Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vardzikova
21. júl 2011

@sisisi Tak môj ma 27 rokov... neviem či je to veľa alebo malo ale ja už by som aj tak chcela. Zatiaľ stale nič tak dufam že to čoskoro pride... a vy ako sa mate?

sisisi
21. júl 2011

@vardzikova ahoj!mame sa normalne, az na to, ze nam nevychadzaju take prakticke veci ohladom prace atd. a preto ma trosku znepokojuje nasa buducnost, hadam sa dockam aspon byvania 🙂 a momentalne mam nejaky zapal, takze tabletky a krem + partner tabletky. a uvidis, pride to ani sa nenazdas, ved vam uz nic nechyba, len babenko 🙂

vardzikova
21. júl 2011

@sisisi Ale ešte musime dokončiť naš dom ktory dufam toho roku dokončime .. lebo najlepšie sa býva samým, a teraz byvate u koho? ja som si myslela že vy byvate už vo svojom.

sisisi
21. júl 2011

@vardzikova ja byvam doma a on doma, no a k tomu sme este neni z jedneho mesta... domcek sa moze dokoncit a babatko uz bude v brusku!

bubbble
21. júl 2011

caute baby.. uz ma fakt stvu tie moje testy. minule som tu pisala o bielej ciarke, teraz pre zmenu sa objavuje duch az po tych 5 minutach.. a ked uplne vyschne tak je uz tak relativne dobre viditelna. nikdy predtym mi to testy nerobili, nestalo sa vam to niektorej? po 5 minutach je tam len jedna ciarka, az potom sa zacne rysovat druha..

vardzikova
22. júl 2011

@sisisi No jasne ved to iste som mu aj ja hovorila ale on stale trva na svojom, tak ho radšej už nebudem rozčuľovať. Musim ho nejak okabatit len musim prisť nato že ako lebo jeho tempom tak o 100 rokov.

nina33
22. júl 2011

Mam otazocku.....minuly mesiac som brala parledor bo som mala zvyseny prolaktin (teraz uz parledor neberem bo vysledky som mala v poriadku).....poslednu mrchu som mala 14. juna.....dnes je uz 38 den cyklu a mrcha nikde....inak mavam cyklus tak 25-30 dni max....dnes som robila test ( nie z ranneho mocu) a bol neg. myslite ze som testovala skoro a aj napriek tomu neg. testu by som mohla byt tehu??

nina33
27. júl 2011

tak som bola u doktorky.....tehotenstvo tam nevidi ale ze ani maternica nevyzera na to ze by mala doist mrcha...dala mi vyvolavacku a teraz zasa cakam ci mrcha dojde alebo nie....ze je mozne ze tehotenstvo tam je ale vo velmi skorom stadiu preto to nevidi.....uz sa zblaznim z tolkeho cakania..... 😒

chcembabatko
28. júl 2011

Ahojte dievčatá, chcela som sa vás spýtať že či mi viete poradiť či som tehotná. Každý deň mám kyselinu čo som nemávala, no nezvraciam. Ale naposledy sa mi stalo že som jedla moju veľmi obľúbenú polievku a z každého glgu ma napínalo a zase sa mi ako keby dostavovala kyselina. Myslíte že je to príznak tehotenstva? Nič iné som ale na sebe nespozorovala, aj menštruáciu mám. ďakujem za odpovede🙂

gretka212
28. júl 2011

Ahojte,chcem sa opýtať na jednu vec. Mala som s priateľom chránený pohlavný styk a užívam aj antikoncepciu. No po pohlavnom styku ostal kondóm vo mne,nejako sa zvliekol.Takpovediac zo mňa trčal.Tak teraz neviem,či sa mohlo niečo stať. Prosím poraďte mi. Ďakujem.

solinkarka
28. júl 2011
gretka212
28. júl 2011

@solinkarka Vďaka za odpoveď,ale aj tak mám pochybnosti. Asi už robí svoje aj psychika.

denda29
28. júl 2011

@gretka212 ak mas pochybnosti sprav si test..ale suhlasim solinkarkou tehu si neni

monika2606
31. júl 2011

Ahojte prosím vás neviem čo si mám myslieť o tomto teste. Môže byť pozitívny? Lebo sú tam 2 čiarky ale tá jedna je len taká slabučká...prosím ak máte niekto s takým niečim skúsenosti tak sa vyjadrite...veľmi pekne ďakujem 🙂

solinkarka
31. júl 2011

@monika2606 jasne je to tam gratulujem. 🙂

mata71
31. júl 2011

@monika2606 vyzera to velmi nadejne,,skutočnosti je určite tmavšia však,,,, 🙂 🙂 takze si mslim že si tehulka gratulujem,

monika2606
31. júl 2011

@solinkarka ďakujeeem 🙂 nebola som si istá či sa to ráta aj keď je to také slabučké

bosoriak
31. júl 2011

@monika2606 Mam s tym minimalne dve prijemne skusenosti, jedna ma 2 a pol roka a jednu cakam kazdu chvilu 🙂 Gratulujem.

solinkarka
31. júl 2011

@monika2606 jasne ze rata...o par dni uz budu riadne kolajnice uvidis 😉 este mas malo HCG v sebe to preto je slabucka 🙂

monika2606
31. júl 2011

@mata71 ďakujem, áno v skutočnosti to lepšie vidno 🙂 tak ste ma potešili veľmi

monika2606
31. júl 2011

@bosoriak Tak to je výborné ďakujem a aj ja gratulujem k bábätko teda k obidvom 🙂

monika2606
31. júl 2011

@solinkarka No tak si ho za pár dní zopakujem 🙂 som zvedavá dúfam že tam naozaj bude a bude ju poriadne vidno 🙂

aspinka
3. aug 2011

aka je ciarka silna zalezi od hladiny HCG ktore stupa kazdym dnom takze cim neskor test urobis ked si tehotna tym hrubsia ciarka bude ja som mala v den ocakavanej mrchy slaby tienik a odva dni uz bola silnejsia a ked som testovala cca tyzden meskajucej menstruacie oci mi isla vyrazit 😅

bambulka82
3. aug 2011

@monika2606 aj môj prvý test bol takýto..o 2 dni som ho zopakovala a čiaročka už bola krásne tmavá 😉 držím palčeky 🙂

monika2606
3. aug 2011

@bambulka82 Ja som si robila včera ďalší a už bola čiarka tmavšia 🙂 Zajtra idem ku gynekologičke..dúfam že mi to potvrdí 🙂

pancake
3. aug 2011

@monika2606 gratulujeme 🙂

pancake
3. aug 2011

@monika2606 zbytočné si to opakovať ten test. škoda penazi. mne gynekolog vravel, ze ked ti raz víde test pozitívny tak som tehu na 100% 😎 😎

monika2606
3. aug 2011

@pancake ďakujem 🙂 no dúfam že sa testy nezmýlili

monika2606
3. aug 2011

@pancake ja som mala 2 v balení tak som ich využila obidva 🙂 no a to si ma potešila dúfam teda že som na 100% aj ja tehu

pancake
3. aug 2011

@monika2606 píšem...: na 100%nie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre