Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ktore
16. aug 2012

uz len urobit si test,ale nemaj strach lebo nic z toho nemusi byt.kup si mamatest ten ukaze najskvor.

usacek79
17. aug 2012

@zabka888 ahoj, nie - tak dlho uhniezdovanie netrva a ten zlty vytok tiez nema nic s tehotenstvom... 😒
ale na druhej strane, cca stvrtina zien slabunko spini pri uhniezdovani, no byva to zvacsa 1-2, max 3 dni...
A uz vobec to nemozno povazovat za nejaky priznak od prveho dna snazenia, ako som pisala, realne sa moze uhniezdovanie zacat NAJSKOR na piaty den po spojeni so spermiou, zvacsa vsak az od 7-8 dna dalej
Takze zlty vytok uplne vyhod z hlavy, zaujimavejsie je to spinenie od 12.8, no to moze byt len dlha predohra k menstruacii 😒 pripadne ak sa aj nieco mozno zachytilo, tak si to mozno aj hned rozmyslelo, to je tzv. biochemicke tehu, to kazda z nas zazila mozno uz veeelakrat, ale kedze sme netestovali, ani sme nevedeli, ze sa tam cosi dialo - preto netreba testovat ako najate, aspon sa vyhneme sklamaniu...

Spinenie sa pocas tehu objavuje dost casto aj po uhniezdeni - zopar zien spini pomaly cele tehu, niektore v prvom trimestri par tyzdnov ci dni - ale v principe vzdy treba byt ostrazity, rozhodne je lepsie NESPINIT...

niekedy to moze byt len prasknutie cievky, kedze maternica aj krcok su velmi prekrvene, niekedy to moze byt hemtom v maternici a niekedy to je aj signal, ze tehotenstvo sa konci (moj pripad 3x)

ak vies, kedy si mala ovulaciu, tak od toho dna najskor o 10 dni si urob test, ale zas niekedy fakt je mozno lepsie nebyt netrpezlivy a testnut az v den ocakavanej ms - mozno totiz ms dojde a aspon usetris na testoch 😉 a ak nepride, tak v ten den by uz mal byt vylsedok testu absolutne jasny a nie nejaki neviditelni duchovia, ktorych si niektore baby vyvolavaju, hoci tam ani nie su 😉

zabka888
17. aug 2012

@usacek79 dakujem ti krásne za odpoved 😉 tiež si nerobím nejaké nádeje že by to mohlo hned na prvý šup výjsť,aj ked sme sa snažilkovali celú dovolenku, takže to uhniezdenie mohlo byť hocikedy 🙂 ale predpokladám že to budem mať skor nejakú poruchu cyklu 😒 zdá sa mi že sa mi to čím dalej tým viac začína podobať na mrchu aj ked na druhej strane to je stále na mrchu slabé 😒 tiež som asi skor toho názoru, že ak sa tam náhodou niečo aj udialo, takže si to rozmyslelo 😒 snád sa mi tá mrcha čo najskor rozbehne nech už konečne viem na čom som :/ príznaky mám prsia ma bolia, brucho ma boli a mrcha nie a nie sa spustiť normálne ☹

usacek79
17. aug 2012

@zabka888 nemas za co, zas ak ta mozem potesit - nam to vyslo 4x na prvy pokus 😉 horsie to vsak zatial bolo s donosenim, tak uvidime co dalej, ci uz nam bude dopriate 😉

inak ak su tie bolesti take menstruacne, tak to bude asi menstruacia napokon - uhniezdovacie, resp. tehotenske su trochu ine, ale to ti neviem uplne vyvsetlit, rozdiel spoznas, ak ked to zazijes 🙂

no aj s priznakmi ta sklamem - priznaky v podstate nemozu byt skor, ako pride k uhniezdeniu, treba na to urcitu hladinu hormonov... Vacsina zien zacne pocitovat priznaky az tak od 6tyzdna, niektore este o nieco neskor a niektore nikdy (tych je ale malo)

Len tym, ze zeny veeeelmi tuzia po tehu, tak su schopne si namyslat priznaky uz pomaly minutu po sulozi (nehovorim to v zlom, chapem to...)

zabka888
17. aug 2012

@usacek79 jasné, ja to skor nebehiem ako tehotenské príznaky ale ako menštruačné 😉 pretože vždy pred mrchou ma bolievajú prsia aj brucho..Len teraz cítim na sebe že nie a nie sa to spustiť, stále len to špinenie a poriadnej mechy nikde. Cítim sa ako balon tesne pred prasknutím a to doslova 😒
tak držím palce nech sa to aj vám podarí čo najskor a hlavne už so šťastným koncom 😉 ako dlho sa už snažite?

usacek79
17. aug 2012

@zabka888 dakujem, uz to urcite dopadne dobre 😵 my sme sa NIKDY nesnazili, ako som ti pisala, vzdy to bolo na prvy pokus 😉 len som si po potrate dala vzdy chvilku pauzu a teda dalsie tehu sa potom opat podarilo na prvy sup 🙂

tak drzim palce aj vam, netreba byt netrpezliva, prilis sa kontrolovat, prilis tu na konovi citat (tu najdes 50000 diagnoz a z toho aspon polovicu smrtelnych 😀 ) - ono to pride, ked to clovek najmenej caka 🙂 takze si uzivajte a coskoro to isto bude 🙂 vsetko dobre 😵

zabka888
17. aug 2012

@usacek79 no ved práve 🙂 každý niečo mal skončilo to tak a tak 😀 ja to tu nejako extra nečítam len teraz som sa trochu začítala ked som mala toto špinenie 😉
my sme si tiež povedali, že nejdeme do toho nejako tlačiť, ked to príde tak to príde 😉 len zas na druhej strane dúfam že to nebude trvať nejako až extra dlho 😒
aj ja ti držím palce a všetko dobré prajem 😉 nech sme čím skor šťastnými tehuľkami 😅

petra8351
17. aug 2012

Ahojte baby poradte mi aky je najlepsii tehotensky test ked nikde nemozem zohnat mamatest.nieco co je dobre .som 14 den po pohlavnom styku

nizoe
17. aug 2012

@petra8351 ahoj ja som testovala len Woman secret baby 10tkovy a dúfam, že neklamal 🙂 zistím o týždeň u lekára, prvý krát som testovala 39 DC foto mám v albume....

petra8351
17. aug 2012

@nizoe tvoj test ukazu je si 100percentne v tom.

milacik3
17. aug 2012

@nizoe a skor si neskusala, az 1x na 39DC...? a mala si ,,priznaky,, alebo tusila si ze asi budes tehotna ? dik

nizoe
17. aug 2012

@petra8351 no verím, že to tak je, aj keď ten test asi nie je najlepší na trhu, ale hádam by ma 3 krát neklamal 🙂

nizoe
17. aug 2012

@milacik3 ahoj, nie skôr som neskúšala...zdalo sa mi to zbytočné, stále som si hovorila, že bude tak ako má byť 🙂 no ale dlhšie som mala pocit, že ide prísť ms a vždy to trvalo 5-10 min. a nič, tak som už začala troška tušiť, ale stále som čakala....no a na ten 39 DC ma už prsia boleli veľmi, ale to nemá každá žena rovnaké...no a vtedy som si už povedala,že idem skúsiť a testy ukazujú //, ešte skúsim posledný čo mám budúci týždeň 🙂

petra8351
17. aug 2012

Ahoj baby kde zozenie v ba mamatest

ebi52
17. aug 2012

@petra8351 v lekárni 🙂

petra8351
17. aug 2012

@ebi52 nikde v ba ho nemozem zohnat porad nejaky iny

petra8351
17. aug 2012

Ak som 14 po pohlavnom styku mozem byt tehotna

niikoletka
17. aug 2012

Aka je šanca otehotnenia po vynechaní dvoch tabletiek? Sú tu babeny ktoré takto otehotneli?
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dve-vyne...

sojca
17. aug 2012

Ahojky devcata ... Dnes jsem tedy cekala na MS a nic... Tak me ceka jeste par dni silenstvi a modleni aby nic neprislo ... Pak se mozna odhodlam udelat si test ktereho se moooc bojim, nechci se totiz uz po nekolikate zklamat... Zazila jste to uz take nektera? Ze me uz si totiz pritel utahuje ze sem se zblaznila 🙂

petramarie
17. aug 2012

@sojca ahojky, jooo, to je klasika.. My se snažíme 4. cyklus a ten první nebo druhý jsem si myslela, že jsem v tom.. podle příznaků, bolesi v podbřišku atd. Zpoždění o 2 dny (vždycky jsem měla MS jako hodinky) a nakonec nic .. vždycky došla mrcha. ☹ Přeju ti mooc štěstíčka, aby nedorazila. 🙂

sojca
17. aug 2012

@petramarie no to mi uz se snazime 8 mesic a porad nic... no take uz sem kolikrat mela vsechny mozne priznaky a nic to nebylo ... Je zajimave jak si to telo umi vymyslet :D Moc dekuji za palecky a take drzim at se zadari

petramarie
17. aug 2012

@sojca přesně tak, jak si to tělo umí vymyslet.. hlavně, jak se MS dokáže zpozdit, když to nejmíň čekáš. Mně se začala zpožďovat od doby, kdy jsme se začali snažit. Před tím VŽDY pravidelnost, že by se daly hodinky seřizovat. Víme jak to je, že... když člověk moc chce, je to k prdu ☹ Ale nevzdáme to. 🙂

sojca
17. aug 2012

@petramarie no ja mela vzdy MS nepravidelnou ale ted posledni 3 mesice mi prisla vzdy 20 den... A dnes je 20 den a ona nikde ... Tak zase doufam :D A beztak to bude je ne stresu ze se tesim ze neprijde :D Presne hlavni je se nevzdavat ! 😉

amy21
18. aug 2012

ahoj....chcem sa opytat ci je nejake riziko ze som tehotna ak mi menstruacia skoncila 21.8 a 25.8 som mala sex kedy nam to nevyslo a spravil sa domna ale brala som antikoncepciu akurat do 25.8 potom som ju uz nebrala a dostala som opat menstruaciu 28.8....ja som si na sebe nevsimla ziadne zmeny ale tento tyzden sa ma stale pyta ci naozaj nie som tehotna mam len pocit ze sa mi trosku zvacsili prsia....dakujem za odpoved 🙂

amy21
18. aug 2012

poplietla som si mesia nie august ale juuuuuuuuuuul 🙂

petra8351
19. aug 2012

Baby zistim uz 16 dni po nechranenom styku ci som tehotna

halienka
19. aug 2012

@petra8351 áno, tehotenský test už by ti to mal ukázať 😉

petra8351
19. aug 2012

@halienka ano urrcite mi uz kaze.

kate013
19. aug 2012

@petra8351 16 den po styku jsem měla slabou čárku na testu (dělali mi u dr.) na utz byla vidět zvětšená děloha a zvýšená sliznice 🙂 no a druhý den už byla čárka krásně vidět 😉 snad tam budeš mít pořádný dálnice🙂

petra8351
19. aug 2012

@kate013 myslis ze uz to bude vidno
.a mam strasne tmavy moc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre