Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

pegi7474
13. jan 2013

mam aj nejake priznaky len ci su to tehu tak to netusim lebo uz nechcem to sklamanie ked pride ta cervena potvora
bolia ma krize aj prsia a picha ma v podbrusku a bazalku mam 37 no ale rozum je niekedy taka potvorka a nahovara zene a potom len sklamanie 😢 no tak uvidime

azmuk
13. jan 2013

@janaplt ahoj. sanca je vzdy 🙂 najlepsie spravis, ak si urobis test. Test si ale urob az ked ti to meska aspon den. Vtedy mas istotu, ze test ukaze spravne. Odporucam Mamatest, ktory je dostat v lekarni. Drzim palce a daj vediet akoto dopadlo🙂 Inak ja som mala tieto priznaky: bolest v podbrusku ako pred kramami, unava a zravost🙂 ťtakze priznaky podobne kramom🙂

pegi7474
13. jan 2013

no uz nech to je lebo to cakanie je strasne tie dni su ako roky a nervozita ci pride ach jaj

janaplt
13. jan 2013

@azmuk Dakujem za odpoved. Dnes som si bola kupit test-rapiclear kazeta a su v nom dva kusy. Skusim asi testnut zajtra rano a ked tak, neskor miniem aj ten druhy, mozno na konci tyzdna, ak ovsem mrcha dovtedy nedorazi 🙂
Jasne, dam potom vediet, neboj nic 🙂 Dakujem 😉

azmuk
13. jan 2013

@janaplt super, tak drzim palce!!! najlepsi je ranny moc 😉

azmuk
13. jan 2013

@pegi7474 vydrz a testuj! 😉 a take it easy...drzim palce. Musis vydrzat do prveho dna menstruacie, aj ked je to tazke!

pegi7474
13. jan 2013

niekto ma babenko na prvy sup a druhy musia cakat nekonecne dlho ach jaj 😢

pegi7474
13. jan 2013

azmuk dakujem ti moc a vydrzim sak ked teraz nevyjde tak snad nabuduce musime len dufat

azmuk
13. jan 2013

@pegi7474 tak ti poviem, znie to ako klise, ale je to o psychike. nam sa podarilo na 2. sup, mesiac po svadbe. S tym, ze sme to len skusili...a brali to ako bude tak bude. Babatko vie kedy ma prist na svet. 😉

pegi7474
13. jan 2013

@azmuk a ty si kedy a ako zistila ze si tehu?

pegi7474
13. jan 2013

@azmuk ja viem ze je to o psychike no ked mi to s mojim mame este aj stazene len na tyzdnovky a to trafit tie plodne dni no to je niekedy totalne nanic

pegi7474
13. jan 2013

@janaplt ty cakas tiez ci si tehu?

azmuk
13. jan 2013

ja som to zisitila, tak ze mi vynechala menstruacia 😉 priznaky ale boli podobne ako pred kramamy. unava, bolest v podbrusku, bolsetive prsia, okrem podrazdenosti...bola som skor pokojna. A velmi hladna. Ale citila som ze som asi tehu, lebo som nevladala behat a dovetdy som bola velmi aktivna v sporte...a zrazu som nevladala. a citila som sa inak. Co vsak bolo v mojom pripade jasnym znakom, ze som hned po oplodneni ochorela. Zo dna na den, strasna bolest hrdla. Potom som sa neskor docitala, ze jednym zo symptomov je tehot.laryngitida 😉

azmuk
13. jan 2013

@pegi7474 niekde som citala, ze sa treba vykaslat na vyratavanie plodnych a neplodnych dni a milovat sa kazdy 2.den cely mesiac 😀 co vo vasom pripade asi nie je velmi idealne , ale za pokus to stoji 😉

azmuk
13. jan 2013

@pegi7474 ja som to zisitila, tak ze mi vynechala menstruacia priznaky ale boli podobne ako pred kramamy. unava, bolest v podbrusku, bolsetive prsia, okrem podrazdenosti...bola som skor pokojna. A velmi hladna. Ale citila som ze som asi tehu, lebo som nevladala behat a dovetdy som bola velmi aktivna v sporte...a zrazu som nevladala. a citila som sa inak. Co vsak bolo v mojom pripade jasnym znakom, ze som hned po oplodneni ochorela. Zo dna na den, strasna bolest hrdla. Potom som sa neskor docitala, ze jednym zo symptomov je tehot.laryngitida

pegi7474
13. jan 2013

@azmuk no sak prave mame sa milovat a ako ked nie sme spolu 😢 to je des 😠 ☹

pegi7474
13. jan 2013

len tie vykendy, sak ale to uz bude tak do marca potom uz to bude stale spolu uz to bude lepsie 🙂

azmuk
13. jan 2013

@pegi7474 tak, ked to teraz nevyjde (verim ze ano), tak hned po MS skus zacat pit alchemilkovy caj. 😉

janaplt
13. jan 2013

@azmuk Velmi pekne ti dakujem!!!! 😵

janaplt
13. jan 2013

@pegi7474 ano, cakam, zajtra rano budem testovat, ale neviem ci este neni skoro 😀

pegi7474
13. jan 2013

@janaplt ja som testovala na 7 den po oplodneni a to bolo skoro test bol negat

pegi7474
13. jan 2013

@azmuk dakujem ti zacnem sak teraz aj vitaminy papame no uvidime

janaplt
13. jan 2013

@pegi7474 jasne, nie som ziadna odbornicka, no tiez si myslim, ze 7dpo jej predsa len skoro. Ja neviem presne kedy mohla byt ovulka, ale uz to bude cca 14 dni kazdu chvilu. A ty teraz cakas na robenie testu, alebo ako to mas teraz?

katra52
13. jan 2013

@bravismi
ahoj.to je mi ľúto ale držím palce aby sa vam to.už podarilo.ja som si už tiež myslela že mi začínajú ,ale v piatok a včera spinenie a dnes čisto....ja už fakt neviem čo si mam myslieť a to som 42 DC...

sofinka333
13. jan 2013

@romuaska ahoj, este neviem... a ty? ja si mozno zajtra kupim testik.... ale priznaky ziadne takze zrejme nic

janaplt
14. jan 2013

Ahojte, tak skusila som dnes test a je negativny 🙂 aj trochu sklamania bolo, ale nevadiii, aj tak sme neplanovali babo, pride to ked to bude mat prist 🙂

romuaska
14. jan 2013

@sofinka333 já..neplánuju miminko,jen jsem pročítala vaše komentáře atd a zajímalo mě jaksi dopadla🙂a MS ti mešká?..Já beru ant.a mám nějaké podivné potiže ted..tak bilancuji s možností,že bych mohla být těhu..ale enjspíš nejsem🙂tak jsem koukala na vaše zkušenosti a trápení co bych v tom mohla najít🙂

arobrab777
14. jan 2013

Čo na to poviete? Tri dni pred očakávanou MS...

pegi7474
14. jan 2013

@janaplt ahojky ako dopadlo testovanie? no ja uz spinim o tyzden skor teda v piatok mi mala prist mrcha a dnes uz to zacalo tak zase nic len oci pre plac ☹

pegi7474
14. jan 2013

@azmuk ahojky tak zase nic uz sa mi spusta mrcha ach jaj mala prist az piatok a uz dnes ja uz na to kaslem na setko nebudem si ja hlavu zatazovat s ratanim a potom hore nohy a stresy ci som a ci nie uz dost zacnem konecne zit aj ked som s toho smutna ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre