Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

puhinka
17. okt 2012

NA jednej fotke je vidieť ako to bolo doškrkané a na druhej...??? čo myslíte? Nemôže to byť len tieň z toho ako je to doškrkané?
@timea88 ,kuk

timea88
17. okt 2012

@puhinka mohla si odfotit testik a hodit ho sem...ani ja stale nic mrcha nikde 😒 ...stale viac ma bolia prsia a bradavky mam take zväcsene...ja by som na gyndu isla tak ako ti povedala po tych 2.tyz

timea88
17. okt 2012

@puhinka hmmm na prvej nevidim nic...leskne sa to ...no na druhej nieco slabunke je 😕

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,že ? to slabunké vidím aj ja...kamoška mi povedala,že si mám kúpiť mamatest,že ten je naspolahlivejší
no a Tebe ten ukázal ducha,takže síííí 🙂
ja som na pochybách...mňa bradavky boleli pár dní do zadu,no dnes vôbec

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,takže,keď už mi týždeň meškajú,tak počkám ešte týždeň a pôjdem gynde...nie?
Ty kedy pôjdeš?

denisa87
17. okt 2012

@puhinka na druhom teste to vidím aj ja 🙂

timea88
17. okt 2012

@puhinka kupim mamatest zajtra asi aj ja a v piatok rano spravim to uz bude 8 dni meskat (az bude)...skus aj ty teda a uvidime ....ale drzim palce silnoooooo 😀

timea88
17. okt 2012

@puhinka presne tak... 🙂 ja pojdem bud.tyz.vo stvrtok...

timea88
17. okt 2012

@puhinka krasneho synceka mas 😉

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,dobre,tak to urobím ako ty...zajtra si kúpim mamatest citlivosť 24 (ak budú mať) a v piatok ráno si ho urobím...či bude negatívny,či pozitívny,tak aj ja keď nedostanem do budúceho týždňa,tak pôjdem vo štvrtok gynde,drahý by mal mať voľno,tak aspoň bude môcť byť s malým

aj ja Ti silno držím palce...ale ja viem,že si 😀
@denisa87 ,som rada,bo môjmu manželovi som tú fotku poslala a ten tvrdí,že nič nevidí,tak aspoň viem,že si nenamýšlam 😀

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,ďakujem 😀 ( za Igorka)

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,ozik,tento istý rapid si si robila?

timea88
17. okt 2012

@puhinka nie ja som si robila taký pásik ...a ja som mala mamatest citlivost 10

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,priznám sa,že ani nemám chuť si ten test robiť,bo už ani neverím,že by som mohla byť...ale tak vyskúšam...

timea88
18. okt 2012

@puhinka úprimne ani ja 😒 ...ale musíme pre istotu... 😀

timea88
18. okt 2012

@puhinka ...inak divím sa sama sebe lebo dva doma mám (pepino, rapiclear) že som si ich ešte nespravila 😎 ešte som sa ta chcela spytat ked si bola tehotna mala si nejaky vytok???

puhinka
18. okt 2012

@timea88 ,áno...aj teraz ho mám,ale ja ho mám od puberty stále,no je to jeden z príznakov tehotenstva u žien,ktoré ho inak nemávajú...ja ho mám stáááále ...

dezyre
18. okt 2012

@bibinkaleo Ahoj, tak jak jsi dopadla? Jsem hrozně zvědavá, jestli měl mamatest pravdu anebo ne 😅

katkasofi
18. okt 2012

@puhinka ak Ti môžem poradiť, sprav si iny test, kvalitnejši. mne sa osvedčil clearblue digital. tri dni pred mrchou ukazal 1-2tt, den po očakavanej mrche 2-3tt a týždeň po plánovanej mrche 3+... takže toť moja skúsenosť. žiadny duchovia a ani nič podobne. a ešte jedna skúsenosť: rapiclear mi ukazoval vždy druhu čiarku slabšiu ako kontrolnu, dokonca aj v 8tt...takže na ten by som sa moc nespoliehala. keď tak kúp si test s citlivosťou 10

puhinka
18. okt 2012

@katkasofi ,jasné,že mi môžeš poradiť,no a na strane pred som napísala to isté,čo ty,že Rapid sú na nič...no a shodou okolností to bol s citlivosťou 10...ale rapid je rapid...
ale ďakujem za radu,tá sa cenní 🙂

timea88
18. okt 2012

@puhinka ahoj citim sa na mrchu do rana je tu citim to 😖 a testovala som teraz vecer a nic bieli tiez mamatestom ☹

puhinka
18. okt 2012

@timea88 ,dobre,tak to zajtrajšie testovanie necháme teda tak...a ja si počkám na mrchu tiež...no a pôjdem ku gynde,nech mi spravidelní cyklus,bo ma to už nebaví rozmýšlať takto,či som ,či nie som a to mi len cyklus hapruje 🙂

No ale som rada,že sme si popísali 🙂
Hodne štestíííí :*

timea88
18. okt 2012

@puhinka ...dufam ze sme neskoncili a das vediet co je stebou 😀 ....rano sa testni 😀

puhinka
18. okt 2012

@timea88 ,pfuuu...ani nemám chuť sa testnúť...ak budem tehotná (niekedy),tak to budeš vedieť,bo ma máš v priateľoch 🙂

fericire
18. okt 2012

ahojte...tak dnes sa mi k mojim bolavym prsiam pridali aj strasne citlive bradavky.prsia ma zvyknubolievat pred ms ale nie takto skoro a nie tak silno....som len 21DC teda pomaly 22DC ... predvcerom este ten vytok co som nikdy nemavala....myslite ze keby som bola tehu tak uz by to takto skoro moje prsia signalizovali? ake su vase skusenosti

sonelka
19. okt 2012

Ahojte 🙂
Ak vám to nevadí, prispejem sem zopár slovami...
Mám jednu dcéru, má 2 roky a bola ťažko vydretá, snažili sme sa predlho. Teraz chceme druhé bábo a znovu je tu tá ťažká cesta 😒 Už rok nič 😔 brala som aj clostilbegyt, aj pregnyl a nič 😖 vždy tá mrcha dorazila. Ja ked mám obuláciu, tak presne viem, bolesti, krče až ma pichá. mávam ju tak na 17 DC. teraz je 24 DC, najradšej by som si urobila už tehotenský test, ale si myslím, že je ešte skoro. inak tie tehu príznaky, to si človek aj vsugeruje 😅 ja vám prajem všetkým, aby ste si kočky našli tie // na teste, viem, aké by to bolo, ja sa toho tiež neviem dočkať. Niekedy už tomu ani neverím. 😔 😔 😔

puhinka
19. okt 2012

@sonelka ,presne viem ako sa cítiš...2.januára to bude tiež rok,čo chceme druhé...už som na prášky vážne... ☹

megies777
19. okt 2012

@sonelka
@puhinka babenky ani neviem ako som sem zablúdila... Moc vám držím palčeky, ja čakám tretie, doma mám 2 kúsky 10 a 8 ročnú a ani si to neviem predstaviť, že by sa mi nepodarilo otehotnieť. Prvú sme neplánovali - ako sa hovorí šmyklo sa. Druhú sme si naplánovali a hneď nasledujúci cyklus som mala dve čiaročky. No a toto tretie sme si tiež povedali že by sme si to mohli zopakovať po toľkých rokoch a hneď sa to aj podarilo. Cítim s vami a moc, moc vám to prajem 🙂

puhinka
19. okt 2012

@megies777 ,ďakujem 🙂

marsi017
19. okt 2012

nedávno se mi objevila na bříše těhotenská pigmentace tzv.linea fusca-svislá čára od pupíku až ke genitáliím,čára je tmavší ráno a večer taková bleďunká Docela dost mě pobolívá v podbříšku,cítím v něm různé tlaky a taky se cítím docela dost nafouknutá.Prsa jsou tmavší a nadotek mě bolí.Záda mě docela bolí,mám neskutečnou žízeň,chodím pořád na wc!Dost se zadýchávám Beru antikoncepci,ale někdy si samozdřejmě zapomenu vzít.Teď ji rači neužívám. Poraďte můžu být těhu.?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre