Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ruzovy_slonik
16. jan 2015

ahojte tak ja som potratila okolo 5tt a to len pár dni po tom čo som sa dozvedela tu radostnú novinu skončila som v nemocnici urobili mi čistenie a doki povedal že snažiť sa môžme zasa o 2mesiace mrcha prišla presne mesiac po čisteni (24.11. bolo čistenie a ms prišla 22.12) do vtedy sme s priatelom sex nemali no cez vianoce sme neodolali a niekolko krát sme sa milovali no vždy s kondomom o ďalšie sme sa nechceli ani snažiť keďže to pred tým nebolo plánované no teraz sa cítim uplne ako pri tom prvom tehu trošku am to vylakalo keďže sme mali kondom neviem či už si to nahováram a uplne mi preskočilo alebo by tam skutočne niečo mohlo byť ....

martinabalazova
16. jan 2015

Pekny den prajem. Chcela by som sa opytat,pohlavny styk som mala asi cca 3 tyzdne do zadu,menstruaciu mam dostat teraz 19teho, a uz tyzden pred menzesom kazdy druhy den krvacam, spinenenie nieje silne..neviem si to vysvetlit.hovoria mi ze ovulacia tyzden pred menzesom uz nieje,a neviem aka je pravdas tym , k lekarovi nemozem ist, lebo momentalne pracujem 2tyzdne na cechach a este som nedostala zdravotnu karticku, tak som si kupila teda tehotensky test, ale neviem kedy je najlepsie si ho urobit, toho 19teho? alebo ked mi bude nahodou meskat menzes?..fakt neviem, mozno je to len zasa nejaky zdravotny problem, ale viete chcem si byt ista a zbytocne nestresovat kym pojdem k lekarovi ..dakujem

sibalka21
16. jan 2015

@martinabalazova no test sprav 19. pokial ti nepríde MS. Ak bude negatívny o par dni sprav znova. Daj vedieť ako si dopadla 🙂
@ruzovy_slonik to mi je ľúto, aj mne sa to už prihodilo. Ale pokiaľ bol kondóm a nijak sa nepoškodil tak tehu nebudeš. Veľa šťastia 🙂

martinabalazova
17. jan 2015

sibalka21 ano dam vediet 🙂 radsej by som tehotna bola ako mala nejaky zdravotny problem stale :(

lusynqa
17. jan 2015

ahojte baby, skuste mi poradit som 57 Dc pred 10 dnami mi pichli agolutin, mavam neskorsie cykly ale az takto zas nie 🙂 trosku ma boli v podbrusku mam take nalie tazke prsia uz asi tyzden ale tehu test pred tyzdnom bol negativny sj ked nebol z ranneho mocu ale bojim sa ze sa sklamem ked urobim opakovany 🙂) v pondelok inem na vysetko tak sa uz neviem dockat 🙂 priznaky ine mozno aj mam ale bojim sa ze si ich namyslam som casto unavena, nervozna a citim ze mam nejake teplejsie telo :D co vy na to?

krpecc
18. jan 2015

Ahojte baby, prosím vás o radu. Mám 19 a nemám veľké skúsenosti so sexom keďže mám taký prvý vážnejší vzťah. Minulý mesiac mi mrcha meškala trošku dlhšie ale dostala som od doktora vyvolávacku A prišla do 4dni. Na 8DC sme mali s priateľom sex ale samozrejme s kondomom a priateľ ani nevyvrcholil do kondómu ale u nás vždy konci sex orálnym sexom. Trošku sa obávam , pretože v ten deň mal priateľ ráno 'fajku' A poobede sme sa šli kúpať na kúpalisko A trošku sme blbli A chceli to len tak vyskúšať .. bol vo mne asi 30 sekúnd A potom už nič A samozrejme že pred tým bol cikať A už sme sa asi hodinu aj kúpali .. ďalší sex sme mali v 24DC A tiež samozrejme chranany A ako som písala ukončený orálnym sexom ... pred 2 dňami som mala dostať mrchu A obávam sa žeby niečo .. Možno že len zbytočne stresujem ale myslíte žeby niečo ?? .. V vcera som si robila aj test A negatívny ... Možno že len zbytočne preháňam. .. Čo si myslíte ? Mala by som sa len ukludniť A nestresovať ??

nika234
20. jan 2015

ahoj chcela by som od vas radu.poslednu ms som mala 5.1 a s priatelom som pohlavny styk 17.1 a vraj mu "uslo" myslite ze by z toho nieco mohlo byt? dakujem

nikol225
20. jan 2015

Ahojte baby. Ja by som sa s Vami chcela poradiť. V novembri som vysadila antikoncepciu. Sex mávam pravidelne.. V decembri som dostala menzes na 35 DC, ktorý som ani nevedela že mám, a teraz ťahám 42 DC a stále nič. Test som si robila nejako 2 týždne pred Vianocami a nič.

cekankacamomille
20. jan 2015

@nika234 urob test, navstiv gynekologa=budeš vediet

nika234
20. jan 2015

A neni na test este skoro?

sibalka21
20. jan 2015

@nika234 samozrejme ze je skoro ved ani lekár by nič nevedel. Pokiaľ budeš tehu tak po troch dňoch od styku ešte nie si ani oplodnena. Och test až keď ti bude meškať MS. Nikto ti nepovie po troch dňoch ci si tehotná. Môžeš aj nemusíš byť. Radšej asi aby si nebola. Veľa stastia

nika234
20. jan 2015

tu mi jedna poradila aby som si urobila test tak som to pochopila ze hned preto som sa pytala ci nieje na test skoro,som nedockava a chcela by som to vediet co najskor.to je vsetko

iziska
20. jan 2015

Ahojte, chcem sa opýtať, myslíte, že by som už mohla byť tehu, keď ma bolia prsia, mám neustály hlad ale zároveň ma akosi už dlhšie pobolieva brucho ako pri ms a mam aj niekedy take silne krče? Ms ma prisť 27. jan. Ďakujem 🙂

sibalka21
20. jan 2015

@nika234 no najskôr až na meškajú MS samozrejme pokiaľ nemeska netestuj.

nika234
20. jan 2015

Sibalka21 len som chcela ci sa to uz niektorej stalo 🙂 urcite pockam,viem ze uhniezdenie trva aj 6 dni,tak som len zvedava

sibalka21
20. jan 2015

@nika234 samozrejme ze sa to už niektorej stalo asi každej druhej :D ale to neznamená že musí byť hneď tehu. Na prvý krát sa málokedy podarí.

niki21
21. jan 2015

Ahojte...vysadila som antiku v decembri posledná MS bola 23.12.2014... čiže neviem ako mam dlhé cykly ale teraz som 30 DC a mrška nikde je zaujímave že ma ani brucho neboli ani nič nijaké náznaky že by som mala dostať alebo mohla byt tehotná a to ma metie ale jeden píiznak by predsa len mohol byt už 5 dni mam bazálnu teplotu 37-37.1
Čo myslite môže to byt aj tak tehotenstvo? ...poviem na rovinu som "posraná" si spraviť test.... 😒

somtoja13
21. jan 2015

@niki21 Ahoj ja si skôr myslim že máš rozhadzany cyklus po vysadeni HA, i keď sa bojíš mala by si sa pre istotu testnut alebo zabehnúť k lekarovi. S tou teplotou-merala si celý cyklus? lebo to sa dá ťažko odhadnúť. Áno baby tu píšu že je teplota nad 37 je to tehotenstvo ale nie vždy. Sú baby ktoré majú celý cyklus nižšie teploty a v tehotenstve su sice zvýšené ale nemusia byť nad 37.Tak držím palce nech to dopadne ako ty chceš 😉

viki186
24. jan 2015

ahojte, nechcem aby ste si o mne mysleli ze som nejaka divna, ale potrebujem poradit, uz 2 dni citim na pravej strane podbruska ako keby take vybrovanie,, myslela som si ze mam vo vrecku mobil,, ale nebol
neviete prosim co to moze byt?? taky divny pocit MS mi meska 2 dni, prosim vas viete mi niekto poradit?? dakujem

martinabalazova
24. jan 2015

ak niesi tehotna tak je to nervovy system, ja to mavam tiež.

pavlinakol
25. jan 2015

Ahojte, potrebujem poradiť. V decembri som vysadila HAK, menzes som mala 5.1., nechraneny sex,ale bez partnerovho vyvrcholenia do mňa 10.1. 13.1. teda na 9 deň cyklu som bola na kontrole u lekárky,kt.mi v sept.operovala polypy na maternici , robila mi uzv a povedala,že mám ovuláciu..(zdalo sa mi to dosť skoro, predtým som mávala 12-14.deň,cyklus mávam pravidelný). Ale potom som chytila kvasinkovú infekciu a išla k môjmu gynekologovi na 15DC a on mi znova robil uzv a povedal že mám folikul 18mm na pravom vaječníku nerozumiem tomu ako jeden videl ovulaciu 9den a druhy 15ty den? na 17den cyklu som mala spinenie až s takými ako keby kúskami niečoho, sex sme odvtedy nemali ale citim sa divne..od včera 20dc mám naliate prsia..opýtam sa ako blbec, ale som z toho blbec keď mi dvaja lekári povedali týždeň po sebe,že mám ovuláciu a hlavne po vysadení HAK, myslíte,že môžem byť tehu alebo mi iba blbnú hormony? ďakujeem

lenka123467
25. jan 2015

Ahojte snažíme sa z priateľom už štyri mesiace o babo, no moc sa nám veru nedarí.A teraz sa bi som potrebovala radu. Dva dni mi meška MS, z pratelom sme mali nechraneny sex kedže sa snažíme o babo, bolia ma prsia boli ma spodok bruška , točí sa mi hlava hlavne večer pred spaním, je mi stale zima a stále musím chodit na malu.Len sa strašne bojím urobyt test že sa zasa sklamem. Mali ste niektora taketo podobne príznaky ?Je šanca že som tehotná ? DAkujem 🙂

rona01
26. jan 2015

@lilly19 velmi mala pravdepodobnost....myslim si ze nie...... 😎

rona01
26. jan 2015

@lilly19 Môžeš to brať ako ponaučenie....nabudúce ked pojdeš s mužom bez ochrany si na to spomeň 😅

frederika9
27. jan 2015

Ahojte
Prosím pomožte mi, s priateľom sme mali pohlavný styk, mala som po menštruacii, on si nieje istý či sa urobil alebo nie a ja som začala krvacať. Možem byt tehotná?

adka_pajerska
27. jan 2015

@lenka123467 ahoj.sanca tam je ja som tehu a mam presne take priznaky len si to netreba namyslat lebo o to je to potom vacsie sklamanie ale v kazdom pripade drzim plce

veronikax
28. jan 2015

@lenka123467 ahoj ;) Pri 2 dnovom meskani...by ti test uz mohol nieco ukazat ;) Treba skusit ;)

17mh9
28. jan 2015

Dobrý deň, od nechráneného pohlav. styku s mojim snúbencom už prešlo 17 dní. Mešká mi menštruácia 3 deň a ja pociťujem už asi 6 dní bolesti v podbrušku. V poslednom čase ma bolí hlava, chrbát, kríže a nohy ako keby niečo na mna liezlo . Ale kedže mam prácu kde je potrebné niečo stále dvíhať tak som si myslela že ten chrbát a kríže môžu byť od toho ale za tie 2 týždne som sa veľmi snažila dvíhať toho tak aby bolo mne ľahko a dnes som začala pociťovať aj trošku bolesť v prsiach. a mám výtok taký biely až priesvitný. test som si robila včera a vyšiel negatívny. tak sa chcem spýtať či tie všetky bolesti čo mám možu byť spôsobené niečím iným alebo tehotenstvom?

munu
28. jan 2015

@17mh9 neviem.. Ja by som povedala, ze tehotenstvom to je vsetko

munu
28. jan 2015

Zienky, aj mne poradte.. V polovici januara priblizne som mala ovulaciu aj typicky ovulacny vytok a dokonca presne aj viem, ze na lavom vajecniku.. Odvtedy ma neprestalo boliet podbrusko a dokonca sa to premiestnilo z laveho vajecnika len do podbruska, obcas ma pichne aj v pravom vajecniku.. Bolia ma krize, ide to az do noh, aj chrbtica pobolieva.. Uz ma aj prsia na chvilku boleli.. Myslite, ze su to tehu priznaky? Pri oboch detoch som mala to iste..po ovulacii to tiez zacali a este som nemala ani pozitivny test a uz som citila, ze to bude tehu..pred zhruba 5timi dnami som mala pri utreti na wecku ruzovkasty vytok.. Poradte mi, lebo sa zblaznim :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre