Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zizimimi
24. jan 2013

@julinka73 tak aspon kedy si mala pred tym?

zizimimi
24. jan 2013

@julinka73 moja skus mentruacny kalendar

julinka73
24. jan 2013

@zizimimi jen vim ze jsem mela šilenou chut na sex mela jsem bolesti na leve strane,divala jsem se na stranku na plodne a neplodne dni kdyz jsem zadavala datum posledni menstruaci 2,1 a a ciklus mivam 28 dnu lunea
rni faze kdyz dam 10 tak mi ukaze plodni dni nebo kdyz dam 14 tak nejsem tehotna tak ze nevim jak to je

julinka73
24. jan 2013

@zizimimi no prosinci jsem mela 8.12.2012 a mela jsem je 6 dni

zizimimi
24. jan 2013

@julinka73 dala som si to aj ja a plodne dni si mala od13.do 17.1.2013 a pisala si ze 19.1.2013...takze to by si nemala byt...ved skus pocka lebo dalsia ms by ti mala podla toho prist 30.1.2013 tak uvidis....

3cacorky
24. jan 2013

@julinka73 -to je ještě určitě brzo,ještě bych počkala tak týden,jinak já mívám ovulaci také déle a ne v polovině cyklu,mě to podle kalkulačky vycházelo na 14.1 a podle teploty byla cca o 3 dny déle,ale někdo jí může mít zase dřív,počkej tak do konce měsíce a zkus test 😉

janaplt
24. jan 2013

@spikella Ahojky, prepac, ze pisem az teraz, ale mala som dnes rusny den. Zatial nic, netestovala som a ked sa mam priznat, aj som zabudla kupit test, uplne mi to vyfucalo z hlavy 😀 Ale menzes zatial nikde, tak uvidime, inak dnes sa mi tak hlava zatocila ze som myslelal, ze sa niekde zvalim. Bola som v Bratislave a teda mala som co robit aby som tam neodkvacla. Inak noveho nic, stale vytok, ktory som nikdy nemavala a obcasne pichnutie a tlak v podbrusku akoby som to uz uz mala dostat, to mam uz asi dva tyzdne a menzes nikde 😕 A sem tam pocitim taky tlak v prsiach. Kedy budes testovat?

trojlistek
25. jan 2013

ahoj holky, můžu se prosím taky vloudit? třeba mi poradíte. Na Silvestra nám to ujelo -ale neměla jsem mít v tu dobu ovu, dostat jsem to měla 3.1. dostala jsem to hned 1.1. jeden den normal druhý den slabší a najednou nic, z 5.na 6.1 mě v noci pobolívalo trochuu bříško a na wc když jsem s utřela tak krev, tak jsem byla zklamaná, ale to bylo vše jen na jedno utření a dál nic až potom 7,8,9 a 10 na utření jen špinění, ale zae jen jednou za den a toho 10 dušík na těhu, ale po limitu(kupuju si 10ml citlivost) 14mi ovu ukázal silnější čárku - může probíhat ovu, když se podaří otěhotnět? mám strach doufat, protože loni o vánocích jsem po úraze potratila dvojku, musela jsem na revizi a od té doby mám problém, čas od času mi těhu ukáže dušíka a pak se ztratí a přijde MS, ale to špinění to mám ted poprvé a taky mám pořád hrozný hlad a i když jsem najedená tak to ve mě hrozně škrundá, taky bych mohlaprospat 20hodin denně, což nemůžuemoticon, občas mi popichuje v podbřišku i v zádech a po promasírování prsou se mi objevilo mlezivo, tak nevím,myslíte, že můžu doufat? Už jsem do testů nacpala fůru peněz, tak ted mám doma ještě poslední dva, tak se snažím počkat, měla bych to dostat 29.1. tak jsem si řekla, že to zkusím až pak kdyby, protože já u předchozích těhu jsem to první měsíc ještě měla a těhu test jsem měla pozitivní taky až po měsíci, pouze když jsem čekala dvojčátka tak mi je test ukázal po 14ti dnech,mám nízounké hcg.Tak co myslíte, že můžu doufat anebo mám jak já říkám "falešnou březost" emoticon děkuji za rady

spikella
25. jan 2013

@janaplt Ahoj,,no ja porad doufam v nase pozitivni priznaky🙂 test necham az po nedeli,,treba jsem ta vyjimka,ktera na test nereaguje,,,prsa nabehla,,,vytok lehce,,tak nevim, co z toho bude🙂

janaplt
25. jan 2013

@spikella Ahoj, budem na teba v nedelu mysliet a drzat palce najviac ako viem 😵

spikella
25. jan 2013

@janaplt Děkuji za morální podporu,,a držím též všechny palečky🙂

janaplt
25. jan 2013

@spikella Velmi pekne ti dakujem, daj mi potom vediet ako si dopadla 😉

sarkad2856
26. jan 2013

@trojlistek Tak já bych řekla že by to těhu být mohlo,ale počkala bych a pak zkusila test.Každé těhotensví může být trošku jiné.Držím palečky 🙂

linka
26. jan 2013

ahojte,chcela by som vediet vas nazor,test som robila na 14DC a bol tam slaby duch,nesla mi do hlavy ta moja neskutocna unava,tak preto som skusila,vcera som zopakovala dalsi a je tam zas,prsia ma pobolievaju,nerozumiem tomu...zda sa mi skoro,aby test nieco zachytil

trojlistek
26. jan 2013

sarkad 2586 - dekuju za podporu pristi tyden ukaze

extrem000
27. jan 2013

prosím o dalšiu radu 😉
myslím si, že som tehotná ešte mi to lekár nepotrvrdil, lebo to bolo skoro, ked som k nemu došla, idem za týžden, tak čakám s nervozitou... 😒
začali ma boliet aj prsia, takže další príznak a až tak, že sa ich dotknut nemôžem, ale ked som bola na wc, tak som videla malé špinenie a druhýkrát už nič, čisto, čo to znamená? Mám toto druhé tehotenstvo, ale inak sa moje telo správa, ako pri prvom, takže neviem, máte s týmto dakto skúsenost? 🙂

srdickova
28. jan 2013

Ahojky holky, potrebovala bych trosku poradit. 6.1.2013 jsem mela menstruaci-slabounkou ktera trvala 3 dny. 18.1. jsem byla u dr. a ten mi rekl ze jsem zcela v poradku a ze jsem pripravena na miminko. Ten den jsme to zkusili. menstruaci jsem dostala vzdy po intervalu 30-36 dni. Od minulého patku je mi jakoby na zvraceni ale vzdy to nejak rozdycham,nejvic je to rano a vecer kdyz si lehnu. Kdyz neco malo snim je to lepsi. Taky me docela poboliva v podbrisku,sem tam slabe krece. Dělala jsem si dneska tehu test ale jen jedna / takze asi jsem si test udelala hodne brzo. Menstruaci ocekavam tak za tyden. Myslite ze kdyz si udelam tehu test za tyden te by tam uz ty dve // mohly byt? mam pocit ze jsou to jen falesne priznaky a ze se nezdarilo ☹ Moc dekuji za jakou koliv radu. ☹

bullinka
28. jan 2013

ahojte baby, strasne nerada prispievam do tejto temy, lebo som nazoru, ze vsetky by sme mali pockat a cas vsetko ukaze, len ja to uz nevydrzim, som cela v napati a ocakavania a mozno az natolko, ze si to vsetko len nahovaram.
Mozem uz po tyzdni tusit, ze cakam babatko resp. moja telo na to reagovat? Cyklus mavam tak 35-40 dnovy, bazalku si nemeriam, na to som moc leniva, takze plodne dni si urcujem len podla hlienu. Ked som mala pocit, ze uz by som mohla mat plodne dni, tak sme s manzelikom mali styk, ale bol natolko vasnivy, ze som zacala krvacat, tak sme to nechali tak. Nechali sme to podliecit a o par dni, asi pat, sme mali znova, tentoraz uspesne. To bol pondelok, 21eho. Vo stvrtok som zacala jemne spinit, ale len jeden den a bolo mi zle, ma natahovalo cely den. Raz viac, raz menej. A vcera, 27 zase, ale len tak jemne. Prsia ma nebolia, ako niektore babenky pisu.
S manzelom by sme velmi chceli babo, len sa obavam, ze som sa na to cele velmi upla, a vsetko toto je len moja psychika a predstavivost. Je zbytocne teraz si robit test? Menstruacia, ak by sme ju brali podla cyklov predtym, by sa mala dostavit tento resp. buduci vikend. No ja mam pocit ze nevydrzim.
Asi by som sa mala najprv ukludnit, ze? Ale to nejde !!!! Na jednej strane si hovorim, aka fasa by to bola, keby sa to podarilo na prvu supu, a na druhej, ze to nieje mozne, ze ja by som bola z tych statlivejsich.
Hm...cas ukaze.

snezenka123
28. jan 2013

ahojky, prosím vás, jedna malá otázka.
Vím, že běhm těhu bolí prsa, a mě vždycky přesně týden před těhu začnou bolet hodně prsa, a teď nic, mám to dostat v sobotu a prsa nebolí, myslíte, že by to mohlo znamenat těhu?díky moc.

snezenka123
28. jan 2013

omlouvám se za překlep, týden před MS mě bolí prsa 🙂

bullinka
28. jan 2013

@snezenka123 mozno sa ti len menstruacia oddiali o par dni. u mna bolest prs je na 99% smerodajna, akonahle zacnu boliet o 2-3 dni, max. tyzden ju mozem cakat. Ak by ma neboleli tak by som si z tho vyvodila len to, ze pride neskor. Ale moj menstruacny cyklus obcas nema logiku 🙂

boobaa
28. jan 2013

Ahojte baby. Robila som si clear blue 25ml v 28 DC a // po limite den na to mamatest 10 ml a // po limite. Mrch meska 5 dni je este sanca?? Stretli ste sa s // po limite a boli ste tehu?? - tlaky na mrchu mam iba parkrat za den, vacsinou pri zaspavano. Vytok nemam skoro ziadny. Klasicke tehu som nikdy nezazila. Mala som 1 tehu po umelom oplodneni....

npetkas
28. jan 2013

@boobaa tak u mna je toto iste...akurat ze u mna boli dva testy az na 29DC, a tiez druha ciarka az po limite, dnes mam 33DC a mrcha stale nikde...

boobaa
28. jan 2013

@npetkas :( bozeee, nechcem byt netrpezliva ale nevydrzim to uz... Ja som dnes 32 DC. Ja som si ich robila na vecer. Do rana som to nevydrzala pockat. A teraz sa bojim ist kupit test lebo sa bojim. Ani 6ty zmysel mi nefunguje ☹

npetkas
28. jan 2013

@boobaa no asi tak nejak, kukala som tvoje foto toho testu, na tej druhej foto som slabulilinku ciarku videla, no u mna je to take iste, uz som sa objednala k dr., tak vo stvrtok rano idem na ultrazvuk,tak uvidime

boobaa
28. jan 2013

@npetkas drzim palceky. Ja som objednana resp. cakam na mrchu aby som mohla ist do centra na IUI - inseminacia. Lebo ...

snezenka123
28. jan 2013

@bullinka no já mám právě pravidelnou ms jako hodinky 😉 a bolest prsou nikde... pořád časté nutkáni na malou,ale to přikládám spíše nastydnutí,máme v baráku docela zimu 😒

bullinka
28. jan 2013

@snezenka123 asi nam zostava len cakat. tehotna som este nebola, takze fakt, to co pisem su len moje pocity. Ale si myslim, ze ked nic do pondelka, urob si test. a uvidis.

snezenka123
28. jan 2013

@bullinka tak přeji brzké těhu 🙂 mě prsa bolela myslím u prvního určitě(ale jinak)u druhého nevím, to už bylo takové hektické(malé bylo třičtvrtě roku)tak jsem lítala kolem ní a moc se nepozorovala 😅 no a te´d jsem zmantená z těch prsou,ale jak píšeš, možná to dostanu dýl.

wudz
28. jan 2013

@bullinka po týždni to kľudne môžeš vedieť.. my sme mimčo neplánovali vôbec, vlastne sa nám hupslo, no 4 dni po milovaní som mala špinenie (tuším 2 dni, nepamätám si už 🙂 ) Už vtedy som začala mať "blbý" pocit a keď ma ďalší týždeň začali bolieť prsia, bola som si istá.. priateľ sa mi smial, že to nemôžem vedieť, že mi ešte ani menzes nemešká, že čo mám paranoje, ale proste ja som to cítila.. a keď mi menzes meškal 3 dni, urobila som si test a bol pozitívny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre