila ine iba duchov čim to môže byť ?

88martina88
27. okt 2014

@julinka55 ahoj. Tak ja od vcera ms v plnej parade takze uz mam objednany gynex a uvidime. Tak to gratulujem. To ze su tam dušici to mozes mat ztoho ze mas inu znacku testov. A zalezi kedy si si testy robila. Skus zajtra rano alebo ak mas strach tak sa objednaj k mudr a skonzultuj to s ním. A hlavne ziadny stres!!!! Drzim palce aby to bolo vsetko ok 😉

ivanabalogova
27. okt 2014

Ahoj snazilky pripajam sa k Vam mne doktorka urcila ovulaciu na 16-19 den podla folikulometrie kde sme sa aj intenzivne snazilkovali a teraz cakame zajtra by mala prist ms a mam velmi bolave prsia a citlive bradavky alee mooc pobolieva ma brusko aj krize ale to mozu byt priznaky ms nie?? Na test myslim ze este skoro alebo uz ukaze co vy na to??? 🙂

leren1
28. okt 2014

@88martina88 dnes už bolesti,spúšťa sa mrcha ☹

88martina88
28. okt 2014

😞 tak to mi je luto. Ja som si objednala gynex. Takze ho skusim. Za pokus nič nedam maximalne cenu tych kvapiek a pocula som na neho dobre veci. Samozrejme nie kazdemu pomaha ale ak neskusim tak nezistim.

monicka9
28. okt 2014

@88martina88 aj ja som si aj s mojou sestrou tiez snazilkou objednala dvojbalenie Gynex kvapiek😊 uz papame vyše tyzdna😊no uvidime ktora z nas bude prva kocikovat😂kadečo sme skusali tak uvidime ako bude s Gynexom ale verim ze pomože😊

88martina88
29. okt 2014

@monicka9 tak držím palce 😉 ja už som toho tiež skusila. macu, femibion, listovku, kontryhel, caj od kamenickej a tak teraz skusim gynex tak snad sa nám zadarý 🙂

88martina88
29. okt 2014

@monicka9 ale už mám rozbehnutú aj asistov. rep. takže snad už sa nieco pohne.

boubelka0021
29. okt 2014

Co poviete?Uzivam hak a asi zlyhala

zuzana256
29. okt 2014

@boubelka0021 ahoj nie asi ale určite,pretože je tam vidieť druhu čiaročku držim palce

boubelka0021
29. okt 2014

@zuzana256 ale este tyzden mi chyba do skoncenia blistra v hak a az tak o tri dni by som mala dostat.Nie je skoro na ducha?

akinom7
30. okt 2014

ahojte baby...potrebujem od vas radu, ms mi dnes meska 4 den, nikdy predtym mi nemeskala....tri dni dozadu som si robila test a bolo vidno uplne slabucky tien...ale predsa by som chcela dnes navstivit lekara nakolko mam fyzicky namahavu pracu...je podla vas skoro ist k lekarovi?

zuzanajs
31. okt 2014

Ahojte..beriem duphaston..dnes je 27dc..bez duphastonu som mala cyklus ledva 25 dni..teraz druhy cyklus beriem duphaston, minuly mesiac som dostala ms na 27den a dnes som si robila test..myslite, ze to je tehu?rano som mala slabucke spinenie, tak som si dala duphaston..co myslite? Vidno tam nieco?

dejna0412
31. okt 2014

@zuzanajs je tam druha ciarka..ja ju vidim 🙂drzim palce aby bolo s toho tehu🙂

zuzanajs
31. okt 2014

@dejnu je mozne, ze z toho este tehu nebude?😯

monicka9
31. okt 2014

@zuzanajs vypada to nádejne ak bude silniet čiaročka každým dnom to je dobre znamenie🙂

kudusko
31. okt 2014

@zuzanajs Ale bude gratulujem budes mamicka 😉 😉 😀 😵

zuzanajs
2. nov 2014

@kudusko
@monicka9
@dejna0412
Baby, ciarka silnie, len kazdy den spinim(hlavne pri rannej toalete)..tak sa velmi bojim😯

chokma
2. nov 2014

@zuzanajs ako dlho spinis? ono to moze byt aj uhniezdovanie, ja som v termine menstruacie mala taky ruzovy vytok tri dni, ale az po tom som si robila test, lebo to nebola normalna menstruacia... vsak uvidis, snaz sa prezivat krasne dni a nesnaz sa to riesit.

zuzanajs
2. nov 2014

@chokma spinim od 27.dna dc...kazde rano...az sa bojim ist na velku potrebu...beriem duphaston 2x1...tak dr povedal ze mam len cakat a buduci tyzden sa mu ozvat ak ms nepride...ale spinenie nemam ruzove ale hnede😯

zuzana256
2. nov 2014

@boubelka0021 ahoj ale ten duch tam je

zuzanajs
2. nov 2014

Som testovala este v sobotu a dnes..ten vrchny je dnesny..myslite, ze sa uz mozem tesit? Ale asi velmi silno nie, ked mam kazde rano hnede spinenie😢

neznama1818
2. nov 2014

@zuzanajs mozes sa tesit. hcg ti stupa , tak neboj 🙂 je to na dobrej ceste

monicka9
2. nov 2014

@zuzanajs testiky vypadaju pekne drzim ti palce nech sa plodík udrzi a nech ta caka krasne tehotenstvo😊 ozvi sa potom čo mas nove😊

monicka79
2. nov 2014

@zuzanajs ja som pri duphastone a ascorutine spinila mesiac a napriek tomu bolo vsetko ok. Drzim palce. Moze to sposobit aj hladina hormonov v tele, nemusi to byt nic vazne.

sliznik
2. nov 2014

@lilly19 nechce sa mi to čítať celé.... Ako to vlastne dopadlo? ja som sem svojho času prispel, tak som zvedavý. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre